PDA

Pogledaj cijelu verziju : Filmovi



Stranica : [1] 2

Snake
08-12-2005, 00:07
Kako još nitko nije započeo tu temu, evo: koji su vam filmovi najbolji, najgori, zašto, tko loše glumi, tko dobro plače, tko je dobar redatelj, je li G. Lucas čarobnjak, zašto neće biti Titanik 2, kad izlazi Rocky 6, dvd ili kino... ma oboje.

Ja ću počet s time da mi je najbolji film Kill Bill 2
Evo moje liste:
1. Kill bill 2
2. Djevojka od milijun dolara
3. Hitler: Konačni pad
4. Star Wars 3: Osveta Sitha
5. Austin Powers: Tajanstveni tajni agent.
itd.

ne morate pisat liste filmova, ali ako hoćete..., radije neka ovo bude forum s raspravama o filmovima

Sickmanno1
08-12-2005, 00:26
A gdje su westerni????

Nema veze evo mojih top 5:

1. Dobar los zao
2. Ben Hur
3. James Bond Serijali
4. LoTR Trilogija
5. Star Wars Trilogija

Joj mogo bi top 200 napisati taj cas al mi se neda :D

Igor {J.B.}
08-12-2005, 00:26
malo si zaboravija na trilere, horore... :o :yuck:
stoga odbijam glasat u anketi :-x

Osiru$
08-12-2005, 00:30
SVE!
Doduše, nisam ljubitelj horora, koji su mi dosta monotoni i prazni filmovi.

lcy
08-12-2005, 00:32
hm... da fidimo...

1. Saving Private Ryan
2. Constantine
3. Pirates of the Caribbean
4. Biker Boyz
5. Equilibrium
6. Ronin
7. The Last Samurai
8. Rules of Engagement
9. Fast and Furious
10. Ice Age

(ma ima ih pun urac sam sam se sad sjetil samo ovih...)

Snake
08-12-2005, 00:50
malo si zaboravija na trilere, horore... :o :yuck:
stoga odbijam glasat u anketi :-x

a yebiga, nije mi se dalo razmišljat o svima. Ovo su nekakvi okvirni, ipak je sad 1 h noći, ni mozak mi ne radi kak treba. A sad ne znam kak se uređuje anketa?

W3DR4N
08-12-2005, 00:52
Teško da će te sve o filmovima strpati u jednu temu. Podforum film je, unatoč gamerskom forumu gotovo pa obavezan. Ipak, i gameri su društvena bića, te pronalaze zabavu i u drugim stvarima pored gaminga.


Još da malo prokomentiram.


Kako još nitko nije započeo tu temu

Netko mora biti prvi, zar ne?



je li G. Lucas čarobnjak

Ne, samo tip s dobrom idejom i puno mašte, koji je sav trud uspio uništiti posljednjih 6 godina


zašto neće biti Titanik 2S

Zato što na kraju jedinice potone, doh


kad izlazi Rocky 6

2007.
Samo da Syl nađe prave glumce


dvd ili kino... ma oboje

Baš kako kažeš, zlata vrijedna kombinacija.



1. Kill bill 2
2. Djevojka od milijun dolara
3. Hitler: Konačni pad
4. Star Wars 3: Osveta Sitha
5. Austin Powers: Tajanstveni tajni agent.

Čuj, 4/5 filmova izašlo je u posljednje dvije godine. Ne gledaš starije filmove ili je popis nusprodukt dojma kojeg određeni filmovi još drže?


A gdje su westerni????

Puno toga fali. Npr. napisao je anime, a europska animacija, zapadnjaci?



1. Dobar los zao
2. Ben Hur
3. James Bond Serijali
4. LoTR Trilogija
5. Star Wars Trilogija

Zar nije pojam James Bond malo preopširan? Nije vrag da su ti svi podjednako dobri?

Također, vidim da si naveo SW trilogija. To misliš na staru ili novu?


Ništa dečki, uživajte u filmovima.

lcy
08-12-2005, 00:53
malo si zaboravija na trilere, horore... :o :yuck:
stoga odbijam glasat u anketi :-x

a yebiga, nije mi se dalo razmišljat o svima. Ovo su nekakvi okvirni, ipak je sad 1 h noæi, ni mozak mi ne radi kak treba. A sad ne znam kak se ureðuje anketa?
nije josh 1... josh samo 10 minut do 1 :D

IgGy
08-12-2005, 00:55
malo si zaboravija na trilere, horore... :o :yuck:
stoga odbijam glasat u anketi :-x

a yebiga, nije mi se dalo razmišljat o svima. Ovo su nekakvi okvirni, ipak je sad 1 h noći, ni mozak mi ne radi kak treba. A sad ne znam kak se uređuje anketa?

evo ja malo uredio :-P

Sickmanno1
08-12-2005, 01:21
Zar nije pojam James Bond malo preopširan? Nije vrag da su ti svi podjednako dobri?

Također, vidim da si naveo SW trilogija. To misliš na staru ili novu?

Svi James Bondovi su odlicni filmovi i nemogu reci koji mi je najbolji kad svaki ima ono svoje nesta..
A sto se tice SW trilogije....pa prva naravno ona od (4-6 Episode)...makar ni druga trilogija nije losa....dapace ugodno me iznenadila :D

M@nkey
08-12-2005, 08:49
1.) Šangajsko Podne 1 & 2 (oba su mi FANTASTIC) 8)
2.) Divlja Utrka - SMIJEH DO JAJA! :rotfl:
3.) Mr. Bean - što da kažem osim :rotfl:
4.) Dr. Dolittle 2 - meni bolji od jedinice
5.) Škola Rocka - ZAKON! :gitara: :rotfl:
6.) Tuxedo - RULAAAAAAAAAAA! :rotfl:
7.) Garfield - Mačka mi je ful kul :rotfl:
8.) Dozvola za Fockere - jedan smajli :rotfl:
9.) Asterix & Obelix protic Cezara - :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.) Ledena staza - Sanka! :rotfl:

Gas do Daske, Kad Demoni Polude, Kako je počeo rat na mom otoku, Maršal itd. itd.

Sickmanno1
08-12-2005, 12:25
Kako je počeo rat na mom otoku

Jel ti to ozbiljno??? :shock: :shock:

mrs.croft
08-12-2005, 12:55
mad max 1 i 2 :fof:

Swink
08-12-2005, 13:02
1. The Shawshank Redemption
2. Memento
3. Rekvijem za Snove
4. Kum
5. LOTR: RotK

dalje mi se neda nabrajati, ali spomenut ću još Sedam, Usual Suspects, Sin City, Princeza Mononoke, Schindlerova lista, Full Metal Jacket i Deer Hunter
ma pun qurac dobrih filmova ima još :)

Rocchiro
08-12-2005, 16:06
1.STAR WARS

2.INDIANA JONES

3.GOODFELLAS(kolko god to glupo zvučalo,meni bolji od KUM-a)

4.HORORI(Strah u ulici brijestova,Egsorcist 1 i 4,Krug)

5.LOTR

Worthaur
08-12-2005, 18:59
1. Rat Race
2. Saw
3. EuroTrip
4. The Village
5. Sahara

Robertus
08-12-2005, 19:21
jel gleda tko Butterfly Effect!!!!
ZAAAAKON!!!! 8)

Snake
08-12-2005, 23:52
1. Kill bill 2
2. Djevojka od milijun dolara
3. Hitler: Konačni pad
4. Star Wars 3: Osveta Sitha
5. Austin Powers: Tajanstveni tajni agent.

Čuj, 4/5 filmova izašlo je u posljednje dvije godine. Ne gledaš starije filmove ili je popis nusprodukt dojma kojeg određeni filmovi još drže?


Ne kažem da nema dobrih filmova starijih, ali eto, još nisam star da bih ih cijenio toliko. Uostalom, ovi su me se dojmili najviše od sviju pogledanih. Ako sam u svojih 18 godina gledao razne filmove, i starije i novije, onda su me se oni dojmili za top 5. Nema veze što su u poslijednje dvije godine izašli. Ne mogu ipak strpati sve filmove u top 5, teško mi se odlučit. Ima i dobrih starih filmova, ali eto, ja sam se odlučio za ove jer se nijedan drugi nije pogodio toliko sa mojim životom, a onaj 5. zbog smijeha.

Rocchiro
09-12-2005, 14:16
1. Kill bill 2
2. Djevojka od milijun dolara
3. Hitler: Konačni pad
4. Star Wars 3: Osveta Sitha
5. Austin Powers: Tajanstveni tajni agent.

Čuj, 4/5 filmova izašlo je u posljednje dvije godine. Ne gledaš starije filmove ili je popis nusprodukt dojma kojeg određeni filmovi još drže?


Ne kažem da nema dobrih filmova starijih, ali eto, još nisam star da bih ih cijenio toliko. Uostalom, ovi su me se dojmili najviše od sviju pogledanih. Ako sam u svojih 18 godina gledao razne filmove, i starije i novije, onda su me se oni dojmili za top 5. Nema veze što su u poslijednje dvije godine izašli. Ne mogu ipak strpati sve filmove u top 5, teško mi se odlučit. Ima i dobrih starih filmova, ali eto, ja sam se odlučio za ove jer se nijedan drugi nije pogodio toliko sa mojim životom, a onaj 5. zbog smijeha.

ja nisam star pa su mi 100 puta draži stariji filmovi,tak da mislim da to nema veze s godinama

Snake
12-12-2005, 14:24
ja nisam star pa su mi 100 puta draži stariji filmovi,tak da mislim da to nema veze s godinama

ne mora bit, al vise mi se svidjaju noviji filmovi bez obzira na specijalne efekte

Imothep
12-12-2005, 19:03
----------1------------ FULL METAL JACKET :pray: :pray: :pray:
2- American History X :pray:
3- For a Few Dollars More :pray:

Sickmanno1
12-12-2005, 22:47
2- American History X :pray:

joj totalno sam zaboravio na ovaj film nema sta drugo nego :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

IgGy
12-12-2005, 23:50
ne znam je li tko spomenuo Monty Python :)

Neven <R>
12-12-2005, 23:56
1. Full Metal Jacket

Dalje mi se neda razmišljat :yuck:

Monthy Python je zakon doduše :)

Osiru$
13-12-2005, 00:06
ne znam je li tko spomenuo Monty Python :)

IgGy... :pray: :pray: :pray:



