PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sims



Anchy_srce
01-10-2007, 21:33
Frendica mi je baš prošli tjedan posudila jednu igru koja se zove Sims i sada ju igram cijeli dan. Baš mi je fora onak radit kućice i onda si staviš bazen i sve kaj hoćeš, a dala mi je i šifru pa onda imam novca koliko hoću da si sve izgradim.

ZorgTheBorg
01-10-2007, 21:41
Dobrodošla u klub okorjelih gamera!
Dakle... simsi su skoro-pa-zabavna igra koja istovremeno moze zadovoljiti i sadiste i djecu.

Anchy_srce
01-10-2007, 21:44
a gle, igram to 6-7 dana i baš mi je super, frendica kaže da se njezin lik zapalio, meni su samo došli po dijete zato što sam bila zaboravila da imam jedno. Jel itko od vas igra sims 2? kaj kod vas ljudi rade?
P.S.
To su sims 2

Arbiter of Change
01-10-2007, 22:14
Za Simse 2 se prebacite u ovu temu:
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=9815&highlight=sims

Nastavite sa temom.

Happy Little Boozer
01-10-2007, 22:17
opet nelegalno,posuditi je isto nelegalno,kaj nitko ne čita,inače sry,ali mene su zbog toga banali!

Arbiter of Change
01-10-2007, 22:18
I opet će ako ne prestaneš. Dosadan si više.

Aerial
01-10-2007, 22:21
opet nelegalno,posuditi je isto nelegalno,kaj nitko ne čita,inače sry,ali mene su zbog toga banali!

Ajde, ohladi, zaboga :)
Ne želim opet ulaziti u "nelegalne" rasprave, skoro sam popušio ban jednom, ali mislim da se svi slažemo da nitko ovdje nije toliki purist da može drugima soliti pamet s nekakvim spikama oko p1ratsva....

Enivej.. back on topic:

Meni su Simsi bili fora kad sam ih prvi put igrao, ali nakon nekih ... pa... 5-6 dana su mi dosadili jer nikako nisam mogao naći normalni posao i sređivati potrebe ukućana na vrijeme...
onda sam se isfrustrirao i odustao :)

ssalG
01-10-2007, 22:24
5.) Primijetivši kako se temi o piratstvu na ovom forumu pristupa previše ležerno, usprkos izričitoj zabrani, odlučili smo dopuniti pravila o zabrani tematike o piratstvu na ovom forumu, te tako slijedi:

- krenete li u bilo kakve rasprave o piratstvu (OSIM ako se diskusija odnosi na suzbijanju piratstva u Hrvatskoj i/ili regiji), biti ćete permanentno udaljeni s ovog foruma, bez upozorenja

- namjeravate li izbjegavati cenziruranje zabranjenih riječi na forumu koje se tiču piratstva (tipa, ako napišete "p.irat, c.rack itd), biti ćete permanentno udaljeni s ovog foruma, bez upozorenja

- namjeravate li prikriti diskusiju o piratstvu raznoraznim asocijacijama (npr. sutra ću "kupiti" igru; sutra idem kod svog "dobavljača" po igru; hehe, ja neću dati 350, već 15 kn itd), biti ćete permanentno udaljeni s ovog foruma, bez upozorenja

- namjeravate li diskutirati ili se hvaliti o skidanju piratskog sadržaja s interneta, biti ćete permanentno udaljeni s ovog foruma, bez upozorenja

- namjeravate li kreirati višestruke račune na ovom forumu s namjerom promoviranja tematike ilegalnog posjedovanja igara, biti ćete prijavljeni abuse službi vašeg internet providera, ili u krajnjoj liniji odgovornim organima zakona

Aerial
01-10-2007, 22:29
ZA BOGA MILOGA

Jel vi mislite da je svatko tko je otvorio temu o nekoj igri koju trenutno igra nabavio tu igru legalno !?

...


*sigh*

ma, ajd... nazad on-topic, nema smisla mlatiti tu slamu o ilegali...

Armachus
01-10-2007, 23:00
Nema se tu sto raspravjati. Cura spominje piratiju, to je cinjenica... Vi to gledajte kako hocete, ali piratija je piratija.

