PDA

Pogledaj cijelu verziju : Driver Parallel Lines



goGAMERo
10-03-2006, 13:08
igra izlazi sredinom sljedećeg ttjedna! jedva čekam, da je probam, oće li još netko :) ! Inače izalzi za PS2, Xbox i PSP! O PC verziji nažalost nema govora! Ajde da vidim vaša predviđanja!?!? :)

Osiru$
10-03-2006, 13:16
Kažu ljudi bit će više vožnje, manje hodanja. Valjda da se dobije štih originala. Imam osjećaj da će biti prosječan naslov. Dabogda pogriješio!

goGAMERo
10-03-2006, 13:31
Ja sam skinuo s neta gotovo sve filmiće, razne trailer.... sa in game gootage i igra izgleda baš kao orginal dobri satri DRIVER! I pogriješiti ćeš Darko :) Igra će biti više nego prosječna!

Osiru$
10-03-2006, 13:33
Danas idem u kladionicu i mislim da neću dobiti pare. Dabogda pogriješio.




(?)

Donner Kebab
10-03-2006, 13:41
igra izlazi sredinom sljedećeg ttjedna! jedva čekam, da je probam, oće li još netko :) ! Inače izalzi za PS2, Xbox i PSP! O PC verziji nažalost nema govora! Ajde da vidim vaša predviđanja!?!? :)
Što je to nastavak Drivera opet? Ako je, onda bolje da ne izađe, svi osim prvog za psx su bili grozni. Čim izlazi samo sa konzole, onda je jasno da će to biti teško njesra.

mrs.croft
10-03-2006, 13:43
samo da se ljudi ugledaju na Driv3r,zadnje smeće na planetu...

da vide kakvu su grešku napravili,i onda tek mogu razmišljat o nastavku

goGAMERo
10-03-2006, 14:30
SLUŠAJTE, PRVO POGLEDAJTE trailere, najave screenove pa onda "kakite" pRIČA JE ODLIČNA (BAR MENI) A KAKAVE VEZE IMA AKO ĆE IZAĆI SAMO za konzole, ko fol čim će izaći samo za konzole odmah mislite da je loš! IGRA ĆE BITI JEBENO DOBRA, čitav NEW YORK oko 100 vozila........

Tonach
10-03-2006, 16:36
pa di odma?
ka je izaša zadnji Walker*?

goGAMERo
11-03-2006, 10:54
Moram se strpiti još 4 dana, i onda ga dobivam (bar se nadam) :)

Herr Schnitzel
11-03-2006, 11:05
Pa dobro i za Driv3er su filmici i screenovi izgledali dobro pa nista.
Evo pogledao sam screenove i izgledaju dobro ali sam poucen
s Driv3rom pa cu pricekati.

goGAMERo
11-03-2006, 11:09
Pa nako DRIV3R-a ja mislim da su se programeri opametili, inače nadam se da ću ga nabaviti do četvrtka, pa vam javim IMPRESIJE 8) :) !

goGAMERo
21-03-2006, 18:08
još nisam nabavio DRIVER 4, a kako stvari stoje i neću, naime navedena igra je na gamespotu dobila ocjenu 6.5 što je pretty pretty bad, a možda i ne!

Prince-Artas
21-03-2006, 20:58
koji debili još nisu napravili dobrog drivera. umjesto da poprave grešku zvanu driver 3 oni opet sve saseru :-x :twisted: :twisted:

KingTomy
21-03-2006, 21:00
Šta kažeš da Driver1 nije dobar? Upravo naprotiv, taj driver je baš rulao! :)

Prince-Artas
21-03-2006, 21:04
Šta kažeš da Driver1 nije dobar? Upravo naprotiv, taj driver je baš rulao! :)

mislio sam na driver 3 i na ovaj novi. driver 1 i 2 su legendarne igre
BTW imam Driver 1 ali ne mogu ga igrat. jel to do windowsa. ako netko zan riješenje nek javi plizzz :D

goGAMERo
21-03-2006, 21:39
koji debili još nisu napravili dobrog drivera. umjesto da poprave grešku zvanu driver 3 oni opet sve saseru :-x :twisted: :twisted:


A šta ćeš, ali svakako ću probati igru, najviše je tako malu ocjenu dobila, zato što je smatraju čistom kopijom GTA SA :twisted:

goGAMERo
12-04-2006, 14:49
Evo danas sam nabavio igru! E ovako grafika prosječna, štoviše vrlo dobra s obzirom da se radi o zastarjeloj PS2 grafici! Priča u igri, tako tako, igra je dosta zabavna, soundtrack odličan . . . , ali samo je jedan minus, kopija GTA serijala! Da dosada nije bilo Tro dimenzionalnog GTA-a, ova igra bi dobila ocjenu 9.9/10, ali ovako zaslužuje 7/10!

