PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fair-------drops



FaTaL_mRkvA
04-10-2007, 18:18
danas sam isao u FoW, bio sam 2h unutra......i dobio jedan, jeb.eni shard :(
a drugi lik ih je dobio 12 :?
ja osobno ne mislim da je to određivanje komu ide koji drop(neznam kako da kazem) pošteno.... :rotfl:
ili se to mozda određuje po kolicini napravljenog dmg-a...?

ak tema postoji samo 'shift+delete'

Thrall
04-10-2007, 21:02
Šansa ti je <4% da će ti pasti shard tako da samo nemaš sreće.

ssalG
04-10-2007, 21:40
danas sam isao u FoW, bio sam 2h unutra......i dobio jedan, jeb.eni shard :(
a drugi lik ih je dobio 12 :?
ja osobno ne mislim da je to određivanje komu ide koji drop(neznam kako da kazem) pošteno.... :rotfl:
ili se to mozda određuje po kolicini napravljenog dmg-a...?

ak tema postoji samo 'shift+delete'

A kako bi onda monkovi, tenkovi ili BiP-ovi ikad dobili išta?

FaTaL_mRkvA
05-10-2007, 06:08
zato i kazem, SS je dobio 12, a ja-monk samo 1

Pro n00b
05-10-2007, 09:57
Nema ti apsolutno nikakve veze jesi monk ili SS,šansa za drop ti je uvijek jednaka dok god si u dometu mobova,dakle nećeš dobivat dropove samo ako si toliko daleko da na party screenu si obojan sivom bojom a drugi igrač/i ubiju mobove.

FaTaL_mRkvA
05-10-2007, 10:38
bilo bi najbolje da ide po redu, a ne da jedan dobije sve, a drugi gotovo nista...........

Berax0r
05-10-2007, 11:23
znate sta sam primjetio...da party lider uvijek dobije vise rare stvari :wink:

FaTaL_mRkvA
05-10-2007, 11:33
ja sam samo primjetio da SS-ovci dobivaju najviše good-loot
i kolki sam ja kreten, upravo radim SS-a, da isprobam

Commander Shadow
05-10-2007, 14:21
Ja sma cuo hrpu glasina da tipovi koji cesto mjenjaju buildove dobivaju vise stvari i da neki skillovi uvjetuju veci item drop kod nekih neprijatelja.
Iako je to malo cudna glasina ipak malo po malo pocinjem vjerovat u nju.

Thrall
05-10-2007, 17:01
Nah to je premukotrpno za napravit,zašto bi se programeri mučili s tim,kad mogu stavit jednostavan postotak na neki drop..

v4MP1r3
06-10-2007, 07:04
Ja sma cuo hrpu glasina da tipovi koji cesto mjenjaju buildove dobivaju vise stvari i da neki skillovi uvjetuju veci item drop kod nekih neprijatelja.
Iako je to malo cudna glasina ipak malo po malo pocinjem vjerovat u nju.

geez!
a koji bi to skillovi mogli biti? :D

premda su velike sanse da je to istina, to znaju povecati s nekim skillovima da tako smiksaju build da imaju manje posla
xD

I npr. ubaciti za neki totalni banalni glupi skill koji ti uopce ne treba vece sanse za shardove samo tako da ga uzmes sa sobom :P

s1lj0
07-10-2007, 18:50
12 shardova u 1 runu za jednog lika kof**bulšit**kof

Kron
07-10-2007, 19:42
I npr. ubaciti za neki totalni banalni glupi skill koji ti uopce ne treba vece sanse za shardove samo tako da ga uzmes sa sobom :P

ja sam igrao s likom koji je zivio u uvjerenju da CC sword donosi vise shardova. donilo bi mu samo više DP-a

Nodakim
03-03-2008, 23:36
znam da je nekrofilija na granicama zakona foruma ali ovo ne mogu vjerovati jedan iz mog guilda(velik the shadow) ima toliko srece da ne mogu vjerovati,padne mu toliko golda da ne mogu vjerovati,meni padne jedan jedini gold sa req 11 njemu padne 7 goldova i svašta još i tako uvijek pa te zato veliki molim whats your secret?

noda
04-03-2008, 15:39
12 shardova u 1 runu za jednog lika kof**bulšit**kof

ane :rotfl:

meni najjace farmanje bilo farmanje ettina, ovo drugo je preekstremno

tmarosi
04-03-2008, 18:47
znam da je nekrofilija na granicama zakona foruma ali ovo ne mogu vjerovati jedan iz mog guilda(velik the shadow) ima toliko srece da ne mogu vjerovati,padne mu toliko golda da ne mogu vjerovati,meni padne jedan jedini gold sa req 11 njemu padne 7 goldova i svašta još i tako uvijek pa te zato veliki molim whats your secret?

cuj, on otvara i chestove pa ti se cini da mu dropaju goldovi (tj. ti vidish da on kupi gold iteme, a vecina su iz chestova)

a to sto govorish da on dobiva toliko goldova, nije to nista, moj najbolji score je 18 gold itema u 1 cof runu (otvarao sam i chestove)...sta bi se onda trebalo reci?

