PDA

Pogledaj cijelu verziju : VIP



mravojed20
26-09-2007, 16:59
Uf dobro su te oderali.. meni nije palo napamet nešto skidati ili kupovati preko mobitela,otkad mi je prije par godina za 3 minute na internetu skinulo 25kn.
kog vraga će ti igre uopće na mobitelu..

Neven <R>
26-09-2007, 16:59
Nazovi službu za korisnike, možda ti nadoknade.

HalF-DeaD
26-09-2007, 17:01
Hellboy ja nemam pritužbe uopće na vip, osim cijena naravno. Prije nego sam prešo na tele2 jer su jeftiniji, kupio sam 3-4 igre na tom sajtu. Jednom mi se dogodio isti problem, i zvao sam ih i vratili su mi pare na račun. Stvarno nema problema.

Matilda Mother
26-09-2007, 17:29
to se i meni jednom desilo...

neće ti nadoknadit :D

Neven <R>
26-09-2007, 17:47
Druga mogućnost zašto su ti odrali 50kn je da je 25kn iznosio promet u GPRS mreži, pogotovo ako si morao dvaput skidati. Ovisi koliko je velika igrica.

Lord Jambrek
26-09-2007, 17:56
Vip na bonove je banana, pretplata owna big time. Svaki mjesec dobiješ 10 besplatnih minuta. Trifa 100 je pre dobra, na kućni me košta 1.60kn isto kao i na stranu mrežu, na Vipnet mi je 0.90, besplatno surfanje po Vodafone portalu :pray: Samo VIP, ništa drugo neću uzimat.

Neven <R>
26-09-2007, 18:11
Pretplata je jedino dobra kad puno trošiš.(Ili kad nekog žicaš za poziv, jelda Jambrek?).

Lord Jambrek
26-09-2007, 18:19
Pretplata je jedino dobra kad puno trošiš.(Ili kad nekog žicaš za poziv, jelda Jambrek?).

hehe.

Ja manje trošim s pretplatom nego što sam trošio s bonovima jer mi ne bi bilo lijepo da mi dođe račun od 32342kn. Više pazim kad imam pretplatu.

BLOODdemon
26-09-2007, 18:19
surfanje po vodafone portalu i jest besplatno, bio ti prepaid ili postpaid korisnik, jedino me još zanima el još netko imao sličnu situaciju i esu li vam vratili ukradeno...

i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare

Matilda Mother
26-09-2007, 18:45
i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare

to je zato jer si muško...

diskriminacija :(

BLOODdemon
26-09-2007, 19:00
i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare

to je zato jer si muško...

diskriminacija :(

nije zato,neg su provjerili pozive i download pa su mi morali vratit pare, ili bi ih mogao tužit

medusa
27-09-2007, 20:33
i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare

to je zato jer si muško...

diskriminacija :(

nije zato,neg su provjerili pozive i download pa su mi morali vratit pare, ili bi ih mogao tužit
:rotfl: koliko bi utrošio love za odvjetnika da ti vrate 24 kn. :rotfl:
oni ti vrate lovu da ne odeš i blatiš ih okolo jer onda gube korisnike, krave muzare

BLOODdemon
27-09-2007, 20:50
i ja sam tak downloado igru pa me neko nazvo i download se prekinuo a oni su mi naplatili igru,pa sam nazvo službu za korisnike i u roku od 24 sata su mi vratili pare

to je zato jer si muško...

diskriminacija :(

nije zato,neg su provjerili pozive i download pa su mi morali vratit pare, ili bi ih mogao tužit
:rotfl: koliko bi utrošio love za odvjetnika da ti vrate 24 kn. :rotfl:
oni ti vrate lovu da ne odeš i blatiš ih okolo jer onda gube korisnike, krave muzare

znam to sam sam tak rekao,mislim nisu imali izbora morali su mi vratit pare a i ko da bi izgubili nekog korisnika ak bi ih ja blatil :rotfl:

flander
27-09-2007, 20:59
meni je frend kao pričao da je tak isto skidao igru i da ju je skinuo ali bez problema, ali caka je bila u tome da ih je on nazvao i lagao im da nije dobio igru i ovi mu vratili novce na račun, praktički dobio igru free, ili ti po naški zajebo ih :D


e da jel ima ko onaj vodafont homebox, čuo sam kao da je to smeče nad smečem? Ono da su astrnomske cijene a u biti malo bolji dial-up?