BRIDGEKEEPER: Stop! Who would cross the Bridge of Death must answer me these questions three, ere the other side he see.
LAUNCELOT: Ask me the questions, bridgekeeper. I am not afraid.
BRIDGEKEEPER: What is your name?
LAUNCELOT: My name is Sir Launcelot of Camelot.
BRIDGEKEEPER: What is your quest?
LAUNCELOT: To seek the Holy Grail.
BRIDGEKEEPER: What is your favorite color?
LAUNCELOT: Blue.
BRIDGEKEEPER: Right. Off you go.
LAUNCELOT: Oh, thank you. Thank you very much.
ROBIN: That's easy!
BRIDGEKEEPER: Stop! Who approacheth the Bridge of Death must answer me these questions three, ere the other side he see.
ROBIN: Ask me the questions, bridgekeeper. I'm not afraid.
BRIDGEKEEPER: What is your name?
ROBIN: Sir Robin of Camelot.
BRIDGEKEEPER: What is your quest?
ROBIN: To seek the Holy Grail.
BRIDGEKEEPER: What is the capital of Assyria?
ROBIN: I don't know that! Auuuuuuuugh! [ explodes and dies ]
BRIDGEKEEPER: Stop! What is your name?
GALAHAD: Sir Galahad of Camelot.
BRIDGEKEEPER: What is your quest?
GALAHAD: I seek the Grail.
BRIDGEKEEPER: What is your favorite color?
GALAHAD: Blue. No yel-- auuuuuuuugh! [ explodes and dies ]
BRIDGEKEEPER: Hee hee heh. Stop! What is your name?
ARTHUR: It is Arthur, King of the Britons.
BRIDGEKEEPER: What is your quest?
ARTHUR: To seek the Holy Grail.
BRIDGEKEEPER: What is the air-speed velocity of an unladen swallow?
ARTHUR: What do you mean? An African or European swallow?
BRIDGEKEEPER: Huh? I-- I don't know that! Auuuuuuuugh! [ explodes and dies ]
BEDEVERE: How do know so much about swallows?
ARTHUR: Well, you have to know these things when you're a king, you know.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Snake
17-12-2005, 00:41
ne znam jel tko vamo gledo Alien Vs Predator. Zanima me opće mišljenje jer ja mislim da je to najgori film koji sam ikad gledo u životu, sramota prema svim Alien i Predator djelima, propast kakve nema. Bolje bi bilo da su pare za izradu tog filma dali u dobrotvorne svrhe za pomoć djeci iz Afrike. Svaka im čast, kako takav loš film mogu napravit. Ili su trebali stavit oznaku: Oprez - ne gledati punog želuca, postoji mogućnost povraćanja od jada. Stvarno loše, za razliku od igre.

v4MP1r3
17-12-2005, 03:18
nema poretka

matrix- fan od pocetka
the mask- ko tome moze odoljeti
kill bill- pa kad vec koljes, kolji ih sve, pa makar poslije toga se lesevi digli i prosetali

mrs.croft
17-12-2005, 12:23
ne znam jel tko vamo gledo Alien Vs Predator. Zanima me opće mišljenje jer ja mislim da je to najgori film koji sam ikad gledo u životu, sramota prema svim Alien i Predator djelima, propast kakve nema. Bolje bi bilo da su pare za izradu tog filma dali u dobrotvorne svrhe za pomoć djeci iz Afrike. Svaka im čast, kako takav loš film mogu napravit. Ili su trebali stavit oznaku: Oprez - ne gledati punog želuca, postoji mogućnost povraćanja od jada. Stvarno loše, za razliku od igre.

kad je film radio onaj lik koji je napaljen na proizvodnju filmova s tematikom videoigara,i nije baš uspješan(dobro,mortal kombat još može proć),al bolje mu je da se okani svog posla
da je radio npr.doom,propo pi 5 puta gore nego sad

al iskreno,nisam ni odgledo cijeli film,početak je totalno u k***urcu,ne valja.nadam se da neće bit nastavak

T.N.T.
17-12-2005, 12:49
Land of Dead :pray: :kill: :kill:

lcy
17-12-2005, 14:21
Pitch Black (nastavak nisam gledo)

Voigtkampf
18-12-2005, 14:31
Blade Runner.

Rocchiro
18-12-2005, 15:08
procital sam da se snima Silent Hill film...to bu bolest svi bolesti :twisted:

Sickmanno1
18-12-2005, 15:27
procital sam da se snima Silent Hill film...to bu bolest svi bolesti :twisted:

ma joj ja jedva cekam HALO

lcy
18-12-2005, 18:16
sad sam pogledo DOOM... KAKVO SRANJE OD FILMA!!!! to je za nevjerovat!!!! sranje da veceg nema...

sTALKer
18-12-2005, 21:27
kad se već spominju filmovi rađeni po igrama mislim da bi bilo genijalno dati nekom pametnom čovjeku da uradi POP serijal - i to da se sve pametno spoji od prvog do trećeg dijela - moglo bi se tu svašta napraviti

Doom još nisam pogledao :roll:

Snake
18-12-2005, 21:49
kad se već spominju filmovi rađeni po igrama mislim da bi bilo genijalno dati nekom pametnom čovjeku da uradi POP serijal - i to da se sve pametno spoji od prvog do trećeg dijela - moglo bi se tu svašta napravit

Je da, ali kad sagledam... Svi filmovi po igrama su mi shit. Tu bi se jedino mogo izdvojiti Resident Evil (ali SAMO PRVI DIO, of course) koji i nije toliki shit kao Alien vs. Predator, RE2, Doom (oh crap)Tomb Raider... Sve više se filmova radi po igrama kao da redateljima nedostaje mašte. Nadam se da će se situacija s vremenom popraviti jer ako će Silent Hill i Bloodrayne biti isti shitovi kao i ovi nabrojeni, onda se stvarno valja zabrinuti. Možda ipak neki film uspije kao što se s vremena na vrijeme pojavi i dobra igra rađena po filmu (Riddick)... Držim fige Silent Hillu jer mi je to kultna igra, a čini mi se da taj film rade japanci. Iako mi se The Ring baš i ne sviđa, nadam se da će Silent Hill biti nositelj horrora nove generacije.

Samo da se netko još ne sjeti napraviti film F.E.A.R. to bi onda bilo stvarno smiješno.
Kad bi ipak htio da se neka igra pretvori u film, to bi onda bila igra Max Payne, a čuo sam negdje i da je u planu tako nešto.

Sickmanno1
18-12-2005, 21:55
Ma tomb raider je genijalan ako zbog nicek drugog onda zbog zadnje scene kad angelina trci iz spilje u slov movšunu a sise idu gore dolje gore dolje gore dolje....bilo mi zlo dok sam gled film u kinu...skoro sam nabacio drkicu pred svima :D :D :D , ali uspio sam izdrzati i to sam napravio dok sam ga nabavio na divx-u :D

v4MP1r3
18-12-2005, 22:11
ma tomb rider je mrak samo zbog NJE, ;;DDD

ime joj se ne smije izustiti ;;DDD

mrs.croft
18-12-2005, 23:14
e da,evil dead 1&2

DeViL
18-12-2005, 23:24
ma trebalo bi napravit film po igri "neverhood" :)

W3DR4N
18-12-2005, 23:50
Popis ekranizacija videoigara koje se trebaju pojaviti u naredne dvije godine (čisti copy-paste s drugog foruma):

Alice
Bloodrayne
Carmen Sandiego
Deus Ex
DOA: Dead Or Alive
Driver
Dungeon Siege
Far Cry
Fear Effect
House Of The Dead 2: Dead Aim
Hunter: The Reckoning
Metroid
Prince Of Persia: Sands Of Time
Resident Evil 3: Afterlife
Silent Hill
Splinter Cell
Spy Hunter
Tekken



Komentirat ću samo ove koje je spomenuo Snake.

Bloodrayne će ispasti jako loš. Razlozi su preočiti:
1. Bloodrayne kao igra je sama po sebi loša podloga za ekranizaciju
2. Lokenica ne paše za ulogu Rayne. Nema dovoljno izražen vampiric izgled i stav. Bolju ulogu bi ostvarila Milla Jovovich.
3. Preveliko odmicanje od predloška. Koliko sam vidio iz trailera, radnja je smještena u pogrešno vrijeme. Zar nije Rayne slatka ubojica Nazi generala?
4. Uwe Boll kao redatelj? To je ono što filmu najmanje treba. Taj tip je uvjerljivo najgori redatelj u Hollywoodu.

Silent Hill bi pak mogao biti i bolji od očekivanog. Uz kvalitetniju glumačku postavu (kvalitetni Sean Bean) i boljeg redatelja, film ima naznake za kvalitetu. Gans mi je ostao u sjećanju kao redatelj Vučijeg Bratstva, što znači da je čovjek sposoban stvoriti kvalitetnu, jezivu atmosferu i odžati je kroz čitav film.

Ludy
19-12-2005, 03:39
Meni su definitivno najjaci F'N'F i 2F2F.....zakoon svakog sam najmanje 10 puta gledao

A i danas sam bas u kinu pogledao Doom.....prica i gluma su koma....ali onaj fps dio je zaaakon.....jedna vrst filmske revolucije....nesjecam se nijednog filma s takvom akcijom....jako

sTALKer
19-12-2005, 11:41
Popis ekranizacija videoigara koje se trebaju pojaviti u naredne dvije godine (čisti copy-paste s drugog foruma):

Alice
Bloodrayne
Carmen Sandiego
Deus Ex
DOA: Dead Or Alive
Driver
Dungeon Siege
Far Cry
Fear Effect
House Of The Dead 2: Dead Aim
Hunter: The Reckoning
Metroid
Prince Of Persia: Sands Of Time
Resident Evil 3: Afterlife
Silent Hill
Splinter Cell
Spy Hunter
Tekken



izgleda ovo poprilično dobro i obećavajuće - sretnici smo ako bar pola bude OK

Ludjak
19-12-2005, 13:56
Bar bum se nagledal... 8)

lcy
19-12-2005, 19:46
e jucer sam gledo doom... smeeeeeeeeeeeeeeeeece od filma... dosadno... jadno... uzasno... pricu ko da sam vec vidio u nekom drugom filmu... i gledo sam taxi... al onaj americhki... ne francuski neg onaj amrichki... SRAAAAAAAAAAAAAAAAAANJE!!!!! nego... cista kopija francuskog taxija... samo kaj je ovo pretjerivanje... (americki)...

dakle zakljucak je da nemojte trositi dragocijeno vrijeme na Doom i Taxi

e da skoro zaboravih... gledo sam i Hackers... legendaran je film... film je prastar al u vrijeme kad je napravljen bio je hit... josh je i dan danas nekim ljudima taj film hit... preporucujem vam da pogledate Hackers i Hackers: Takedown... :wink:

Snake
19-12-2005, 22:25
Alice
Bloodrayne
Carmen Sandiego
Deus Ex
DOA: Dead Or Alive
Driver
Dungeon Siege
Far Cry
Fear Effect
House Of The Dead 2: Dead Aim
Hunter: The Reckoning
Metroid
Prince Of Persia: Sands Of Time
Resident Evil 3: Afterlife
Silent Hill
Splinter Cell
Spy Hunter
Tekken


Splinter Cell? Wow, takvo što moram vidit. Iskreno me zanima hoćemo li pola filma gledat kako se sakriva fisher i lomi vratove. Puno sreće onome tko bude pravio Film.

