PDA

Pogledaj cijelu verziju : Burnout Revenge



goGAMERo
10-03-2006, 21:41
Jel itko igra ovu super igru, evo baš je malo prelazim prije DRIVER-a PARRALEL LINES! super je igra! UtiscI:::

Wizard
10-03-2006, 22:40
Igra je premocna, jeli ima za comp? :-x

mrs.croft
10-03-2006, 23:25
burnout na kompu lol

al htio bih....igro sam takedown....fenomenalan

goGAMERo
11-03-2006, 10:25
Igra je super, grafika simpa, gameplay, soundtrac..... super igra, ali na žlost nema za PC!

btw. Burnout 3 Takedown je bio takođe dobra, ali puno teži nego Revenge!

Edi Sm187
11-03-2006, 22:06
Igrao sam igru kod svog prijatelja koji ima PS 2.Igra je toliko luda da nakon nje želiš demolirati bilo koji stvarni auto.EA bi zaradio puno love da izda tu igru na PC-u.

goGAMERo
11-03-2006, 22:09
Sigurno, ali eto neznam zašto neće, ko bi znap tu njihovu politiku! :)

Phillip
11-03-2006, 22:29
Daleko najbolja arkadna utrka. Fenomenalna grafika (rekao bih vrhunac PS2) osjecaj brzine i soundtrack.

goGAMERo
11-03-2006, 23:10
Igra je jednom riječju fenomentastičNA, još mi je OSTALO 40 EVENTA DO KRAJA!!

goGAMERo
13-03-2006, 16:45
Evo još malo imam do kraja prešao sam 145/169 eventa! Igra je za svaku pohvalu i probajte, još gore nabavite si PS2 radi igre, fakat je odlična!

god_of_war
18-03-2006, 22:55
Igra je :pray: :pray: :pray:

g@ngreŁ
05-11-2006, 16:23
igra je odlicna....zabavna.....

olio
05-11-2006, 16:25
igra je coolerska

kikl0p
05-11-2006, 16:27
imam ju pre brzo dosadi a i grafika je za danasnje standarde prilicno losa

goGAMERo
05-11-2006, 16:36
imam ju pre brzo dosadi a i grafika je za danasnje standarde prilicno losa

lol

Rekao bih vrhunac PS2 grafike, još da vidiš kad igraš na HDTV-u kao ja :) i to u MP-u s frendom, kako rastura, prešao sam je do kraja, i nisam uspio otključati na kraju neko auto... Ima zajebanih specijal eventa...

kikl0p
05-11-2006, 16:39
imam ju pre brzo dosadi a i grafika je za danasnje standarde prilicno losa

lol

Rekao bih vrhunac PS2 grafike, još da vidiš kad igraš na HDTV-u kao ja :) i to u MP-u s frendom, kako rastura, prešao sam je do kraja, i nisam uspio otključati na kraju neko auto... Ima zajebanih specijal eventa...vraga vrhunac daj malo bolje pogle mozda cesta izgleda dobro al ovo ostalo izgleda nekako lose
a vrhunac grafike na ps2 je po meni Shadow of the colosus :pray:

g@ngreŁ
05-11-2006, 19:14
imam ju pre brzo dosadi a i grafika je za danasnje standarde prilicno losa

lol

Rekao bih vrhunac PS2 grafike, još da vidiš kad igraš na HDTV-u kao ja :) i to u MP-u s frendom, kako rastura, prešao sam je do kraja, i nisam uspio otključati na kraju neko auto... Ima zajebanih specijal eventa...vraga vrhunac daj malo bolje pogle mozda cesta izgleda dobro al ovo ostalo izgleda nekako lose
a vrhunac grafike na ps2 je po meni Shadow of the colosus :pray:

moram reći da je grafika odlična.....stvarno je dobra...... :rotfl:

Nightyx
05-11-2006, 19:49
imam ju pre brzo dosadi a i grafika je za danasnje standarde prilicno losa

lol

Rekao bih vrhunac PS2 grafike, još da vidiš kad igraš na HDTV-u kao ja :) i to u MP-u s frendom, kako rastura, prešao sam je do kraja, i nisam uspio otključati na kraju neko auto... Ima zajebanih specijal eventa...vraga vrhunac daj malo bolje pogle mozda cesta izgleda dobro al ovo ostalo izgleda nekako lose
a vrhunac grafike na ps2 je po meni Shadow of the colosus :pray:

moram reći da je grafika odlična.....stvarno je dobra...... :rotfl:

Također priznajem ali samo je cesta dobra kada malo bolje pogledaš hm.... :?

g@ngreŁ
05-11-2006, 22:30
imam ju pre brzo dosadi a i grafika je za danasnje standarde prilicno losa

lol

Rekao bih vrhunac PS2 grafike, još da vidiš kad igraš na HDTV-u kao ja :) i to u MP-u s frendom, kako rastura, prešao sam je do kraja, i nisam uspio otključati na kraju neko auto... Ima zajebanih specijal eventa...vraga vrhunac daj malo bolje pogle mozda cesta izgleda dobro al ovo ostalo izgleda nekako lose
a vrhunac grafike na ps2 je po meni Shadow of the colosus :pray:

moram reći da je grafika odlična.....stvarno je dobra...... :rotfl:

Također priznajem ali samo je cesta dobra kada malo bolje pogledaš hm.... :?


ISTINA.... :)

goGAMERo
06-11-2006, 09:22
Ajd što se pravite njubovi :rotfl: grafika je definitivno jedna od najboljih ikad viđenih na PS2... Normalno jebemu miša uspoređujte ju sa drugim iz istog žanra... Recimo GT4 također ima dobru grafiku, a šta je sa recimo Tocom, i ostalim... Moš se posrati na nju!

g@ngreŁ
06-11-2006, 09:39
Ajd što se pravite njubovi :rotfl: grafika je definitivno jedna od najboljih ikad viđenih na PS2... Normalno jebemu miša uspoređujte ju sa drugim iz istog žanra... Recimo GT4 također ima dobru grafiku, a šta je sa recimo Tocom, i ostalim... Moš se posrati na nju!

nisam ni uspoređivao s srugim žanrovima na ps2... 8)

kikl0p
06-11-2006, 12:44
Ajd što se pravite njubovi :rotfl: grafika je definitivno jedna od najboljih ikad viđenih na PS2... Normalno jebemu miša uspoređujte ju sa drugim iz istog žanra... Recimo GT4 također ima dobru grafiku, a šta je sa recimo Tocom, i ostalim... Moš se posrati na nju!kaj ti pricas jesi ti igro tocu3 na ps2 grafika je bolja od burnouta a i od gt4

Jerry
06-11-2006, 13:22
jaaoo kiklope kako si se prosro na ovom topicu :pray: :pray:

btw,da ne bude spam
burnout je odlićna igra,premoćna kao i grafika i igrivost

g@ngreŁ
06-11-2006, 20:00
Ajd što se pravite njubovi :rotfl: grafika je definitivno jedna od najboljih ikad viđenih na PS2... Normalno jebemu miša uspoređujte ju sa drugim iz istog žanra... Recimo GT4 također ima dobru grafiku, a šta je sa recimo Tocom, i ostalim... Moš se posrati na nju!kaj ti pricas jesi ti igro tocu3 na ps2 grafika je bolja od burnouta a i od gt4

nije....nikako........ :rotfl:

g@ngreŁ
06-11-2006, 20:01
jaaoo kiklope kako si se prosro na ovom topicu :pray: :pray:

btw,da ne bude spam
burnout je odlićna igra,premoćna kao i grafika i igrivost

tako je.....caree...... 8)