PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem s TV karticom - los zvuk!help



scorpion667
27-09-2007, 23:55
E ovako. uopce neznam jesam li sve davalja pospajao ali mislim da jesam. kada slusam radio preko tv kartice, zvuk je odlican, ali kada gledam TV onda u zvuku ima previse šuma (baš previše)a slika je skoro savrseno čista i samo se pomalo cuju ostali zvukovi (npr. glas glumaca iz filma). što bi mogao biti problem? molim vas pomozite. inace kartica je pixelview playTV DVC series.

kulamasta
28-09-2007, 00:27
Hm... nisam imao iskustva sa tom karticom... Koristio sam Leadtekove i Gigabytove i nikada nsta slicno...

Reci, preko koje antene primas prijem, kucne ili vanjske? Prijem imas analogan ili digitalan?

scorpion667
28-09-2007, 00:45
Hm... nisam imao iskustva sa tom karticom... Koristio sam Leadtekove i Gigabytove i nikada nsta slicno...

Reci, preko koje antene primas prijem, kucne ili vanjske? Prijem imas analogan ili digitalan?

kućna antena. analogni signal. Ali mi svejedno nije jasno zasto bi zvuk bio ovako loš (skoro nikakav) a slika je odlična.

kulamasta
28-09-2007, 01:19
Pretpostavljam da si drivere instalirao sa CD-a koji si dobio sa karticom? Pokusaj sa neta skinuti najnoviju verziju i instalirat.

Pretpostavljam da imas u dnevnoj sobi TV. Dalije spojen na vanjsku antenu? Ako da malo mu priblizi komp i spoji TV karticu na vanjsku, tek toliko da eliminiram problem sa signalom.

Ima ti susjed kompjuter? Pokusaj karticu probat kod njega.

Al prvo pokusaj ovo sa driverima

28-09-2007, 08:59
Sve kaj je već rečeno.

Friške drivere.Ak ne pomaže niti kod susjeda/frenda,onda reklamiraj proizvod.

Cali
28-09-2007, 14:20
prije će biti postavke u driverima ili sam signal nego sam driver...

pogledaj ako imaš postavke za pal, ntsc i to, pa stavi na pal b.

Ivan_87
28-09-2007, 19:22
imo sam pixel view karticu i sve je bilo ok s njom još uvijek je ok,probaj skinut nove ili druge drivere,probaj nekako naštelat zvuk u opcijama možda ti se nešto izmjenilo ako ne onda ti je nešto sa antenom valjda :o

scorpion667
29-09-2007, 00:38
sto se zvuka tiče, i svih mogućih podešenja za sliku - to sam sve isprobao, ali nista ne radi. sad mi preuređuju kuću pa nemogu doći do kabela za vanjsku antenu, ali moći ću za tjedan dana. dotad mi nema druge nego pokušati s novim driverima (ako ih uopće ima). Neznam zasto bi bilo do antene kad je slika kristalno čista, a znate šta znači kristalno čista.