Far Cry? Ma da, sve će bit dobro dok se ne pojave monsteri i film počne sličit na nekakve loše zf horore poput aliena i predatora.

Driver? Hoće taj film bit sastavljen od montiranih scena ingame koristeći replay opciju? Za glavnog lika će izgleda trebat nać nekog retardiranog čiču koji trči kao da mu je daska u guzici?

Deus ex? Sigurno će me "obradovat" kao i drugi dio ove igre.

Tekken? Priča u tekkenu mi nikad nije bila baš nešto, ali ako će je napraviti u maniri filmova poput "u zmajevom gnijezdu" onda se neću previše buniti. Eh da je bruce lee još živ...

Resident evil 3? Ako krene uspješnim stopama kao četvrti dio ove igre, onda se neću buniti. Ali ako će biti copy paste drugog dijela, morat ću se zabrinuti za zdravlje redatelja (P. Anderson, čini mi se?)

Sickmanno1
20-12-2005, 23:59
Mene najvise zanima kako ce ispasti HALO The Movie...

Snake
21-12-2005, 00:07
Mene najvise zanima kako ce ispasti HALO The Movie...

Mislim kao i većina filmova po igrama. Baš je cool pravit filmove iz fps-a. Ali možda i uspije, tko zna...

lcy
21-12-2005, 11:31
sa doomom nije uspjelo... :wink:

mrs.croft
21-12-2005, 11:32
po meni halo također propada...

lcy
21-12-2005, 11:33
hm... meni jedini film po igrici koji je ajmo rec uspio... jest Residen Evil... jel znate josh neki takav??

mrs.croft
21-12-2005, 11:36
re2...jedinica je još bila dobra
aliens vs predator i doom su sranje

lcy
21-12-2005, 11:37
slazem se... ja nisam imo volje gledat aliena... (bilo koji nastavak)

Sickmanno1
21-12-2005, 12:00
Mene najvise zanima kako ce ispasti HALO The Movie...

Mislim kao i većina filmova po igrama. Baš je cool pravit filmove iz fps-a. Ali možda i uspije, tko zna...

Ma ja vjerujem da ce uspijeti posto je redatelj Piter Đekson :D

Snake
21-12-2005, 21:43
slazem se... ja nisam imo volje gledat aliena... (bilo koji nastavak)

I bolje da nisi, ne znaš od koje si muke spašen. Užas filmovi

W3DR4N
21-12-2005, 22:18
slazem se... ja nisam imo volje gledat aliena... (bilo koji nastavak)

I bolje da nisi, ne znaš od koje si muke spašen. Užas filmovi

?, 2?, 3?, 4?, ..., n?

Prvi Alien smatram klasikom i jednim od najboljih SF filmova ikad (rame uz rame s Blade Runnerom i Odisejom).
Drugi Alien je ponudio suprotno od predhodnika, akciju. Isto tako, sam vrh ponude SF-a.

lcy
22-12-2005, 11:43
ja nisam imo volje ni Kumove pogledat... glupo... (barem meni)

Büre
22-12-2005, 11:53
ja nisam imo volje ni Kumove pogledat... glupo... (barem meni)

Mislim da ti je onda krajnje vrijeme da ih pogledas....

:kill:

lcy
22-12-2005, 12:01
nema shanse da me netko natjera da pogledam kumove... (gledal sam mali dio... samo ono... par scena... i vec mi se zgadio...) :wink:

Voigtkampf
22-12-2005, 12:03
Prvi Alien smatram klasikom i jednim od najboljih SF filmova ikad (rame uz rame s Blade Runnerom i Odisejom).
Drugi Alien je ponudio suprotno od predhodnika, akciju. Isto tako, sam vrh ponude SF-a.

U potpunosti se slažem sa svime navedenim. :bravo:

Worthaur
22-12-2005, 19:53
nema shanse da me netko natjera da pogledam kumove... (gledal sam mali dio... samo ono... par scena... i vec mi se zgadio...) :wink:
Nisam nijedan dio odgledao do kraja, neshta me uvijek sprijecilo... ali sta sam vidio bilo je vrlo dobro pa cu jednom morat pogledat sve.

Jel tko gledao Krug? Meni je film zakon, jedan od najboljih horora koje sam gledao, ovaj tjedan cu pogledati i Krug 2.
Jeste li gledali EuroTrip, stvarno dobru komediju :rotfl:

Büre
22-12-2005, 19:56
Cirkl je zakon stari moj, definitivno ga moras pogledat!!!!! :D :D :D

Worthaur
22-12-2005, 19:57
Cirkl je zakon stari moj, definitivno ga moras pogledat!!!!! :D :D :D
Sutra poslje skole odmah trcim u videoteku po DVD
I sta nije The Ring?

Büre
22-12-2005, 20:06
Necu ti nista odavati, iz iskustva da ti nebi pokvario ugodaj gledanja.
Samo cu ti reci jedno--- enjoy the movieS:D

Sickmanno1
22-12-2005, 20:20
ja nisam imo volje ni Kumove pogledat... glupo... (barem meni)

hmm nisam znao da postoje ljudi koji to nisu gledali...imas 15minuta da ih nabavis i pogledas..JASNO???








(Salim se) :D :D

lcy
22-12-2005, 20:52
ko sto rekoh... nema sanse da me netko nagovori da odpocetka pa do kraja pogledam nastavke Aliena i Kuma... i bilo kojeg filma sa žan klud vadamom...

Sickmanno1
22-12-2005, 21:06
ko sto rekoh... nema sanse da me netko nagovori da odpocetka pa do kraja pogledam nastavke Aliena i Kuma... i bilo kojeg filma sa žan klud vadamom...

ma necu ti ja sad tupit da to pogledas nego dajem ti savjet..to su ti trilogije koje se jednostavno moraju pogledati ako si ljubitelj filmova....to ti je recimo ko da kazes da si gamer, a nisi nikad odigro Pacman-a :D

Büre
22-12-2005, 21:10
ko sto rekoh... nema sanse da me netko nagovori da odpocetka pa do kraja pogledam nastavke Aliena i Kuma... i bilo kojeg filma sa žan klud vadamom...

samo da znas, da propustas dobre filmove, nazalost, no dobro, stvar je ukusa..... :D

W3DR4N
22-12-2005, 22:44
... nema sanse da me netko nagovori da odpocetka pa do kraja pogledam nastavke Aliena i Kuma...

U jednom topicu tvrdiš da si pravi filmofil, i onda napišeš ovo.


Zbilja filmofil i po

Snake
22-12-2005, 22:51
... nema sanse da me netko nagovori da odpocetka pa do kraja pogledam nastavke Aliena i Kuma...

U jednom topicu tvrdiš da si pravi filmofil, i onda napišeš ovo.


Zbilja filmofil i po

Ne, rekao je da je filmofan, čini mi se.

mrs.croft
22-12-2005, 23:38
nema shanse da me netko natjera da pogledam kumove... (gledal sam mali dio... samo ono... par scena... i vec mi se zgadio...) :wink:
Nisam nijedan dio odgledao do kraja, neshta me uvijek sprijecilo... ali sta sam vidio bilo je vrlo dobro pa cu jednom morat pogledat sve.

Jel tko gledao Krug? Meni je film zakon, jedan od najboljih horora koje sam gledao, ovaj tjedan cu pogledati i Krug 2.
Jeste li gledali EuroTrip, stvarno dobru komediju :rotfl:

gledo sam eurotrip

onaj lik peder u vlaku mi je najluđi :rotfl:

Worthaur
22-12-2005, 23:44
:rotfl:
lllooooolllll
nije ni los dio kako su onog s kamerom opljackali... :D

Worthaur
23-12-2005, 19:52
Evo gledao sam Krug 2 i film je solidan, prvi dio mi je puno bolji, ali vam ga mogu preporucit da ga pogledate, ali prije njega jedinicu kako bi shvatili priču.
Nisam sve skužio u filmu,
1. Zašto se film zove Krug, misli da je to zbog onog bunara ali nisam siguran
2. Tko je snimio onu kazetu, i tko zove ljude nakon što ju pogledaju?
ima još toga...

M@nkey
23-12-2005, 19:54
(edited by IgGy - reci Miri u sutonu tihom da je dobra ona fora )

Neven <R>
23-12-2005, 20:22
gledo sam eurotrip

onaj lik peder u vlaku mi je najluđi :rotfl:

Ajme najgori film u povijesti, fore iz tog filma mogu biti smiješne osobama niske inteligencije...
Kretenske fore + kretenske američke predrasude prema Europljanima + kretenska teen radnja = Euro trip
Ne mogu vjerovat da ima ljudi kojima se taj film sviđa... :shock:

Worthaur
23-12-2005, 21:08
gledo sam eurotrip

onaj lik peder u vlaku mi je najluđi :rotfl:

Ajme najgori film u povijesti, fore iz tog filma mogu biti smiješne osobama niske inteligencije...
Kretenske fore + kretenske američke predrasude prema Europljanima + kretenska teen radnja = Euro trip
Ne mogu vjerovat da ima ljudi kojima se taj film sviđa... :shock:

Koji je tebi k**** :twisted:
film je zakon :rotfl:

Neven <R>
23-12-2005, 21:10
E a čuj svak ima svoje mišljenje i ukus...
Inače ne pamtim loše filmove, al ovaj mi je bio jednostavno preloš, vjerojatno jedan od najgorih koje sam gledao...

W3DR4N
23-12-2005, 21:43
Evo gledao sam Krug 2 i film je solidan, prvi dio mi je puno bolji, ali vam ga mogu preporucit da ga pogledate, ali prije njega jedinicu kako bi shvatili priču.
Nisam sve skužio u filmu,
1. Zašto se film zove Krug, misli da je to zbog onog bunara ali nisam siguran
2. Tko je snimio onu kazetu, i tko zove ljude nakon što ju pogledaju?
ima još toga...

Ringu, iliti japanski The Ring ti sve bolje objasni, a i verzija je sama po sebi bolja...

