PDA

Pogledaj cijelu verziju : PcPlay GAMERI



Demon Hunter
09-10-2007, 16:12
E ovako kao prvo nisam trazio jel ima tema ako ima,lock!

Mislio sam ako smo vec na Forumu PcPlay-a,i kada vec imamo ista misljenja i istu ovisnost,mogli bi reci nesto o sebi!

Jel ono zanimam me kaki su drugi ljudi koji misle i ponasaju se kao ja ali najvise zbog Zenskih Gamera,jel upoznao sam jednnu curu koja je luda za Gamingom!

Posto sam otvorio temu bit ce red da se ja prvi i predstavim

Ime mi je Alen Kostic,rođen 17.08.1988 u Vinkovcima.Trenutno na Faxu ali zivim u jedno selu Markusica pored Osijeka!
Bavim se Gamingom vec dosta Dugo,od kad sam igro StarCraft,MGS i WarCraft II!
Nick mi je Demon Hunter.Ali imam i ostalih ovisi o situaciji!
ALLIEN,CCCP,VASSILY ZAICEV....
Druga zanimacija su mi Knjige,i to najvise od J.R.R Tolkiena!
Obozavam Gothic mjuzu.
WarCraft III uber najbolja igra!
I tako!

Eto Toliko,nepada mi na pamet nista drugo.

Demon Hunter
09-10-2007, 16:22
Dobro ali opet volio bih da se sto vise njih odazove!

Dreadlock
09-10-2007, 16:23
bilo par tema a i mislim da je krivi podforum...:(

Hamti Damti
09-10-2007, 16:24
Ja ću se predstaviti čim se malo više ljudi predstavi..
:roll:

McPingvin_v2.0
09-10-2007, 16:24
ja bi se predstavio ali amd freak me vreba pa neću :(

MoNDi
09-10-2007, 16:38
Ja necu. Onda sve znate o meni. To je glupo. Morate vec sami skuziti kak sam nenormalno i zato normalna (citiram pingvina). :P

THUNDER_DINIX
09-10-2007, 16:52
de ajde, bar se ti predstavi ak niko drugi. i ostavi mi broj moba XD

09-10-2007, 17:27
ja bi se predstavio ali amd freak me vreba pa neću :(

Da sam htio već bi te našao i razbio...ali ipak mora bit i ološa...pa reko neka živi i veseli se...makar na forumu :wink:
Da si normalan ko ostatak forumaša i da ne spominješ moj nick bezveze nebi ni znao za mene.

Ometaš temu dečku inače.baj baj

Clutch
09-10-2007, 17:38
Ja sa čekam da se netko otkrije! Pa JA i još par frendova dolazimo u ponoćne posjete MUA HA HAhttp://forum.gamestar.de/gspinboard/images/smilies/muhaha.gif

MoNDi
09-10-2007, 17:43
de ajde, bar se ti predstavi ak niko drugi. i ostavi mi broj moba XD

Ajd evo,mislim ako vec nemam slika.Moram vas nekim malo tjesit,ne?

Rodena sam 4.12.84 ako se dobro sjetim.Zivim i studiram u Berlinu (defektologija i pojvjest).To nije nista ljepo jer je Berlin pre velik,glasan i ruzan grad. Ne igram se puno na kompu jer nemam vremena se i jos s tom materijom inentzivno baviti.Ali obozavam poigrati Spireka,Crash Bandicota, Ferentus (sada se nekako drugacije zove) ,Need for Speed i pogotovo MYST ( :D :D ). Volim Strategije i rpg-ove.
Slusam sve moguce,stvarno skoro sve (osim Techno), pop, punk rock, klasiku,musicalmuziku itd.
Volim citati,vozit se ko luda sa svojim biciklom po cestama(ljudi mogu bit sretni da jos nemam vozacku) i crtam puno.
Eto nesto malo o meni.

Matilda Mother
09-10-2007, 18:02
de ajde, bar se ti predstavi ak niko drugi. i ostavi mi broj moba XD

Ajd evo,mislim ako vec nemam slika.Moram vas nekim malo tjesit,ne?

Rodena sam 4.12.84 ako se dobro sjetim.Zivim i studiram u Berlinu (defektologija i pojvjest).To nije nista ljepo jer je Berlin pre velik,glasan i ruzan grad. Ne igram se puno na kompu jer nemam vremena se i jos s tom materijom inentzivno baviti.Ali obozavam poigrati Spireka,Crash Bandicota, Ferentus (sada se nekako drugacije zove) ,Need for Speed i pogotovo MYST ( :D :D ). Volim Strategije i rpg-ove.
Slusam sve moguce,stvarno skoro sve (osim Techno), pop, punk rock, klasiku,musicalmuziku itd.
Volim citati,vozit se ko luda sa svojim biciklom po cestama(ljudi mogu bit sretni da jos nemam vozacku) i crtam puno.
Eto nesto malo o meni.

di je msn? :D

Helena
09-10-2007, 18:09
Bila tema, zaključali je neki dan, krivi podforum, selim u alt f4.

BlackDCRO
09-10-2007, 18:24
Bilo vec 10 ovakvih temi odkad sam na ovom forumu(nisu bas najbolje zavrsile).

Rang€r
09-10-2007, 18:25
rodjen 4.11.'94(mozda sam i najmladi ovdje :D ), poceo sam se igrati na starom super nintendu, pa segi, onda je stigo nintendo 64, tamo sam super maria pwnao nevjerojatno, prvi put sam se igro na kompu od starog, neke stare SNES igre, koje i sad katkad zaigram, ovdasnji komp sam dobio prije 5 godina, koji je pojacavan novim procom AMD Sempron 3 Ghz i te sa 512 MB RAM-a DDR2, 1. razred proso sa 4 :oops: a sve ostalo 5 :D volim citat sto me zanima(evo sad citam LotR 1 :D ), igram nogomet, treniram rukomet, volim gejmat, prve igre na kompu su mi bile AoE 1&2, Red Alert 1&2, Noone lives forever, FIFA 98, CoD i jos neke al se nemogu sjetiti, najbolja igra mi je ETQW... imam psa i zečeve...

valjda je ovo dosta

Babitz
09-10-2007, 18:53
ne da mi se sad tipkat
poslije

cmeljo22
09-10-2007, 18:58
Hrvoje Jukic 22.04.1990. Vrbica, selo izmedu dakova i vinkovaca (cesto sam u vk, a u dakovo idem u skolu) 3. razred ekonomije, igram wow, volim slusat sve pomalo, ovisi kakve sam volje...

moji počeci gaminga hmmm... to su bile one stare sega konzole s onim sugavim "blow me" karticama.. ahh dobra stara vremena, zatim ps1, ps2, komp, jaci komp... volim se izležavat po cjele dane, zajebavat s društvom i nema mi boljeg od dobrog izlaska... i da ateist sam....obožavam domaću hranu, prezirem MC Donalds.. ne volim umišljene i prepotentne osobe ali nažalost kako u životu tako i na owom forumu ih se umjek nađe par...

Pa eto slobodno dodite :-x :yuck:

Aerial
09-10-2007, 18:59
O, znači, Mondi, ti si jedna od relativno starijih na forumu ... (fuck, krivi odabir riječi) :)

Jerry
09-10-2007, 19:06
@ranžer
nisi, 08.02.'95 :P

Helena
09-10-2007, 19:15
On je neki dan proslavio 12. rođendan.

GrimReaper
09-10-2007, 19:26
neš kratko o meni...
87 godište, muško...student ekonomije...
heavy metal...glazba mi je najviše u životu..gejmanje se vraća u bolje stanje nego je do sada bilo...

Clutch
09-10-2007, 19:29
My name is Valentine.Snuff?

MindReader
09-10-2007, 19:30
isse.. bilo je stvarno već previše ovakih tema.. al dobro,aj..