A ontopix... sto reci o simsima. Jako losa simulacija zivota. Primjer kada se dva tipa nadu da idu na WC jedan drugom zasmetaju i sada ce oni k'o tvrdoglavi cekati da se drugi makne. ili tipa ogradis stolicom i ne moze on proci preko nje. Ma bezveze igra. Za zabavit malu djecu... Fora mi je jedino palit ljude pa radit groblje!

Aerial
01-10-2007, 23:01
Fora mi je jedino palit ljude pa radit groblje!

A vidi se da se slušaš skandinavsku muziku :D

Armachus
01-10-2007, 23:05
Fora mi je jedino palit ljude pa radit groblje!

A vidi se da se slušaš skandinavsku muziku :D

Hmm...
Why? :D

Groblje mi je bio vise utjecaj filmova... sjecam se groblja od jedno 40-ak mrtvih. Kako lijepo!
Mogu vam dati savjete kako da brze izgore! :D

A glede prvog posta... Anchy_srce nije fora sa siframa. To je onda totalni shit... fora je kad imas jadnu terleviziju pa svaki dan skupljas da kupis drugi i tako iz dana u dan skupljas za novi upgrade!

Jopax
01-10-2007, 23:20
Fora mi je jedino palit ljude pa radit groblje!

A vidi se da se slušaš skandinavsku muziku :D

Hmm...
Why? :D

Groblje mi je bio vise utjecaj filmova... sjecam se groblja od jedno 40-ak mrtvih. Kako lijepo!
Mogu vam dati savjete kako da brze izgore! :D

A glede prvog posta... Anchy_srce nije fora sa siframa. To je onda totalni shit... fora je kad imas jadnu terleviziju pa svaki dan skupljas da kupis drugi i tako iz dana u dan skupljas za novi upgrade!

tako sam ja znao igrat i išlo bi mi bolje nego sestri koja je imala šifre
imo sam gordona freemana, neku žensku i još nekog lika i sasvim mi je dobro išlo ali onda je postalo monotono i zbriso sam igru :D

Armachus
01-10-2007, 23:24
Ja uvijek pocmem kao samac... i tako je najbolje pocet. Onda je lako upgradeat sve. Medutim kad sve unaprijedis postaje mi dosadno... a kad dovedem zenu u kucu onda izgubim volju za igrat. Puno je skrbit od 2 lika.

BTW Možete dijete stavit u izoliranu prostoriju bez prozora i vrata i pustit ga da umre. Onda mu jos stavite televiziju unutra i okrenete je zidu da je ne moze iskljucit. onda kad pokusa spavat zvuk televizije ga probudi! :D

Jopax
01-10-2007, 23:29
Ja uvijek pocmem kao samac... i tako je najbolje pocet. Onda je lako upgradeat sve. Medutim kad sve unaprijedis postaje mi dosadno... a kad dovedem zenu u kucu onda izgubim volju za igrat. Puno je skrbit od 2 lika.

BTW Možete dijete stavit u izoliranu prostoriju bez prozora i vrata i pustit ga da umre. Onda mu jos stavite televiziju unutra i okrenete je zidu da je ne moze iskljucit. onda kad pokusa spavat zvuk televizije ga probudi! :D
:rotfl:
tako je u jedinici sestra pravila zabavu i stavila balone pokraj kamina i oni po noći pucali budili djete i na kraju se zapalili i ubili čovu koji ih je pokušao ugasiti :rotfl:
ili još bolje kad je sestra pravila kuću za dvi neke ženske potrošila sve pare na uređenje kuće i na kraju su joj likovi krepali od gladi jer nije mogla kupiti frižider :rotfl:

flander
02-10-2007, 08:20
Frendica mi je baš prošli tjedan posudila jednu igru koja se zove Sims i sada ju igram cijeli dan. Baš mi je fora onak radit kućice i onda si staviš bazen i sve kaj hoćeš, a dala mi je i šifru pa onda imam novca koliko hoću da si sve izgradim.


:pray: :rotfl:



a gle, igram to 6-7 dana i baš mi je super, frendica kaže da se njezin lik zapalio, meni su samo došli po dijete zato što sam bila zaboravila da imam jedno. Jel itko od vas igra sims 2? kaj kod vas ljudi rade?
P.S.
To su sims 2


:pray: :rotfl: ali ajt cura si pa ti je donekle oprošteno ali postovi su me slatko nasmijali

Matilda Mother
02-10-2007, 09:19
:pray: :rotfl: ali ajt cura si pa ti je donekle oprošteno ali postovi su me slatko nasmijali

:thumbs1:


Frendica mi je baš prošli tjedan posudila jednu igru koja se zove Sims i sada ju igram cijeli dan. Baš mi je fora onak radit kućice i onda si staviš bazen i sve kaj hoćeš, a dala mi je i šifru pa onda imam novca koliko hoću da si sve izgradim.

anči srce, činiš mi se kao idealno društvo za moju sisterku..ona isto tako svršava na simse i obožava ovog chada :pray: :D

Matilda Mother
02-10-2007, 10:30
ja sa svojim postom nisam mislila ništa loše, da ne bi bilo :wink:

Jerry
02-10-2007, 10:57
koji avat matilda :)))
inače bratić mi igra to :boohoo:

BlackDCRO
02-10-2007, 11:39
Igra postaje dosadna s vremenom, zato i rade tolke silne ekspanzije da bi nastavio igrati.
Ja sam Sims prvi put zaigrao na ps1 i igrao sam ga negdje 4 dana pa mi je uzasno dosadila igra. Fora mi je bilo gradit kucu, zapalit ljude, mucit ih gladju ili necim trecim dok ne polude itd...
Takodjer glupo mi je bilo u Simsima, ja igradim dvije sobe i sad ocu naucit da svako ide u svoju sobu spavat, a oni to rade kako im se kada da.

Matilda Mother
02-10-2007, 11:45
ja samo izgradim kuću, ne znam se ja igrat s njima :D

jednom, nadjem ženskoj nekog tipa, zatrudni od prve, idu se vjenčat, ženska pobjegne s vjenčanja, tip bio neki emo, počeo plakat i umro od tuge taman kad se ova vratila, onda se ova ubila..iss :pray:

Helena
02-10-2007, 20:42
Frendica mi je baš prošli tjedan posudila jednu igru koja se zove Sims i sada ju igram cijeli dan. Baš mi je fora onak radit kućice i onda si staviš bazen i sve kaj hoćeš, a dala mi je i šifru pa onda imam novca koliko hoću da si sve izgradim.

:o

A ja se ponadala da je došla još koja gamerica na forum...

r0pe
02-10-2007, 20:50
Frendica mi je baš prošli tjedan posudila jednu igru koja se zove Sims i sada ju igram cijeli dan. Baš mi je fora onak radit kućice i onda si staviš bazen i sve kaj hoćeš, a dala mi je i šifru pa onda imam novca koliko hoću da si sve izgradim.

:o

A ja se ponadala da je došla još koja gamerica na forum...

biće, biće

Arbiter of Change
02-10-2007, 20:55
Simsi su iznenađujuće dobra igra... ako nemate ništa protiv provođenja mantre "žderi-seri-peri".

Matilda Mother
02-10-2007, 21:15
Sod simsa se počinje..

i na tome ostaje..to je bolest, majkemi :pray:

r0pe
02-10-2007, 21:17
Sod simsa se počinje..

i na tome ostaje..to je bolest, majkemi :pray:

*pih*

btw kad ce trojka??? :)

Happy Little Boozer
02-10-2007, 21:19
@mmb
nije istina

Matilda Mother
02-10-2007, 21:31
@mmb
nije istina

šta znači ovo b?

mdaj, nije...jebote, osuđena sam na skidanje dodataka simsima svaki dan za sisterku i frendice..epidemija :D

Arbiter of Change
02-10-2007, 21:35
Opet vi sa spamom?

Helena
02-10-2007, 22:22
mdaj, nije...jebote, osuđena sam na skidanje dodataka simsima svaki dan za sisterku i frendice..epidemija :D

Same here. Ovisne su o tome.