Om3G@
24-12-2005, 00:32
Top 5:

1.) Star Wars PT
2.) Star Wars OT
3.) Matrix Trilogija
4.) A.I.
5.) LotR trilogija

=k.o=
04-01-2006, 00:28
1. a fistfull of dollars
2.pirates of caribbean
3.sin city
4.lotr trilogija
5.fast and furious

ima ih hoš ali ovo su mi da best

dFixxx3r
04-01-2006, 09:59
Snake, kakav ti je Kill Bill 1?

jer 1 i dvojka su tako različiti filmopvi ko da nemaju veze jedan s drugim

W3DR4N
04-01-2006, 10:11
Onaj dio s Pai Meiom je najbolji u oba filma. Druga po kvaliteti je priča o Hattori Hanzu.

sonic
05-01-2006, 15:34
1. a fistfull of dollars
2.pirates of caribbean
3.sin city
4.lotr trilogija
5.fast and furious

ima ih hoš ali ovo su mi da best

lotr-respect
kum-respect
black hawk down-respect
saving private ryan- :pray:

Luka
12-01-2006, 17:38
top 4 :

1. LOTR - svi dijelovi 8)
2. Star Wars - svi osim 2. i 6.
3. Ljudi u crnom (1&2)
4. P i r a **t i s Kariba (inače je cenzura)

--
a 5. će doč jednom u dalekoj budučnosti ... :fof:

Zero
12-01-2006, 21:38
1.Mr. & Mrs. Smith
2.The Bone Collector
3.Dawn of the dead

Büre
12-01-2006, 23:56
1. Rane
2. Maratonci trce pocasni krug
3. Žikina dinastija

lcy
12-01-2006, 23:57
1. Rane

to care... prvi put da sam vidil da je netko pogledal taj film... huh... sam ke se nemrem sjetit o cem se readi... huh... uvijek pomjesham radnju iz ronina i rane...

dex
13-01-2006, 00:31
1. star wars -> svi
2. lotr -> svi
3. matrix -> svi
4. equilibrium
5. underworld

+ a josh bi se mozda moglo i dodati -> fast and furious & 2fast 2furious...
eto to sam se sad nabrzinu sjetio.. ali ima ih josh dobrih... mnogo...

dex
13-01-2006, 00:33
huh da...
gledo sam i ja rane...
btw jel ko mozda gledo mrtav ladan ... ja nazalost jesam...

lcy
13-01-2006, 00:35
F&F i 2F&2F su prosjecni... nist posebno... al soundtrackove si morate nabaviti... prehebeni su...

matrix... samo jedinica... dvojka josh kolko tolko... al trojka je cisto sranje...
equilibrijum... ok... fora... al... isfurano...

Snake
10-02-2006, 17:50
Snake, kakav ti je Kill Bill 1?

jer 1 i dvojka su tako različiti filmopvi ko da nemaju veze jedan s drugim

prvi mi je isto dobar ali ne na razini dvojke jer sam vise za dramu nego za akcijske scene, iako kapa dolje tarantinu za onu scenu borbe gdje su sve napravili bez specijalnih efekata a opet izgleda odlicno

DeusEx
11-02-2006, 20:05
pa meni su najbolji alien(sve osim trojke), predator(obadva), metropolis( to je jedan stari crno-bijeli sf za one koji neznaju), hackers, star wars 4,5,6, blade runer, ima ih još al neda mi se nabrajat, uglavnom sf :D :D

Mr.G4m3r
11-02-2006, 20:36
1. Nicija Zemlja
2. Zoolander
3. Othello
4. Taxi 2
5. Ne budi zao(bolji od scary moviea)
6. Dude Where's My Car
7. Ice Age

Teenie Bopper
11-02-2006, 22:24
volim hororce, iako nisam nijeda dobar već dugo vidla.

Wizard
14-02-2006, 15:09
Necu stavljat brojeve jer se nebi moga odluciti koji je bolji od kojeg
LOTR trilogija, Star Wars trilogija, John Q., Dead Poets Society, Godfather, Not another teen movie, Zelena milja, opcenito vecina rasistickih i vojnickih drama(ko ce ih se sad svih sjetit)

Wizard
14-02-2006, 15:10
Najbolji su filmovi, pogotovo horrori iz 90

Schrafciger
14-02-2006, 20:37
Najbolji filmovi su horori iz 50-tih, pogotovo oni koji se odvijaju u ''buducnosti''.

Jel iko cuo za film Serenity?

Bad Boy
14-02-2006, 21:23
Moj top filmova:
Pustinjski gušteri
Rat svjetova:Osveta Shita
Djevojka od milijun dolara
Dobro došli u đunglu
Mr. & Ms. Smith

Je gledal tko King Kong(novi) film je totalno sr... ?! :|

W3DR4N
14-02-2006, 21:58
Moj top filmova:
Pustinjski gušteri
Rat svjetova:Osveta Shita
Djevojka od milijun dolara
Dobro došli u đunglu
Mr. & Ms. Smith

Je gledal tko King Kong(novi) film je totalno sr... ?! :|

Nemoj, molim te. Daj pročitaj poruku nakon šta je napišeš

Swink
14-02-2006, 22:46
Jel iko cuo za film Serenity?

Naravno. Najbolji SF film 2005. godine IMO. Jel Serenity možda dolazi u naše videteke (ili je došao već)? Ja sam skinuo još davno jedan Cam sa neta, loše je kvalitete, ali sam odgledao film. Inače, film je nastao iz ukinute serije Firefly, koju ako netko treba može mi se javiti na PM, pa ćemo se dogovoriti nešto već.

Schrafciger
14-02-2006, 23:08
Skinuo sam ti ja davno DVD rip odlicne kvalitete, samo nema prijevoda onih stvari kaj govore na kineskom ili koji je vec to jezik. Fil je odlican. za 11,5/5. Serija se polako skida, sad sam doso tek do 6. epizode - Our Mrs. Raynolds. Ludo mi je ono kad Jayne pokusava kupit onu zensku od kapetana.

W3DR4N
14-02-2006, 23:22
Jel Serenity možda dolazi u naše videteke (ili je došao već)?

Jeste, došao je 19.01.2006. u videoteke u Blitzovoj distribuciji.




I manje pričajte o DVD ripovima i skidanju.

whiskey
02-03-2006, 22:28
Ajme meni koliko loših favorite filmova!!! Razocaran sam potpuno... Da ,vjerovatno zbog te cinjenice da je vecina vas ispod 20 godina.

Star wars cjelokupna saga zbog specificne atmosfere kojoj se klanjam i uvik cu se klanjati... Eeee da mi je Lucas otac..
Lotr svi nastavci, najviše zbog genijalnosti Petera Jacksona i naravno zbog legendarnog dwarfa Gimlija (have you ever heard of beardless dwarf?!:)) te zbog odlicne price legendarnog djedice Tolkiena.
Vanilia sky zbog predobre price. Građanin dildo :P
Island također zbog predobre price.
Boja purpura, stari dobri Danny Glover u ulozi života.
Ples s vukovima, Kevin Costner u odlicnom filmu. Poštar?
Od Stanleya Kubrica Paklena naranca , Oci širom zatvorene i Odiseja ,a ni Full metal jacket nije loš.
Apokalipsa danas, ko nezna za taj film neka nauci!:) I love the smell of napalm in the morning!
Vecina filmova od Klinta Istvuda , Prljavi Harry i špageti vesterni... Nepomirljivi
Žal je bija odlican film, francuskinja je bila za prste polizat!;) Zanimljiv dio filma ako se neko sica, kad su likovi pricali na nekom IZMIŠLJENOM jeziku koji je bija HRVATSKI (ljudi mi smo u biti IZMIŠLJENI)!! Bilo je nešto ka danas sam vozija biciklu 5 milja... ili tako nešto slicno:)
Maštoviti Planet tame i njegovi nastavak Ridickove kronike.
Vjerovali ili ne Jurasic park prvi, zbog mistike i one zvucne melodije!:) (evo jedna pametna : Odlicna muzika cini film genijalnim!! )
Kontakt, nedavno sam ponovo gleda film i opet me pozitivno obradova. Film ima svojih mušica ali sveukupno je za peticu!
Alien originale zbog artworka i spuki atmosfere.
Blade Runner.
Tigar i zmaj. Najsexy nindža ikad!:)
Južno Koreanski film zvan Ratnik. Totalno epski...
Ralje oriđiđi...
Dobri Will Hunting.
Allways look at the bright side of life.. Dok visiš na križu.
Forest Gump.
Brodolom života. WILSONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Eto to su mi jedni od najboljih filmova kojih sam se sitija.. Sigurno da ima još:)
Šta god vi govorili o tome komedije jednostavno nisu dobri filmovi, cast iznimkama, recimo Covjek na mjesecu , Cleese, Palin i ekipa. Za nasmijat se i to je to... Ne pamte se... Nažalost... Barem ja ne pamtim ... Eto , nadam se da nisam bija "puno" dosadan. :fof:

Rocchiro
03-03-2006, 14:12
od legendi:Star Wars,Indiana Jones,LOTR

od ostalih:Miris žene,Legenda o jeseni,Život je lijep,Forrest Gump,Goodfellas

horror:Krug,Egzorcist 1,Strah u ulici brijestova 1,Helloween 1...

ROCCO_GRANDE
03-03-2006, 16:53
1. Rocco Goes to Prague
2. Rock'n Roll Rocco
3. Rocco in Budapest
4. 30 Men for Sandy
5. Tarzan x

Luka
04-03-2006, 16:01
1. LOTR
2. Hobit :D
3. SW 1-3
4. SW 4 ;)


Star Wars & LOTR !

Frky
14-03-2006, 21:45
Povratak u buducnost!!!!!

