PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gamepad help?



MasaKrisT
03-10-2007, 09:42
dakle trebam neki gamepad oko 100 kn,iskljucivo za igranje novog PES-a.cuo sam i za konverter za joysticke sa play stationa,da li netko zna gdje to mogu kupiti i koliko kosta takodjer.hvala puno

Bartuc
03-10-2007, 09:49
Uzmi si SmartBox gamepad... ne znam gdje ga ima za kupiti ali su jeftini i odlični!

EDIT:

Evo, našao sam! Kvark ih drži! http://www.kvark.hr/index.cgi?menu_id=45&group_id=353

PS: Ja ti imam ovaj prvi gamepad u plastičnom pakiranju kaj vidiš na slici (SmartBox FT691)... gamepad je zvjer! Odličan je!

Duh
03-10-2007, 10:13
Bartuc i ja imam gamepad kakav i ti ali mi nešto zahebava.Ponaša se kao da desnu gljivicu cijelo vrijeme držim udesnno znači cijelo vrijeme mi se okreće kamera i slično, na ps2 radi savršeno:Zna netko rješenje

Bartuc
03-10-2007, 10:16
Nemam pojma, ima 2 mogučnosti!

1) Gamepad ti je uheban -> oštečen

2) Pošto je Plug&Play i ne treba drivere, vjerovatno da si u samoj igri krivo konfigurirao taj gamepad -> probaj ga ponovno kalibrirati!

-> ne znam kaj da ti još kažem pošto ne treba drivere za korištenje! Znam nekoliko ljudi sa tim gamepadom koji ga dižu u nebesa... ti si prvi sa problemom :P

Duh
03-10-2007, 10:31
Nemam pojma, ima 2 mogučnosti!

1) Gamepad ti je uheban -> oštečen

2) Pošto je Plug&Play i ne treba drivere, vjerovatno da si u samoj igri krivo konfigurirao taj gamepad -> probaj ga ponovno kalibrirati!

-> ne znam kaj da ti još kažem pošto ne treba drivere za korištenje! Znam nekoliko ljudi sa tim gamepadom koji ga dižu u nebesa... ti si prvi sa problemom :P

Ja sam ih dobio

Lord Jambrek
03-10-2007, 10:41
dakle trebam neki gamepad oko 100 kn,iskljucivo za igranje novog PES-a.cuo sam i za konverter za joysticke sa play stationa,da li netko zna gdje to mogu kupiti i koliko kosta takodjer.hvala puno


Ja koristim konverter+Dual Shock 2 gamepad i moram reći da je to najbolja kombinacija. Konverteri su prije bili u linksu, ne znam da li ih sada više ima. Uglavnom možeš svaki gumb konfigurirat i sve radi savršeno, možeš i jačinu vibracija podešavat.

Hmm...možda možeš naručit iz linksa konverter, imaju za X-Box, ali za PSX više nema očito.
Speedlink X-Box gamepad converter (http://www.links.hr/index.php?naziv=Gamepad+konverter+SPEED-LINK+SL-6503%2C+XBOX-PC&option=artikl&id_kategorija=1020&id_artikl=102.000.003)

MasaKrisT
03-10-2007, 11:11
thx all:)idem po ovaj bartucov,ima u jednoj trgovini u pz ,ako to bude ok bartuc ima pivu:)
thx svima moze lokhic

Bartuc
03-10-2007, 19:36
Javi u ovoj temi kak si zadovoljan gamepadom!

MasaKrisT
06-10-2007, 15:33
odlican odlican,predobar materijal za lezanje u ruci,sve pet jedino gornje tipke l i r losije izradjene ali gamepad za te nofce genijalan.bartuc na koju adresu da saljem pivo?:)

Karlo_from_Bjelovar
06-10-2007, 16:24
odlican odlican,predobar materijal za lezanje u ruci,sve pet jedino gornje tipke l i r losije izradjene ali gamepad za te nofce genijalan.bartuc na koju adresu da saljem pivo?:)

Karlo Hubak
Viktora Bubnja **
43000 Bjelovar


** drzavna tajna

Bartuc
06-10-2007, 19:53
Hehe, drago mi je da si zadovoljan! Nema potrebe za pivcem :D Uživaj u gejmanju!