flander
27-09-2007, 21:12
pa gledaj i plači ako je to taj famozni homebox, T-com im nije nid do koljena http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=26659048&idnews=363141

Norther
28-09-2007, 10:01
meni je frend kao pričao da je tak isto skidao igru i da ju je skinuo ali bez problema, ali caka je bila u tome da ih je on nazvao i lagao im da nije dobio igru i ovi mu vratili novce na račun, praktički dobio igru free, ili ti po naški zajebo ih :D


e da jel ima ko onaj vodafont homebox, čuo sam kao da je to smeče nad smečem? Ono da su astrnomske cijene a u biti malo bolji dial-up?nazalost imam ga ja.cjena je 150kn i imas 1 gb za potrosit , svaki mb nakon toga ti je dodatnih 20 lipa.Brzina je 15kb/sec download...rijetko dodje do 30.Nisam zadovoljan al je od dial upa bolje, adsl nemogu uzet :killyou: :cry:

DON METAK
01-10-2007, 20:22
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Sickmanno1
01-10-2007, 20:29
meni je frend kao pričao da je tak isto skidao igru i da ju je skinuo ali bez problema, ali caka je bila u tome da ih je on nazvao i lagao im da nije dobio igru i ovi mu vratili novce na račun, praktički dobio igru free, ili ti po naški zajebo ih :D


e da jel ima ko onaj vodafont homebox, čuo sam kao da je to smeče nad smečem? Ono da su astrnomske cijene a u biti malo bolji dial-up?

Homebox je odlicna stvar za ljude koji nemaju pristup adsl-u i za ljude koji su stalno u pokretu posto sa homebox dobijes vlastiti broj te ti za koristenje homeboxa netreba telefonska linija. Takoder brzina ovisi o tome koliko si daleko od vipovog "tornja".

Da objasnim, npr. imam frenda idiota i uzeo si taj homebox...idiot kazem zato sto covjek neputuje a i ima mogucnost uzeti mrezu koju hoce posto zivi u centru grada i njemu je speed nesto malo bolji od mog. A ja imam adsl 1Mb...

Prince-Artas
02-10-2007, 00:35
šta se tiče brzine homeboxa izvan svih većih gradova očekujte brzinu manju od 56k modema
šta će mi 1 gb ako mi je veza nestabilna i sporija od postojećeg dial upa

Lord Jambrek
02-10-2007, 01:21
Frend je radio u VIP-u na servisu Homebox-ova i onih PCMCIA kartica za laptope. Kaže da je to najveće smeće ikada proizvedeno.

Jerry
02-10-2007, 10:07
vip šaka,kao i timobajl...tele2 je okej bar po frendovima koji kažu da su zadovoljni,tomato je sranje [tako kažu :D]...inače koristim tmobajl,i NIKAD ne kupujem te shitti igre,skinem si rađe igru s zedge.net :D

VVombat
02-10-2007, 16:31
meni je vip sasvim ok...imam onu easy tarifu koja mi omogucava pozive prema svim mrezama za nekih 80-90 lp po min (+25 lp za uspostavu poziva) dobro mi dodje jer mi vecina frendova ima t-mob, tele2, itd. a za tu min mogu vise reci nego napisati u jednoj poruci.

Sickmanno1
02-10-2007, 17:04
šta se tiče brzine homeboxa izvan svih većih gradova očekujte brzinu manju od 56k modema
šta će mi 1 gb ako mi je veza nestabilna i sporija od postojećeg dial upa

netocno...

Frend, Selo pokraj Bjelovara (ne bash velik grad, taj Bjelovar, right?)...cca 10Km od Centra grada...download rate 60kb/sec