PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows XP Professional x64 Edition



Bonina was here
08-10-2007, 15:47
Pozdrav, zanma me dali je netko imao/ima iskustva sa Windows XP Professional x64 Edition.
može preporuke xp windowsa.

Jel netko probao xp black i sta je to tocno.

Jax
17-12-2007, 18:00
E zanima me jel to samo stavim da se instalira? Jel bi to mogo sam(laik sam),

17-12-2007, 18:09
e ali su u isto vrijeme i na granici sa ilegalom...

To i je ilegala.... :wink:

17-12-2007, 18:29
osim ako imaš originalni ključ i sve licence za programe koji dolaze s njima... :D a to je...teško...

KOLko ja znam netrebaju ti licence za ništa.Jer su windowsi već aktivirani na ilegalan način izbjegavanjem aktivacije,a programi su več krekani ili imaju ključ.

Prince-Artas
17-12-2007, 18:31
nisi skužio poantu hellboyeva posta

17-12-2007, 18:34
nisi skužio poantu hellboyeva posta

pa black edition je napravljen da nemaš tu kaj previše muljat.Plus kolko ja znam nisu svi programi dozvoljeni za share.

Ono znamo svi da je to ilegala a pravite se blesavi.

Prince-Artas
17-12-2007, 18:37
ako drugačije nemože


To i je ilegala.... :wink:


osim ako imaš originalni ključ i sve licence za programe koji dolaze s njima... :D a to je...teško...

sad spoji te dvije rečenice
ako ne ide, pročitaj još koji put

ako opet onda neznam ni sam

17-12-2007, 18:38
ilegala jest...to priznam...ali ako imaš sve ključeve i licence za programe koji dolaze u paketu i za winse stavi ih umjesto već danih i time si dobio legalni BE...ali kao što rekoh...teško je da će netko imati baš sve licence i ključeve...

zanimljivo jer si prije nekoliko tjedana zaključao ovakvu temu s naznakom ilegala a sad ti je ok. :D

Ali zašto da se ja miješam u tvoje dužnosti..čini što te volja..a oboje znamo kakva je situacija.


@Prince-Artas:nisam lud ni glup :D

Prince-Artas
17-12-2007, 18:46
@Prince-Artas:nisam lud ni glup :D

dobro, nemoj me tuć :)

17-12-2007, 18:54
[quote="amd freak":1pks01d9]

@Prince-Artas:nisam lud ni glup :D

dobro, nemoj me tuć :)[/quote:1pks01d9]

nebudem ako ne prestaneš spammat.

hellboy:djeluješ mi ko ono "ma wtf baš mi se neda lokat mada znam da je ilegala" iskorištavajući gwina kao glavnicu u temi.

Kaj se tiče njega znaš kak se kaže "Pas koji laje ne grize" ...a vjerujem da je dovoljno inteligentan da može kroz razgovor riješiti "večinu" problema.

Vjerovatno sam ja danas skrenuo pa neznam kaj je legala a kaj nije...ipak vam preporučujem da pročitate readme(EULA) za os xp.Pa možda shvatite neke stvari oko ovoga jer se meni neda pisat da bi se na kraju lokalo.Nije vrijedno.

Good night

17-12-2007, 18:59
good night...i BTW...ja ovo stvarno ne mogu lockat...inače bih

cool jer kolko ja znam microsoft ne dozvoljava množenje svojih originalnih cd-ova.A kolko ja znam black edition postoji samo na crnom ilegalnom tržištu. :wink: Ako ga ima u kojem dučanu odmah ču uzet par komada. :wink:

Luka
17-12-2007, 20:11
locked