PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fiesta



R€M@h
07-10-2007, 15:40
Trazio sam "Fiesta" pretraznikom i nikakvi rezultati nisu pronadeni uvezi MMO-a.

Naime, radi se o jednom donekle novom MMORPG-u. Igra se , kao sto se iz naslova vidi , zove Fiesta.
Igra je besplatna te zasad ne postoji nikakav nacin za "Premium" igranje, tj. placanje za dobivanje nekakvih "pluseva" tijekom igre.

Mogao bih vam sada pricati o igri, sistemu igre/borbe i mnogo stvari, ali mislim da je najbolji nacin da upoznate igru taj, da se uputite homepage Fieste. (Igra je od Outspark-a.)

Url glasi http://outspark.com/fiestaS.

Grafika i design igre ce kod nekih od vas pojaviti misao da je igra, igra za djecu, no rascudili biste se kada na njihovim official forumu malo bolje upoznate community.

Eh, to bi za sad bilo to. Za sve one koje se misle pridruziti, ja igram fightera na Teva serveru imenom RemahII.

See you ingame. Over&out.

Aerial
07-10-2007, 17:06
Slatkaste anime elfice.
Hmmm...

Jel grindfest?

R€M@h
07-10-2007, 17:18
Jel grindfest?

Ovisi koju klasu biras.

Ako uzmes npr. kao ja, ce ti grindanje biti samo tada potrebno kada ti zatreba jos nekakvih 5%-10% do lvlupa.

Ali uglavnom prate te questovi kroz sve lvle.

Kenyi
07-10-2007, 17:22
a questovi su tipa pobi 100 monstera?

unknown
07-10-2007, 17:59
a questovi su tipa pobi 100 monstera?

ne, moraš ih skupiti i onda se boriti u pokemon lizi gdje moraš poraaziti pikačua i aša :rotfl: :rotfl:

R€M@h
07-10-2007, 18:16
a questovi su tipa pobi 100 monstera?

ne, moraš ih skupiti i onda se boriti u pokemon lizi gdje moraš poraaziti pikačua i aša :rotfl: :rotfl:

Smijeha li, jao!

@Kenyi: Nije bas sto, ali su questovi uglavnom takvi da moras konstantno usmrcivati odredenu vrstu NPC-eva. (Odnosno monstera.)

Ba'alzamon
08-10-2007, 09:13
Eto i ja Downloadao..pa da vidimo :)
Recite nickove vi koji igrate.Lvl,servere(ako ih ima) i to!

WEASEL
08-10-2007, 10:37
a questovi su tipa pobi 100 monstera?

a u kojem nisu takvi :X

Usput, jeli igra ima ikakav pvp (u stilu frakcije i to), ako ima skidam je:P

R€M@h
08-10-2007, 13:33
a questovi su tipa pobi 100 monstera?

a u kojem nisu takvi :X

Usput, jeli igra ima ikakav pvp (u stilu frakcije i to), ako ima skidam je:P

Naravno da ima, nakon sto postanis dio jedne gilde, pretpostavljajuci da se radi o PvP gildi, mozete si organizirati Guild-fightove. Vrlo zanimljivo ;).


Eto i ja Downloadao..pa da vidimo
Recite nickove vi koji igrate.Lvl,servere(ako ih ima) i to!

RemahII , trenutacno lvl21 , Fighter. Server je Teva.

Empe Tri
09-10-2007, 22:35
evo upravo sam pogledao par filmica i izgleda mi uber kul, a posebno mi se svidjaju efekti fajtanja :D

ajde vidimo se sutra tamo oko 4-5 kad dojdem s posla :P

Empe Tri
10-10-2007, 15:52
eo i ja sam napravio lika nick mu je Nakitu :D lvl 3 na serveru teva ;)

:oops: :oops:
ups sry trebo je bit edit

Rajuss
18-03-2009, 08:56
fora igrica igro sam je neko vrijeme, mislim je opet pocet igrat... ak ima neki hr guild il nes tak ;)