Filip ćivopaveČ (mislim da imam najtulavije prezime tu - naravno,čita se u rikuerc)
22.08.'91., Požega (i rođen i živim,al ne zadugo bwahahahaha)
Počeci gaminga (po ne znam koji put...) : platforme s disketa (prehistorik 2, prince of persia, sam.. hm.. ne sjećam se više... davno to bješe

onda se prebacih na FPS-ove (heretic mi je bila naj).. i još neke divlje.. ni tog se ne sjećam...
RTSove nikad ne voljeh (osim army men, ground control 2 i aoe.. ona expanzija.. bemti :( )
volio sam igrat tomb rider 2 (mislim,ono,ko nije).. al nikad nisam nijedan prešo.. ne volim take igre (to su avanture,ne?)

sad sam trenutno u prebačaju na rpg (drakan, morrowind etc.)
i tako. uglavnom sam krljo po FPS-ovima (AvP, battlefieldovi, star trek elite force2, cod2, james bond nightfire, project igi).. ko što vidite, sve mutave igre s mutavim AI-om XD

i jedan poseban žanr koji bih volio izdvojit- sneaker - igro sam jedino SC serijal (do 3. dijela).. i ono... preprepreprepreprejebeno.. naj igra ikad mi je sc chaos theory.. nešto predivno :pray:


etogac.. u bližoj budućnosti se vidim potpuno izvan svijeta igara.. do nedavno sam bio u gotovo 1-godišnjem prekidu.. i čim sam počeo igrat, odma je došla želja za upgradeom kompa grafičkom,ramima, procom, matičnom.. a nema se para.. igranje je skup sport, pa se ipak odlučujem il za starije igre, il za stalni prekid :)

ako vas zanima neki death-match protiv mene, igram jedino cod2.. i u toj igri sam poznat po prilično velikoj dozi žrtvovanja (uspješnog).. popraćenog ili glasnim yeeeehaaaaaaw i slično, ili zazivanjem mamice :rotfl: (pitajte čika ps1hoa o tome XD)


editS: u bokte,ja se raspiso o gejmingu ko pravi :rotfl:
eh da.. slušam metal/rock/punk ponekad. ne drogsam se i ne pušim. hard core zajebant.. rijeko tko preživi u mojoj blizini..
dosta

flander
09-10-2007, 19:36
Tomislav Mance, Karlovac, 5.10.1988. Završio šumarsku i drvodijeljsku školu U Klc-u, trenutno studiram Sigurnost i zaštitu na radu na veleučilištu u Klc-u. Igram sve kaj mi padne za ruku, slušam sve osim cajki i hevi metala....više vam netreba

Hamti Damti
09-10-2007, 19:39
-snippets

Armachus
09-10-2007, 20:32
Tomislav The North Wind, Zadar, 12.11.1991. Gimnazija opšta. Igram RTS. Slušam viking/folk metal.

Helena
09-10-2007, 20:37
Helena Ridžal, 11. 9. 1990., srednja strukovna u Samoboru (smjer: teh. za računalstvo), volim FPS i RPG, ne volim RTS. Obožavam čokoladu, volim čitat...
Mrzim: pauke i puding od jagode. :scared:

medusa
09-10-2007, 20:40
ime je ivan, prezime je classified. danas mi je rođendan, navršio sam 16-aestu godinu života, stoga nije teško pogoditi kojega ljeta gospodnjega sam rođen. prebivališna jazbina je negdje u kanalizaciji ispod osijeka. spol je valjda muški. gaming je počeo igrama na nintendu, danas derem po rpg-ovima i strategijama. hobiji mi je okultizam, i živciranje ljudi oko mene. anything else?

Helena
09-10-2007, 20:40
spol je valjda muški.

Valjda? :D

medusa
09-10-2007, 20:42
don't ask :D last few months were... troublesome. at least i was male last time i checked. 8)
vježbam engleski :wink:

The Boz
09-10-2007, 20:51
Ime Božo, prezime Androić, vrlo friško navršio 21. godinu, igra se otkad zna za sebe, najviše voli RPG, RTS, FTS, tim redom. U slobodno vrijeme studira informatiku, radi u OVBu, diže stvari u zrak, proizvodi električna pražnjenja visokih napona, magnetski ubrzava tvari i projektile te tu i tamo konzumira alkohol. Arahnofoban je. Voli razne vrste glazbe, skoro svaki žanr osim rapa, r'n'ba, hip-hopa, cajki i grindcorea. Kad stigne, žali glupe ljude. Voli čitat knjige i puštat maštu na volju u raznim kreativnim ispadima.

ZorgTheBorg
09-10-2007, 20:52
Ime mi je Oknaj i prezime deifissalc. Živim u vrhu Četverokuta Ja - Hamti Damti - Đuro Pero Blatobran- Commander Shadow, a taj Četverokut je u zagrebu. Otprilike je četverokut, nije vitoper. Nema preizdužene stranice.

Gejmam otkad sam vidio sestru kako praši Wolfa, a onda sam i sam na kompu malo klao njemce, malo slagao riječi. Godine su mi reda veličine stanovnika Četverokuta.

Cajke mrzim, slušam Metal, igram:
1.RTS
2.FPS
3.Egzoticne igre (flash, notrium...)
4.RPG

Archil
09-10-2007, 20:56
Arian Č******* :D rođen 23.8 '94. u Zagrebu, gamer od '99 :rotfl: sve razrede i polugodišta i sve moguće prošo sa 4 ( sad vučem na peticu), treniram veslanje ( u četvercu sam), VK Jarun. Visok 162 i i pol, volim MMORPG i RPG, Avanture pomalo i FPS. Mrzim ali ono faaakat mrzim sve kukce i insekte, slušam Rap/Hip Hop

Fenrir
09-10-2007, 20:57
Zovem se Čmarko, a prezivam Kralj. Živim u kipu bana Jelačića na Trgu sa svoje četvero izvanbračne djece i švercam tramvajska sjedala po niskim cijenama u Moldaviju. Vozim traktor, karamboliran, u voznom stanju kad mu se da, rijetko pogazim nekog, i tako ja pečem rakiju, jel

Human m0nst3r
09-10-2007, 21:05
Aj, aj i ja cu. Kresimir Nikpalj, 8.1.1987. buduci mr.sc naftnog rudarstva, godina dakle 20 i 10 mjeseci ^^, najvise slusam death/black metal, ali dode mi i da slusam ovako rejserksu mjuzu. Roden u Zagrebu u Vinogradskoj, inace roditelji iz dalmacije i eto to je to za sada. Vozim skodu fabiu, u fazi sredivanja, ali ju mislim mjenjati za fabiu vRS. I eto poceo faks tako da ono aaaaa.

Jopax
09-10-2007, 21:24
Josip Aničić, 11.12.1992. godine u metkoviću, trenutno živim u Mostaru, državi Bosni&Repkovini(kako dedo kaže) Brune Bušića 6, 6 kat ljeva vrata onda desna do WC, mali sobičak.
Igram najviše:RTS,Flash(tzv.Egzotične igre),RPG,TBS,FPS,TPS...
Zanimam se za tabletop igre(posebno wh40k) i lore iza njih.
Slušam Metal,Folk/Viking Metal, pomalo blues, nešto alternativea, punka,mrvica Bluesa,i Tehno je blizu ekcesivnog slušanja...
to bi bilo to
ako neko hoće da me posjeti neka donese čokoladu/igru/komponente za komp/komp, bez toga posjetioce bacam u okno pokvarenog lifta :)
(huh napisah se)

Ps1ho
09-10-2007, 21:30
Idem imenom Petar, a neidem prezimenom Živković ućiio sam sad hrvatski jer sutra pita i gramatiku i književnost odjednom a imam i psihologiju zadaću sam radio i logiku sam ponovio jer test ocjene ce nam dat i tak tim se ja bavim volim košarku igrat u vrijeme slobodno kad imam ga i šta još neznam
volim se poigrat na stolnom računalu i tako od glazbe slušam sve i svašta osim cajki i onih isprdaka od metala di se sam deru i tak e i profesor iz tjelesnog se bio tuko sa bruce leeam

ChR0NoS
09-10-2007, 21:31
Evo mene:
Zovem se Josip Mikulić, rođen sam 2.12.1991. u Imotskom, zovu me Gigi, idem u 2. razred prirodoslovno-matematičke gimnazije u Imotskom. dnevno provedem i oko 10 sati za računalom (jučer sam proveo 16) i opasno se bavim gamingom. Imam svoj klan, u kojemu sam ujedno i jedan od leadera, od igrara najviše volim FPS-ove (Half Life 2, CoD2, Brothers in Arms, Quake 4...) i RPG-ove (Morrowin, Oblivion, Fallout 1 i 2, Baldur's Gate, Sacred...). Imam kantu od kompa i moram hitno nadograđivati...
Od muzike slušam najviše metal, inače slušam sljedeće grupe: Iron Maiden, Him, Nirvana, Đubrivo.... Inače sviram dva instrumenta, gitaru i klavir, a u životu bi se htio baviti programiranjem...

