PDA

Pogledaj cijelu verziju : Resident evil: extinction



Slayer
09-10-2007, 20:27
Dali je tko gledao ovaj film? meni je bas super :D

http://www.imdb.com/title/tt0432021/

trailer:
fkaAi2yQou0

Helena
09-10-2007, 20:32
Sve teme koje otvarate moraju biti popraćene odgovarajučim naslovom i sadržajem iz kojega se jasno vidi o čemu je riječ. Obavezno morate iznijeti svoje mišljenje o filmu/bandu/seriji itd. popraćeno linkom na official stranicu ili, npr., na odgovarajući članak s Wikipedija.org.
Sve novo otvorene teme koje se protive ovom pravilu, automatski zaključavamo i selimo u Banned!

Malo sredi post ili zaključavam.

Slayer
09-10-2007, 21:21
Sve teme koje otvarate moraju biti popraćene odgovarajučim naslovom i sadržajem iz kojega se jasno vidi o čemu je riječ. Obavezno morate iznijeti svoje mišljenje o filmu/bandu/seriji itd. popraćeno linkom na official stranicu ili, npr., na odgovarajući članak s Wikipedija.org.
Sve novo otvorene teme koje se protive ovom pravilu, automatski zaključavamo i selimo u Banned!

Malo sredi post ili zaključavam.

evo jel sad bolje :)

Armachus
09-10-2007, 22:11
Koliko sam vidio zombiji trce. = bezveze
radnja u pustinji, atmosfera = 0
Ovaj dio mi se cini najlosiji od svih RE, i nije vrijedan gledanja... ali budem ga pogledao reda radi, ako sam prva dva moram i treci!

Simon the Dreamer
09-10-2007, 22:25
Jel dobar?
Ak je ja idem gledat. Prva dva su supač.

Aerial
09-10-2007, 22:33
Još jedna u nizu eksploatacija crvenokosih heorina, mrtvaca kao potrošne robe i velikih količina eksploziva... još jedan "dokaz" filmskoj industriji kako su video-igre inteligente :roll:

###DK###
20-06-2008, 12:15
Prva 2 dijela su odlična. Nije ni treći loš samo su napravili glupost s onim kloniranjem.

Aerial
20-06-2008, 12:49
I fotošopanom Milom.
Očito, vidljivo, neukusno, nametajuće, konstantno fotošopanom Milom.

Ostatak filma mi je još i ok, ionako je trash...

Cthulhu
20-06-2008, 12:59
svi re filmovi su smece,ni extinction nije iznimka.filmovi za praznoglave amere,svako sa trunkom mozga vec zna sto moze ocekivati.hrpu zombija,losu pricu,milijune potrosene na specijalne efekte i opcenito los film.

Plexihack
21-06-2008, 08:05
Dr. Isaacs injects himself several times with the anti-virus, turning him self into a new creature, a self-regenerating mutant with tentacles that can extend out an infinite length, capable of pursuing human flesh.

Alice has a clone that "hatches" and "dies" in her arms. She goes to kill Dr. Isaac in his mutated state. And just as lasers slice Dr. Isaac and are about to kill Alice, the lasers stop thanks to the clone of Alice who is in fact alive and using a computer.


Ono,obavezno moram pogledat :?

Aerial
21-06-2008, 09:30
E, da, zadnja scena je stvarno lol.

Neka ekipa u Tokyu (Tokiju... Tokyo-u... whatever) sjedi za stolom i razmišlja o sljedećem pothvatu i zaključe da je Alice postala prevelika opasnost. I onda vidiš nju u tom tamo laboratoriju gdje su je klonirali kako prikuplja je*enu vojsku svojih klonova, očito ne baš previše miroljubljivih.

Tam-dam-dam! Resident Evil 4: Total War

Kenyi
21-06-2008, 15:57
Inace, onaj zombi kojeg su ukrotili smo ja i tiger sinkronizovali, ali nismo snimili :( . I da film vise podsjeca na strajk molera jerbo su svi oni zombiji u onim kombinezonima :pray:

D.E.M.O.
03-07-2008, 13:40
prvi je bio gledljiv. drugi i treci nevaljaju.