Svi djelovi naravno , ali 1. je najbolji! :pray:

Harry
15-03-2006, 08:52
Evo moj top...10,20 ili kolko već: :rotfl:

1.LOTR: ROTK
2.Pasija
3.Brave Heart
4.Titanic
4. Rocky (I.film)
5. Troja
6. Cinderella Man
7. Dan Poslije sutra
8. Iskupljenje u Shawshanku
9. Narnijske kronike: Lav,vještica i ormar
10.Konačno odredište 2
Moram reći da sam to sad ovako bubao, inače ima jako puno filmova koji mi se sviđaju...gledajte prva tri,to mogu potvrditi da su vjerojatno najbolji filmovi koje sam gledao

Babitz
15-03-2006, 09:31
najjače su komedije, a od njih mi je no.1 Kung Pow :pray: film nema apsolutno nikakvog smisla niti veze s mozgom, ali owna 8)

Wizard
15-03-2006, 15:16
najjače su komedije, a od njih mi je no.1 Kung Pow :pray: film nema apsolutno nikakvog smisla niti veze s mozgom, ali owna 8)Ssto se tice takvih filmova jesi gleda Not another teen movie, film je totalno lud bez ikakvog smisla ali nemos se prestat smijat :D

Babitz
15-03-2006, 18:40
najjače su komedije, a od njih mi je no.1 Kung Pow :pray: film nema apsolutno nikakvog smisla niti veze s mozgom, ali owna 8)Ssto se tice takvih filmova jesi gleda Not another teen movie, film je totalno lud bez ikakvog smisla ali nemos se prestat smijat :D
a ne :D
film nema nikakvog smisla, al je zakon :rotfl:
isto ko don't be a menace... :rotfl:
a novi kung pow navodno izlazi ove godine 8)

Frky
15-03-2006, 23:40
najjače su komedije, a od njih mi je no.1 Kung Pow :pray: film nema apsolutno nikakvog smisla niti veze s mozgom, ali owna 8)Ssto se tice takvih filmova jesi gleda Not another teen movie, film je totalno lud bez ikakvog smisla ali nemos se prestat smijat :D
a ne :D
film nema nikakvog smisla, al je zakon :rotfl:
isto ko don't be a menace... :rotfl:
a novi kung pow navodno izlazi ove godine 8)
Pogledajte HOW HIGH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rotfl:

Babitz
16-03-2006, 10:21
najjače su komedije, a od njih mi je no.1 Kung Pow :pray: film nema apsolutno nikakvog smisla niti veze s mozgom, ali owna 8)Ssto se tice takvih filmova jesi gleda Not another teen movie, film je totalno lud bez ikakvog smisla ali nemos se prestat smijat :D
a ne :D
film nema nikakvog smisla, al je zakon :rotfl:
isto ko don't be a menace... :rotfl:
a novi kung pow navodno izlazi ove godine 8)
Pogledajte HOW HIGH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rotfl:
mi smo ga gledali pod satom, film je totalan ROFLMAO :rotfl: :rotfl: :rotfl:
eh da, od komedija je i "The Airplane" jedan od boljih, isto kao i "Monthy Python: Holy Grail" :pray: :rotfl:

Nefarnius
16-03-2006, 14:59
Rocky 3
SW:3,4,5,6
Exocist
Titanic
Gina Wild 4
Undercover brother
Brianov život
Lotr
Rat svijetova
Konstantin
Underworld 2:Evolutions(skinuo s neta, zakon!!!!Film rulez,bolji 100puta od prvog)

Sgt. Bull
16-03-2006, 15:13
Star Wars & LOTR !

Frky
16-03-2006, 21:45
Fear and loathing in Las Vegas!

Babitz
17-03-2006, 08:13
čuo sam za to, treba mi jedan iz raz donijet

Phillip
21-03-2006, 19:05
čuo sam za to, treba mi jedan iz raz donijet

Komedije -puno je dobrih vecinu ste vec nabrojali pa da ne ponavljam.
I LOTR naravno.

Babitz
21-03-2006, 23:01
čuo sam za to, treba mi jedan iz raz donijet

Komedije -puno je dobrih vecinu ste vec nabrojali pa da ne ponavljam.
I LOTR naravno.
zašto si me citirao?

goGAMERo
22-03-2006, 15:25
Volim AKCIJSKE filmove, i pored toga AUTOBIOGRAFSKE(tipa 8 milja . . .) 8)

Babitz
22-03-2006, 15:37
AUTOBIOGRAFSKE(tipa 8 milja . . .) 8)
8mile nije ni po čemu autobiografski, možda ima neke paralele s eminemovim životom, al nije autobiografija

goGAMERo
22-03-2006, 15:46
Pa dobro, u Videotekama ga vode kao autobiografski, ali i snimljen je zbog EMINEMOVOG ŽIVOTA (teškog)!To mi je jedan od najdražih filmova! 8)

IgGy
22-03-2006, 15:59
Volim AKCIJSKE filmove, i pored toga AUTOBIOGRAFSKE(tipa 8 milja . . .) 8)

Nije bas autobiografski, al ajd.

Inace, kolko god ovo mozda idiotski od mene zvucalo, al 8 Mile je iznenadjujuce dobar film.

goGAMERo
22-03-2006, 16:07
:bravo:

Film je stvarno hebeno dobar, i dan danas mi stoji na kompu, i rad svaki dan pogledam kraj i 29 min filma! 8) ( 18 %)

Babitz
22-03-2006, 16:12
meni osobno je 8mile bezveze, nije da vrijeđam, jebi ga
al rap battle-ovi su mi zakon na tom filmu :pray:

Osiru$
22-03-2006, 16:15
Najbolji rap battle u filmu: Malibu's Most Wanted :D

BINUX
22-03-2006, 20:44
1.Balkanski Špijun
2.KO TO TAMO PEVA
3.Maratonci trče poćasni krug
4.Konan1
5:Rambo 1
6.Alien Svi djelovi
7.Predator 1
8.Dobar loš zao
9.Za šaku dolara.
10.Za šaku dinamita.
11.Ples s vukovima.
12.Bad Taste
13.Apokalipsa Danas

Rocchiro
22-03-2006, 20:46
2.KO TO TAMO PEVA


Voziii miško! ...kako je taj film legendaran...

BINUX
22-03-2006, 20:51
2.KO TO TAMO PEVA


Voziii miško! ...kako je taj film legendaran...

Ma to su Kultni filmovi takve komedije mi Hrvati nećemo nikad napravit.

Ko to tamo peva,Bakanski špijun,Maratonci trće poćasni krug.

Inaće sva tri su od istog režisera.
A što se tiće filma KO TO TAMO PEVA taj film je pobrao 15 nagrada razno raznih od khana.

D.E.M.O.
22-03-2006, 22:04
da medju vrstama nije navedena cista bolestina...
dakle jeli itko gledao..
1. Dead Alive
2. Bad Taste
Oba dva by Peter Jackson u mladim danima xD
takodjer
3. House of 1000 corpses
By Rob Zombie

LeftY
22-03-2006, 22:38
1. Saving Private Ryan
2.serija Oz
3.SAW
4.SAW II
5.Black Hawk Down
6. We Were Soldiers
7.Dead Alive

Sgt. Bull
22-03-2006, 23:45
1.serija Gang of brothers
2.serija OZ
3.LOTR
4.HP
5.bilo sta vezano za WWII
6.nema ga

Shadow
25-03-2006, 11:02
1. The Matrix triologija
2. LOTR triologija
3. Van Helsing
4. King Kong
5. Rio Bravo(zašto ti nema westerna u anketi?)

Frky
25-03-2006, 11:41
Meni su Carpenterovi filmovi najbolji (Duhovi Marsa, Vampiri .......) , onako sa elemeentima trasha ali sa dozo straha , vampira (ili vukodlaka) itd...

D.E.M.O.
25-03-2006, 12:32
1. Saving Private Ryan

3.SAW
4.SAW II

7.Dead Alive

kakav je saw 2? xD
i sta kazes na dead alive xD?

S4MUR41
27-03-2006, 21:53
jedni od najboljih... ( meni naravno )

The Hitchhikers Guide to Galaxy
Saving private Ryan
Ronin
The Last Samurai
F&F
Pirates of the Caribbean
Equilibrium
Matrix ( al sam prvi dio... ... ajd... doro... i drugi dio moze nekak proc... ... al trojka je cisto sranje )
Rules of Engagement
Biker Boyz
Ice Age
Jarhead
Constantine
Hoodwinked
Madagascar
Apocalipse Now Redux
Behind Enemy Lines
Enemy at the dorstep ( neprijatelj pred vratima )

filmove sam nabrajo kak sam ih se prisjecal... a ne po tome koji je bolji...

28-03-2006, 10:15
01. lotr trilogija
02. Ice age
03. shrek 1
04. shrek 2
05. the whole nine yards
06. the whole ten yards
07. lethal weapon svi
08. die hard svi
09. svi s jennifer aniston
10. johnny english

Wizard
28-03-2006, 17:37
Matrix saboravih staviti medju najdraze ali samo prvi dio druga dva suxsaju pogotovo kraj trilogije koji debility

Alucard
28-03-2006, 21:41
1. Hellsing 1-13 (ne Van helsing)
14. LOTR (uzimam kao jedan film)
15. SW (opet uzimam kao jedan film)
16. Underworld
17. Van Hellsing
18. Blade
nastavlja se sa vampirskim i SF

god_of_war
29-03-2006, 16:10
preferiram sljedeće filmove: shrek, ice age, madagaskar, lion king, tarzan, lilo &stich, bugs, ... :)
a od ostalih filmova volim SF komedije sa elementima drame i akcije. :)
i nemam nista protiv cro filmova:kako je poceo rat na mom otoku, maršal, sto je muskarac bez brkova, ... :) :wink:

deathpheonix
30-03-2006, 19:29
1. LOTR trilogija
2.MAtrix trilogija
3.Figh club
4.Ben Hour
5.Underworld
6.Star Wars:Revenge of The Sith
itd ....
da ne idem dalj uglavnom da vam kažem filmovi se ocijenjuju većinom po tome koliko drugi kažu da je dobar i uvjere vas ili nabace toliko komercijala na film da vas uvjere da mora bit dobar ljudi tak da niste ni vidle neke dobre filmove koji nisu toko komercijalni ,ali su zakon ajde dobro većinu boljih filmova ste gledali ,al sam kažem osim toga ima dost likova koji su nabasali na akciju i neće ništ drugo nema veze s tim šta nitko ne zna glumit šta nitko nema pojma o tuči šta.......... itd ,ali uglavnom filmovi su mi velika ljubav ,ali sam kažem činjenice su činjenice

Ps1ho
31-03-2006, 21:51
Najviše gledam trilere, akcijske i komedije, ovisi za šta mi dođe gušt.

Najbolji filmovi:
1.LoTR trilogija
2.Mothomanova proročanstva
3.Saw
4.Madagaskar - neki kažu da je djetinjast, ali meni je presmiješan :D
5.Saving Private Ryan
6.Deseta stepenica
7.Mrtav Ladan
8.Stealth
9.Bore Lee-eve filmove - morate priznati da je tip legenda :D

v4MP1r3
01-04-2006, 08:24
vidim da ppl luduju za ovim filmovima s "umjetnom" tehnologijom, ocu reci efektima i to...a sto je s GLUMOM itd?

BUH (valjam se po podu)... to vise ne sljaka ;;PP

kad se sve zborji, onaj Neo... KiJana Reeves (il kako god) uopce ne glumi dobro, njemu se samo posrecilo da dobije dobru ulogu...