BlackDCRO
09-10-2007, 21:50
Davor Draženović, rođen 30.12.91 u Rijeci. Poceo sam gejmat vec sa negdje 4-5 godina kad mi je stari za rodjendan kupio segu.
Prvo imam Segu, pa Nintendo, Nintendo 64, ps1 i sa negdje 8-9 godina dobivam svoj prvi pc. Prve igre koje sam igrao na njemu su Diablo i Aoe koje jos i dan danas znam zaigrat. S njima pocinje moja Pc karijera. Najbolji zanrovi su mi rpg i strategija.

r0pe
09-10-2007, 21:53
Ime Ivan prezime Periškić, rođen u Osijeku, rođen 27.4.1991. živim u Bilju (metropola pored osijeka 8) ) Igram se otkad sam dobio segu, bio sam cca 4 god.Najviše igram pucačine, utrke i sportke igre i tako..Slušam metal (cob, soad, lp) i hip hop (fm, xz, 2pac) nevolim cajke. Idem u emšu ftw tehničar za mehatroniku 2et3 i to je to

Hamti Damti
09-10-2007, 22:05
ima nas puno na forumu koji smo generacija 91 :roll:

Drago mi je to vidjeti :)

Toxic
09-10-2007, 22:07
Dino Mašić...rođen 01.11.1990. Živim u Brčko distriktu Bosne i Hercegovine ilitiga Repkovine kako zemljak Jopax kaze...
Ako računamo onaj SNES onda sam sa gamingom počeo vrlo rano :D
PC sam dobio kada sam bio tamo negdje oko 4. razreda osnovne skole i od tada samo gaming...ima tu naravno i korisnih stvari koje necemo nabrajati naravno :P.
Slusam svasta nesto...nemam cisto odredjen ukus nego samo slusam ono sta mi se svidi...Nikada necu reci mrzim...recimo metal ili nesto drugo jer uvijek postoji sansa da mi se pjesma zapravo svidi...dobro Saju ovdje ne racunamo :D
Trenutno fejvorit bend je Linkin Park mada bi mi bio Fort Minor da je Mike Shinoda ostao tamo :D.
Idem u 3. razred gimnazije ovdje u Brčkom, svaki razred prosao sa 5...bio ucenik generacije u osnovnoj i tako.....toliko od mene :D

Arbiter of Change
09-10-2007, 22:08
Ne mogu vjerovati kako iste ideju iskrsnu kod različitih ljudi.
Sigurni razlozi me spriječavaju da otkrijem bilo kakve podatke.

mravojed20
09-10-2007, 22:17
Zovem se Goran, imam 21. godinu, volim sve što vole mladi, osim cajki.

Mjere: 180,90(mišići),18.

Helena
09-10-2007, 22:34
Arahnofoban je

I ti? :o

RIPtheREAPER
09-10-2007, 22:37
Ime tomislav, prezime turki (parti? :D )
Roden tam negdje u gradu, jedanajstog sedmog iljadu devedest druge.
U slobodno vrijeme idem u skolu, tam u koncar.
A kada nemam vremena obicno pisem dz-ove, tipkam sto radim u slobodno vrijeme a znam otic i sa frendovima u RL...nekad...
Najdrazi zanr su mi strategije zato sto fpesove nemrem pokrenut (čast iznimkama!)
Od muzike slusam metal, rock i neke stvari koje mi pasu uhu.

EDIT: evo i msn: ripthereaper@hotmail.comS ak zatreba :P

The Boz
09-10-2007, 23:08
Arahnofoban je

I ti? :o
Yep. Samo paukovi, ništa drugo me ne dira, ali od paukova se ne samo ježim nego paraliziram.

RayDX
09-10-2007, 23:41
Domagoj Pandža, rođen 15.07.1992. u Vinkovcima, prebitavam u Ivankovu... Idem u prirodoslovno-matematičku gimnaziju, obožavam programiranje(ansi/iso C++), 3d dizajn (3ds max/ maya /cinema /zbrush) i gaming(sve osim r'tard sport igara), a od mene se u svrhe gaminga i računala struja troši negdje od prosinca 2000. U slobodno vrijeme zagubim se u realmovima wowa i često moram fixirati PCe u lokalnoj igraonici za 0 naknade... Life's fair :) Volim sve i mrzim cajke...

Lord Jambrek
10-10-2007, 00:03
Darko Peranović, rođen 7.3.1990 u Zagrebu. Živio od 91'-98' u Njemačkoj u gradu Heilbronn, u Njemačkoj išao u vrtić i prvi i drugi osnovne. U Hrvatsku došao nazad negdje u 7. mjesecu 98'. 99' sam prvi puta sjeo na kompjuter, zapravo sam ga imao od 98', ali me nije baš zanimao, za kompjutere se počeo zanimati 2001. Igram igre negdje od 4. ili 5. godine kada sam dobio NES, a kasnije dobio SNES. Sada živim u Klinča Selima. Imam završenu osnovnu, srednju fotografsku i sada sam upisao 4. godinu da mogu ići na fakultet, nadam se upadu na ADU na filmsku i TV režiju. Volim nešto malo metala. Rock obožavam, kao i blues i jazz, a pogotovo klasiku. Sviram gitaru, al mi baš i ne ide jer sam ljenčina koja će rađe jest ćevape i pit pivo, zato sam i visok 174 i težak 85kg. Volim ić na koncerte, bit u prvom redu...

Neven <R>
10-10-2007, 00:08
Idem imenom Petar, a neidem prezimenom Živković ućiio sam sad hrvatski jer sutra pita i gramatiku i književnost odjednom a imam i psihologiju zadaću sam radio i logiku sam ponovio jer test ocjene ce nam dat i tak tim se ja bavim volim košarku igrat u vrijeme slobodno kad imam ga i šta još neznam
volim se poigrat na stolnom računalu i tako od glazbe slušam sve i svašta osim cajki i onih isprdaka od metala di se sam deru i tak e i profesor iz tjelesnog se bio tuko sa bruce leeam
Postaješ predvidljiv. :(

Systematic Reverse
10-10-2007, 00:24
Boris Rajic, Bjelovar, 06.02.1989, Elektronska muzika, Birtije, Kava, Duvan, ... , ... , Nogomet, CS, DotA, Poceo sam igrat prije kojih 8 godina kad je CS izashao :)

THE NO
10-10-2007, 06:11
Dino (drugi mjesec) :D. 2.10.1991 Srednja strukovna,smjer računalni teh. za stroj. :mrš: druga godina.
Igram najviše FPS-ove,sportke igre i simulacije,a znam baciti i neki RPG.

Bishop_45_(2)
10-10-2007, 08:09
28.12.90. Dario; Rijeka, GAM, mat. smjer (sad ispada da sam tamo iso samo zbog logike i psihologije, jer sam iz mat , u onom razredu, potpuno prosjecan.....) i tako,u slobodno vri. za compom se drogiram RPG-evima, RTS-ovima i avanturama, i tu i tamo koji FPS, tj. samo UT, ono nakon skole i te fore........
Slusam vecinom isprtke metala u kojima se bezze deru, uglavnom nu metal i alternative rock (MM ....), osim toga volim klasiku, ostalo bas (uopce) ne slusam, .....OSIM, osim naravno Shakire, ona je ljubav mojega zivota :oops:

eh i naravno-> !!!

EDIT:> i upravo sam shvatio da imam neugodnu naviku ne mijenjati avata...

SnowFlake
10-10-2007, 12:03
Arahnofoban je

I ti? :o

me 2 i moja stara isto

Nightyx
10-10-2007, 12:28
11.9.1990. Ime: Z******v, idem u elektrotehničku školu...elektrotehničar...3. sam razred...od igara volim gotovo sve osim je***** tajkuna i simsa...učim svirati gitaru...odlazim tri put tjedno u teretanu...eh da moje rodno mjesto i trenutno prebivalište je Osijek...mrzim ovaj forum i pola ljudi na njemu...al jbg šta ću... :D ...kupujem pcplay svaki mjesec (w1k1 makni mi rank)...i tak ništa posebno... :)

whiskey
10-10-2007, 12:47
23 god. Šibenik. Pomalo me sram jer sam jedan od rijetkih starješina na ovom forumu. Isproba dva tematski potpuno razlicita fakulteta i sad sam nezaposlen tako da mi je stvarno trenutno prebivalište Limbo, di sa Jackom Sparowom igran briškulu dok ne zgrabim prvu priliku za ukrcati se u brod za novi svijet. Anarholov za razliku od ovih par foba. Smatram da su pauci vrhunski evolucijski stvorevi, a s druge strane ose tamanim raznim bio-plasmid sredstvima. Ljubavnik, vizionar, blagi filmofil te pivoljub. Ljubavnik prema gamingu... :) RPG, RTS i FPS su moji primarni žanrovi (tim redosljedom).

