PDA

Pogledaj cijelu verziju : "pG" misevi



Mr.G4m3r
29-09-2007, 14:42
Hmm... kad gledam konfe tih "pG-a" npr nekih SpeedLinkovaca ili eSuba-igraca(elitni europski cod2 klanovi) vidim svi imaju Razer CopperheadSili Logitech G5Sili sl. Ja imam mis od cca 80kn - Logitech SBF-90. Ja sam s njime zadovoljan, mogu igrat bez problema, kako treba. Probao sam igrat na nekim misevima MS Industrial - 30kn i to se ipak osjeti razlika :D Da li se osjeti razlika izmedju recimo mog misaSi G5, MX518, Copperhead, Diamondbacka itd?

kikl0p
29-09-2007, 14:55
mislim da ti u codu vecu ulogu igra to da imas sto vise i sto stabilniji fps onda mis

Mr.G4m3r
29-09-2007, 15:06
lol... To znam i sam. Pitam za miseve...

D@rX
29-09-2007, 15:08
Hmm... kad gledam konfe tih "pG-a" npr nekih SpeedLinkovaca ili eSuba-igraca(elitni europski cod2 klanovi) vidim svi imaju Razer CopperheadSili Logitech G5Sili sl. Ja imam mis od cca 80kn - Logitech SBF-90. Ja sam s njime zadovoljan, mogu igrat bez problema, kako treba. Probao sam igrat na nekim misevima MS Industrial - 30kn i to se ipak osjeti razlika :D Da li se osjeti razlika izmedju recimo mog misaSi G5, MX518, Copperhead, Diamondbacka itd?


naravno, vjerojatno da da. Ako negdje mozes isprobat neki od njih da se uvjeris u to.

Uglavnom, vidio sam Razer Krait mis, sta misle hardverasi o njemu??? 299kn u Profilu, cini mi se odlican, planiram to kupit plus mantis podloga. Sorry za spamanje teme.

Gwin
29-09-2007, 15:15
razlika između jeftinog optičkog MSI miša (banalis domesticus mishius) i jednog copperheada (mishius gameus perfectus) se debelo osjeti. u brzini, preciznosti, zapinjanju

a Krait je vrlo dobar miš. iskreno, razlika između copperheada i kraita se u većini slučajeva uopće ne primjećuje. jedina PRAVA prednost copperheada je laser, koji ne zahtijeva podlogu u odnosu na kraitov infrared. ja copperheada vrtim na stolu :D 19mm crni iveral :D

Stryder
29-09-2007, 15:48
ja imam neki logitech SBF-96 i osjeti se razlika između njega i onog nekog ms industrial....sa svojim sam čist zadovoljan, jer mislim da je taj moj dosta dobar miš a jako je jeftin (naravno da se ne može mjerit sa tima od 200+kn ali za svoju je cijenu dobar)

D@rX
29-09-2007, 16:53
e pa onda uzimam krait (nadam se) sto prije. u kombinaciji sa wolf claw tipkalom ima da pwna 8) .

29-09-2007, 17:08
Profesionalni gameri usklašuju sebi miš po želji a ne po firmi(barem bi tako treba)..pogotovo ako rade fps-ove.Nikad nemožeš znat...možda nekome paše neki genius s 800dpi-a..

Uglavnom ne padajte uvijek na firmu.Istina da bolje firme imaju i kvalitetnije stvari ali ipak osječaj igranja je nešto drugo.

bezimeni
29-09-2007, 18:24
Razlika između jeftinjaka i poštenog miša se itekako osjeti.Mislim da je nkakav najisplativiji izbor mx 518 za 340 kuna.Nisu mali novci samo za miš ali vrijedi svaku kunu.Zna ih se naći i na tržnici povoljnjije.

nabava net (http://www.nabava.net/trazilica.php?q=mx518&x=0&y=0)

Babitz
30-09-2007, 06:25
neki pro ut gameri ti koriste neke socijalne miseve tipa microsoft intelmosue (tako nesto)
uglavnom, na to su se navikli i jebi ga
ja imam mx518 i ful sam zadovoljan

da, osjeca se razlika izmedu socijale i ownage misa
mada ne odma, kasnije tek

reiki_
30-09-2007, 07:15
osjeca se razlika ako si jaaako dobar u toj igri. ako nisi , te samo igras ponekad iz zabave , onda ti je to samo bacanje love down the drain.

Gwin
30-09-2007, 07:19
nije točno..
ja podivljam kad moram sjest za ženin komp i onda tri puta dignut i pomaknut miš da bi došao na drugu stranu ekrana
dok na copperheadeu na 2000dpi, ultra osjetljivosti, pomaknem ruku za centimetar i prelazim preko oba monitora

Karlo_from_Bjelovar
30-09-2007, 07:51
meni je nemoguće radit na tako brzom misu... (2000 dpi)... ja trenutacno imam nekog simetričnog mišonju od logija, za 150kn, i dobar je za war3 tft rpg...

Babitz
30-09-2007, 08:30
meni treba 35cm u igri da se okrenem za 360
igram na 1600 DPI
jebga, to je ut :(

MTF*
30-09-2007, 08:38
nije točno..
ja podivljam kad moram sjest za ženin komp i onda tri puta dignut i pomaknut miš da bi došao na drugu stranu ekrana
dok na copperheadeu na 2000dpi, ultra osjetljivosti, pomaknem ruku za centimetar i prelazim preko oba monitora

i ja...
ali nemam zenu ( :D ), nego kad dodjem kod frenda ili u skolu na informatiku, onda pizdim...
isto imam coppera...

30-09-2007, 09:10
nije točno..
ja podivljam kad moram sjest za ženin komp i onda tri puta dignut i pomaknut miš da bi došao na drugu stranu ekrana
dok na copperheadeu na 2000dpi, ultra osjetljivosti, pomaknem ruku za centimetar i prelazim preko oba monitora

da ali to si ti...nekim gejmiram je bolji je neki miš za 50kn s kojim se več igraju 2 godine. :wink:

Odin
30-09-2007, 09:10
moj je toliko izlizan da ni neznam kako se zove
:rotfl:

Karlo_from_Bjelovar
30-09-2007, 09:10
daj ftw... svakih 30 seca novi odgovor...

Gwin
30-09-2007, 09:16
meni treba 35cm u igri da se okrenem za 360
igram na 1600 DPI
jebga, to je ut :(digni sensitivity..bit će brži

Babitz
30-09-2007, 09:20
looool
igram ut
dakle, low sens je must have. bar za vecinu, ima i high sens likova tamo
manji sens = bolji aim
da si igrao ut bi znao

kyble
30-09-2007, 10:42
U Feniks-u su dobili sve Razer miševe , imaju čak i Logitech G9 (3200 :shock: dpi)
samo kaj G9 ima malo prepaprenu cijenu od 739 kn too much...

Babitz
30-09-2007, 10:51
za igre ti ne treba 2000 DPI
cisto forsanje

pimp
30-09-2007, 11:20
ima razlike i t ovelike
imao sam neki no-name i mislio sam da igram solidno , onda sam kupio copperheada i puno mi je bolje pasao te sam sad kupio g5 koja je savrsena , po meni najbolji gaming mis ,
sad jos samo da probam igrati na kuglicnom misu cod2

kyble
30-09-2007, 11:32
neznam meni je Copperhead puno bolji od Logitecha G5 , valjda zatko kaj mi paše oblik Copperheda navik osam na njega...
kupio sam pro toolse za Copperheda pa ču si danas stavit uteg od 10 grama ,promjenit si teflonske papučice koje su mi se full do sada izlizale i brijem si još kuppit Razerovu dvostranu podlogu sa držaćem za ruku samo kaj je 280 kn ...
sad imam Revolteckov Lightpad i nevalja ništa :-x a dao sam 130 kn tu negdje , previše mi dere one teflonske papučice ispod...

MasaKrisT
30-09-2007, 11:52
meni treba 35cm u igri da se okrenem za 360
igram na 1600 DPI
jebga, to je ut :(
meni treba potez iz zgloba da se okrenem na diamondbacku+speed mantis:)

Babitz
30-09-2007, 11:56
speed mantis takoder :P

Gwin
30-09-2007, 12:13
looool
igram ut
dakle, low sens je must have. bar za vecinu, ima i high sens likova tamo
manji sens = bolji aim
da si igrao ut bi znaourm... da, igrao sam ut..neki od nas imaju dovoljno godina da su čak igrali i Doom2 deathmatcheve
našamarat ću te zbog te glupe prepotencije... kolko imaš godina ?? 15 ??

i ne.. manji sens nije bolji aim. to je samo glupi izgovor ekipe koja nema dovoljno dobre reflekse da se igra na high-sens mišu

e da.. kad ti već serem.. makni HCL link iz svog profila.. prema pravilima pc-play foruma zabranjeno je reklamiranje drugih web-stranica i foruma koje nisu pod okriljem VIDI-PCPLAY domene a iste su tematike.

ezav
30-09-2007, 12:53
looool
igram ut
dakle, low sens je must have. bar za vecinu, ima i high sens likova tamo
manji sens = bolji aim
da si igrao ut bi znao

Na kojim si ti gljivama ?????

Ajde na low sens snajpaj na maloj onslot mapi koja se igra 16x16 igraca ...

Nece ti bas ici ... onak sikut ces dvojcu i dok dojdes do treceg mrtav si ...

Ili probaj igrati C.S 1.6 s zelenim okom na low sens ....

Strasno .. ajde odigraj koju postenu partiju na net pa baljezgaj ovakve gluposti ...

Ontopic :D :

Ja koristim vec 4 godine Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0a i ultra sam zadovoljan ... nije spor, nije pre brzi i stane mi u ruku ...

MX518 mi je malen, copperhead mi je pre uski ... jednostavno se misevi biraju ak lezi u ruci i to je to ...

callista
30-09-2007, 15:39
juhuu prvi post nakon što me dugo nije bilo...
evo ovako: kupio bih mx518 koji kod mene košta oko 430 kn, ali nema veze svejedno mi, kad ne mogu nabavit nigdje drugo. nisam nikako igrao sa tim skupim laserskim miševima... pa me zanima preporučujete li mi vi kupnju to logija (igram warcraft na netu i pomalo neke FPS-ove, ali dotu ipak više)

pimp
30-09-2007, 15:45
evo i moj stari koji je lumen za kompjutere (samo surfa po netu) kaze da ne prodajem coperheada jer mu je odlican , znaci da je koristan i u windovs aplikacijama , i ako je on rekao da nesto valja onda stvarno valja i vrijedi tih 500kn

Babitz
30-09-2007, 16:22
looool
igram ut
dakle, low sens je must have. bar za vecinu, ima i high sens likova tamo
manji sens = bolji aim
da si igrao ut bi znaourm... da, igrao sam ut..neki od nas imaju dovoljno godina da su čak igrali i Doom2 deathmatcheve
našamarat ću te zbog te glupe prepotencije... kolko imaš godina ?? 15 ??

i ne.. manji sens nije bolji aim. to je samo glupi izgovor ekipe koja nema dovoljno dobre reflekse da se igra na high-sens mišu

e da.. kad ti već serem.. makni HCL link iz svog profila.. prema pravilima pc-play foruma zabranjeno je reklamiranje drugih web-stranica i foruma koje nisu pod okriljem VIDI-PCPLAY domene a iste su tematike.sry mister hardcor pro koji ima reflekse leva jashina

onak, vecina igraca igra ut sa low sensom
ima i onih sa high
to je sve stvar osobnih preferenci
ja imam dobre reflekse sa lg-om na ovom sensu, dok na vecem i na manjem suxam
stvar navike
kad sam imao sens da mi je centimetar dosta za okret, nisam kurca mogao pogodit
i to nije stvar reflexa


a sa hclom... :pray:
car si
slucajno je hcl imao svoj podforum ovdje, a i reklamu u samom pcp casopisu

al eto, ja sam prepotentan.
sry, pro frajeru

aj me sad pusti da se kurcim okolo i prepotentno ponasam
no hej, ti imas reflexe i 2000 DPI
ownas, e



looool
igram ut
dakle, low sens je must have. bar za vecinu, ima i high sens likova tamo
manji sens = bolji aim
da si igrao ut bi znao

Na kojim si ti gljivama ?????

Ajde na low sens snajpaj na maloj onslot mapi koja se igra 16x16 igraca ...
na onslaughtu snajpanje i nema previse smisla. bar ne cijelo vrijeme
pa ne igram sa sensom da mi treba metar za puni okret

jeboga, ako mi treba vise od centimetra za puni okret, ne znaci da nemam reflexe i da mi treba 4 godine za neki manevar

i ut je daleko vise aim igra od svih ostalih, tak da ono, ne serite mi

kulamasta
30-09-2007, 17:05
On topic molim...S

I bez upotrbljavanja "prostih" rijeci... ovo je uljudjen podforum... :wink:

ivan789
30-09-2007, 17:28
a ljudi, sto kazete na Logitech G3? jel ga ima netko? ja sam ga mislio kupiti ali bi volio cuti necije misljenje o tome prvo...

hvala

Babitz
30-09-2007, 17:32
ja nisam bas cuo hvale o njem
svi radije uzmu g5 ili mx518

30-09-2007, 17:34
preporuka mx518. stvarno dobar mis.nemam sta rec lose o njemu.

SkunK
30-09-2007, 20:25
Vazno je da taj mis kojeg kupis tebe dobro sluzi, stoji ti dobro u ruci i mozes igrat kako spada s njim.

Naravno opticki i laserski misevi imaju prednost pred kuglicom ali skill > all.

kyble
30-09-2007, 21:11
juhuu prvi post nakon što me dugo nije bilo...
evo ovako: kupio bih mx518 koji kod mene košta oko 430 kn, ali nema veze svejedno mi, kad ne mogu nabavit nigdje drugo. nisam nikako igrao sa tim skupim laserskim miševima... pa me zanima preporučujete li mi vi kupnju to logija (igram warcraft na netu i pomalo neke FPS-ove, ali dotu ipak više)

moja preporuka ti je Razer Krait inače miš je optimiziran za strategije vidim da igraš Warcraft pa mislim da bi ti odgovarao, cijena mu je oko 360-380 kn imaš ga u Feniksu izaberi kaj hočeš ali mislim da je bolji od mx 518.
Evo ti link pa vidi : http://www.razerzone.com/index.php?main ... ucts_id=30 (http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=30)

Slayer
30-09-2007, 21:14
ma samo je bitno da je laserski, da leži u ruci i da ima tipke kod kojih se klik! lijepo cuje :D

ja sad sad maznuo starom Genius GM-04012A i zadovoljan sam njime :roll:

kyble
30-09-2007, 21:23
Imo sam i ja Logitecha-neki obični optički ali kad je moj šogor kupio Logitech Mx1000 reko hebenica... a kad ga je poklonio svojoj mami i kupio Copperheda - ja ga isprobo... tek kad sam probao pravu stvar postao sam svijestan svijestan kakvo smeče sam koristio dotada nisam mogao odoliti pa sam ga kupio i ja i nije mi žao novaca nimalo vrijedi svaku lipu.

MasaKrisT
30-09-2007, 22:04
razer diamondback.laser 1600dpi,prepolovila mu se cijena na 270kn...ako ti pase ruci,nemas bolje za te nofce

flander
30-09-2007, 22:07
n00b pita(čitaj ja) : kaj je to "dpi" i "pg" miševi kako naslov kaže?

RIPtheREAPER
30-09-2007, 22:20
dpi je digits per nešto

a pg su valjda pro gamerski misevi 8)


edit: ja imam lejzerskog misa za 30 kn i boli me taki
i da je za 500 kn svejedno bi vas ownao u codu...

Gwin
30-09-2007, 22:32
dpi = dots per inch

flander
30-09-2007, 22:35
dpi = dots per inch


hvala, ali moš to malo pojasnit, ako je taj dpi veči onda je igrivost bolja ili kaj...

Gwin
30-09-2007, 22:42
preciznost miša je bolja. što će reći da miš očitava više točaka na podlozi.
pa imaš dvije opcije pri mijenjanu sensitivity-a

ili ćeš malo pomaknuti miš, a on će pročitat hrpu točaka i brzo pomaknut kursor
ili ćeš pomicat miš za 10-ak centimetara, a on će mrvicu pomaknut kursor, tako da možeš precizinije pogodit pixel koji želiš..

naravno, realnost je negdje između ovih krajnosti, to ćeš si sam podesit

flander
30-09-2007, 22:44
preciznost miša je bolja. što će reći da miš očitava više točaka na podlozi.
pa imaš dvije opcije pri mijenjanu sensitivity-a

ili ćeš malo pomaknuti miš, a on će pročitat hrpu točaka i brzo pomaknut kursor
ili ćeš pomicat miš za 10-ak centimetara, a on će mrvicu pomaknut kursor, tako da možeš precizinije pogodit pixel koji želiš..

naravno, realnost je negdje između ovih krajnosti, to ćeš si sam podesit

e pa to se traži, zahvaljujem :wink: :D

MasaKrisT
01-10-2007, 09:03
dpi je digits per nešto

a pg su valjda pro gamerski misevi 8)


edit: ja imam lejzerskog misa za 30 kn i boli me taki
i da je za 500 kn svejedno bi vas ownao u codu...
nemas laserskog,imas optickog

Raoul Duke
01-10-2007, 09:38
Mislim ja ne znam imam G5 tako da ne znam kakav je osjecaj igrati cod 2 s losijim.Normalno da je neudobniji itd,itd.Ja sretan xD

Mr.G4m3r
01-10-2007, 18:49
Mislim da cu si kupit Diamondback-a... Cijena mi igra veliku ulogu...

By the way: @ mods... Sta toliko forsirate s tim pravilima, ovo ce groblje postat... :|

Bartuc
01-10-2007, 18:59
By the way: @ mods... Sta toliko forsirate s tim pravilima, ovo ce groblje postat... :|

Malo se bolje izjasni u ćemu je problem, probaj izvan ove teme kao npr. meni na PP!

A kad smo kod pravila, mogao bi malo sig smanjiti :P

OT: Ja doma imam mx518 i nebih ga dao za nikaj na svjetu! Mišonja je savršen ukoliko vam paše u ruku! Odazivnost je odlična, strelica se nemre izgubiti niti najbržim pomakom ruke, precizan je za crtanje u photoshopu i savršeno brz za FSP-e! Ma čista preporuka od mene!

PS: da vam još jednom nabijem na nos :D Platil sam ga 260 kuna na vikend akciji u vemilu :P

Sickmanno1
01-10-2007, 21:30
Po meni je trenutacno ovo best buy:

RAZER Krait + RAZER Mantis control (http://www.vsc-trgovina.com/mis-razer-krait--podloga-za-mis-mantis-control-bundle/140053/misevi--podloge--powerball)

Cijena za gotovinu: 345.51 kn

Super mis i super podloga za cijenu super misa (Mx518)

:P

Bartuc
01-10-2007, 21:45
Kak rade Razerove podloge sa Logitech miševima? :D

Znam da pitanje zvuči nekima glupo ali je vrlo logično pošto se podloge u samome razvoju optimiziraju za određenu seriju miševa! Npr, doma imam Sharkoon podlogu koja odlično radi sa mx518 ali sa budget levelom od Logija ne radi uopće! Miš jednostavno stoji u istome pixelu na monitoru koliko god ga luđački natezao po podlošku! Umro sam od smjeha kad sam to vidio, kao da je ugašen, a kad makneš podlogu radi najnormalnije :D

Sickmanno1
01-10-2007, 22:16
Kak rade Razerove podloge sa Logitech miševima? :D

Moj kolega, inace CoD2 player (prvo mjesto u nasicama bla bla bla, tek tolko da shvatite da ono igra CoD2 po 5 sati dnevno lol) Koristi RAZER Mantis Control i G5 i veli da mu je to najbolja kombinacija. Istina za bog prerezao je podloga na pola lol, al ko ce ga kriviti kad je podloga 34x45 cm lol

Bartuc
01-10-2007, 22:19
Znači trebalo bi bit do jaja i sa mx518! Trebao bi si kupiti još jednu podlogu pa si kontam kaj da zemem... hvala na infou!

pimp
02-10-2007, 09:50
Znači trebalo bi bit do jaja i sa mx518! Trebao bi si kupiti još jednu podlogu pa si kontam kaj da zemem... hvala na infou!

jos bolje ti pase steelpad 5L

Leoo
02-10-2007, 13:22
Ljudi ima li kakav dobar a jeftin mis, u vemilu pls preporuka!

kulamasta
02-10-2007, 14:04
Ljudi ima li kakav dobar a jeftin mis, u vemilu pls preporuka!

Koliko jeftin?

callista
02-10-2007, 14:29
kad smo već kod pro miševa, piše da razer copperhead ima zlatom presvučen usb konektor za maksimalnu vodljivost... to mi zvuči malo kao pre*eravanje... Sickmanno jeli to istina vidim da ga imaš?

Leoo
02-10-2007, 14:45
Ljudi ima li kakav dobar a jeftin mis, u vemilu pls preporuka!

Koliko jeftin?
neznam koliko se love isplati uloziti na to, pa da mi recete sto je minialno sto mogu uzeti, a i malo skuplje varijante navedite pls :D

kulamasta
02-10-2007, 15:01
A cuj... Koliko love... MX 518, koji je moja preporuka u Ve-Milu je 350 kn.
Dali ti je to puno moras sam odlucit. Samo uzmi u obzir da za te novce dobivas vrhunski mis i proizvod i da takav imas barem narednih 5 godina. Tako da za to 350 kn nije puno.

Ako nemas taj novas susjed ima Lohitech LX3... 159 kn. Solidan mis. Naravno, nemoze se usporedjivat sa MX 518

Leoo
02-10-2007, 15:08
Pa to mi je i prihvatljivo, ali trenutno stedim za proc maticnu i ram xD
Jer mi je frend platio mx revolution 600kn pa gledam jeli to puno ili normalno za mis jedan.. hvala

MasaKrisT
02-10-2007, 15:27
kad smo već kod pro miševa, piše da razer copperhead ima zlatom presvučen usb konektor za maksimalnu vodljivost... to mi zvuči malo kao pre*eravanje... Sickmanno jeli to istina vidim da ga imaš?

ima i diamondback,ja ga imam.istina je.

Sickmanno1
02-10-2007, 15:55
kad smo već kod pro miševa, piše da razer copperhead ima zlatom presvučen usb konektor za maksimalnu vodljivost... to mi zvuči malo kao pre*eravanje... Sickmanno jeli to istina vidim da ga imaš?

Istina :D

pimp
03-10-2007, 18:11
kad smo već kod pro miševa, piše da razer copperhead ima zlatom presvučen usb konektor za maksimalnu vodljivost... to mi zvuči malo kao pre*eravanje... Sickmanno jeli to istina vidim da ga imaš?

Istina :D


pa nije to preseravanje nego istina , zlato je jedan od najbolje vodljivih materijala

pimp
03-10-2007, 18:14
tak su nas ucili u skoli , valjda je tako :)

Babitz
03-10-2007, 18:15
Kak rade Razerove podloge sa Logitech miševima? :Dmeni osobno je svejedno koja je podloga, dok je god ogromna
inace imam mx518 i mantis speed

callista
03-10-2007, 18:24
pa znam da je zlato jedan od najbolje vodljivih materijala , ali nisam rekao da je to preseravanje nego to što je na kablu od miša jednostavno dovoljan i bakar ili šta je već ...

Slayer
03-10-2007, 21:51
pa znam da je zlato jedan od najbolje vodljivih materijala , ali nisam rekao da je to preseravanje nego to što je na kablu od miša jednostavno dovoljan i bakar ili šta je već ...

da istina... preseravanje je, to bi bilo kao da stave dijamant uz laser na laserskom misu :D

EDIT:

Po meni je trenutacno ovo best buy:

RAZER Krait + RAZER Mantis control (http://www.vsc-trgovina.com/mis-razer-krait--podloga-za-mis-mantis-control-bundle/140053/misevi--podloge--powerball)

Cijena za gotovinu: 345.51 kn

Super mis i super podloga za cijenu super misa (Mx518)

:P

:shock: uber best buy!

MasaKrisT
03-10-2007, 22:44
kvaliteta usb utora kod skupih miseva je bitna stvar.ja osobno cijenim taj presvuceni dio.neznam za vas:)

Jerry
04-10-2007, 07:33
imam neki HeVit 800dpi i ja zadovoljan..prije sam imo enki imba logy al sam razbio..itekako se osjeti razlika...i u parama a i u igri :D

D@rX
05-10-2007, 16:37
Po meni je trenutacno ovo best buy:

RAZER Krait + RAZER Mantis control (http://www.vsc-trgovina.com/mis-razer-krait--podloga-za-mis-mantis-control-bundle/140053/misevi--podloge--powerball)

Cijena za gotovinu: 345.51 kn

Super mis i super podloga za cijenu super misa (Mx518)

:P

u Profilu kosta 299kn, bolji best buy :P

kulamasta
05-10-2007, 17:53
Ima tko kakve dojmove o tome Kraitu iz prve ruke? Ovaj kompletic djeluje simpa, unatoc tome sto imam MX518

EDIT:

Nista od misa, ima svega tri tipke sto mi nikako ne odgovara. Steta

MasaKrisT
06-10-2007, 15:32
diamondback 7 tipaka,270kn...,laser...

kulamasta
06-10-2007, 19:04
ne isplati mi se posto imam MX 518... Onaj kompletic bi uzeo zbog podloge + mis malo za promjenu. Al posto ima svega 3 tipka vjerojatno ga nebi koristio niti 2 dana, a onda mi podloga predkupo ispadne

M@v3r1ck_@
11-10-2007, 21:11
sto se tice podloge... prerorucam Fatal1ty Pad (FatPad) imam je vec skoro 3 godine... Po meni najbolja slow podloga, steta sto se vise nigdje ne prodaje...
sa mx518 radi ko bebica...

Leoo
12-10-2007, 09:25
Ah jedno pitanje, mislim kupit kraita, koliko je bitna podloga?
Mislim ove podloge su skupe jbt 100kn za podlogu za misa :? (recite da sam židov xD ali glupo mi je dat 100kn za podlogu)
hoce li jako utjecat na igranje to sto neam pologe? (planiram igrat pucacine na njemu xD)

MasaKrisT
12-10-2007, 09:36
odlican mis bez podloge= srednje performanse
odlicna podloga sa losim misem= srednje performanse
mis 250kn+ odlicna podloga= best combo....

Bartuc
12-10-2007, 09:42
Slažem se sa MasaKrisT-om! Podloga za gaming mouse je podjenako važna kao i sam miš!

Leoo
13-10-2007, 13:56
:o
a ja ga narucio bez podloge -.-' a bolje i on nego smece mis bez podloge ufff
Hoce li nekakva bzvz podloga popravit stvar?

Bartuc
13-10-2007, 14:03
Hoće, ali preporuka je da si jednog dana, kad buš skupio para, kupiš pravu podlogu! cca 100-200 kuna, ovisi kaj ti se svidi!

A za početak, dobre podloge su ti Sharkoon Xurface u Linksu! Dobiš ih 5 komada za 50 kuna! Male su ali su vrlo kvalitetne! Nisu od tkanine već su od plastike tak da miš full dobro klizi po njima i ne troše se!

Leoo
13-10-2007, 14:11
Ma sada nemam links u dubrovniku pa je to sranje... postarina xD
Ma nac cu tu negdej u gradu neku plasticnu, a onda mantis neku :P

MasaKrisT
13-10-2007, 14:56
uzmi speed mantis:)majka.ili ako si poklonik tvrdih icemat podlogu:)carbon:)

pimp
13-10-2007, 16:05
cuj ja ti imam steelpad 5L koja kosta 280kn i stvarno vrijedi svaku kunu , nikad nisam pozalio sto sam je kupio , velikih je dimenzija , tvrda , g5 s najtezim utezima klizi po njoj bez problema , glatka je ko bebina guzica a i lijep je dizajn ,


i BTW kad jednom kupite mis u rangu g5 , copperhead ili slicno znajte da vise se necete moci vratiti na ove low misice po 50-70 kn jer jednostavno ce vam ruka otpasti ,

kyble
13-10-2007, 21:09
ak hoćete super podlogu a nije vam žao novaca defintino Razer eXactMat x dvostrana aluminijska (Speed i Control u jednom) 190 kn u Feniksu
ja sam ju kupio danas i stavio u Copperheda dva utega koje dobiješ uz Copperhead Pro-toolse 5 i 10 grama-mogu samo reć da sam još uvjek zaprepašten koliko je sad miš bolji sa utezima i Razer podlogom nešto predobro

RA7R
14-10-2007, 09:18
e, ja sam uzo mx revolution, i mislim da sam se zajebo, to nije gamerski miš, ne mogu mijenjat dpi, a i bežičan je i treba ga svako malo punit, mislim on je super, igram ja odlično sa nnjime, al nije to to, ja mislim da ču vjerovatno ovoga utopit nekome, i uzet razer copperhead+mantis control

pimp
14-10-2007, 09:22
ja bi ti osobno preporucio g5 ver 2.0 jer imas manje zajebavanja s driverima i odma imas utege uz njega a nemoras ko za copperheada posebno kupovati ,

RA7R
14-10-2007, 09:28
g5 je bežičan, to mi ne odgovara

pimp
14-10-2007, 10:13
g5 je bežičan, to mi ne odgovara


hahahaha , koje su ovo spike , sad jos reci da ima kuglicu , daj se obrazuj decko i use the power of google , evo sad imam g5 mis i gle ti čuda ima žicu , hm , sigurno je zato bežićan

D@rX
14-10-2007, 10:30
:pray:

planiram uzet krait i mantis speed :D .

jel to kul???

RA7R
14-10-2007, 10:51
g5 je bežičan, to mi ne odgovara


hahahaha , koje su ovo spike , sad jos reci da ima kuglicu , daj se obrazuj decko i use the power of google , evo sad imam g5 mis i gle ti čuda ima žicu , hm , sigurno je zato bežićan

:o a vidi fakat ima žicu, ja sam mislio da je bežičan,
al svejedno, nekako mi para bolji razer
btw, šta kažete na novi logitech G9

Karlo_from_Bjelovar
14-10-2007, 12:31
:pray:

planiram uzet krait i mantis speed :D .

jel to kul???

jedino ak ih kupujes za mene... :pray:

jos kad vidis za kakve sitne pare se taj kompletic prodaje, normalno da oWna... :pray:

D@rX
14-10-2007, 12:33
300 kuna u profil megastore, jedva cekam.

100EURO
14-10-2007, 16:06
jedan klinjo kaj dolazi kod nas na lan partye ima onoga maloga misa za lap top neki no name i nemozes ga uopce pobjedit , ja kad primim taj mis nemogu nikoga naciljat a on nas sve kolje..... :-x

Bartuc
14-10-2007, 16:07
Ea, pitanje je skilla :D Dečko je očito bolji od vas! Zamisli kak bi rasturao sa nekom pro periferiom :P

100EURO
14-10-2007, 16:18
da , rasturao bi nas NE , aj dodi ti pa da te raznesem :killyou: , ubija nas jer mi ga je zal gledat takvog sa tim misem , a da vidis komp cjeli tek ....klinjo nema interneta , samo cod po cele dane igra(petsto put je proso valjda) kak nebu pobedil i ukampa se nedge i ceka ..

Bartuc
14-10-2007, 16:21
Sam se ti izvlači :D Gle, ne mora te biti sram priznati da si loš u toj igri! Na kraju krajeva, niti najbolja periferija ne čini od gamera profesionalca :P

Babitz
14-10-2007, 16:34
yep, sve je u vjezbi
ili kako je reko jedan profi, "perfect practice makes perfect"

100EURO
14-10-2007, 17:23
Sam se ti izvlači :D Gle, ne mora te biti sram priznati da si loš u toj igri! Na kraju krajeva, niti najbolja periferija ne čini od gamera profesionalca :Poces se ti tuc? :D

Bartuc
14-10-2007, 17:28
Pa ono, ako baš inzistiraš :D

Malkoc te zafrkavam, naj se pjeniti :P

Nego, sad sam totalno na Ti sa novom podlogom i mogu reč da je fenomenalna u kombinaciji sa mx518! Vrjedi svake kune! ///Steelpad qck heavy///

pimp
14-10-2007, 17:46
da , rasturao bi nas NE , aj dodi ti pa da te raznesem :killyou: , ubija nas jer mi ga je zal gledat takvog sa tim misem , a da vidis komp cjeli tek ....klinjo nema interneta , samo cod po cele dane igra(petsto put je proso valjda) kak nebu pobedil i ukampa se nedge i ceka ..

pa da igrate mp lako ga istjeras iz misje rupe ako kempa , jedan nade i mrtav je (ako znas bacati nade)

THE NO
14-10-2007, 17:48
Sry šta upadam,ali imam dvojbu oko miša,fkorz.
Mx518 ili Logitech G3?
Razlika u cijeni je 80 kn,kolika je razlika u performansama?
Neka iskustva možda? Bartuc?

pimp
14-10-2007, 17:55
mx518 , samo se logo brzo izliže ,

Bartuc
14-10-2007, 17:57
Meni je osobno G3 jednostavno smješan mišek... nemre se uspoređivati sa MX518! MX518 bi se mogao eventualno usporediti sa G5, ali sa G3 nikako :D

Definitivno bi išao na mx518! To je nekaj kaj se kupi jednom u nekoliko godina i za takvu, dugotrajnu stvar, mislim da tih 80 kuna nebi smjelo predstavljati prepreku!

100EURO
14-10-2007, 17:58
mx uzmi , ima frend , mis rastura...to i pice na grani znaju

THE NO
14-10-2007, 18:01
Thx guys,samo ste mi malkice rašćistili ono što sam već znao,misli su mi vjerovatno zamutnjene alkoholom :D.

kyble
16-10-2007, 19:58
Lol nije G5 bežićan već G7
A kaj se tiće toga da je G5 verzija 2.0 (pravo ime edition edition) bolji izbor od Copperheada nebi se baš složio kod Razera platiš ali i vrijedi.
Po meni je najbolji Logitech-ov miš Mx 518 prehebeno leži u ruci barem je meni jedno 10 puta bolji od G5 ali to je samo stvar izbora kako kome leži u ruci, ali Razer Copperhead ima neke stvari koje je tek Logitech ubacio u G9, pitam se po kome :) (npr 32 kb memorije za sejvanje profila na miš, odjednom Logitech na G9 ima Led diodu sa bojama za profile, 1 ms vrijeme odaziva itd...)
G9 je imao samo 1 u cilju a to je da sruše Copperheda ali mu je Razer dao hebenu kajlu sa Lachesisom koji uskoro dolazi kod nas, i mislim da trenutačno nepostoji ništa sa više dpi-ja (4000) na svijetu ispravite me ako griješim G9 ima 3200.

pimp
16-10-2007, 20:03
Lol nije G5 bežićan već G7
A kaj se tiće toga da je G5 verzija 2.0 (pravo ime edition edition) bolji izbor od Copperheada nebi se baš složio kod Razera platiš ali i vrijedi.
Po meni je najbolji Logitech-ov miš Mx 518 prehebeno leži u ruci barem je meni jedno 10 puta bolji od G5 ali to je samo stvar izbora kako kome leži u ruci, ali Razer Copperhead ima neke stvari koje je tek Logitech ubacio u G9, pitam se po kome :) (npr 32 kb memorije za sejvanje profila na miš, odjednom Logitech na G9 ima Led diodu sa bojama za profile, 1 ms vrijeme odaziva itd...)
G9 je imao samo 1 u cilju a to je da sruše Copperheda ali mu je Razer dao hebenu kajlu sa Lachesisom koji uskoro dolazi kod nas, i mislim da trenutačno nepostoji ništa sa više dpi-ja (4000) na svijetu ispravite me ako griješim G9 ima 3200.


true , true , i ja cekam ovo cudo http://www.fuergamer.com/xanario/xanari ... bc8346127b (http://www.fuergamer.com/xanario/xanario_pinfo.php?language=de&cPath=25_29&products_id=22257&sessID=a3b7444b63e68eae1f8cf2bc8346127b)

Lachesis ce biti mrcina i sad sam poslao mail ovoj tvrtci da li je dostupna dostava u hrvata i ako je uzimam ga, can't wait

ovo je jedina trgovina u Europi u kojoj sam nasao Lachesisa

MasaKrisT
16-10-2007, 21:37
razer na tron:)kako mi je drag moj diamondback,dok ne crkne nedam ga...

Who
17-10-2007, 03:18
Evo vidim svi hvale Razore pa vrijeme je da svoju 510tku posaljem u mirovinu sta mislite o ovome?.I da ne otvaram novi topic zanima me isto tastatura dobra uzmite u obzir da mi je najbitnija performanca u FPSovima znaci i misha a i tastature.Razmisljam o G15 sta vi mislite.


http://www.razerzone.com/index.php?main ... =43&page=2 (http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=43&page=2)

MasaKrisT
17-10-2007, 09:57
tarantula>g15

Who
17-10-2007, 12:09
tarantula>g15

Uzeo sam 15tku nije mi se tarantula svidjela.

Leoo
17-10-2007, 14:49
evo kupio sam Kraita... Super je! Klizi samo tako (bez podloge, zaislite sa podlogom) precizan je...
Napravit cu review pa cete vidit uostalom :D

pimp
17-10-2007, 18:05
evo kupio sam Kraita... Super je! Klizi samo tako (bez podloge, zaislite sa podlogom) precizan je...
Napravit cu review pa cete vidit uostalom :D

ma igrao sam na kraitu na lanu jednom , solidan mis samo mi nedostaju tipke sa strane


btw. tarantula je 900kn , bolje je onda uzeti g15

B@re
17-10-2007, 22:22
Ja se necu nikad maknit od MX-a 518 imam ga vec 3 godine i CoD2 let ko lud, ja ga osobno nebi minja za nista koliko sam navika na njega....nedam ga ni Bogu, podlogu imam neku obicnu krpu, nista xtra :D

Bartuc
17-10-2007, 22:27
Ja se necu nikad maknit od MX-a 518 imam ga vec 3 godine i CoD2 let ko lud, ja ga osobno nebi minja za nista koliko sam navika na njega....nedam ga ni Bogu, podlogu imam neku obicnu krpu, nista xtra :D

Kupi si neku gamersku podlogu! Vjeruj mi, isplati se! MX518 je Bog i Batina, ali sa pravom podlogom je bar za 1/3 bolji!

HalF-DeaD
17-10-2007, 23:20
Ovo sa dpiem je preseravanje... Za igranje (a i sve ostalo) je dovoljno (možda čak i nepotrebno) 1600 dpi - osobno igram nsa 800 dpi na G5ici.
Šta ću dobit sa 4k dpi? Apsolutno ništa, jedino ću morat smanjit sensitivity u igri.

I Logitechovi miševi više ciljaju da budu što precizniji i ugodniji za ruku, a Razori više briju na izgled i podršku za ljevake i dešnjake.

Bartuc
17-10-2007, 23:22
Ja sam si namjestio Custom 1200 DPI za svog mx518! To mi je nekak optimalna vrjednost! 1600 DPI mi je full pre brzo :D

Gwin
17-10-2007, 23:28
stvar ukusa.. meni je copperhead konstantno na 2000dpi, high sens.
dobro, moj desktop doduše ima rezoluciju 2300x1024 pa mi treba dok prijeđem s lijeva na desno :D

MasaKrisT
18-10-2007, 08:10
stvar ukusa.. meni je copperhead konstantno na 2000dpi, high sens.
DS:pray:
ja sc igram na 1600 dpi dok drugi igraju na 400:)sve je stvar osjecaja

Who
18-10-2007, 08:37
evo kupio sam Kraita... Super je! Klizi samo tako (bez podloge, zaislite sa podlogom) precizan je...
Napravit cu review pa cete vidit uostalom :D

ma igrao sam na kraitu na lanu jednom , solidan mis samo mi nedostaju tipke sa strane


btw. tarantula je 900kn , bolje je onda uzeti g15

Uf samo ce mi trebati vremena da se naviknem na g15tku malo su mi tipke previse zgusnute ali osim toga gg je.

kyble
18-10-2007, 17:29
Btw Feniks je postao zastupnik Razera za hrvatsku a ja zadužen za Razer u dućanu , javim kad Lachesis stigne.
No ja više čekam Lycosu novu tipkovnicu od Razera sikozna je uskoro bi trebo Lachesis i Lycosa...

Lord Ragnarok
19-10-2007, 23:44
nabavio mx518, prejeben miš :pray:

LD
20-10-2007, 13:55
http://www.razerzone.com/images/ly-mainheader.jpg

Samo jedno cu reci, GG, GG i samo GG. I jos programbilnost, ufff, sta bi ja mogao sa njom. :pray:

MasaKrisT
20-10-2007, 14:03
samo da cijena ne bude paprena i moja je:)

Karlo_from_Bjelovar
20-10-2007, 16:15
a sto je tako posebno u toj tastaturi osim izgleda i signatura razera na njoj?

edit: jedino sto je meni sexy na tome je sto tipke svijetle... :pray:

pimp
20-10-2007, 16:26
a sto je tako posebno u toj tastaturi osim izgleda i signatura razera na njoj?

edit: jedino sto je meni sexy na tome je sto tipke svijetle... :pray:


vama nekima je bas tesko dokazati nesto
to ti je kao u npr. odjeci , uspoređujes dolce gabanu(razer) i nesto s pjace ,

evo sto je tako vrijedno na toj tipkovnici
# Keytop with non-slip rubber finish
# Backlight illumination with WASD cluster lighting option
# Fully-programmable keys with macro capability
# Gaming cluster with anti-ghosting capability
# Slim keycap structure with Hyperesponse™ technology
# TouchPanel™ easy access media keys
# Gaming mode option for deactivation of the Windows key
# 10 customizable software profiles with on-the-fly switching
# 1000Hz Ultrapolling™ / 1ms response time
# Earphone-out and microphone-in jacks
# Detachable wrist rest
# One integrated USB extension port
# Approximate size:
469mm (length) x 168mm (width) x 15mm (height) – without wrist rest
469mm (length) x 221mm (width) x 15mm (height) – with wrist rest





Keytop with non-slip rubber finish
With its non-slip rubber finish, the Razer Lycosa offers optimum tactile comfort and makes slipping up in the heat of action a thing of the past


Backlight Illumination with WASD cluster lighting option
Make darkness your ally. While your enemies fiddle in the shadows, command precision and take hold of their fate with backlight illumination on the Razer Lycosa. With the right keys lit up, you can always be sure of your next move.


Fully-programmable keys with macro capability
Be one step ahead of the competition with fully-programmable keys with macro capability that enable instantaneous command executions.

Karlo_from_Bjelovar
20-10-2007, 16:28
:pray: :pray: se zna cijena ovome? kada dolazi?

( :pray: ) ispricavam se na prijasnjem postu...

Gwin
20-10-2007, 16:32
slijedeći mjesec je u trgovinama u SAD, po cijeni od 79.99$, znači da će kod nas koštat jedno 50-ak dolara više. sudeći po cijenama za tarantulu cca 600-650kn

SnowFlake
20-10-2007, 18:06
e ljudi upravo u vemilu kupio logitech lx3
da li je to ok miš za 170 kuna?
nekak mi je brz,di su postavke na kompu da to promijenim? :cry:
e još mi je premalen za ruku,malo mi se podiggne gore kada ga mičem(mislim na kompu)

Gwin
20-10-2007, 19:55
e još mi je premalen za ruku,malo mi se podiggne gore kada ga mičem(mislim na kompu)

1. kaj ti je premalo za ruku ??
2. kaj ti se podigne ?? :rotfl:

D@rX
20-10-2007, 20:09
:pray:

o covjece.

Ma naviknut ces, ja isto imam sad neku malu glupost, i navikao sam se 8) (mislim na misa za kompjuter, da ne bi bilo)

callista
20-10-2007, 20:57
e još mi je premalen za ruku,malo mi se podiggne gore kada ga mičem(mislim na kompu)

ololol čovječe ajd kad je već spomenuo miš onda ne stvara neke velike asocijacije, ali ovo saamo.. :rotfl:

7DaysBakeRolls
21-10-2007, 00:17
nekak mi je brz,di su postavke na kompu da to promijenim? :cry:

Chovjeche sve shto ti imam reci za ovo je o0Ld9C-cuTk
Sam odluchi shta da radish...

SnowFlake
21-10-2007, 21:16
podigne mu se kursor,ruku imam jetijevsku

7DaysBakeRolls
21-10-2007, 22:17
podigne mu se kursor,ruku imam jetijevsku
Brate moj nisi ti dobar nikako. Uostalom, kome se josh dize kursor?

RA7R
23-10-2007, 06:19
mislim uzimat copperheada, pa me zanima jel mi bolje uzet mantis control ili mantis speed edition

Leoo
23-10-2007, 08:11
mislim uzimat copperheada, pa me zanima jel mi bolje uzet mantis control ili mantis speed edition
Narucili smo obadvojica speed, nemorate odgovoarat sada...

Bartuc
23-10-2007, 08:15
mislim uzimat copperheada, pa me zanima jel mi bolje uzet mantis control ili mantis speed edition
Narucili smo obadvojica speed, nemorate odgovoarat sada...

Javite svoje dojmove kad ih isprobate...

Leoo
23-10-2007, 09:02
Napisat cu kad mi dodje onda review i za kraita i mantis skupa

MasaKrisT
23-10-2007, 10:08
mantis speed svakako ja sam ocaran tom podlogom:)bog i batina:)

Plexihack
23-10-2007, 11:46
Zna neko odkud mogu nabavit Razer miševe (trgovina u hr)?

Vidio sam u Mariboru u Big Bang-u Razer Krait za 29,99 evra,ali sam rađe uzeo igre :D

MasaKrisT
23-10-2007, 13:49
links recimo
ili: http://www.nabava.net/trazilica.php?q=razer&x=0&y=0

Who
23-10-2007, 23:42
Sta mislite sta je bolje za gejmanje Copperhead ili deathadder.

Karlo_from_Bjelovar
24-10-2007, 07:23
mislim da je copperhead... pa mis rula... :D ali sve ovisi kako tebii okj mis lezi u ruci...

pimp
24-10-2007, 09:08
Sta mislite sta je bolje za gejmanje Copperhead ili deathadder.

deathadder

Who
25-10-2007, 19:23
Ako mi moze netko i ovo reci tezina Mx logitech 510 i deathaddera koji je tezi koji je laksi i tako to,to mi je vrlo bitno tnx.