PDA

Pogledaj cijelu verziju : Civ problem



Rang€r
09-10-2007, 16:01
dakle instalo Civ i normalno igrao, nakon nekog vremena (tj. kad sam instalo display driver 7.9 za grafu) vise nije radilo, te je problem bio dok je vrstio "init engine" te bi se pojavila poruka da neki qurac nije u redu te da provjerim u readmeu zahtjeve te da provjerim direct x i drivere za grafu, ja mislo da ce sam jednom pokazat tak bezze, pa oso igrat ETQW sad instalo BtS i opet isti problem, neznam dal da obrisem(sa onim cleanerom) 7.9 display driver pa necu moci ETQW ili ima kakvo rjesenje?

Rang€r
09-10-2007, 17:00
da sa zadnjim patch, 1.31 ak se ne varam il tak nes

P.S. Sad sam ga totalno sjebo sa onim ejbenim driver cleanrom stavio tamo u opcije ATI i obriso, idem pokrenut civ i dalje isti qurac :-x sad idem opet instalat 7.9 driver a on nece :-x :-x mater mu retardiranu gad mutavi od starog kompjutera.... sta da sad radim????

Rang€r
10-10-2007, 13:24
vidi da se mnogi obairu na moj topic...

dakle restorao sam sustav pa je sad sve ok, al opet isti problem sa init engineom, a tak me puca zelja da zaigram taj beyond the sword al nemogu...

jel zna neko u cemu je problem?

Rang€r
10-10-2007, 15:42
ma to je isto ono sranje sto se zna pokazivati samo sto ne pise error during initialzation...

nes je sjebano sa driverima i direct x-om zbog toga kaze da provjerim

Rang€r
10-10-2007, 15:49
pise da je potreban poseban direct x za beyond the sword i on je prilozen na downloadu/DVD-u i ja njega nadem instalam al opet nista :S

Rang€r
10-10-2007, 15:56
nope, za etqw mi minimalno treba 7.9 display driver koji trenutno i imam bez control centere i ostalih điđa miđa