Ps1ho
10-10-2007, 12:53
Idem imenom Petar, a neidem prezimenom Živković ućiio sam sad hrvatski jer sutra pita i gramatiku i književnost odjednom a imam i psihologiju zadaću sam radio i logiku sam ponovio jer test ocjene ce nam dat i tak tim se ja bavim volim košarku igrat u vrijeme slobodno kad imam ga i šta još neznam
volim se poigrat na stolnom računalu i tako od glazbe slušam sve i svašta osim cajki i onih isprdaka od metala di se sam deru i tak e i profesor iz tjelesnog se bio tuko sa bruce leeam
Postaješ predvidljiv. :(

moze? :(

Frost Commander
10-10-2007, 13:19
Zovem se Martin zivim blizu Osijeka,roden 13.11.1990. u Osijeku.
Ne volim skolu, cajke i mjesta s puno ljudi.
Pokusavam sto vise vremena igrati komp uglavnom fps,rts,rpg i little fighter 2.

Korpse
10-10-2007, 14:23
zovem se ante. živim i gejmam u širokom. mrzim cajke :twisted: .
volim raprock (linkin park), rap, hip-hop, metal. :pray: .
igram fps-ove i nfs-ove i pes-ove.

Jerry
10-10-2007, 14:54
Arian Č******* :D rođen 23.8 '94. u Zagrebu, gamer od '99 :rotfl: sve razrede i polugodišta i sve moguće prošo sa 4 ( sad vučem na peticu), treniram veslanje ( u četvercu sam), VK Jarun. Visok 162 i i pol, volim MMORPG i RPG, Avanture pomalo i FPS. Mrzim ali ono faaakat mrzim sve kukce i insekte, slušam Rap/Hip Hopjebte bog ja mislio ti stariji omfg...

Armachus
10-10-2007, 15:17
zovem se ante. živim i gejmam u širokom. mrzim cajke :twisted: .
volim raprock (linkin park), rap, hip-hop, metal. :pray: .
igram fps-ove i nfs-ove i pes-ove.

Što slušaš od metala?

Maloki
10-10-2007, 15:28
.mrzim ovaj forum i pola ljudi na njemu...

aj bok onda

Inace, Pashtrik Maloki, 12.06.1991. zivim u Dugoj Resi, a u srednju idem u tehnicku skolu Karlovac, 2. razred tehnicara za mehatroniku. Od mjuze mogu poslusat sve osim cajki. Dok sam na kompu, uglavnom visim na forumu, msn-u, slusam mjuzu i radim u PS-u (jako malo se igram na njemu i to traje vec dost dugo).

Nightyx
10-10-2007, 15:39
Maloki imaš nekih problema samnom? :o

Maloki
10-10-2007, 15:44
nope, al kazem, ak mrzis forum i pol clanova, onda neznam kaj jos radis ovdje

Simon the Dreamer
10-10-2007, 15:46
Maloki je klinac... njanjanjanjanjanja

callista
10-10-2007, 19:01
Matija Lozančić, 23.9.1991.
počeo se igrati na super nintendu, pa na nintendu 64, pa dosad promijeno 3 kompa.
Igram RPG, RTS, i neke simulacije. Slušam samo thompsona i škoru.
Živim u Bosni, 2 razred gimnazije.
Treniram boks, malo previše izlazim itd itd.
planiram studirati filozofiju.
Čitam sve od tolkiena i veliki harry potter fan. I mnoge druge knjige čitam.
visok 175 i težak 60kg

Helena
10-10-2007, 19:05
[quote="The Boz":1uscexol]Arahnofoban je

I ti? :o
Yep. Samo paukovi, ništa drugo me ne dira, ali od paukova se ne samo ježim nego paraliziram.[/quote:1uscexol]

Znam, ja isto. Ostanem skamenjena. :|

Hamti Damti
10-10-2007, 19:14
Matija Lozančić, 23.9.1991.
počeo se igrati na super nintendu, pa na nintendu 64, pa dosad promijeno 3 kompa.
Igram RPG, RTS, i neke simulacije. Slušam samo thompsona i škoru.
Živim u Bosni, 2 razred gimnazije.
Treniram boks, malo previše izlazim itd itd.
planiram studirati filozofiju.
Čitam sve od tolkiena i veliki harry potter fan. I mnoge druge knjige čitam.
visok 175 i težak 60kg

ja sam isto igrao nintendo, pa nintendo 64 i hvata me malo nostalgija za tim :(

cmeljo22
10-10-2007, 19:16
zanimljiva stvar da se ovi kao "najaktivniji članovi još nisu predstavili...Šta vas strah?

Death By Sexy
10-10-2007, 19:17
Jer su papci.

Babitz
10-10-2007, 19:18
Marko Babic
18.02.'89.

maturirao ove godine (racunalni tehnicar za strojarstvo)
sad radim u italiji kod starog u obrtu jer mi starci ne zele placat fax (primjetite ironiju)

cinican sam i sarkastican, volim RPG najvise, mada sam postao ut2k4 fanatik
jako volim cokoladu, kosarku i svoj komp

Korpse
10-10-2007, 19:22
zovem se ante. živim i gejmam u širokom. mrzim cajke :twisted: .
volim raprock (linkin park), rap, hip-hop, metal. :pray: .
igram fps-ove i nfs-ove i pes-ove.

Što slušaš od metala?
slušam panteru,metallicu, stone sour,disturbed,mudvayne,alfchenemy,rage against machine, machine head, megadeth, children of bodom, black sabbath, motorhead, bullet for my valenzine, s.o.a.d., ............ :D what about you?

callista
10-10-2007, 19:37
Matija Lozančić, 23.9.1991.
počeo se igrati na super nintendu, pa na nintendu 64, pa dosad promijeno 3 kompa.
Igram RPG, RTS, i neke simulacije. Slušam samo thompsona i škoru.
Živim u Bosni, 2 razred gimnazije.
Treniram boks, malo previše izlazim itd itd.
planiram studirati filozofiju.
Čitam sve od tolkiena i veliki harry potter fan. I mnoge druge knjige čitam.
visok 175 i težak 60kg

ja sam isto igrao nintendo, pa nintendo 64 i hvata me malo nostalgija za tim :(

jesi li igrao zeldu? i mene hvata nostalgija. za super mariom i mario kartom :cry:

Armachus
10-10-2007, 19:42
zovem se ante. živim i gejmam u širokom. mrzim cajke :twisted: .
volim raprock (linkin park), rap, hip-hop, metal. :pray: .
igram fps-ove i nfs-ove i pes-ove.

Što slušaš od metala?
slušam panteru,metallicu, stone sour,disturbed,mudvayne,alfchenemy,rage against machine, machine head, megadeth, children of bodom, black sabbath, motorhead, bullet for my valenzine, s.o.a.d., ............ :D what about you?

Ajd'... moze proc. Vec sam mislio da ces mi sada nabrojit sve neke tamo nu-metal bendove!

A ja ti slusam... ne znam jeli ti znas za to, a trebao bi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Viking_met ... etal_bands (http://en.wikipedia.org/wiki/Viking_metal#List_of_Viking_Metal_bands)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_folk_metal_bands

jer vecina tipovima iz moje skole koji slusaju heavy, power, trashSmetal ne znaju za vikign/folk

Hamti Damti
10-10-2007, 19:52
zovem se ante. živim i gejmam u širokom. mrzim cajke :twisted: .
volim raprock (linkin park), rap, hip-hop, metal. :pray: .
igram fps-ove i nfs-ove i pes-ove.

Što slušaš od metala?
slušam panteru,metallicu, stone sour,disturbed,mudvayne,alfchenemy,rage against machine, machine head, megadeth, children of bodom, black sabbath, motorhead, bullet for my valenzine, s.o.a.d., ............ :D what about you?

Ajd'... moze proc. Vec sam mislio da ces mi sada nabrojit sve neke tamo nu-metal bendove!

A ja ti slusam... ne znam jeli ti znas za to, a trebao bi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Viking_met ... etal_bands (http://en.wikipedia.org/wiki/Viking_metal#List_of_Viking_Metal_bands)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_folk_metal_bands

jer vecina tipovima iz moje skole koji slusaju heavy, power, trashSmetal ne znaju za vikign/folk

ma nemoj!
zašto bi ako sam metalac trebao znati za neke bendove od folk metala ??

to je skoro isto ko da mi kažeš da bi trebao znati za neke rap/metal bandove a neželim znati kad rap sam po sebi mrzim, a ako mrzim rap to znači da ne volim ni rap/metal..

Isto tako mrzim folk i kao metalac mislim da nebi trebao znati za neke metal/folk bandove kao i ostali metalci koje to ne zanima i mrze kao npr metalci iz tvog razreda..

Simon the Dreamer
10-10-2007, 19:55
zovem se ante. živim i gejmam u širokom. mrzim cajke :twisted: .
volim raprock (linkin park), rap, hip-hop, metal. :pray: .
igram fps-ove i nfs-ove i pes-ove.