Eddie
02-04-2006, 04:14
Najdraži filmovi:

1. Kum (trilogija) 8)
2. Full metal jacket :twisted:
3. Dan nezavisnosti :)
4. Špageti westerni :killyou:
5. Pornići :fof:

Ima jos toga, ne mogu se sjetit ATM

Tri66a
03-04-2006, 15:41
Daklem da se i ja pridružim:

No.1 (undisputed champion): Hero
No.2: K-Pax(radnja i gluma Kevina Spaceya)
No.3: Crouching Tiger,Hidden Dragon (prelijepe scene)
No.4: Green Mile(odlična glumačka postava i radnja)
No.5: Training Day (Denzel i Ethan :pray:)
Slijede:

We were soldiers(Gibson je jedan od najkvalitetnijih glumaca danas,naravno uz Jacka Nicholsona),Shichinin no samurai[7 samuraja](iako je film, jaako star meni je zaakon,Kurosawa :pray:),To kill a mocking bird(Gregory Peck rulz),LOTR trilogija(glazba je odlična),The Good the Bad and the Ugly(najbolji revolveraški obračun ikad),Ice Age(vjeverica :rotfl:),,Saving private Ryan(čisto zbog Tom Hanksa), Svi Monty Pythoni,Kum 1,Sin city,Forrest Gump(Run Forrest! Run!...),Black Hawk down....
Ima toga još dosta ali su ovi najbolji

gogs
04-04-2006, 17:59
Ajd da onda i ja izlistam par naj filmova za mene:
Spašavanje vojnika Ryana :killyou: :killyou:
Full metal jacket 8) :killyou:
Mrak film 3 :kill: :kill:

Forest Gump, Kocka 2 - Hiperkocka, Ne budi zao..., Chucky - prva 2;to je jeben film,ko klinac sam srao u gaće gledajući ga :oops: Gušteri, neku večej je bio neki film Jeepers Creepers, sasvim solidno me održo budnim do nekih pol 3...Solidan film.Ima ih još dosta...

A kaj se serija tiče:Oz, X files, Prijatelji

Winko
12-04-2006, 15:46
A di je Battlestar Galactica?

Joint Op3rat1on
13-04-2006, 23:21
Da li je itko gledao komediju Kumče(The Godson)?
Bila je samo dva puta prikazivana na našoj televiziji, ali stvarno zaslužuje najvišu ocjenu.

http://www.dvdworld.co.uk/shopimages/products/normal/80-89/88489.JPG
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dugi
14-04-2006, 06:37
Tanka crvena linija to je film ali kod nas ga nema na DVDu ako bilo tko zna gdje ga nabaviti samo da nije neka narudzba iz vana nek javi.

dsaqwe
19-04-2006, 20:22
LOTR rules

Sgt. Bull
19-04-2006, 20:27
Tanka crvena linija to je film ali kod nas ga nema na DVDu ako bilo tko zna gdje ga nabaviti samo da nije neka narudzba iz vana nek javi.
cek jel to onaj poprilicno dugi film??
ako je taj(ne sjecam se sasvim bistro) ali je to odlican film i zasluzuje svaku pohvalu

LeftY
20-04-2006, 12:21
Tanka crvena linija to je film ali kod nas ga nema na DVDu ako bilo tko zna gdje ga nabaviti samo da nije neka narudzba iz vana nek javi.
cek jel to onaj poprilicno dugi film??
ako je taj(ne sjecam se sasvim bistro) ali je to odlican film i zasluzuje svaku pohvalu

to je onaj vijetnamski film?
ako je, mislim da ga mogu nabaviti na dvd-u :D

dugi
20-04-2006, 12:52
Tanka crvena linija je ratno remek djelo cija se radnja odvija 1942.g na malezijskim otocima gdje traje rat izmedju Amerikanaca i Japananaca.Glume:: Sean Penn, Adrien Brody, James Caviezel, Ben Chaplin, Nick Nolte, Elias Koteas, Miranda Otto, John Cusack, John C. Reilly, John Savage, Woody Harrelson, John Travolta, George Clooney .Prikazan je iste godine kada i SPASAVANJE VOJNIKA RYANA ali koliko ja znam kod nas nije objavljeno dvd izdanje samo vhs pa zato pitam ako neko ima u pravoj dvd kvaliteti ne divix bio bi mu zahvalan :pray:

Babitz
20-04-2006, 15:11
kung pow :pray:

dugi
20-04-2006, 17:25
ok moze i to,hvala

little_alien
26-04-2006, 20:33
SF rules!!!!!!!!!!!!!!!

POSA
30-04-2006, 20:04
star wars - svi
austin powers - svi
blade runner - director's cur -- to morate gledat, kao da gledate neku dobru
avanturu (igra), dok netko odgleda neka mi javi što je zaključio
građanin kane
lord of war

ježi ga mrzim pisat takve stvari jer uvijek mislim da sam neki film izostavio

Jozef
30-04-2006, 23:53
1.Kum(triologija) :pray: :pray:
2.LOTR(triologija) :pray: :pray:
3.7 samuraja
4.Mrak film 3
5.Prljavi Harry(svi)

Valier
01-05-2006, 12:02
Put do Uništenja
Ben Hur
Planet Majmuna - stara verzija s Charlton Hestonom :)
Spašavanje vojnika Ryana/Združena Braća
Star Wars OT najprije pa tek onda PT
Beverly Hills Cop 1

serije: Zakon i Red, Oz, Stanio i Olio 8)

Cooler
03-05-2006, 20:00
1.Taksist
2.Pakleni Šund
3.Scarface
4.Ralje
5.Kum

Elektron
04-05-2006, 20:26
obozavam trilere...odlican mi je Blood work iliti krvna slika sa Clint Eastwoodom

Butcher
22-05-2006, 06:46
Lotr rules dali neko ima produzenu verziju? :pray:

dabl eM
28-05-2006, 10:14
forest gump,neprijatelj pred vratima,maršal :D

S4MUR41
28-05-2006, 11:12
Lotr rules dali neko ima produzenu verziju? :pray:

sve...

Rocchiro
28-05-2006, 11:40
Lotr rules dali neko ima produzenu verziju? :pray:

sve...

kolko je to produzeno?

W3DR4N
28-05-2006, 11:45
Prstenova družina - 178 min orginal / 208 min produžena
Dvije kule - 179 min orginal / 223 min produžena
Povratak kralja - 201 min orginal / 251 min produžena

Jerry
28-05-2006, 12:24
Moj spisak:
The Godfather (trilogija)
LOTR (Trilogija)
P*rati S Kariba
Divlji Zapad

Big Al
02-06-2006, 22:06
Cast away( brodolom života), the others( uljezi), ai, the ring

Butcher
03-06-2006, 18:58
W3DR4N gdje si uzeo produzenu verziju?Veliki sam fan lotr-a ali nigdje nemogu naci produzenu verziju pomagaj :pray:

Butcher
04-06-2006, 19:32
S4MUR41 gdje si ih nasao i dali mi ih mozes poslati(placam troskove) :D

m777
23-06-2006, 19:48
1. Braveheart (Hrabro srce)
2. Finding Forrester (U potrazi za Forresterom) - Sean Connery je lud, najbolji je!
3. Gospodar prstenova: Povratak kralja
4. The green mile (Zelena milja)
5. Saving private Ryan (Spašavanje vojnika Ryana)
6. Castaway (Brodolom života)
7. Forrest Gump

Zeljar
23-06-2006, 19:58
1. The chronicles of Riddick
2. Aeon Flux
3. The longest yard
4. The punisher
5. War of the worlds
6. Saving private Ryan

Helena
23-06-2006, 20:31
1. LOTR (svi)
2. Star Wars (isto svi)
3. Forrest Gump
4. Danny the Dog (Vjerni Danny)
5. Kum 1, 2, 3
6. Planet tame i Riddickove Kronike
7. Psiho
8. Saving Private Ryan
9. Enemy at the Gates
10. Payback ( s Melom Gibsonom)
11. Kill Bill 1 i 2
12. Egzorcist
13. Šalji dalje ( Kevin Spacey je odlično odglumio onog profesora)
14. Green Mile

Pisala sam kak mi je palo na pamet. E da skoro sam zaboravila Gone With the Wind (Zameo ih vjetar). Jedan od boljih filmova koje sam ikad gledala.

W3DR4N
23-06-2006, 20:36
Kevin Spacey je odlično odglumio onog profesora

Taj da mora stajati na mjestu i glumiti prometni znak, odglumio bi za Oscara.

Rocchiro
23-06-2006, 21:18
kad smo kod glumaca,tri kralja:Harrison Ford,Robert de Niro & Joe Pesci

Helena
24-06-2006, 20:23
Kevin Spacey je odlično odglumio onog profesora

Taj da mora stajati na mjestu i glumiti prometni znak, odglumio bi za Oscara.


Šta nije on dobio Oscara za ulogu u Vrtlogu života?

W3DR4N
24-06-2006, 22:00
Kevin Spacey je odlično odglumio onog profesora

Taj da mora stajati na mjestu i glumiti prometni znak, odglumio bi za Oscara.


Šta nije on dobio Oscara za ulogu u Vrtlogu života?

Dvostruki dobitnik. Privedite osumljičene i od tebe spomenuti Vrtlog Života. Oba nastupa su zasluženo nagrađena.

Helena
24-06-2006, 22:06
Kevin Spacey je odlično odglumio onog profesora

Taj da mora stajati na mjestu i glumiti prometni znak, odglumio bi za Oscara.


Šta nije on dobio Oscara za ulogu u Vrtlogu života?

Dvostruki dobitnik. Privedite osumljičene i od tebe spomenuti Vrtlog Života. Oba nastupa su zasluženo nagrađena.

Naravno da su zasluženo nagrađena, tip je legenda. Jedan je od najboljih glumaca današnjice, i meni osobno najdraži glumac (uz Toma Hanksa i Joaquina Phoeniksa).

Rektum_ajkula
24-06-2006, 23:23
Svemirski marinci
Strah u ulici brijestova 1
Mad max 1 i 2
Alien svi osim četvrtog
Predator 1 i 2
Memento
Na rubu horizonta
Batman 1 i 2
Rocky 1 (ipak je on legenda)
Stephen King (neki od filmova rađeni po nj romanima)

Ajde napišite što fali ovim filmovima!

W3DR4N
25-06-2006, 12:45
Kad tip radi parodiju i uspije parodirati i drugog glumca i ulogu, to znači da je viša klasa. Kad smo već kod Spaceya, pogledajte ovo (LKV5DOZB_3o&search=kevin%20spacey).

