PDA

Pogledaj cijelu verziju : Aliens Vs. Predator 2: Requiem



Lord Jambrek
08-10-2007, 00:24
O da, evo vidio danas, dolazi AvP2 :pray: Can't wait anymore, nadam se da ću vidit ono malo đubre od predaliena(xenomorph koji se implantirao u predatora kojega su doveili na brod i nastao je kao mješavina predatora i aliena) Svi koji su igrali Primal Hunt znat' će o čemu pričam.



http://www.imdb.com/title/tt0758730/maindetails

Outmind
08-10-2007, 09:20
Samo se iskreno nadam ad će film biti bolji od prvog dijela koji je jako suxao...

flander
08-10-2007, 09:28
uuuuuuu jebenica, taman na Božić, zakon mi taj film, prvi mi je nenadjebim, zbilja dobra film

Paran0a
08-10-2007, 09:33
konacno..bas se pitam kakva je biti polimerizacija aliena i predatora..

Tri66a
08-10-2007, 10:15
uuuuuuu jebenica, taman na Božić, zakon mi taj film, prvi mi je nenadjebim, zbilja dobra film
prava topla božična priča,nema šta.....

MTF*
08-10-2007, 10:19
tooooooooo, jao kolko sam ovo cekao...
sad kad sam procitao naslov teme ostao sam, ono, neznam, tooooo...
kako to moram pogledat, kako moram, jao, nemogu opisat, cekam to vise neg cod4...
jao...

@outmind
po cem prvi suxa? :o

Lord Jambrek
08-10-2007, 10:49
O da TAGAN, ja isto, znao sam da će biti drugi dio čim sam vidio mutiranog chestbustera. Uff, ovo se čeka big time.

MTF*
08-10-2007, 11:54
drago mi je da ima jos takvih...
meni je 1. dio bio predobar, obozavam predatore, a jos spojeni s alienima...jao...kud ces vise...
kad je na kraju prikazan onaj baby predoalien, i zavrsi film htio sam razbit monitor, ocu jos!
to na bozic idem gledat, umjesto ponocke... :D

Prince of Persia freak
08-10-2007, 12:02
uuuuuuu jebenica, taman na Božić, zakon mi taj film, prvi mi je nenadjebim, zbilja dobra film
prava topla božična priča,nema šta.....

Želja mi se ostvarila :D

r0pe
08-10-2007, 12:12
Samo se iskreno nadam ad će film biti bolji od prvog dijela koji je jako suxao...

prvi je suxao??

na čem si ti??

prvi je legendaran

Prince of Persia freak
08-10-2007, 12:36
Da, to mi je glupo kada ljudi pročitaju kritiku da nekaj suxa i onda šire uokolo da i njima saksa, blablabla nepoznati glumci, yadayadayada film loš...

Helena
08-10-2007, 13:14
Samo se iskreno nadam ad će film biti bolji od prvog dijela koji je jako suxao...

prvi je suxao??

na čem si ti??

prvi je legendaran

Prvi je predobar. :pray: Nadam se da će i drugi bit takav.

flander
08-10-2007, 13:27
nema mi jače scene u prvom dijelu tam pri kraj kad ona Matica od aliena trčkara sa ženskom i ženska leži ispod one velike kao cisterne, a alien je želim ubit kad ono iz drugog kuta predator skaće i onak iz okreta sa onim kopljem cepne aliena u oko, legendarna scena, a i ona mi je super kad se po prvi put predator kao označava da bi dokazao da je faca jelte, i onda skuži aliena iza i cepne ga onim diskom kaj je bumerang :D

Helena
08-10-2007, 14:07
f9ZgnhS_Yn0

Nemam pojma, ova vojska i tak to... A i glumačka postava mi nekak ne paše. :/

omfgnoob1
08-10-2007, 14:59
pa meni bas izlgeda prebrutalno, a i obozavam one scene "Fuck you" pa raznese tipa :D bit ce ludilo film

MTF*
08-10-2007, 15:02
skidam HD trailer od 130mb...
nadam se da je dobar... :D

ZorgTheBorg
08-10-2007, 17:27
Yay, napokon ekranizacija onoga sto igramo ja, Teon, i ostali :)

flander
08-10-2007, 18:59
f9ZgnhS_Yn0

Nemam pojma, ova vojska i tak to... A i glumačka postava mi nekak ne paše. :/


ne brij gluposti bit će heben film :D

MTF*
08-10-2007, 19:00
kaj te briga za glumacku postavu, vazni su predatori i alieni... :D

flander
08-10-2007, 19:05
kaj te briga za glumacku postavu, vazni su predatori i alieni... :D


pa nego kaj, bit če hebena makljaža, dobra mi scena iz trailera kad predator onu žensku zakuca na zid sa onim njihovim bumerangom lol

MTF*
08-10-2007, 19:14
meni su predatori ludji od aliena, onaj heavy predator...hehe... :D

Helena
08-10-2007, 21:24
kaj te briga za glumacku postavu, vazni su predatori i alieni... :D

Da, znam, al ne volim akcijske filmove s glumcima koji ko da su ispali iz nekog lošeg teen filma.

