PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows Movie Maker



Human m0nst3r
08-10-2007, 20:37
Daklem ovako splitao sam svoj video, i sad zanima me kako ja mogu spremiti te splitane dijelove. Hvala. Mislim na to da svaki dio bude sam za sebe.

HalF-DeaD
08-10-2007, 20:55
spremi projekt kao mswmm i onda za svaki dio izbrišeš ovo okolo i export video. onda probaj undo, a ako neće onda otvori ovaj mswmm file i sve ponovo

Human m0nst3r
08-10-2007, 21:01
spremi projekt kao mswmm i onda za svaki dio izbrišeš ovo okolo i export video. onda probaj undo, a ako neće onda otvori ovaj mswmm file i sve ponovo
Moze malo jos pomnije to ipak sam n00b u ovome priznajem. :wink:

HalF-DeaD
08-10-2007, 22:32
može.

Znači ubaciš taj jedan video u movie maker, i e sad neznam točno kako ali možeš razdvojit (mislim da si to skužio). E sad kad si razdvojio ono šta trebaš, spremi projekt (file>save project valjda) u neki fajl, tako će zapamtit šta si sve radio s tim videom (i splitao), i važno je da ne mičeš originalni video s lokacije na kojoj je.
Sad kad si splitao, odredi prvi dio koji je razdvojen i izbriši sve osim njega u movie makeru. I onda file>export video, tako da spremiš taj klip. Kad završiš s tim, onda otvori u movie makeru projekt šta si sejvo i odaberi drugi dio i izbriši sve osim njega. I opet eksport video. I opet otvori projekt. I tako dok ne dobiješ sve dijelove zasebno.

Btw, sori što je sve neprecizno jer već par mjeseci nisam radio u wmm.

Human m0nst3r
09-10-2007, 18:49
E puno ti hvala molim da jos ne lockate jer cu imati jos pokoje pitanje 100%.
EDIT: Ne nudi mi opciju export btw vista ultimate je windows.

HalF-DeaD
09-10-2007, 19:43
sad pogledo, funkcija se zove save movie file, sorry na grešci

Human m0nst3r
09-10-2007, 21:20
Rijeseno moze lokot. Hvala half dead.