PDA

Pogledaj cijelu verziju : nedostatak alata za programiranje u pcplayu



croat1gamer
01-10-2007, 20:28
iskreno nemam namjeru popljuvat vas al ozbiljno na dvdima NEMA dosta alata za programiranje modova ,vlastitih igara ,animacija ,etc...
znam da je doso adsl al nemamo mi svi adsl iz tehnickih razloga
(lova ,starci...) dakle ocete li stavit vise alata za programiranje
usput pljujem na svoj modem (56 kbps :kill: )

Jopax
01-10-2007, 20:37
1st smanji malo sig, i ne seruckaj u ovome broju su stavili dva ili tri programa koji su za početnike doduše ali su to ipak programi za pravljenje igara i ne znam još neki ima nisam siguran

ChR0NoS
05-10-2007, 13:49
Dobro bi došao koji programčić za buduće programere da otkriju što žele.
Predlažem reakciji da stave koji takav programčić za izradu kojekakvih stvari.

croat1gamer
05-10-2007, 20:13
1st smanji malo sig, i ne seruckaj u ovome broju su stavili dva ili tri programa koji su za početnike doduše ali su to ipak programi za pravljenje igara i ne znam još neki ima nisam siguran
1st oke vidis smanjio sam sig
2nd pa nisam kriv sto sam pcplay kupio u utorak :yuck: ali mislio sam na programe za modove a ne standalone naslove (koji imaju help i offline) jer bi bilo dobro radit modove (koji su po meni osnova igara kao c-s koji je bio free kad je nasto a danas je medu najboljim igrama) za neke igre (bilo bi dobro vidjet neki domaci mod za notrium (poput :pray: werivar) koji je dobar freeware) i osim toga bili bi dobri neki programi poput milkshape za grafiku (pokuso nesto radit s :yuck: blenderom al kamera za######)

Jopax
05-10-2007, 20:57
hmm...
pa većina igara koja ima modove ima integriran editor, za notrium baš nije problem jer ako je igra manja od 50mb editor nebi trebao biti veći od 20-30 mb, ti programi za modeliranje i programiranje većinom nisu besplatni pa tu baš i nema neke koristi, i da stave trial opet moraš na net da ga aktiviraš

croat1gamer
06-10-2007, 21:04
oke znam notrium nije dobar primjer pa uzmimo :pray: half life 2.
postoje editori (za vece igre,dok notrium ima problem sindroma bijelog polja oko spritea al nije tako grozno ) ali nemaju tutorial ili help sustav (unrealed,serious editor 2,blender(koji je po meni :yuck: )pe se mora trazit po netu (i dalje pljujem po modemu) sto kosta zivce,vrijeme,jos malo vremena za skidanje s neta(kod mene ful dugo),i na kraju jos zivaca za editiranje,nekima jos zivaca ako nije uspio download ili je na pogresnom jeziku :fof: :kill:

Korpse
06-10-2007, 21:25
ako hoćet programirat kupujte neki drugi časopis, pcplay je zakon i bez tih čuda.

SkunK
06-10-2007, 21:37
ako hoćet programirat kupujte neki drugi časopis, pcplay je zakon i bez tih čuda.

Za tebe je to cudo , da.

ChR0NoS
07-10-2007, 00:34
ako hoćet programirat kupujte neki drugi časopis, pcplay je zakon i bez tih čuda.
da, ali bi bio još više zakon za neke koji to žele raditi da ubace koji takav programčić, zar ne. nemaju svi iste interese

croat1gamer
08-10-2007, 13:38
da, ali bi bio još više zakon za neke koji to žele raditi da ubace koji takav programčić, zar ne. nemaju svi iste interese
:thumbs2: right brother :thumbs2: