PDA

Pogledaj cijelu verziju : PS2 Emulator



Reaper
08-10-2007, 13:10
Nasao sam PS2 emulator koji 100% radi.Samo problem je sto mi stane kada igra krene.Npr.ubacio sam Driv3r i kada ATARI znak zavrsi igra stane.Neznam kako da mi radi,je li tko ima neki tutorial?Emulator se zove PCSX2 i OZBILJNO VAM GOVORM 100% RADI!!!Ako koga zanima gdje moze skinuti taj emulator sa Biosom i svime neka mi posalje PM. :D PLZ POMAGAJTE BRAĆO I SESTRE! :pray: :pray: :pray:

MILF hunter
08-10-2007, 13:34
Ma nema veze što igre ne rade,bitno je da emulator radi 100% :roll:

Neven <R>
08-10-2007, 13:43
Neće ti sve igre raditi na njemu, većina koja ih i radi će raditi uz greške ili sporije. Treba još par verzija izaći prije nego što će većina toga biti girivo na njemu.

Kenyi
08-10-2007, 21:13
Nasao sam PS2 emulator koji 100% radi.Samo problem je sto mi stane kada igra krene.Npr.ubacio sam Driv3r i kada ATARI znak zavrsi igra stane.Neznam kako da mi radi,je li tko ima neki tutorial?Emulator se zove PCSX2 i OZBILJNO VAM GOVORM 100% RADI!!!Ako koga zanima gdje moze skinuti taj emulator sa Biosom i svime neka mi posalje PM. :D PLZ POMAGAJTE BRAĆO I SESTRE! :pray: :pray: :pray:

imas li ps2 kod kuce?

HalF-DeaD
08-10-2007, 22:12
a šta moraš sve provjeravat. ionako je piratija što nudi linkove na bios znači lock.

Bartuc
08-10-2007, 22:38
a šta moraš sve provjeravat. ionako je piratija što nudi linkove na bios znači lock.

Možeš to molim te objasniti!? Nisam upoznat sa emulatorima tak da ne znam što je dopušteno, a što nije!

HalF-DeaD
08-10-2007, 22:49
Da bi emulatori bili legalni za korisnika on mora imati originalni stroj. A za ps2 je još potreban i bios koji mora svatko svoj ripati s konzole i ne smije koristiti tuđi.ž

PCSX2 does however require a real PS2 BIOS to run. However, you must obtain this from your own PS2, as the BIOS binary is SONY and cannot be distributed with PCSX2 as this would be highly illegal.

Bartuc
08-10-2007, 23:09
Hvala Half DeaD! I u vjeću modova kažu da je legalno dok god se ne stavlja BIOS gore! Tak da, moram lockati ovu temu zbog ovoga:


Ako koga zanima gdje moze skinuti taj emulator sa Biosom i svime neka mi posalje PM.

Lockenzi bitte!