Kad se sjetim da sam i ja to igrala... :scared:

Matilda Mother
02-10-2007, 22:30
dva puta u životu odigrala, rekla: nikad više :D

M4rc3LL1u5
02-10-2007, 22:33
sims 1 igra 2 dana sims 2 igra 1 dan :)

Anchy_srce
02-10-2007, 22:53
danas mi je umrla obitelj jedna ups

Jopax
03-10-2007, 09:41
:rotfl:
da stvarno u rođaka ih ima od 8 da ih igra 4(jednome je igra glupa troje je premalo) i stalno se fajtaju oko toga, najgore je kad jedna dovede frendice,rodice,moju sestru pa igraju to i raspravljaju i svađaju se i joj ne mogu to više, onda dođe rođak mršne ih sve i igra nešto normalnije(i on je to igrao ali se vraća na dark side polako) :D

Burek_fr0m_SPACE
03-10-2007, 09:52
danas mi je umrla obitelj jedna ups
Hoćeš nam ispričati tužnu priču te obitelji?

Jerry
03-10-2007, 09:59
:DDD
inače ,prije sam igrao to sranje,ali mučio sam ih po podrumima,gradio zatvorene kuče,palio ih... :scared:

Blaster32
03-10-2007, 10:25
:DDD
inače ,prije sam igrao to sranje,ali mučio sam ih po podrumima,gradio zatvorene kuče,palio ih... :scared:

ja sam napravil OZ
onda sam ih pola skurio u kuhinji, neke zatvarao u samice, neki su se tukli i svi zajedno su isli pod tuš

Jopax
03-10-2007, 10:33
:DDD
inače ,prije sam igrao to sranje,ali mučio sam ih po podrumima,gradio zatvorene kuče,palio ih... :scared:

ja sam napravil OZ
onda sam ih pola skurio u kuhinji, neke zatvarao u samice, neki su se tukli i svi zajedno su isli pod tuš

:pray:
nek daju exp prisoners sa bodljikavim žicama stražarima i ostalim OZ strvarima tad bi možda i zaigro :D

Helena
03-10-2007, 11:02
moj jedini kontakt sa simsima je bio kod sadistički rapoloženog frenda koji je uživao u mučenju tih malih gadova...znao je staviti hrpu kamina unutar sobe, znači koliko god je stalo okolo po zidovima i onda je čekao da izbije požar...i naravno stavio je jednog tipa u sredinu sobe... :rotfl:

To sam ja znala radit... :oops:

Maloki
03-10-2007, 11:09
obitelj sa prepun quratz djece, sve ih zapalis i prikoljes, napravis groblje, dovedes novu obitelj i gledas kako njih strase ovi prijasnji stanari. To je znalo bit poprilicno zabavno...

Jerry
03-10-2007, 11:51
:DDD
inače ,prije sam igrao to sranje,ali mučio sam ih po podrumima,gradio zatvorene kuče,palio ih... :scared:

ja sam napravil OZ
onda sam ih pola skurio u kuhinji, neke zatvarao u samice, neki su se tukli i svi zajedno su isli pod tušhahaha :pray: :pray:

Helena
03-10-2007, 12:42
:o oke...sa skoro svakim tvojim postom saznajem da si sve mračnija i mračnija...Darth Helena perhaps?

Mračna sam u duši. Bila i ostala.

hacker
03-10-2007, 20:25
Lud je onaj reaper u dvojci, koji dode po tebe kad crknes :rotfl:

Kron
03-10-2007, 20:30
napravis bazen. stavis ga da pliva. maknes skale. gg

r0pe
03-10-2007, 20:39
:o oke...sa skoro svakim tvojim postom saznajem da si sve mračnija i mračnija...Darth Helena perhaps?

Mračna sam u duši. Bila i ostala.

Plašiš me :cry:

lolac
04-10-2007, 21:12
igra mi je glupa.više za ženske.

Helena
04-10-2007, 23:04
:o oke...sa skoro svakim tvojim postom saznajem da si sve mračnija i mračnija...Darth Helena perhaps?

Mračna sam u duši. Bila i ostala.

Plašiš me :cry:

Nemoj da te plašim.