Što slušaš od metala?
slušam panteru,metallicu, stone sour,disturbed,mudvayne,alfchenemy,rage against machine, machine head, megadeth, children of bodom, black sabbath, motorhead, bullet for my valenzine, s.o.a.d., ............ :D what about you?

Ajd'... moze proc. Vec sam mislio da ces mi sada nabrojit sve neke tamo nu-metal bendove!

A ja ti slusam... ne znam jeli ti znas za to, a trebao bi:
http://en.wikipedia.org/wiki/Viking_met ... etal_bands (http://en.wikipedia.org/wiki/Viking_metal#List_of_Viking_Metal_bands)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_folk_metal_bands

jer vecina tipovima iz moje skole koji slusaju heavy, power, trashSmetal ne znaju za vikign/folk

ma nemoj!
zašto bi ako sam metalac trebao znati za neke bendove od folk metala ??

to je skoro isto ko da mi kažeš da bi trebao znati za neke rap/metal bandove a neželim znati kad rap sam po sebi mrzim, a ako mrzim rap to znači da ne volim ni rap/metal..

Isto tako mrzim folk i kao metalac mislim da nebi trebao znati za neke metal/folk bandove kao i ostali metalci koje to ne zanima i mrze kao npr metalci iz tvog razreda..
Tak je. A i ova lista wikipedije je za kurac. Na koju foru može Circulus ikako biti folk metal? Koji gluhoslijepi kreten je to ažurirao, samo ako je folk nemora odma biti metal, circulus je fenomenalni wyrd folk...

Babitz
10-10-2007, 19:57
nitko mene ne kvota :(

Maloki
10-10-2007, 19:59
Bar je ovo prava tema za raspravu o metalu.


Marko Babic
18.02.'89.

maturirao ove godine (racunalni tehnicar za strojarstvo)
sad radim u italiji kod starog u obrtu jer mi starci ne zele placat fax (primjetite ironiju)

cinican sam i sarkastican, volim RPG najvise, mada sam postao ut2k4 fanatik
jako volim cokoladu, kosarku i svoj komp

evo bre Babitchu

Korpse
10-10-2007, 19:59
Marko Babic
18.02.'89.

maturirao ove godine (racunalni tehnicar za strojarstvo)
sad radim u italiji kod starog u obrtu jer mi starci ne zele placat fax (primjetite ironiju)

cinican sam i sarkastican, volim RPG najvise, mada sam postao ut2k4 fanatik
jako volim cokoladu, kosarku i svoj komp
evo kvoto sam te. i je volim čokoladu, košarku treniram 7 godina i zaručen sam sa svojim kompom. :D

Kenyi
10-10-2007, 20:05
Kenan Sadović
28.09.1992

Zovem se Kenan, nisam bas previse ovisan o kompu, volim sve sportove, najvise volim fpsove i rpgove.slusam metal i rock.volim cokoladno mlijeko .tacka
i da idem u gimnaziju.tacka

McPingvin_v2.0
10-10-2007, 20:15
zanimljiva stvar da se ovi kao "najaktivniji članovi još nisu predstavili...Šta vas strah?
da, strah me.

*pokriva se dekicom*

Babitz
10-10-2007, 20:16
hvala svima na kvotu
volim vas

jos bih dodao da volim ledeni caj, cokoladno mlijeko i gusti sok. ne volim alkohol
majke mi, nisam sarkastican

Armachus
10-10-2007, 20:17
hvala svima na kvotu
volim vas

jos bih dodao da volim ledeni caj, cokoladno mlijeko i gusti sok. ne volim alkohol
majke mi, nisam sarkastican

NE volim niti ja. Ja volim da me soda izgriza iznutra! :P

Volim Šveps!

Lord Jambrek
10-10-2007, 20:37
hvala svima na kvotu
volim vas

jos bih dodao da volim ledeni caj, cokoladno mlijeko i gusti sok. ne volim alkohol
majke mi, nisam sarkastican

Sissy, buraz ti je car! Čak je tvoj buraz rekao da is pi*kica :D

Babitz
10-10-2007, 20:41
jebi ga, on je kreten

Jerry
11-10-2007, 15:43
@cmeljo
nabe,aj evo moje predsavljanje,jesm se već predstavio? :)

rođen 08.02.1995 u 10 i neš,idem trenuno u 6.a razred đe ima mnogo tardova,slušam metal,izdvojio bi heavy,folk i black metal,Finntroll,Anal Mandicu,Korpiklaani,Ensiferum,Iron Maiden i Black sabbath.Na kompu nisam neš previše,volim igrati košarku,od pića mi rula kola i pan pivo ftw.hrana,hm pizza i čevapi osnovno...

da dodam,ime mi je matteo (c by my stupid parents [yes,i hate my parents]S)

Ps1ho
11-10-2007, 16:06
hvala svima na kvotu
volim vas

jos bih dodao da volim ledeni caj, cokoladno mlijeko i gusti sok. ne volim alkohol
majke mi, nisam sarkastican

E de moramo jednom otic na kosarku
mano a mano
:killyou:

Maloki
11-10-2007, 16:07
e nejdete bez mene 8)

Kenyi
11-10-2007, 16:13
zar nisi pretezak za loptu?

Korpse
11-10-2007, 18:17
hvala svima na kvotu
volim vas

jos bih dodao da volim ledeni caj, cokoladno mlijeko i gusti sok. ne volim alkohol
majke mi, nisam sarkastican

E de moramo jednom otic na kosarku
mano a mano
:killyou:
can i come to? :roll:

Neven <R>
11-10-2007, 18:23
jebi ga, on je kreten
Ko, kenyi il tiger?

Dreamer Deceiver
11-10-2007, 18:30
ja i moj dobar drug Sebo smo rođeni 7. dana kad je bog stvorio zemlju, jer mu je bilo dosadno samom se opijati ( adam i eva su bili pičkice ), pa je tako stvorio nas. Nakon šta smo se ja i Sebo napili ko svinje i slučajno zapalili edenski vrt te optužili Adama i Evu, morali smo pobjeći ća ali nas je bog optužio besmrtnim životom te da trebamo podučavati njegovog sina kad dođe na zemlju...
pun kurac godina kasnije isus se rodio ja i sebo mu donijeli darove, te se naravno opili pored isusove štale. Kad je isus ušao u pubertet, mi i njegovih dvanajst kompića smo se opijali ko ludi te smo se tako tokom onog vjenčanja u Kaanu ja i juda kladili da ce isus iz vode stvoriti alkohol ( ja sam se nadao pivi, a juda vinu ). Isus je stvorio vino, a ja sam izgubio te sam morao dugovati judi 100 srebrenjaka. Pošto mi je isus dugovao uslugu, dogovorili smo se da ću ga izdat da zaradim lovu te da cu ga kasnije doć skinuti s križa. Za izdaju sam dobio 150 srebrenjaka, 100 je išlo judi koji je s tim kupio t-comove dionice ( kasnije se objesio jer su dionice propale ), a ja i sebo smo se išli opiti i zaboravili da treba ić skinut isusa s križa. jbga.
I tako su prolazile godine.. Sad živim u labinu, zajebavam okolinu i tak. Ne pijem više :rotfl: i tak. Čitam, pišem, gledam filmove, slušam glazbu ( ja i juda smo imali band Judas Priest s markom i petrom ali je band raspao nakon šta se juda ubio :( ). To je sve o meni...
najveća hrpa sranja ikad pročitana, zar ne =

Korpse
11-10-2007, 18:53
zanimljiva hrpa sranja :thumbs2:

callista
11-10-2007, 19:22
ja mislio da je pametniji...

Korpse
11-10-2007, 19:54
ja mislim da je car

medusa
11-10-2007, 20:25
morgoth ima najzanimljiviji životopis od svih nas

Dreamer Deceiver
11-10-2007, 20:56
napisati cu ja još toga koji dan..
mogao bi napisati biografiju :D

RIPtheREAPER
11-10-2007, 21:49
rade nemoj. :wink:

Korpse
12-10-2007, 14:17
morgoth de napiši još ovakih priča, lude su :bravo:

cmeljo22
12-10-2007, 16:52
ma ne mislim na tebe jerry ^^

ti si pro spammer, rijetko kome smetas xD

Panzer Grenadier
12-10-2007, 17:38
Zovem se Matej Mehur (sa točkicama na U), rođen u Beču 10. 6. 1990. Prije 5 godina doselio u Zagreb. Igram uglavnom FPS-ove i RPG-ove, slušam power i alternative metal. Mafioso me natjerao da se registriram na forum i pokušam što kasnije dobit ban....