Jopax
08-10-2007, 21:43
Meni je prvi dio bio prelegendaran :pray:
Kad ženskoj od aliena napravi oružja :pray:

r0pe
08-10-2007, 22:37
skidam HD trailer od 130mb...
nadam se da je dobar... :D

ima se flat pa se moze :)

Helena
08-10-2007, 22:43
Meni je prvi dio bio prelegendaran :pray:
Kad ženskoj od aliena napravi oružja :pray:

Od onog repa njegovog. :D

Aerial
08-10-2007, 22:54
Prvi dio mi je bio nekako... aaa ... blesav :)

Možda ponajviše zato što sam ga gledao s frendicom koja je dovukla dečka s njom, a lik od nje stariji pun kufer godina i cijelo vrijeme fejka da ga je strah (ja se NADAM da je fejkao, jer ako nije onda je vrlo vjerojatno mentalno hendikepirana osoba)...
- AJME IRENA! *skoči unazad u sjedalici i uhvati je za ruku*
- Darko, jebote, koji ti je ku*ac, smiri se...
- Uf, prestrašija san se.
- AJME IRENA! *skoči una...* you get the point

Inače, film mi je bio čisto onako, 2-satna pop-corn zabava.
Vjerojatno će i 2. biti takav...

Arbiter of Change
08-10-2007, 23:06
Nadam se da će biti bolji od 1. dijela. Mlak film, a kraj je... ajme majko.

Outmind
09-10-2007, 09:36
Da, to mi je glupo kada ljudi pročitaju kritiku da nekaj suxa i onda šire uokolo da i njima saksa, blablabla nepoznati glumci, yadayadayada film loš...

Gle ja sam taj film pogledao, i po mom mišljenju je film bez veze, pogotovo ako bi ga se uspoređivalo sa alin ili predator filmovima. Dakle meni film suxa, a ak ti se to ne sviđa to je tvoj problem.

Jopax
09-10-2007, 10:02
Evo pogledao trailer i skužio da to nema previše veze sa Alienom ni Predatorom jer je nekako puno akcije i krvi, dok je prije bio čisti teror tactics

flander
09-10-2007, 10:10
Evo pogledao trailer i skužio da to nema previše veze sa Alienom ni Predatorom jer je nekako puno akcije i krvi, dok je prije bio čisti teror tactics

kak nema veze sa Alienom i Predatorom :? Nego š čim bi trebalo imat veze? I kaj bi trebalo bit sve na livadi tema da beru cvijeće i crtaju leptire lol ne kužim ti post

Jopax
09-10-2007, 12:05
Ne to, nego ne liči na originalne filmove Aliena i Predatora, previše akcije, ko SW noviji nastavci, samo akcija i spec efekti a minimalno priča :yuck:

flander
09-10-2007, 12:28
Ne to, nego ne liči na originalne filmove Aliena i Predatora, previše akcije, ko SW noviji nastavci, samo akcija i spec efekti a minimalno priča :yuck:


pa kaj ti u takvim filmovima treba priča, tu je i bit da se dve beštije kolju, ako očeš priću onda gledaj lubiće i trilere, a ne akciju :P

MTF*
09-10-2007, 18:36
dobro, istina, u izvornim predaotr i alien filmovi je vladala neka napetost, onak, strasni su, ovdje sve hack and slash... :D
ali ipak volim taj film...
da bar naprave alien 5 i predator 3, e to bi bio svrs... :D

MTF*
09-10-2007, 18:40
jebemu brisi post, puko net i posto mi 2x... :|

Jopax
09-10-2007, 18:48
dobro, istina, u izvornim predaotr i alien filmovi je vladala neka napetost, onak, strasni su, ovdje sve hack and slash... :D
ali ipak volim taj film...
da bar naprave alien 5 i predator 3, e to bi bio svrs... :D

e upravo to, ovo je SS2 a Alien i Predator su bili , ne znam...
Half-Life 2 ili nešto tako :D

Prince of Persia freak
09-10-2007, 19:05
Alien Vs Predator je odličan film, makar Predator filmovi su puno bolji. Mali mi glupo kaje radnja smješštena u grad koji se nalazi usred šume, bolje je bilo u onoj piramidi. Kaje još glupo je to da su krivo napravili Predatore. Oni ne ubijaju žene i bespomoćne ljude, nego samo muškarce koje prvo love.