Matilda Mother
05-10-2007, 07:59
igra mi je glupa.više za ženske.

jel to znači da smo mi glupe? :(

jučer je sisterka otkrila sims glamour stuff u algoritmu :pray: :twisted:

Nightyx
05-10-2007, 08:02
igra mi je glupa.više za ženske.

jel to znači da smo mi glupe? :(

probably


napravis bazen. stavis ga da pliva. maknes skale. gg

care :pray:

flander
05-10-2007, 08:19
igra mi je glupa.više za ženske.

jel to znači da smo mi glupe? :(

probably


napravis bazen. stavis ga da pliva. maknes skale. gg

care :pray:


tak sam ja sestri ubiao ukučane lol :D

ber0
05-10-2007, 09:21
neigram vise,al sam uspio natjerat dvje zene da se poljube XD :rotfl:

Bikica_Koja_Gejma
05-10-2007, 11:59
ja nikak skužit kako da mi duhovi šetaju po kući i te spike :(

Helena
05-10-2007, 12:12
neigram vise,al sam uspio natjerat dvje zene da se poljube XD :rotfl:

A jesi? Natjeraš ih lako i na puno više od toga. :D

Lord Jambrek
05-10-2007, 12:31
Simse sam zadnji put imao na kompu u 8. razredu, otkrio sam mnogo načina da ih ubiješ. Najjače je u Livin' Large ekspanziji. Zakuriš roštilj i kada ti se lik zapali, onda čekaš da dođe smrt i preklinješ smrt i ovaj postane zombi i mlati sve ukućane u kući, to je bilo zabavno za gledat.

Helena
05-10-2007, 12:34
Možeš to i u sims 2 napravit. :D

Mafioz0r
05-10-2007, 13:39
Najbolji način da ubijete simse je da ih zapalite točka


Willst du dich von etwas trennen
Dann musst du es verbrennen
Willst du es nie wieder sehen
Lass es schwimmen in Benziiiiiiin
BENZIIIIIIN

Matilda Mother
05-10-2007, 13:59
neigram vise,al sam uspio natjerat dvje zene da se poljube XD :rotfl:

žešće je muške...to moja sisterka radi :pray:

Bikica_Koja_Gejma
05-10-2007, 16:04
neigram vise,al sam uspio natjerat dvje zene da se poljube XD :rotfl:

žešće je muške...to moja sisterka radi :pray:

pa to nije neki problem, kaj ne :)

Dj_Morales
05-10-2007, 18:52
to su bili dani! to mi je bila jedna od prvih igara! hehe! upocetku normalno igra a posli ih jadne mucia!

Rang€r
05-10-2007, 19:07
to su bili dani

covjece prvi put ovo cujem :shock: :o

ZorgTheBorg
05-10-2007, 22:58
:rotfl: :rotfl:
Dobri ste!
Zbog vas cu opet instalirat simse!

Empe Tri
05-10-2007, 23:35
da sjecam se jos ko klinac kako sam rasturo simse i gradio kuce ko lud :D

i danas ja malo saram po netu i pogledam koja je nova igra od simsa izasla....
i sokiram se :
The Sims 2 - Erotic Dreams

:shock: ono boze mili ko ce im to kupit ??? cccc :nonono: :|

ZorgTheBorg
05-10-2007, 23:46
The Sims 2 - Erotic Dreams

:shock: ono boze mili ko ce im to kupit ??? cccc :nonono: :|
Jedna određena skupina ljudi čija krv puni noževe i motorne pile svih gamera svijeta.

Aerial
06-10-2007, 09:09
Sinoć sam bio kod nekih rođaka...
Odem u sobu od 9-godišnjeg rođaka i vidim da igra neki vrag. Poglem, kad ono Sims. Pogledam u gornji lijevi kut, kad ono piše "klapaucius". :)

Nightyx
06-10-2007, 09:16
Sinoć sam bio kod nekih rođaka...
Odem u sobu od 9-godišnjeg rođaka i vidim da igra neki vrag. Poglem, kad ono Sims. Pogledam u gornji lijevi kut, kad ono piše "klapaucius". :)

joj da klapaucius :rotfl: :pray: legendarni cheat :pray:

Tri66a
06-10-2007, 09:35
klapaucius je samo prvi put
kasnije ide !;!;!;!;!;!;!;!;!;!

Armachus
06-10-2007, 11:24
klapaucius je samo prvi put
kasnije ide !;!;!;!;!;!;!;!;!;!

Wrong, kansije ide...

!;!;!;!;!;!;!;!;!!

pa onda Move_objects_on

Blaster32
06-10-2007, 12:02
motherlode :boohoo:

Dj_Morales
06-10-2007, 12:33
to su bili dani

covjece prvi put ovo cujem :shock: :o
sta tu imas cut??? ne razumin!

Matilda Mother
06-10-2007, 18:50
glavno da svi znaju cheatove><