Jerry
13-10-2007, 13:35
ma ne mislim na tebe jerry ^^

ti si pro spammer, rijetko kome smetas xD^^

travar
13-10-2007, 14:08
Zovem se Vlatko Galić. Rođen u Splitu 22.4.1992. Imam jednog brata(radije bi da ga neam).. Idem u Imotski u srednju (gimnaziju).. Najvise igram fps(cod serijal) i rpg(tes).. Slušam metal(iron maiden), rock(60.-doorsi), nesto punka,gothic metal(him), a od hrvatske "estrade" slušam Đubrivo(najjači su).. Pušim (najčešće ronhill), pijem sve i imam još puno poroka kojih se sad nemogu sjetit(...).. Ako se još nečega sjetim, kasnije cu dodat..

Fenrir
13-10-2007, 14:13
Zovem se Vlatko Galić. Rođen u Splitu 22.4.1992. Imam jednog brata(radije bi da ga neam).. Idem u Imotski u srednju (gimnaziju).. Najvise igram fps(cod serijal) i rpg(tes).. Slušam metal(iron maiden), rock(60.-doorsi), nesto punka,gothic metal(him), a od hrvatske "estrade" slušam Đubrivo(najjači su).. Pušim (najčešće ronhill), pijem sve i imam još puno poroka kojih se sad nemogu sjetit(...).. Ako se još nečega sjetim, kasnije cu dodat..

Kenyi, imamo još jednog!!!

Inače, svaki se put iznenadim kad neki retaj tak dođe na forum pa provali da ima po 15-18 godina, a ima postove karakteristične za kvadriplegičnu glistu pregaženu bakrenim plugom, onak, svoj travarskoj ekipi dajem redom 11 godina, nekad 12 :(

Jerry
13-10-2007, 14:15
him?to oni emo gejevi? :(

Simon the Dreamer
13-10-2007, 14:19
Jap vile valo ftw.

Paran0a
13-10-2007, 14:19
Da onih emo gejeva....
Kenjy ce biti odusevljen..
btw
Zovem se Valentino..14 god...Zg...dosadan zivot..

Jerry
13-10-2007, 14:22
Jap vile valo ftw.ville vallo :))))

Simon the Dreamer
13-10-2007, 14:29
Jap vile valo ftw.ville vallo :))))
Sori faco, excuse moi...

Jerry
13-10-2007, 14:29
ne nego si me sada podsjetio na tu jebenu pjesmu :))))

travar
13-10-2007, 14:34
Ako vi imate nesto protiv hima-a sta cu vam ja... Ja se vama ne rugam sta vi slušate.. Al' bi moga počet,buahahahahaha...

EDIT: Barem ne slušam srednjovjekouvnu glazbu...

Simon the Dreamer
13-10-2007, 15:08
Ako vi imate nesto protiv hima-a sta cu vam ja... Ja se vama ne rugam sta vi slušate.. Al' bi moga počet,buahahahahaha...

EDIT: Barem ne slušam srednjovjekouvnu glazbu...
Trebo bi, oni tada bar nisu bili emači...

Paran0a
13-10-2007, 15:10
Srednjovjekovna glazba ti je dobra za dusu..vjeruj mi..

100EURO
13-10-2007, 15:32
slazem se

travar
13-10-2007, 15:50
Jedino je dobra za to da ti duša zaspe...

Human m0nst3r
13-10-2007, 15:52
Nazad na topic.

Jerry
13-10-2007, 19:21
Ako vi imate nesto protiv hima-a sta cu vam ja... Ja se vama ne rugam sta vi slušate.. Al' bi moga počet,buahahahahaha...

EDIT: Barem ne slušam srednjovjekouvnu glazbu...kada sam bio mali rekla mi je stara makni se metala najbolja je cajka...

Kenyi
13-10-2007, 19:58
ja sam rekao ako bilo ko kaze nes protiv hima ima analni dejt sanom :friends:

Mafioz0r
06-11-2007, 12:17
Evo da oživim temu : Zovem se Ivo, prezime vam neću reći, rođen 3.10.1991., živim u ZG, idem u VII gimnaziju, slušam metal(80%) i rock(20%). S gejmingom sam počeo s 4 godine s dobrim starim platformskim arkadama, onda prešao na Delta Force, zatim na FPS-ove, avanture, itd. Uglavnom preferiram PNC avanture i RPG-ove. Imam sestru kojoj svakodnevno probijam šifru na kompu i kradem joj lovu s njenog lika u GW-u. Mrzim cajke i pop iz dna duše.
EDIT : Trenutno nemam curu....

Maze
06-11-2007, 12:22
Ja sam Zvonimir, imam 16 godina, idem u 2.razred srednje, slušam metal (folk i epic) i malo rocka.. Ne igram toliko, ali kada igram, onda igram rpg-e (Morrowind, Oblivion, FF, Neverwinter..) i MMORPG (GW; WOW)..

Plexihack
06-11-2007, 12:34
Ja se zovem Ian,imam 14 Godina,8. sam razred osnovne,među 10% najboljih matematičara osnovnoškolaca u svijetu (barem prema hrv. mat. savezu).Igram igre od svoje 3. godine (Amiga),počeo sam sa arkadama,onda sam 2001. dobio PC i igrao RTS-ove i RPG-ove,pa sam prije koju godinu počeo s FPS-ovima..Nisam baš hardcore gamer,više volim programiranje i dizajniranje od igranja CS-a (ali ne i od igranja MW-a),volim deinstalirat Simse 2 svojoj dvije godine starijoj sestri,mijenjat joj pass i čitat njene podatke.Slušam metal,punk i rock,igram košarku,mrzim cajke,nevolim nogomet.Nemam curu (Barem mislim :S ) :P

LD
06-11-2007, 14:56
Evo nesto i o meni:

IVANKA BOLJKOVAC
Rođena je u Karlovcu 1955. Diplomirala je i magistrirala solo-pjevanje na Muzičkoj akademiji u Zagrebu (klasa Marije Borčić).

Godine 1978. osvojila je drugu nagradu na Natjecanju mladih muzičkih umjetnika i nagradu «Vjesnikove» kritike Darko Lukić, a godine 1980. prvu nagradu na Natjecanju muzičkih umjetnika i drugu (prva nije bila dodijeljena) nagradu na Međunarodnom natjecanju opernih pjevača Villa Manin u Udinama.

U travnju godine 1980. debitirala je na pozornici Zagrebačke opere (kao Elizabeta u Verdijevu Don Carlosu), a nedugo zatim postala njezinom stalnom članicom, nositeljem mnogih glavnih uloga. Osim na domaćim opernim pozornicama (Zagreb, Split, Osijek, Rijeka) nastupala je u Španjolskoj, Francuskoj, Njemačkoj, Austriji, Luksemburgu, Slovačkoj, Rusiji, Ukrajini i dr.

Nastupa i kao koncertna pjevačica.

Stryder
06-11-2007, 15:00
ja sam Ivan

Sterpo
06-11-2007, 15:10
ja sam Ivan

također :wink:

Dreamer Deceiver
06-11-2007, 15:34
Ja sam Zvonimir, imam 16 godina, idem u 2.razred srednje, slušam metal (folk i epic) i malo rocka.. Ne igram toliko, ali kada igram, onda igram rpg-e (Morrowind, Oblivion, FF, Neverwinter..) i MMORPG (GW; WOW)..

tebe dugo nisam vidio na ovome svijetu

WEASEL
06-11-2007, 16:20
Anđelo, živim u Sinju, 18 god,glavna zanimacija su mi sviranje bubnjeva, opijanje sa ekipom, jedenje bureka sa sirom, gejmanje (strategije i mmorpgovi). Slušam većinom metal i punk grupe (težim nekomercijalnim)
et :yuck:

BLOODdemon
06-11-2007, 18:16
ja sam adrijan,imam 14god,idem u 8 razred o.š.slušam techno i metal(čudna kombinacija,znam :) )gejmam od svoje 5,preferiram fpsi rpg

Maloki
06-11-2007, 18:31
Ja se zovem Ian,imam 14 Godina,8. sam razred osnovne,među 10% najboljih matematičara osnovnoškolaca u svijetuS(barem prema hrv. mat. savezu).Igram igre od svoje 3. godine (Amiga),počeo sam sa arkadama,onda sam 2001. dobio PC i igrao RTS-ove i RPG-ove,pa sam prije koju godinu počeo s FPS-ovima..Nisam baš hardcore gamer,više volim programiranje i dizajniranje od igranja CS-a (ali ne i od igranja MW-a),volim deinstalirat Simse 2 svojoj dvije godine starijoj sestri,mijenjat joj pass i čitat njene podatke.Slušam metal,punk i rock,igram košarku,mrzim cajke,nevolim nogomet.Nemam curu (Barem mislim :S ) :P

Jel samo meni ovo nema bas nekog pretjeranog smisla ili?