Ja ću je nadam se završiti, jer je i osjećaj dok igrate dobar . . ., ma ako imate viška love, a igara kao GTA serijal ste željni obvezno nabavite!

Hrvoje
09-01-2008, 15:56
Evo opet obnavljam temu. :) Trebam pomoć dali netko zna gdje se da skinuti patchevi za njega.I to po mogučnosti dali znate (ako ih ima više), da mi velite koji je najbolji. :)

*Fila*
14-01-2008, 21:20
meni je igra zakon
priča mi je car
ono najprije 1978 pa onda u 2006
odlična mi je igra
podsjeća me na legendarnu jedinicu samo nije im trebalo kopirat gta
ali kad izađeš iz zatvora pa killling time...neprocjenjivo!
ja sam je nabavio i nisam požalio!
preporučam svim koji su igrali driver 1 i 2 da ga odigraju

la50
14-01-2008, 23:24
meni je igra dobra,najj mi je nabrijat auto do daske,pa onda šiba ko ludo

Hrvoje
15-01-2008, 08:04
Da igra je luda samo nema patcheva. :)

Rex Regis.cro
15-01-2008, 08:08
Ja imam neki čudan bug u njoj, a taj je da mi se niti jedno oružje ne vidi u rukama mog lika dok puca, pa je onda nisam ni igrao :? (to je bilo prije par mjeseci pa mi se možda taj problem popvavio s novim driverim-a za grafulju i šta ti ja znam...)
Dobro da je nisam kupio nego samo posudio od frenda...

Hrvoje
15-01-2008, 08:47
Da i meni isto i ne čuje se baš dobro zvuk auta i zvuk pucnjave :) .

Prince-Artas
16-01-2008, 23:02
to je zato jer imate piratske verzije
i to je zadnji post u ovom topiku koji ima veze s piratijom oke?

Hrvoje
18-01-2008, 18:07
to je zato jer imate kretenske verzije
i to je zadnji post u ovom topiku koji ima veze s piratijom oke?
Ok , ali ja koliko mislim nisam spominjal piratiju ili samo tako mislim? :)

Rex Regis.cro
18-01-2008, 18:37
to je zato jer imate kretenske verzije
i to je zadnji post u ovom topiku koji ima veze s piratijom oke?
Kakva piratija ćo? Kao što sam rekao, prijatelj mi ju je posudio, nisam kupovao jer me je bila prpa da će igra ličiti na Driv3r koji je bio totalni šrot. Da je igra nije bila original ne bi to uopće spominjao zato molim te ne ubacuj mi riječ u usta ili u ovom slučaju u rečenicu. Posuditi nekom igru ili knjigu nije kriminal.

*Fila*
18-01-2008, 20:13
damn prekratka i prelagana ali jebena je
samo da je malo dulja
nema do jedinice morat ću je opet zaigrat za stare dane

Prince-Artas
19-01-2008, 14:26
[quote="Prince-Artas":qj6don8g]to je zato jer imate kretenske verzije
i to je zadnji post u ovom topiku koji ima veze s piratijom oke?
Kakva piratija ćo? Kao što sam rekao, prijatelj mi ju je posudio, nisam kupovao jer me je bila prpa da će igra ličiti na Driv3r koji je bio totalni šrot. Da je igra nije bila original ne bi to uopće spominjao zato molim te ne ubacuj mi riječ u usta ili u ovom slučaju u rečenicu. Posuditi nekom igru ili knjigu nije kriminal.[/quote:qj6don8g]

posudio ti je p.iratsku verziju jer ta greška s modelom oružija javlja se kod neispravnog c.racka

Rex Regis.cro
19-01-2008, 14:44
Da, takva verzija sigurno dođe 300kn :rotfl:
Ima kutijicu, uredan DVD i sve. Možda se to dogodilo jer sam istaliravao različite beta drivere i što već ne, ne sjećam se.
Kao što sam rekao, da se radilo o ''zločestoj'' verziji igre, ne bih se niti čudio pa to ne bi niti spomenuo.
Igra ne mora nužno biti back-up verzija da vam ne bi radila, ima mali milion razloga.
Poanta mog posta:
Ja ne želim opomenu zbog toga što meni neka igra nije radila.

Prince-Artas
19-01-2008, 15:23
nitko nije tražio opomenu za tebe zbog ovog....

Rex Regis.cro
19-01-2008, 17:49
Znam, znam, ali za svaki slučaj... nisam je dobio do sada pa ne bih htjeo niti u buduće :)
E da, još jedna stvar, animacije na glavnom liku su jako loše napravljene, trči kao curica u štiklama :rotfl:

Rex Regis.cro
19-01-2008, 21:30
nemoj trčat...vozi se... :DS:rotfl:
Istina, igra se zove ''Driver'' ali opet je shuga ponekad :)