Trebali su napraviti film Predator Concrete Jungle prema igri. Priča u igri je fakat genijalna.

Jopax
09-10-2007, 20:13
Da znam iz prvog AvP filma da ostavi onog dedu na životu jer ima slabo srce te radi toga nije dostojan plijen
a gledaj moraju preživjeti,vjerovatno im je sve prijetnja :)

Prince of Persia freak
10-10-2007, 17:24
Da, to su fake predatori... nije to prava stvar :(

ssalG
10-10-2007, 18:48
Ajde konačno pristojan film AvP film, prvi iako nije suxo nije bio ništa bolji od prosjeka.

Teon
10-10-2007, 20:52
Da, to su fake predatori... nije to prava stvar :(

Yep, i ne svidja mi se sto prema trailerima se ide na 'gore fest' iako su prvi Alieni bas bili onaj horror koji napada iz mraka istina je da je Predator bio krvaviji no imao je vise 'casti'. Ovdje samo kolju uokolo.

I na prvi pogled film mi je promasaj cim je radnja smjestena na Zemlji, nikako ne pase da se Alieni pojave na Zemlji, bolje bi bila radnja tipa ko u igri AvP. Ipak o tome cu prosudit kad dodje film.

A sto se tice prvog, pa bio je ok. Predatori su napravljeni face :pray: , najbolje kad se fightaju Predator i Alien, onako on mu Wristbladeom otkine rep, pa ga ovaj posprica itd.

Prica je tako tako, jos ona piramida moze proci i naravno Weyland Corp. --> Bishop ftw :pray: (ima scena kada nakratko gleda u laptop i par puta udari penkalom izmedju prstiju --> ko ono u Aliens (2) kad sa nozem ak se ko sjeca)
Bas sam jucer ponovo gledao film. Nekako mi ne pase to sto ljudi nisu predstavljali nikakvu prijetnju :( istina da su bili namamljeni kako bi mogli bit hostovi Facehuggerima. I, ne znam, da se ona zenska i Predator udruze :S, no ajd dobro sve to nekako prolazi. Bitno je vidjet fight izmedju Predatora i Aliena :D Ipak je to bio prvi pokusaj AvP-a

Sad bi drugi trebali napravit kak spada.

Kak su dobro izbjegli da film bude nastavak Alien vs. Predator, promijenivsi ime u AliensSvs. Predator (- Requiem) :wink:

Sam da PredAliena naprava kak spada :pray:

ZorgTheBorg
11-10-2007, 21:24
Sam da PredAliena naprava kak spada :pray:
Bilo bi bolesno vidjet onaj njegov HeadBite... kad ispuca ona 4 vanjska predatorska zubića, iz Primal Hunta. Vjerojatno ce biti kao neki boss ili tak.

Teon
11-10-2007, 21:28
Lol, al nekako bolje pase u AvP2 da on nema HeadBite, al no dobro.

BTW trebaju se ugledat na igre ^^ :D

Armachus
11-10-2007, 21:39
Ako je film kao prvi onda :yuck:

Nije mi se prvi dopao... nadam se da su na ovom poradili!

25-10-2007, 21:53
mene ce bit strah tog filma... :D

Prince of Persia freak
26-10-2007, 13:26
Predatore su uništili oduzevši im "čast" lovaca. Prvi AvP je puno bolji i neznam zakej svi pljuju po njemu.

Grimm-Reaper
29-10-2007, 13:23
Režiser se promijenio (sad su dvojica), pa automatski očekujem nešto novo nešto divlje. Po traileru, film ide u horor smijeru, što je naravno odlična vijest.

Prvi dio je bio glediv, ali to nije ono što očekujem od okršaja Predatora i aliena. Ženska fura koplje i glavu od, cmon, pređo bi ju ubio i uzeo trofje od njene lubanje dok si reko alahakbar.

ZorgTheBorg
29-10-2007, 14:35
Treba nabrijat humiese. Ovi mekušci iz AvP1 samo služe kao hostovi za aliene....