Plexihack
06-11-2007, 18:58
Pa drugi se hvale kako su magistrirali,pa mogu i ja se s nečim pohvalit :D

callista
06-11-2007, 19:05
Jel samo meni ovo nema bas nekog pretjeranog smisla ili?

ne samo tebi

Maze
06-11-2007, 19:13
Ja sam Zvonimir, imam 16 godina, idem u 2.razred srednje, slušam metal (folk i epic) i malo rocka.. Ne igram toliko, ali kada igram, onda igram rpg-e (Morrowind, Oblivion, FF, Neverwinter..) i MMORPG (GW; WOW)..

tebe dugo nisam vidio na ovome svijetu

A odlučio malo doći... eto, nema se šta radit

Demon Hunter
10-11-2007, 12:41
A lijepo nisam ni mislio da cemo napraviti...tj...da cete napraviti Stranica!

Ali Super to sam Zelio malo da pricamo o sebi...nama Gamerima!

A mogli bi i Viking....Iggy i ostali s PcPlaya stogod napisat!

Outmind
10-11-2007, 13:06
Ajde idem i ja . Zovem se Matija, imam okruglo 22 godine, studiram na filozofskom (još ova godina pa fajrunt!). Gejmam već nekih 12-ak godina. Od igara volim sve po malo, najviše igram rpg-e, ali ako se zalomi koji dobar fps ili rts, ili avantura igram i to (ali baš ih i nema u izobilju). Ne mogu smislit sportske simulacije, menadžere te simulacije civilnih aviona vlakova i inih prometala. Slušam stari dobri metal - Black sabbath, Iron maiden, rana Metallica, Megadeth, Dio i tu i tamo ako mi se kaj od novijeg svidi (a to je jako rijetko).

D@rX
10-11-2007, 13:45
aj i ja cu. Zovem se Dario, 16 godina, gejmam 7 godina otprilike. Idem u drugi srednje (gimnazija 8) ). Volim igrati sportske simulacije, NBA pogotovo (iako je 07 bilo sranje), utrke, (NFS Most Wanted my favorite), pucačine (UT, COD 2), strategije ne igram, samo jednu najbolju (warcraft 3 TFT), ne volim rpgove, mmorpgove i sve to uglavnom, obozavam u lanu igrat war3 i ut ili cod. Slusam hip hop, techno i dance, najdrazi su mi Kanye West, 2Pac, Xzibit, Faithless, Prodigy, Paul Van Dyk, Eminem, Game, Common etc.

mrs.croft
10-11-2007, 22:56
kud svi,tu i mali mujo...zovem se Dejan, star već 20 godina, završio školu i radim u nekoj šrot firmi. prije 14 godina sam imao prvo iskustvo sa nekim oblikom gaminga (Amiga), kasnije su slijedili svi silni pentijumi, PSX, N64, PS2, PSP...e da i one legendarne plac-konzole. inače naj igre su FPS-ovi i TPS-ovi, nogometne simulacije/menadžeri, platformske arkade. naj serijal igara - TOMB RAIDER. inače iz nekog nepoznatog razloga se ne bavim igranjem RPG-ova, RTS-ova, MMORPG-ova itd. od filmova preferiram akcijske i komedije. od glazbe trenutno slušam The Prodigy, Depeche Mode, Enigma, Delerium, Deep Forest. da, inače sam prije bio metalac al dođe vrijeme kad čovjek odraste i počne tražit ozbiljniju glazbu :D

to je to, i guess...

SnowFlake
10-11-2007, 23:00
ozbiljniju glazbu?
:o
ja sam prešo sa tvojih sranja na metal...
i am becoming younger?

McPingvin_v2.0
10-11-2007, 23:19
Nda, da ja postam tu...

Nikola Peruničić, unesrećio roditelje 31.8.1990. dolaskom na ovaj svjet. U doticaju s igrama sma od malih nogu, a započeo sam s Commodoreom 64, nastavio s SNES-om i završio na PC-u od 2001/2/3. godine, nisam više siguran.

Dane gubim u školi (Elektro-tehička škola, also known as Končar, 3. D razred) te doma, di besciljno sjedim za kompom i drobim vrijeme surfajući netom, chatajući te sve manje igranjem.

Ako mi ostane slobodnog vremena trošim ga na sviranje bass gitare (sviram od 7. mjeseca 2007. godine), pisanje pjesama, fotkanje (sad sam dobio novi fotić, ćem da sljikam ko da nema sutra) te probe s bendom.

Na ovome forumu sam dobio oko 40ak opomena, 4 bana i jedno brisanje accounta, no, unatoč tome, radim za PC Play kao novinar. Moć uvjeravanja mi je na razini.

Zajebant sam u dušu i tijelu te nemam dlake na jeziku, ili ti ga ne libim se glupim ljudima reći da su glupi.

Sad idem spavat. moze.

SnowFlake
10-11-2007, 23:47
a cura?

unknown
10-11-2007, 23:49
Nda, da ja postam tu...

Nikola Peruničić, unesrećio roditelje 31.8.1990. dolaskom na ovaj svjet. U doticaju s igrama sma od malih nogu, a započeo sam s Commodoreom 64, nastavio s SNES-om i završio na PC-u od 2001/2/3. godine, nisam više siguran.

Dane gubim u školi (Elektro-tehička škola, also known as Končar, 3. D razred) te doma, di besciljno sjedim za kompom i drobim vrijeme surfajući netom, chatajući te sve manje igranjem.

Ako mi ostane slobodnog vremena trošim ga na sviranje bass gitare (sviram od 7. mjeseca 2007. godine), pisanje pjesama, fotkanje (sad sam dobio novi fotić, ćem da sljikam ko da nema sutra) te probe s bendom.

Na ovome forumu sam dobio oko 40ak opomena, 4 bana i jedno brisanje accounta, no, unatoč tome, radim za PC Play kao novinar. Moć uvjeravanja mi je na razini.

Zajebant sam u dušu i tijelu te nemam dlake na jeziku, ili ti ga ne libim se glupim ljudima reći da su glupi.

Sad idem spavat. moze.

vidi stariji sam od tebe

The Boz
10-11-2007, 23:52
Evo nesto i o meni:

IVANKA BOLJKOVAC
Rođena je u Karlovcu 1955. Diplomirala je i magistrirala solo-pjevanje na Muzičkoj akademiji u Zagrebu (klasa Marije Borčić).

Godine 1978. osvojila je drugu nagradu na Natjecanju mladih muzičkih umjetnika i nagradu «Vjesnikove» kritike Darko Lukić, a godine 1980. prvu nagradu na Natjecanju muzičkih umjetnika i drugu (prva nije bila dodijeljena) nagradu na Međunarodnom natjecanju opernih pjevača Villa Manin u Udinama.

U travnju godine 1980. debitirala je na pozornici Zagrebačke opere (kao Elizabeta u Verdijevu Don Carlosu), a nedugo zatim postala njezinom stalnom članicom, nositeljem mnogih glavnih uloga. Osim na domaćim opernim pozornicama (Zagreb, Split, Osijek, Rijeka) nastupala je u Španjolskoj, Francuskoj, Njemačkoj, Austriji, Luksemburgu, Slovačkoj, Rusiji, Ukrajini i dr.

Nastupa i kao koncertna pjevačica.

Ček ček ček... Forum nam krasi the legendary Ivanka Boljkovac!?

unknown
10-11-2007, 23:53
Evo nesto i o meni:

IVANKA BOLJKOVAC
Rođena je u Karlovcu 1955. Diplomirala je i magistrirala solo-pjevanje na Muzičkoj akademiji u Zagrebu (klasa Marije Borčić).

Godine 1978. osvojila je drugu nagradu na Natjecanju mladih muzičkih umjetnika i nagradu «Vjesnikove» kritike Darko Lukić, a godine 1980. prvu nagradu na Natjecanju muzičkih umjetnika i drugu (prva nije bila dodijeljena) nagradu na Međunarodnom natjecanju opernih pjevača Villa Manin u Udinama.

U travnju godine 1980. debitirala je na pozornici Zagrebačke opere (kao Elizabeta u Verdijevu Don Carlosu), a nedugo zatim postala njezinom stalnom članicom, nositeljem mnogih glavnih uloga. Osim na domaćim opernim pozornicama (Zagreb, Split, Osijek, Rijeka) nastupala je u Španjolskoj, Francuskoj, Njemačkoj, Austriji, Luksemburgu, Slovačkoj, Rusiji, Ukrajini i dr.