a ovo sto se tice dropanja shardova i slicno to ti ide ovako: 1 item ide igracu broj 1, drugi broj 2 i tako se non stop rotira. a sada da li kada neprijatelj dodje do onog postotka (u ovom slucaju shard drop rate ispod 4%) kada treba pasti shard i ti ili on je na redu, to je cisti random. nista tu ne utjece. zato ti je najbolje ici s herojima i gledash samo da sto manje itema ti dobivash (onih bijelih i plavih) i tada se mozesh nadati da ce tebi ici shard (jer treba doci tvoj red za item drop, a bash taj je mozda shard). jer kada idete bilo kuda igraci dobiju jednak broj dropova (jel to bijeli, colector item - oni koji se mogu gomilati do 250/stack, plavi, ljubicasti, gold,green, ili neki rare materijal) tako da svi imate isti broj dropova. e sada da li si ti ili netko drugi bio u ona 4% za shard, to ovisi koliko je bash tih enemija ubijeno tada kada ste ga vi ubili (jer niste samo vi u toj sekundi ubili bash tog neprijatelja), jer moguce je da u toj sekundi bash 100 istih ti neprijatelja ubijeno (smao u razlicitim partijima) i dropalo je 4 sharda. kome? jebga to je random

tak da se ne nadaj da ce ti bilo koji title ili item ili bilo sta pomoci glede toga. sve je to praznovjerje. u jednom runu cesh ti imati vishe srece u drugom on itd. uglavnom se svodi na to da svi imaju jednake sanse ako rade istu stvar non stop. npr. odite 10 puta za redom u isti farm i onda usporedite koliko tko ima shardova i slicno

malo sam se raspisao, ali nadam se da sam nesto pojasnio

Kron
04-03-2008, 21:39
ja znam da je meni jednom prva grupa snarling driftwooda na ulazu u beach dropala 2 sharda :)

Nodakim
04-03-2008, 22:41
znam da je nekrofilija na granicama zakona foruma ali ovo ne mogu vjerovati jedan iz mog guilda(velik the shadow) ima toliko srece da ne mogu vjerovati,padne mu toliko golda da ne mogu vjerovati,meni padne jedan jedini gold sa req 11 njemu padne 7 goldova i svašta još i tako uvijek pa te zato veliki molim whats your secret?

cuj, on otvara i chestove pa ti se cini da mu dropaju goldovi (tj. ti vidish da on kupi gold iteme, a vecina su iz chestova)

a to sto govorish da on dobiva toliko goldova, nije to nista, moj najbolji score je 18 gold itema u 1 cof runu (otvarao sam i chestove)...sta bi se onda trebalo reci?

a ovo sto se tice dropanja shardova i slicno to ti ide ovako: 1 item ide igracu broj 1, drugi broj 2 i tako se non stop rotira. a sada da li kada neprijatelj dodje do onog postotka (u ovom slucaju shard drop rate ispod 4%) kada treba pasti shard i ti ili on je na redu, to je cisti random. nista tu ne utjece. zato ti je najbolje ici s herojima i gledash samo da sto manje itema ti dobivash (onih bijelih i plavih) i tada se mozesh nadati da ce tebi ici shard (jer treba doci tvoj red za item drop, a bash taj je mozda shard). jer kada idete bilo kuda igraci dobiju jednak broj dropova (jel to bijeli, colector item - oni koji se mogu gomilati do 250/stack, plavi, ljubicasti, gold,green, ili neki rare materijal) tako da svi imate isti broj dropova. e sada da li si ti ili netko drugi bio u ona 4% za shard, to ovisi koliko je bash tih enemija ubijeno tada kada ste ga vi ubili (jer niste samo vi u toj sekundi ubili bash tog neprijatelja), jer moguce je da u toj sekundi bash 100 istih ti neprijatelja ubijeno (smao u razlicitim partijima) i dropalo je 4 sharda. kome? jebga to je random

tak da se ne nadaj da ce ti bilo koji title ili item ili bilo sta pomoci glede toga. sve je to praznovjerje. u jednom runu cesh ti imati vishe srece u drugom on itd. uglavnom se svodi na to da svi imaju jednake sanse ako rade istu stvar non stop. npr. odite 10 puta za redom u isti farm i onda usporedite koliko tko ima shardova i slicno

malo sam se raspisao, ali nadam se da sam nesto pojasnio


otvaram i ja chestova,na proslom dungeonu sa vama iz 3 chesta dobio 3 purple weap-a,predivno

Kron
05-03-2008, 13:31
trebalo bi ukinuti da iz HM chesta padaju purp

FaTaL_mRkvA
05-03-2008, 19:12
trebalo bi ukinuti da iz HM chesta padaju purp
signed

Tricerotaps
05-03-2008, 23:33
u potpunosti se slazem.... za poludit... od 4 skrinje 4 purple, grrr

Skoljo
06-03-2008, 22:49
Da potrzem lockpick za purple item to TAKO ZIVCIRA :twisted:

tmarosi
07-03-2008, 05:30
meni je gotovo svejedno sta mi dropa

wisdom je maxan, tak da mi nije gold item tako bitan, bitnije mi je da ima chestova sto vishe xD