Orla
19-07-2006, 17:55
Evo moje liste:
1.Policajac s Beverly hillsa 1,2 i 3
2.Star trek filmovi(svih 10)
3.Goli Pištolj(svi nastavci)
4.Inspektor Columbo(svi)
5.James Bond(svi)

Orla
20-07-2006, 10:45
Zapravo,prije bi Dobar,loš zao stavio na 5. mjesto

kec
21-07-2006, 22:33
1. forrest gump
2. full metal jacket
3. black hawk down
4. jarhead
5. tears of the sun

preferiram ratne ne akcijske

MASTER OF DISASTER
24-07-2006, 06:06
MENI SU NAJ BOLJ SF FILMOVI STAR TREK I STAR WARS!

Danijel_1992
27-07-2006, 17:14
Znansveno fantasticke

:fof: :fof:

O-Okac
27-07-2006, 17:15
moj najboli film je vruce prijateljice :D

Jack5
28-07-2006, 17:37
pornići dobro stoje

Stryder
31-07-2006, 11:40
ma sve što je dobro....Posebno LOTR I SW :pray:

unknown
01-08-2006, 07:07
sve što je dobro.

Dj_Morales
10-08-2006, 15:53
1. kumovi (svi)
2.inspektor columbo(svi)
3. Warriorsi
itd....ima ih jos!!!

POSA
10-08-2006, 16:10
ja sam prije skako na one akciće i komedije ko pijetao na kokoš, ali u zadnjih par godina ukus mi je sazrio i volim lomiti sive ćelije na psihološkim trilerima tipa donnie darko, memento, klub boraca i volim ove novije engleske krimiće tipa snatch, pištolji, ubojice....
ma teško je to odrediti kad ih ima toliko

sexy peace
15-08-2006, 08:20
Najviše gledam horore i komedije.

hellrider
15-08-2006, 09:35
Ja najviše gledan Horore,Komedije i akcije,a naravno porniće svaki dan.... :D

Naj. Horor:Omen 666,Amitvil
Naj. Komedija:Evo jućer san taman gleda "Popust na kolićinu 2".Film je zakon i cilo vrime san se smija.... :D
Naj. Akcija:The Punisher

D.E.M.O.
15-08-2006, 10:49
Naj. Horor: One missed call, Ju-on (kletva japanska verzija)
Naj. Komedija: Freddy got Fingered
Naj. Akcija: Dobermann

Vukas15
21-08-2006, 19:12
Lotr,
Sejving privat Rajan
Kraljevsko Nebesko
Star wars
Iza neprijateljskih vrata
Harry Potter

Tko se slaže samnom da se u filmu sahari ameri prese.....u, ipak da oko desetak ljudi sa tenkom pože pobiti odred od 500 ljudi koji imaju i minobacače? :killyou:

Eddie9
29-09-2006, 11:02
1.) Šangajsko Podne 1 & 2 (oba su mi FANTASTIC) 8)
2.) Divlja Utrka - SMIJEH DO JAJA! :rotfl:
3.) Mr. Bean - što da kažem osim :rotfl:
4.) Dr. Dolittle 2 - meni bolji od jedinice
5.) Škola Rocka - ZAKON! :gitara: :rotfl:
6.) Tuxedo - RULAAAAAAAAAAA! :rotfl:
7.) Garfield - Mačka mi je ful kul :rotfl:
8.) Dozvola za Fockere - jedan smajli :rotfl:
9.) Asterix & Obelix protic Cezara - :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.) Ledena staza - Sanka! :rotfl:

Gas do Daske, Kad Demoni Polude, Kako je počeo rat na mom otoku, Maršal itd. itd.

ovo je najgluplji popis koji sam ikada vidio...

† zlo †
29-09-2006, 12:51
Hm.. lista filmova? Pa ovako:

1. Tae GukGi (Brotherhood of war) - najjachi ratni film koji sam ikad gledao :pray:
2. The Grudge
3. The Eye
4. Shutter
5. One Missed Call
6. Phone
7. My teacher - izuzetno bolestan Korejski horror
8. A Tale Of Two Sisters
9. Yakuza Horror Theatre: Gozu
10. Ichi The Killer
11. Silent Hill
12. Three Extremes
13. R-Point

Znam da ima josh filmova al nemogu da se setim trenutno...

bounce
29-09-2006, 13:14
eto i moje liste najboljih filmova koje sam pogledao

Star Wars I. II. III. IV. V. VI.
The Godfather TRILOGY
Pianist
Carlito's Way
Road To Perdition
Saving Private Ryan
The Others
Blade Runner
La Vita E Bella
Secret Window
Green Mile
Full Metal Jacket
Pasija
Braveheart
Schindlerova lista
Jarhead
Closer
Hitchcockovi klasici
(vrtoglavica, nazovi m radi umorstva)
Sin City
V for Vendetta
The Love Song For Bobby Long
Crash (Fatalna nesreća)
Casablanca
Reservoir Dogs
Lost In Translation

Fencing_LORD
29-09-2006, 20:32
sf I KOMEDIJE

HALF
13-10-2006, 18:25
sf,komedije ,valiki fan star warsa ,a vs p,itd

Lord Jambrek
17-10-2006, 11:46
STAR WARS(sve sam filmove pogledo oko 80-ak puta, teški sam fanatik)
LOTR
JACKASS NUBER TWO :rotfl:
STAR TREK SERIJAL
KOZJAK :rotfl: :rotfl: (kad mi se smije sam slušam, uopće ne gledam)

olio
17-10-2006, 13:22
Naj. Horor: Freddy Kruger (svi djelovi),Friday 13 (svi dijelovi) , evildead (svi dijelovi) , Saw I,II (tricu čekam),Hellraiser (svi dijelovi)
Naj. Komedija: Ace ventura definitivno
Naj. Akcija: A šta ja znam

Nemesis
15-11-2006, 23:04
glasao sam za pornice.da se zna,prije sam imao oko 60 giga pornica na hardu,pa nisam znao koji da gledam.inace jos volim komedije i horore.

Rapttor
14-12-2006, 22:51
1. The Shawshank Redemption
2. Big Fish
3. A Perfect World
4. American Beauty
5. Twelve Monkeys
6. Terminator 2: Judgment Day
7. One Flew Over the Cuckoo's Nest
8. The Matrix
9. Aliens
10. Cidade de Deus

Jerry
14-12-2006, 23:47
[quote="M@nkey":3ox5mcib]1.) Šangajsko Podne 1 & 2 (oba su mi FANTASTIC) 8)
2.) Divlja Utrka - SMIJEH DO JAJA! :rotfl:
3.) Mr. Bean - što da kažem osim :rotfl:
4.) Dr. Dolittle 2 - meni bolji od jedinice
5.) Škola Rocka - ZAKON! :gitara: :rotfl:
6.) Tuxedo - RULAAAAAAAAAAA! :rotfl:
7.) Garfield - Mačka mi je ful kul :rotfl:
8.) Dozvola za Fockere - jedan smajli :rotfl:
9.) Asterix & Obelix protic Cezara - :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.) Ledena staza - Sanka! :rotfl:

Gas do Daske, Kad Demoni Polude, Kako je počeo rat na mom otoku, Maršal itd. itd.

ovo je najgluplji popis koji sam ikada vidio...[/quote:3ox5mcib]...a ti si najgljuplji forumaš kojeg sam ikad vidio....

Burek_fr0m_SPACE
14-12-2006, 23:49
Ljudi moji, čemu ovoliki flejmovi?

Ajd, da ne bude totalni spam, ja volim Matrix :D

St. Jude
15-12-2006, 07:20
Ljudi moji, čemu ovoliki flejmovi?

Ajd, da ne bude totalni spam, ja volim Matrix :D

meni je samo prvi dio dobar,a ostale dijelove ne kužim,tamo u trici dođe nabije tipu ruku u trbuh i on postane on i onda on eksplodira...

najbolji filmovi su mi trileri,pogotovo oni psihološki

Burek_fr0m_SPACE
15-12-2006, 10:03
meni je samo prvi dio dobar
Na taj sam i mislio. Oni ostali su svi neki bljutavi...

Ps1ho
15-12-2006, 10:33
[quote="M@nkey":2fbdfdrk]1.) Šangajsko Podne 1 & 2 (oba su mi FANTASTIC) 8)
2.) Divlja Utrka - SMIJEH DO JAJA! :rotfl:
3.) Mr. BeanS- što da kažem osim :rotfl:
4.) Dr. Dolittle 2 - meni bolji od jedinice
5.) Škola RockaS- ZAKON! :gitara: :rotfl:
6.) Tuxedo - RULAAAAAAAAAAA! :rotfl:
7.) GarfieldS- Mačka mi je ful kul :rotfl:
8.) Dozvola za Fockere - jedan smajli :rotfl:
9.) Asterix & Obelix protic Cezara - :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10.) Ledena staza - Sanka! :rotfl:

Gas do Daske, Kad Demoni Polude, Kako je počeo rat na mom otoku, MaršalSitd. itd.

ovo je najgluplji popis koji sam ikada vidio...[/quote:2fbdfdrk]

je popis mu vecinom suxa ali oznaceni filmovi su ok i zabavni...
ja isto preferiram psiholoske trilere...

Quiet Riot
15-12-2006, 11:08
Priča iz Bronxa
Iskupljenje u Shawshancku
Scarface

St. Jude
15-12-2006, 14:30
[quote="St. Jude":19m9a8id]meni je samo prvi dio dobar
Na taj sam i mislio. Oni ostali su svi neki bljutavi...[/quote:19m9a8id]

ali moram priznat,da mi je zakon scena fajta u trećem djelu,onako kiša i svi agenti i dođe "glavni" i počnu sefajtat.zakon mi je scena...
Voli Ko gledat dokumentarce ?

dinix
01-01-2007, 17:56
1. star wars serijal
2. harry potter / LOTR serijal
3. pirati s kariba
4. posljednji samuraj....

[_[_[Sk8man]_]_]
02-01-2007, 08:42
Naj bolji film ikada mi je Lord of The Rings.

A evo liste:
LoTR trilogija
Kum trilogija
Star Wars svi djelovi serijala
Krug(horore mrzim ali ovaj mi je jednostavno predobar)
Jackass I i II (jednostavno presmjesno i ludo)
The south park Movie(naj bolji crtic ikada)
Pirates of the Caribbean
Svi istorijski filmovi(Troja,Aleksandar veliki,Cezar.....)