Nastupa i kao koncertna pjevačica.

Ček ček ček... Forum nam krasi the legendary Ivanka Boljkovac!?

sere

flander
11-11-2007, 00:00
Evo nesto i o meni:

IVANKA BOLJKOVAC
Rođena je u Karlovcu 1955. Diplomirala je i magistrirala solo-pjevanje na Muzičkoj akademiji u Zagrebu (klasa Marije Borčić).

Godine 1978. osvojila je drugu nagradu na Natjecanju mladih muzičkih umjetnika i nagradu «Vjesnikove» kritike Darko Lukić, a godine 1980. prvu nagradu na Natjecanju muzičkih umjetnika i drugu (prva nije bila dodijeljena) nagradu na Međunarodnom natjecanju opernih pjevača Villa Manin u Udinama.

U travnju godine 1980. debitirala je na pozornici Zagrebačke opere (kao Elizabeta u Verdijevu Don Carlosu), a nedugo zatim postala njezinom stalnom članicom, nositeljem mnogih glavnih uloga. Osim na domaćim opernim pozornicama (Zagreb, Split, Osijek, Rijeka) nastupala je u Španjolskoj, Francuskoj, Njemačkoj, Austriji, Luksemburgu, Slovačkoj, Rusiji, Ukrajini i dr.

Nastupa i kao koncertna pjevačica.

Ček ček ček... Forum nam krasi the legendary Ivanka Boljkovac!?

sere

wrajt

D@rX
11-11-2007, 00:15
ban??? lol


jos da dodam, volim ćevape 8)

McPingvin_v2.0
11-11-2007, 09:07
a cura?
Jao, kao vođa Zbari Teama, si ne mogu dopustiti ikakve osjećaje jer ih zbog prirode posla moram ukloniti.

FaTaL_mRkvA
11-11-2007, 09:42
evo o meni:

Emma Charlotte Duerre Watson (Oxford, 15. travnja 1990.) je engleska glumica poznata po svojoj ulozi Hermione Granger u Harryju Potteru.

Emmini roditelji, Jacqueline Duerre i Chris Watson su odvjetnici i razvedeni su od 1995. Emma ima i mlađeg brata Alexa koji je rođen 1993.Prvih 5 godina zivota provela je u Francuskoj.

Emma je polazila u "Dragon School" i rekla: - Ići u Dragon Cshool je kao da si u klubu, iako završiš uvijek si član, zato sam i ja zauvijek zmaj. Od 2005. polazi u Hendington School koja je otvorena samo za djevojčice.

Emma je velika sportašica, voli Hokej na travi, tenis i rounders.

Prije snimanja Harryja Pottera Emma je bila ograničena na školske predstave. U školi imala je uloge u predstavama kao Arthur: Mlade godine i Sretni kraljević. Emma je sudjelovala u i mnogim drugim manifestacijama kao i Daisy Pratt-natjcenje u poeziji gdje je osvojila prvo mjesto za svoju godinu.

Mafioz0r
11-11-2007, 10:34
Okreni dupe zidu ako se nađeš u Sajmonovoj blizini.

Simon the Dreamer
11-11-2007, 11:03
Okreni dupe zidu ako se nađeš u Sajmonovoj blizini.
A i nemora. To je po izboru... :wink:

FaTaL_mRkvA
11-11-2007, 11:04
Okreni dupe zidu ako se nađeš u Sajmonovoj blizini.
A i nemora. To je po izboru... :wink:
oć'š sprijeda il' straga??

Gravestone_bluz
14-11-2007, 15:48
Filip Marich(Č) 15.04. 92' , Zagreb
Od glazbe slusam Jimija Hendrixa i rock opcenito, volim kompjutere odkad znam za sebe, kompjuter sam zapravo dobio...evo ima 2 godine , imo sam jedan prije, na njemu sam naucio osnove, al i dok nisam imao kompjuter znao sam vise o njima nego neki frendovi sta su imali.

Prve igre...hmm....nesjecam se kak se zove, dok nisam imo komp cesto sam iso do ujaka igrati, mislim da se igra zvala Heretic, neka s labirintom il tak nes, obozavao sam je, od igara najvise volim RPG-ove, tu i tamo koju avanturu ili strategiju, imam poveci staz sto se tice MMORPG-ova Maple Story,GW,WoW,CoH/CoV, a sad LOTRO, najbolja igra ikada mi je Morrowind i Crash 3 sa PS1. Na forumu sam odavno, imo sam jos 1 profil prije ovoga ali mi se dogadalo da duze vrijeme nisam bio na forumu pa sam zaboravio username /pass , ovaj mislim zadrzat :D , pa eto, to bi bilo to, il bar sve sta zelim rec. E da i bojim se ljudi u kostimima zivotinja (tipa sta ja znam...zutokljunac) :shock:

Hamti Damti
14-11-2007, 19:20
evo o meni:

Emma Charlotte Duerre Watson (Oxford, 15. travnja 1990.) je engleska glumica poznata po svojoj ulozi Hermione Granger u Harryju Potteru.

Emmini roditelji, Jacqueline Duerre i Chris Watson su odvjetnici i razvedeni su od 1995. Emma ima i mlađeg brata Alexa koji je rođen 1993.Prvih 5 godina zivota provela je u Francuskoj.

Emma je polazila u "Dragon School" i rekla: - Ići u Dragon Cshool je kao da si u klubu, iako završiš uvijek si član, zato sam i ja zauvijek zmaj. Od 2005. polazi u Hendington School koja je otvorena samo za djevojčice.

Emma je velika sportašica, voli Hokej na travi, tenis i rounders.

Prije snimanja Harryja Pottera Emma je bila ograničena na školske predstave. U školi imala je uloge u predstavama kao Arthur: Mlade godine i Sretni kraljević. Emma je sudjelovala u i mnogim drugim manifestacijama kao i Daisy Pratt-natjcenje u poeziji gdje je osvojila prvo mjesto za svoju godinu.


kad sam krenuo čitati ovo nastavio sam čitati jer sam mislio da piše Simon i dobro sam se nasmijao, kad ono scrolam ja gore i vidim da to nije on :shock:

Simone imaš novog prijatelja ili curu :)

Human m0nst3r
14-11-2007, 19:50
LinkEx ti neces prestat spammat dok ne dobijes opomenu? Ako je tako dati cu ti je pa ces prestati.

NITROS
14-11-2007, 19:55
Ajd da i ja napisem

Domagoj Borščak
15 godina uskoro 16. 2. razred srednja gospodarska skola, smjer komercijalista (ekonomski program)
Poceo od sege, preko nintenda, playstationa na komp. Prvi komp dobio u prvom razredu. Znam jos konfiguraciju njegovu napamet:P

Bavim se fotografijom, hardwareom i kompovima opcenito. Treniram tenis, trenirao i kosarku, ali sjebao koljena pa dobio zabranu. Hmm sta jos. Trenirao parkour. Da vozim bike, DMR Drone. I to je to ukratko o meni :)))

FaTaL_mRkvA
14-11-2007, 19:59
LinkEx ti neces prestat spammat dok ne dobijes opomenu? Ako je tako dati cu ti je pa ces prestati.
to je malo zezancije, a ne spam(po meni)
btw. slobodno mi staviš post count na 0 ako hoćeš jer mi uopće nije stalo do njega

Maloki
14-11-2007, 23:07
Ajd da i ja napisem

Domagoj Borščak
15 godina uskoro 16. 2. razred srednja gospodarska skola, smjer komercijalista (ekonomski program)
Poceo od sege, preko nintenda, playstationa na komp. Prvi komp dobio u prvom razredu. Znam jos konfiguraciju njegovu napamet:P

Bavim se fotografijom, hardwareom i kompovima opcenito. Treniram tenis, trenirao i kosarku, ali sjebao koljena pa dobio zabranu. Hmm sta jos. Trenirao parkour. Da vozim bike, DMR Drone. I to je to ukratko o meni :)))

ja sam mislio da si stariji od mene :)

NITROS
15-11-2007, 13:19
Ajd da i ja napisem

Domagoj Borščak
15 godina uskoro 16. 2. razred srednja gospodarska skola, smjer komercijalista (ekonomski program)
Poceo od sege, preko nintenda, playstationa na komp. Prvi komp dobio u prvom razredu. Znam jos konfiguraciju njegovu napamet:P

Bavim se fotografijom, hardwareom i kompovima opcenito. Treniram tenis, trenirao i kosarku, ali sjebao koljena pa dobio zabranu. Hmm sta jos. Trenirao parkour. Da vozim bike, DMR Drone. I to je to ukratko o meni :)))

ja sam mislio da si stariji od mene :)

HEhehhehe eto vidis, nisam :P