Grimm-Reaper
29-10-2007, 14:48
Treba nabrijat humiese. Ovi mekušci iz AvP1 samo služe kao hostovi za aliene....

Tako je! Vratite nam marince! Ali nažalost, neće...

Jopax
31-10-2007, 00:33
Sad sam skužil žašt bi predatori mogli onako brutalno klati ljude, infektani su, tj. nose chestburstere :D

Prince of Persia freak
31-10-2007, 12:07
Moguće, ako je to razlog nemam prigovora

100EURO
31-10-2007, 12:30
kad ce taj film?

unknown
31-10-2007, 12:51
Prvi dio mi je bio nekako... aaa ... blesav :)

Možda ponajviše zato što sam ga gledao s frendicom koja je dovukla dečka s njom, a lik od nje stariji pun kufer godina i cijelo vrijeme fejka da ga je strah (ja se NADAM da je fejkao, jer ako nije onda je vrlo vjerojatno mentalno hendikepirana osoba)...
- AJME IRENA! *skoči unazad u sjedalici i uhvati je za ruku*
- Darko, jebote, koji ti je ku*ac, smiri se...
- Uf, prestrašija san se.
- AJME IRENA! *skoči una...* you get the point

Inače, film mi je bio čisto onako, 2-satna pop-corn zabava.
Vjerojatno će i 2. biti takav...

ti si njima držao svjeću :rotfl:

Lord Jambrek
31-10-2007, 13:11
Prvi dio mi je bio nekako... aaa ... blesav :)

Možda ponajviše zato što sam ga gledao s frendicom koja je dovukla dečka s njom, a lik od nje stariji pun kufer godina i cijelo vrijeme fejka da ga je strah (ja se NADAM da je fejkao, jer ako nije onda je vrlo vjerojatno mentalno hendikepirana osoba)...
- AJME IRENA! *skoči unazad u sjedalici i uhvati je za ruku*
- Darko, jebote, koji ti je ku*ac, smiri se...
- Uf, prestrašija san se.
- AJME IRENA! *skoči una...* you get the point

Inače, film mi je bio čisto onako, 2-satna pop-corn zabava.
Vjerojatno će i 2. biti takav...


Zakaj se sve mutave, retardirane, blesave, glupe osobe moraju zvat tako? :(

Grimm-Reaper
31-10-2007, 14:19
Darko ima problema, moja nestručna analiza glupog pokušaja da zbari trebu koja je već s njim.

AvP je probao izmješati sve ono iz prijašnjih filmova, i nije uspio. Priča je donekle držala vodu, ali ne dovoljno.

Dvojka igra na kartu horora, i neznam koliko će to uspjeti. Nadam se da će filmić biti zabavan, inače propalih 10 kuna za dvd.

Samael
02-11-2007, 12:49
AvP je probao izmješati sve ono iz prijašnjih filmova, i nije uspio. Priča je donekle držala vodu, ali ne dovoljno.



Ma ako si gledao Predatora 1, mogao si vidjeti da oni seljaci kažu Scwarziju, da u te predjele svakih stotinjak godina dođe Predator, da bi klao one seljake i uzimao trofeje.

Grimm-Reaper
02-11-2007, 18:38
A u AvP kažu da se Predatori napravili Aliene da bi ih mogli loviti. A koristili su ljude is tih predjela za domaćine alienima, prije poroda.

Malo ovoga malo onoga...

Lord Jambrek
26-12-2007, 00:16
Evo danas došao u američka kina :pray:

Čak su u najavama rekli This Christmas there will be no peace on Earth.

10 siječnja dolazi u Hrvatska kina, to se piči na pretpremijeru

prcko
26-12-2007, 00:19
Predobro izgleda Film jedva cekam :pray:

MTF*
26-12-2007, 11:44
kad u USA dolazi na DVDe mene zanima? :D

Lord Jambrek
26-12-2007, 12:03
kad u USA dolazi na DVDe mene zanima? :D

Cirka negdje kad kod nas dođe u kina, tak bi negdje trebalo.

Grim Fandango
22-01-2008, 20:46
Film je genijalan, upravo ga pogledao, čini mi se da će treći nastavak biti rađen po igri Predator: Concrete Jungle

Mafioz0r
22-01-2008, 21:15
Gledao sam ga i ja ovog vikenda, super film, natjerao me da još jednom odem prelazit AvP 2.