Film koji naj vise mrzim je Harry Potter.Tako je glup i djetinjast bah... UZAS

unknown
02-01-2007, 13:15
Vampire Hunter D : Bloodlust

Valnjes 666
03-01-2007, 02:09
1. Vrana (1.,2. i 3. film, 4. suxa big time)

2. Highlander serial filmova (1. je najbolji,svi drugi mu nisu ni do koljena)

3: Mad Max serial filmova (sva 3 su prva liga)

4. SW serial filmova (svi su OK)

5. Krug (oba filma su ubercool)


Eto,toliko oko mog izbora.

Nefarnius
03-01-2007, 02:21
Rocky I
Rocky II
Rocky III
Rocky IV
Rocky VI
Lord of the Rings:The Fellowship of the Ring
Lord of the Rings:Return of the King
Matrix
Matrix:Reloaed
Mummy II
Shawn of the Dead
Eragon
Apocaliptyco
Jurrasic Park
Jurrasic Park:The Lost World
Scary Movie III
Scary Movie IV
Star Wars III:The Revenge of Siths
Star Wars V:Empire Strikes Back
South Park the Movie
School of Rock
Police Academy
Titanic
Final Fantasy:Advent Children
Ong-Bak
Pirates of the Caribbean
Pirates of the Caribbean II:Dead mans Chest
Analaise This
Analaise That
Fear in the Elms street
HellRaiser
Team America
Doom
JarHead
Conan the Barbarian
Conan the Destroyer
....

Kiklop
03-01-2007, 13:22
1. Vrana (1.,2. i 3. film, 4. suxa big time)

2. Highlander serial filmova (1. je najbolji,svi drugi mu nisu ni do koljena)

3: Mad Max serial filmova (sva 3 su prva liga)

4. SW serial filmova (svi su OK)

5. Krug (oba filma su ubercool)


Eto,toliko oko mog izbora.lol jucer je bila na tv-u Vrana 3 film je katastrofa negledljivo ovi na novoj daju samo neke B filmove

Eddie9
03-01-2007, 13:59
evo popis najdrazih horora posto je popis najdrazih filmova malo predug...
ovo nije po nekakvom redoslijedu nego nasumce stavljano..

1. teksaski masakr motornom pilom
2. halloween
3. hills have eyes
4. petak 13. ( samo 3. dio )
5. evil dead (nije horor al je prejeben film)
6. romerovi zombi filmovi


eto...

Eddie9
03-01-2007, 14:00
1. Vrana (1.,2. i 3. film, 4. suxa big time)

2. Highlander serial filmova (1. je najbolji,svi drugi mu nisu ni do koljena)

3: Mad Max serial filmova (sva 3 su prva liga)

4. SW serial filmova (svi su OK)

5. Krug (oba filma su ubercool)


Eto,toliko oko mog izbora.lol jucer je bila na tv-u Vrana 3 film je katastrofa negledljivo ovi na novoj daju samo neke B filmove

pa meni nije bio negledljiv film...gledao sam ga cijelog i onako od 1 do 10 dao bi mu 3 ili 4

Armachus
03-01-2007, 14:06
1. Halloween

2. The Thing

3. The Warriors

4. Pulp Fiction

5. Predator 1

5. Scream 1

6. Scary Movie 1

Persie
03-01-2007, 22:36
SF filmovi su mi najdraži.

dugi
15-01-2007, 16:22
Ja sam filmski fanatik i imam jedno tristotinjak dvd filmova u kucnoj kolekciji.Izdvjiti favorite je strasno tesko ali pokusati cu:

1.Kum(prvi dio)
2.Dobar,Los,Zao
3.Pakleni sund
4.Iskupljenje u Shawshank-u
5.Tanka crvena linija
6.American beauty
7.Gospodari prstenova(sva tri)
8.Odiseja u svemiru 2001.
9.Apokapilsa dans
10.Vod smrti

Samael
28-03-2007, 16:45
1. Hrabro srceS :pray:
2. Alien serijal
3. Predator 1
4. Mad Max serijal
5. Lethal weapon serijal
6. Dawn/Day/Night/Land of the dead
7. Terminator 2: The Judgement Day
8. Highlander 1

...

Napominjem da Hrabro srce imate na kiosku kupiti za 50 kuna, a to je prilika koja se ne propušta :)

Human m0nst3r
28-03-2007, 18:59
1. Hrabro srceS :pray:
2. Alien serijal
3. Predator 1
4. Mad Max serijal
5. Lethal weapon serijal
6. Dawn/Day/Night/Land of the dead
7. Terminator 2: The Judgement Day


...

Napominjem da Hrabro srce imate na kiosku kupiti za 50 kuna, a to je prilika koja se ne propušta :)
Signed.

Pimp3k
28-03-2007, 19:20
1. Lock, Stock and Two Smoking Barrels
2. Snatch
3. Sin City
4. Pulp Fiction
5. Fight Club
6. Little Miss America
7. Crash
8. Fight Club
9. Matrix
10. 7

POSA
28-03-2007, 20:49
1. Lock, Stock and Two Smoking Barrels
2. Snatch
3. Sin City
4. Pulp Fiction
5. Fight Club
6. Little Miss America
7. Crash
8. Fight Club
9. Matrix
10. 7

dovraga, ovo kao da sam ja većinom pisao

al nikad ne bih mogao favoritima staviti redne brojeve. mislim, imam 5 brojeva jedan, isto toliko brojeva dva i tako do 15 ili 100. a koji je najprvi ili najdrugi ovisi o, ne znam, raspoloženju valjda

Vukas15
28-03-2007, 21:20
1.lot
2.poslijedni samuraj
3.matrix
4.saving private Ryan
5.star wars
6.kum

mrs.croft
28-03-2007, 23:12
1. Lock, Stock and Two Smoking Barrels
2. Snatch
3. Sin City
4. Pulp Fiction
5. Fight Club
6. Little Miss America
7. Crash
8. Fight Club
9. Matrix
10. 7

slažem se sa prva 2. ritchie je car. samo bi pulp stavio ispred sin city-ja.

flander
28-03-2007, 23:51
1.Spider-Man Trilogija(Znam da trojka ni izašla još ali....)
2.Band of Brothers
3.Pirati s Kariba
4.Spašavanje vojnika Rajana
5.Transporter


ima ih još al to mi sad palo napamet....

LeftY
29-03-2007, 00:16
1. Saving Private Ryan
2. Black Hawk Down
3. We Were Soldiers
4. Windtalkers
5. Band of Brothers
6. The Girl Next Door
7. SAW Trilogy
8. Platoon
9. Kiss of The Dragon
10. Hostel

Black Hawk Down
02-04-2007, 21:45
1.Spider-Man Trilogija(Znam da trojka ni izašla još ali....)
2.Band of Brothers
3.kreteni s Kariba
4.Spašavanje vojnika Rajana
5.Transporter


ima ih još al to mi sad palo napamet....


WWWWWWHHHHHHAAAATTT TTTHHHEEE FFFUUUUUCCCCCCKKK??????Kaj je band of brothers film???

Black Hawk Down
02-04-2007, 21:46
1. Saving Private Ryan
2. Black Hawk Down
3. We Were Soldiers
4. Windtalkers
5. Band of Brothers
6. The Girl Next Door
7. SAW Trilogy
8. Platoon
9. Kiss of The Dragon
10. Hostel

No.2 .HALELUJA,No.1. too,but not that much.

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 21:55
preferiram sve zanrove, samo da je dobar film

Y0$$1p
02-04-2007, 22:11
preferiram sve zanrove, samo da je dobar film


tako i ja

Black Hawk Down
03-04-2007, 11:35
preferiram sve zanrove, samo da je dobar film


I gay porniće,ha.

THUNDER_DINIX
03-04-2007, 14:47
[quote="THUNDER_DINIX":1j1hanmw]preferiram sve zanrove, samo da je dobar film


I gay porniće,ha.[/quote:1j1hanmw]

a jesi idiot, majke ti

Arbiter of Change
03-04-2007, 15:10
[quote="THUNDER_DINIX":zkpbd40a]preferiram sve zanrove, samo da je dobar film
I gay porniće,ha.[/quote:zkpbd40a]

A tko tebe napravi....

Voigtkampf
06-04-2007, 22:19
Thunder_DinixSpripazi na izražavanje :killyou:

Moj hit za sva vremena je Blade Runner

A sad se selimo na odgovarajući PF :)

GRIMSEY
10-12-2007, 16:05
Najbolji:
1.Black Hawk down
2.Ace Ventura-oba djela
3.Matrix-Svi djelovi
4.Three kings
5.Bruce almighty
6.Snatch
7.Iza neprijateljskih linija
8.BLADE-Prva 2 djela

Helena
10-12-2007, 16:20
Aaaaa, nemoj dizat ovakve stare teme, majku mu... :?

Samael
10-12-2007, 17:13
opet?!

nemogu vjerovati...pa upozorili smo ga već jednom.

Grimm-Reaper
11-12-2007, 20:42
Ako tema nije izbrisana, tu je da ljudi raspravljaju o njoj.

MoNDi
11-12-2007, 23:36
Najomoljeniji genre mi je Thriller. ^^

1. The game
2. Shrek 1st
3. The Pianist
4. Minority Report
5. Howl's moving castle

Lord Jambrek
11-12-2007, 23:39
Je tko gledao originalni Psiho? Onaj stari crno bijeli, genijalan film

Matilda Mother
12-12-2007, 12:27
Je tko gledao originalni Psiho? Onaj stari crno bijeli, genijalan film

a ne...obavezno štivo za svakog filmofila, kako veli moj profesor 8)

FaTaL_mRkvA
12-12-2007, 12:30
volim akcijske i komedije i akcijske komedije-jackie chan, ace ventura, steven seagal(ono kad ljudima lomi ruke i to...)

prcko
12-12-2007, 14:40
Komedije i trileri su moji omiljeni filmovi.

Arbiter of Change
12-12-2007, 15:05
Baš sam pogledao Beowulfa opet (onaj stariji sa Christopherom Lambertom) i moram reći da mi je dobro došla doza dark fantasy/steam-punk filma bez svih onih bubnjajućih simfonija kao pozadinske glazbe.

Grimm-Reaper
12-12-2007, 16:10
Što mislite o Big Apple, New York New York, Sinatri i filmovima te tematike. Sjećam se još davno u osnovnoj, HRT je jedno vrijeme na 2 programu svaki dan u 14 sati puštao po jedan takav film, i uživao sam u njima.

NOV@ je nedavno imala istit takav program ali su filmovi počinjali u 3, 4 am.

Maze
12-12-2007, 16:22
Znanstveno fantastične

Tematike knjiga, zmajeva.. fantasy. Iako sam veliki fan SW-a.