PDA

Pogledaj cijelu verziju : jako hitno



Legija001
01-10-2007, 19:58
Evo nadam se da mi se nece obrisat topic al stvarno mi je hitno ovo..


Malo vise od pola godine ima da sam posudio frendu laptop.. Aj dobro njemu je trebao za skolu kaj ne :roll: ljudi smo :? dao sam 8000kn za njega.. tocnije dao sam 8600 jer je placeno sa american karticom i na to ide jos kamata 600kn... aj dobro ja njemu posudio. i kad nakon pola mjeseca on kaze da mu ga je ukralo :? ja ga kod kuce nisam imao ni 2 mjeseca.. tako rec NOVI LAPTOP :o i ja mu opet ko covik velim.. aj dobro kupi mi laptop ko moj i dobro aj.. kad on meni kaze kupio sam ti laptop dodi po njega.. aj ja sav sretan idem po laptop kad on meni da laptop 15inci monitor ma laptop krs.. debel ko kutija a moj bio tanak ko pero.. ma takav laptop kakav je on meni davao nedode ni 2000kn.. i neki dan on kaze da ce mi u taj stari laptop ugradit sve stvari kakve sam ja imao.. ja mu rekao da hocu laptop kakav je moj bio.. i danas ga zovem i njegov mi stari kaze da nece on kupit novi laptop da nema on para za gluposti i takve stvar..
Ja sam mu rekao da cu ga tuzit.. i tako sam prekinuo razgovor..

Dali ja sad mogu kaj rijesit?? Da dobijem svoj laptop nazad? A i sad bi trazio da mi plati ovih oko 7 mjeseci sto je laptop kod njega jer je tom laptopu pala cijena pun k... dali ja mogu kaj sad tu iskemijat?jer sutra mislim ic do odvjetnika

01-10-2007, 20:06
Ti si njemu samovoljno dao laptop na korištenje bez ikakvih pismenih dogovora s njegovim potpisom.Znači on je prijatelj i ti si njemu vjerovao.To ti je ko da si mu ga dao.Sad sam snosiš posljedice.Njemu nemože sad nitko ništa.A najmanje sud jer si ti to radio svojom voljom i odobrio si mu posudbu.

Ista stvar ko da se i dogodila neka nesreča...da je on pao i puko je laptop...Opet ti on nemora dat lovu ili novi lap po zakonu.

Prince of Persia freak
01-10-2007, 20:13
Imaš račun od laptopa, optuži ga za krađu, nemoj igrati na to da si mu posudio. Uzmi pušku, pokucaj na vrata i traži lovu za laptop. Uostalom koliki god bili frendovi, ja nikome ne bi posuđivao nekaj skuplje od 2 hiljade kuna, pa ni mobitel. Možda ti ga je on ukrao pa sad laže.

r0pe
01-10-2007, 20:20
ajoooj..pozovi starog kod njegovog starog i eto ti tvoj laptop :)

Berax0r
01-10-2007, 20:21
Ti si njemu samovoljno dao laptop na korištenje bez ikakvih pismenih dogovora s njegovim potpisom.Znači on je prijatelj i ti si njemu vjerovao.To ti je ko da si mu ga dao.Sad sam snosiš posljedice.Njemu nemože sad nitko ništa.A najmanje sud jer si ti to radio svojom voljom i odobrio si mu posudbu.

Ista stvar ko da se i dogodila neka nesreča...da je on pao i puko je laptop...Opet ti on nemora dat lovu ili novi lap po zakonu.

amd je sve rekao...

ako ti je bas dobar prijatelj onda rjesio to sa njim...reci starcima da porazgovaraju sa njegovim

Legija001
01-10-2007, 20:23
ma zvao je stari.. jos su moj i njegov stari zajedno u ratu bili.. i nista :wink:

Prince of Persia freak
01-10-2007, 20:31
Prvo uzmi konjsku iglu seruma istine i zabij mu u vrat da vidimo jel laže da mu je ukradeno, drugo ubij mu psa ili mačku. Treće ispali warning shot u njegovo koljeno i onda će hromljat do kraja života jer da meni netko tako nešto napravi ja bih učinio takvo nešto.

Legija001
01-10-2007, 20:34
stvarno cekao sam ga duze nisam mogao.. stvarno mi pukao vise film.. ovako nemam para jos da njemu sad dam tih 8000kn.. ja cu otplacivat racune a on ce uzivat u tome :?

Bartuc
01-10-2007, 20:39
Joj dečki koje vi imate fix ideje :|

AMD Freak ti je jedini rekao pametnu stvar! U pravu je, ali ako želiš, popričaj sa tim svojim odvjetnikom i vidi ako se da kaj srediti... on je školovan za takve stvari i jedini ti može ponuditi adekvatan odgovor!

Lock!