Vukas15
22-01-2008, 21:44
gledao, čisto nabrijano govnovsko američko sranje s puno akcije... Kako su samo priču upropastili, ono ovi bace atomsku bombu na grad, par ljudi pobjegne helićem, i helić im se sruši, i oni svi preživjeli :) , a je kurac u filmu su zaboravili na zračenje... :?
Sve u svemu jedan od najgorih filmova :?

Grim Fandango
22-01-2008, 21:48
Da uzvratim, Eragon serijal knjiga je sranje, čista kopirka tolkiena, filmovi su veće sranje od knjige što je teško moguće, sve u svemu nešto najgore što sam čitao/gledao...

Vukas15
22-01-2008, 21:58
Da uzvratim, Eragon serijal knjiga je sranje, čista kopirka tolkiena, filmovi su veće sranje od knjige što je teško moguće, sve u svemu nešto najgore što sam čitao/gledao...
Ej čovjeće šta se ljutiš, svako ima svoje mišljenje, meni je sranj, tebi je možda super...
Eragon film je sranje-slažem se,ali gledljivo sranje
Knjiga je sranje :twisted: -ne slažem se,knjiga je možda ima sličnosti sa lotr-om,ali je genijalna, el si je uopće pročito?
Ajd mi ufilmu reci onda ono s atomskom bombom na kraju?šta kao nema zračenja...
Jedini dobar dio filma je meni kada se ona treba tamo pokraj bazena skida, po meni se samo zbog toga isplati gledat.
No svako ima svoje mišljenje. :wink:

Grim Fandango
22-01-2008, 22:24
tako popljuvati film :( srami se, ono s atomskom bombom, možda zračenju traba vremena da se proširi od ground zero ili kak se već kaže...

Dreamer Deceiver
22-01-2008, 22:26
hvala na spojlerima...

Vukas15
22-01-2008, 22:26
jebga šta ću kad je meni takav, vidit će mo kakav je i drugima, a i mojim je frendovima sranje koji su ga gledali

prcko
22-01-2008, 22:57
jebga šta ću kad je meni takav, vidit će mo kakav je i drugima, a i mojim je frendovima sranje koji su ga gledali
Film sigurno nije takvo srannje jer alien vs predator je uvijek bio dobar film,a sad s novom tehnologijom efekata i svega moze samo izgledati ljepše i raskošnije nego prije.

flander
22-01-2008, 23:32
ma gledam taj film da neznam kakav je, zato kaj mi je nenadhebivo kako Predator ima dobar gear, pogotovo ona mačeta na ruci :D

Mafioz0r
23-01-2008, 00:12
Ako volite AvP franšizu, obožavat ćete ovaj film. Ako ne, bit će vam gledljiv, ali ništa više od toga.

Hamti Damti
23-01-2008, 14:20
kako glup film taj avp2.

Jedinica je bila puno bolja..

Jedni od razloga zaš mi je glup:
1. Nije uopće strašan kao 1.dio.
2. Odvratan je(scena s trudnicom)
3. Previše ubijanja ljudi, čovjek bi očekivao kad već onaj glupi predator dolazi uništit aliene s zemlje, da ne ubija ljude, jer inače zašto je bezveze dolazio klati aliene na zemlji ak kolje i ljude.
4. umire ona cura zajedno i s drugim ženama koje su imale malo veće uloge u filmu(pr. ona žena od policajca kojeg je glupi predator ubio)
5. Predatora stalno nadjačavaju glupi alieni, malo ih ubije u cijelom filmu, više su ih sami ljudi poubijali. Sam primjer toga je to što je svako malo bio ranjavan i u malo većijim dijelovima filma ga nije bilo.
6. osim jadnih ubijanja aliena(kojih nema mnogo), glupo je što to nije bolje izvedivo s više akcije, jedina dobra akcija u kojoj su ljudi bili ajmo reći ravnopravni s alienima(da ih alieni nemogu tek tako nadjaćati) je bila ona kod helikoptera, ali onda je sve pokvario preglupi kraj kad raznesu cijeli jebeni grad.

Iskreno svi dijelovi i aliena i predatora su mi bolji od ovog jadnog avp2.

Toliko mi je jadan da mislim da ga više nikad neću pogledat.

Aerial
23-01-2008, 15:00
A što'š, eksploatacija popularnih likova...

Ne bih se čudio da za godinu dana u kinu budemo gledali Spiderman Vs Batman.

Hamti Damti
23-01-2008, 15:05
A što'š, eksploatacija popularnih likova...

Ne bih se čudio da za godinu dana u kinu budemo gledali Spiderman Vs Batman.

teško jer su od različitih crtača stripova.

Windwalker
23-01-2008, 17:01
[quote="Aerial_51":1dj2g4uj]A što'š, eksploatacija popularnih likova...

Ne bih se čudio da za godinu dana u kinu budemo gledali Spiderman Vs Batman.

teško jer su od različitih crtača stripova.[/quote:1dj2g4uj]

Ne samo od crtača, nego od različitih izdavača (Marvel i DC).

Lord Jambrek
12-02-2008, 12:39
Pogledao sinoć film, mnogo dobar.

Pravi treš, jednostavno nenadjebivo. Iako je John Rambo i dalje do sad najbolji film ove godine, AVP2 mu nije daleko.

No što mi se ne sviđa u AVP serijalu? Pa recimo univerzum gdje se odvija. U igri je bilo svršteno u svijet alinea, dakle ona organizacija gdje je Ripley radila, a u filmu ni traga tome.

U AVP2 su uništili glas predatora, nema više onog poznatog vrištanja neg se glasa ko prigušena svinja

Arbiter of Change
12-02-2008, 12:43
Meni je samo bad što Predator nije ispao veća faca na kraju (kao u 1. dijelu) iako su ga dobro prikazali kao veterana kad je onim mrežama zarobio 2 aliena (mislim da nikad do tada nismo vidjeli taj gadget) i općenito dosta iskusnijim postupcima za razliku od onih iz 1. dijela.

prcko
12-02-2008, 17:25
Solidan film

Samael
12-02-2008, 19:55
Meni je samo bad što Predator nije ispao veća faca na kraju (kao u 1. dijelu) iako su ga dobro prikazali kao veterana kad je onim mrežama zarobio 2 aliena (mislim da nikad do tada nismo vidjeli taj gadget) i općenito dosta iskusnijim postupcima za razliku od onih iz 1. dijela.

predator u reqiumu je idiot...nemože ništa pogoditi dok mu ne izleti metar pred facu.

sramota za sve što se nazivalo predatorima...

Arbiter of Change
12-02-2008, 22:31
Ma pusti to na stranu, meni je baš nekako ostavio drugačiji dojam od onih iz 1. dijela... baš nekakav hardcore dojam.

MTF*
12-02-2008, 22:43
o cem vi pricte lol...
ovo je aliens vs predator...end of story, sam naslov filma ti kaze sve...
film owna, samo kaj ima malo previse scena sa ljudima...
koj ce mi kurac covjek koj kolje eliene, daj to pusti tati predatoru a ti human shit bjezi, bar pokusaj...ono, ddddd.... :D

Arbiter of Change
12-02-2008, 22:45
koj ce mi ***** covjek koj kolje eliene, daj to pusti tati predatoru a ti human shit bjezi, bar pokusaj...ono, ddddd.... :D
Da, na to i ja mislim. Šta sad, ljudi dobili puškice i odmah misle da su face neke? :P

ssalG
12-02-2008, 22:58
Meni je samo bad što Predator nije ispao veća faca na kraju (kao u 1. dijelu) iako su ga dobro prikazali kao veterana kad je onim mrežama zarobio 2 aliena (mislim da nikad do tada nismo vidjeli taj gadget) i općenito dosta iskusnijim postupcima za razliku od onih iz 1. dijela.

Za to ima razlog, događaji koji su bili u prvom djelu su zapravo bili inicijacijski obred onih Predatora.

Samael
12-02-2008, 23:05
Evo što sam ja zapazio o filmu:

1. onaj predator je čistač, zadužen da uništi sve dokaze o alienima i svojoj vrsti na zemlji nakon pada broda...zato on onako uništava tijela

2. predator čistač nije ni do koljena drugim predatorima...nije kod mene ostavio neki jači dojam zbog svoje borbe...ffs, kao što smo vidjeli u drugim filmovima, predatori su hebači, također i alieni...film je ljude učinio superiornijima nego što bi zapravo trebali biti

3. dvije scene koje su ukrali iz filma Alien 3 i Predator 1

a) ona ženska kad začuje vrisak u kuhinji svog kafića...kad je alien preplaši, ona se priljubi uz stol u identičnu pozu kao i poručnica Ripley

b) vikanje dallasa Get to the chopper!Susred borbe s alienima

Azura
12-02-2008, 23:35
gledala sam ga, dobar film, bolji nego kaj sam očekivala.

MasaKrisT
12-02-2008, 23:42
razocarao se mnogo,prekratko,premalo dobrih scena,predator jadan:(