PDA

Pogledaj cijelu verziju : CoD problem



D.E.M.O.
08-03-2006, 21:11
Evo imam jako iritantan problem sa call of dutyem... naime izbacuje onu gresku (valjda znate) od windowsa i kaze ono send/don't send. kada pogledam kaze da bi problem mogao biti u mojoj adresi ili nesto tako. problem je bio popravljen kada sam ponovno instalirao cod ali sad vise ni to ne pomaze :( ... molim vas za pomoc :pray:

Prince-Artas
08-03-2006, 23:26
Evo imam jako iritantan problem sa call of dutyem... naime izbacuje onu gresku (valjda znate) od windowsa i kaze ono send/don't send. kada pogledam kaze da bi problem mogao biti u mojoj adresi ili nesto tako. problem je bio popravljen kada sam ponovno instalirao cod ali sad vise ni to ne pomaze :( ... molim vas za pomoc :pray:

jel imaš orginal

D.E.M.O.
09-03-2006, 19:57
:rotfl: e pa sad je to... hehe ali i prijatelj koji ima orginal cesto ima isti problem... nekad radi.. ali ipak rijetko. ne bih mogao podnijeti da neradi prije wara :? :?

D.E.M.O.
09-03-2006, 20:23
mislim da sam skuzio... ali stvar je jako cudna :?
naime ukoliko igram sa normalnim punkbusterom... mogu igrat od 5 do 10 sek. ako igram sa starim mogu igrati oko 30 sek do 1 min. ok sve bih shvatio da mi kaze da mi verzija nije ispravna u codu ali on mene skroz izbaci iz igre i prikaze onaj send/don't send error, a kad pogledam u pb folder vidim neka nova s***a.. dakle postoji li komanda za ISKLJUCIVANJE automatskog updatea punkbustera jer otprilike u to vrijeme kada me je poceo izbacivat sam upisivao u konzolu neke fore sa punkbusterom.. :( :o

Zeryx
18-04-2006, 18:58
imam i ja problem koji i nije važan ali me mući. naime kad idem igrat mp onda mi treba dugo da mi uđe u cod2 tak je kad se spajam na internet a kad se spajam u lan odma mi uđe. kod mog frenda isto odma uđe. zašto?

Athlon64™
06-05-2006, 08:50
Probajte si srušiti windovse, ako i to nije riješenje, onda vam nevalja instalacija. Nekoliko instalacija u Hrvatskoj ima grešku!