PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi laptop, help



Vis Mortis
05-10-2007, 22:02
Kupio sam HP 6715b u ve-milu po akciji i on je doshao bez ikakvog softwarea, tako da sam instalirao Win XP Proffesional SP1 , i sada me zanima da instaliram samo graficke drivere sa PCP DVD-a , firewall i T-comov cd Mozzilu i to je sve ? ili ce mi biti potrebno nesto vishe od samo drivera za graficku sa PCP DVD-a ?

NortonCommander
05-10-2007, 22:09
Svi driveri koji ti trebaju za taj laptop:
Link (http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=3356624&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3368540&swLang=8&taskId=135&swEnvOID=1093url)

Vis Mortis
05-10-2007, 22:48
uh, zaboravio sam se zahvaliti....hvala
dwnloadam, nadam se da ce sve raditi ;) !!!


tih drivera ja tamo jako puno :|

Vis Mortis
05-10-2007, 23:12
Sto cu ako budem instalirao Linux na ovaj laptop, jer ocito na str od HP-a ima drivere samo za Win Vistu i XP ?

sysryn
05-10-2007, 23:14
Sto cu ako budem instalirao Linux na ovaj laptop, jer ocito na str od HP-a ima drivere samo za Win Vistu i XP ?

Ja sam linuxe (mandrivu) instalirao na 3 kompa i nikad me nikakve drivere nije tražio i sve je radilo iz prve... grafika, sound, mreža, printeri... sve

Vis Mortis
06-10-2007, 09:38
Oh, imam novi problem, nakon sto sam instalirao graficke drivere sa HP-ove str; kada idem instalirati drivere sa PCP DVD-a (znaci ATi Radeon, 32 bitni jer su mi Win 32 bitni) ovaj mi kaze Severe error: Setup did not find a driver compatible with your current hardware or OS. Setup will now exit.
sto da napravim, tj koje drivere, i jesu li mi uopce potrebni noviji driveri od onih na sluzbenoj str od HP-a ?
Uostalom cuo sam da postoje driveri koji su bolji od standardnih ATi-evih drivera ?

streetrace777
06-10-2007, 09:44
U vezi linuxa sam ce ti prepoznat sve

Vis Mortis
07-10-2007, 23:30
Imam novi problem, ali ovaj je malo ozbiljniji, PC mi steka pa sam se mislio ici spojiti na net sa svojim novim uber kewl laptopom, ali se on ne slaze samnom:
prvo, probao sam se spojiti kao sto se spajam sa PC-om, preko LAN-a, i ukopcam sve ubacim CD, ali ovaj ne vidi modem, otvorim dokumentaciju od laptopa i tamo pishe da je to RJ-45 uticnica......ja sam mislio da je to LAN, ali ocito ovoga puta RJ45 nije jednako 8P8C !!!
drugo, isho sam preko USB-a (plavi entjernet kabel) i sve ok, on vidi modem, instalira sve sa CD-a, ali kada internet conn. Wizard zove HTdata zove kojih 5 min i kaze da nije dobio nista.....??? :shock: ?

a ako nema bas nikakve shanse da se tako spoji onda laptop ima WLAN, tako da sto bih trebao kupiti da se preko toga spojim na net???

PLEASE HELP !!! :(

Dux
07-10-2007, 23:39
da se nadovezem, imam i ja problem sa laptopom...naime kupio sa toshibin laptop satellite verzija sa vistom, e sad dobio sam samo neki recovery cd-e koji kada umetnem pokrene mi instalaciju viste. Ja sam probao na njega staviti windows XP ali nemam nikakvih driver-a niti ih mogu naći! kako instalirati XP sa svim driverima (od kuda mi) ima netko rješenje!?