PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najveca razocarenja u gamingu



GrimReaper
24-09-2007, 13:36
daikatana :rotfl:

McPingvin_v2.0
24-09-2007, 13:43
oblivion.

nije tako loš, no očekivao sam puno više.

Jerry
24-09-2007, 13:48
daikatana :rotfl:slažem se...kako je ta igra jadna :rotfl:

Nightyx
24-09-2007, 13:50
oblivion.

nije tako loš, no očekivao sam puno više.

a jbt zašto baš ti moraš biti taj neki sa toliko mutavom izjavom iseeee....usporedi oblivion sa nekim drugim igrama i vidjet ćeš da i nije toliko razočaranje...može biti jedino tebi...koji se ne razumije toliko dobro u gaming kao ja 8)

btw razočaranje => sve fife osim 98'

Nightyx
24-09-2007, 14:03
joj daj ne seri...oblivion je bitno lošiji od Morrowinda iako su govorili da će ga pokopati...

da od morrowinda :roll: ali za razliku od 90% ostalih igara oblivion je kralj.

Nightyx
24-09-2007, 14:07
navedi mi još koju igru u tom žanru od koje je oblivion toliko bolji...

sve ostale....još koju?
:wink:

Nightyx
24-09-2007, 14:10
a da mi tebi vratimo onaj rank njubina?

pokušaj :D iako ga nikada nisam imao 8)

Nightyx
24-09-2007, 14:12
onda ćeš ga dobiti...

nemoj me tako plašiti :rotfl: ja ni ne gledam u taj rank...ja znam da sam predobar 8)

Arbiter of Change
24-09-2007, 14:24
Bye-bye. :wink:

Inače, ne znam za No. 1 razočaranje... ali Oblivion je definitivno pri vrhu.

Nightyx
24-09-2007, 14:26
aj dobro... :roll: ...jebe mi se to su vaša mišljenja...

B4j4
24-09-2007, 14:33
sve igre koje trebaju vise od 512 rama zato kaj se nece vrtit na mojoj kanti od 256 :rotfl: a cod 2 i carbon su isli bez frke :rotfl:

McPingvin_v2.0
24-09-2007, 15:25
a jbt zašto baš ti moraš biti taj neki sa toliko mutavom izjavom iseeee....usporedi oblivion sa nekim drugim igrama i vidjet ćeš da i nije toliko razočaranje...može biti jedino tebi...koji se ne razumije toliko dobro u gaming kao ja 8)
ne, ti si taj koji uletava sa mutavim spikama.

da pojasnim zašto me oblivion razočarao?
zato jer sam očekivao morrowind s novom grafikom i konjima.

Dobio sam novu grafiku i konje. A time što sam kupio orginal, i sam se osjećam konjem.

Nema dosta skillova iz morrowinda, igra te ne može uvući u priču kao nekada, nema dovoljno razrađen lore, nedovoljno questova, nedovoljno uniqe oružja, nemogućnost borbe dok si na konju (u daggerfallu je to moguće!), plaćanje official pluginova, hrpetina bugova...

Općenito, oblivion nije loša igra, ali nije dovoljno dobra kakvom su je najavljivali.

Sickmanno1
24-09-2007, 17:10
definitivno stalker...nakon toliko price i prica izade igra koju ili volis ili mrzis...predpodstavljam da shvacate u kojoj sam skupini ja..

Nightyx
24-09-2007, 17:38
a jbt zašto baš ti moraš biti taj neki sa toliko mutavom izjavom iseeee....usporedi oblivion sa nekim drugim igrama i vidjet ćeš da i nije toliko razočaranje...može biti jedino tebi...koji se ne razumije toliko dobro u gaming kao ja 8)
ne, ti si taj koji uletava sa mutavim spikama.

da pojasnim zašto me oblivion razočarao?
zato jer sam očekivao morrowind s novom grafikom i konjima.

Dobio sam novu grafiku i konje. A time što sam kupio orginal, i sam se osjećam konjem.

Nema dosta skillova iz morrowinda, igra te ne može uvući u priču kao nekada, nema dovoljno razrađen lore, nedovoljno questova, nedovoljno uniqe oružja, nemogućnost borbe dok si na konju (u daggerfallu je to moguće!), plaćanje official pluginova, hrpetina bugova...

Općenito, oblivion nije loša igra, ali nije dovoljno dobra kakvom su je najavljivali.

Lol...mislim da ti ne misliš ono što ja mislim da ti misliš...jer da je bilo tako (vidi podebljano) rekao bi to što si rekao da si očekivao, ali ne da si očekivao nego da je zbog toga razočaranje...

Fenrir
24-09-2007, 17:46
daj prevedi ovo na hrvatski
Nemoj ga opterećivat, vidiš da se potrudio da ovo napiše :(

Nightyx
24-09-2007, 18:00
da pojasnim zašto me oblivion razočarao?
zato jer sam očekivao morrowind s novom grafikom i konjima.

e pa da je bilo tako onda bi te razočarao zato što si očekivao nešto više promjena :rotfl:

ok!? :D

McPingvin_v2.0
24-09-2007, 18:20
Očekivao sam RPG sa razrađenim loreom i masovnim main questom. To nisam dobio.

I da, nauči se izražavati. Tj., pisati tako da te većina može razumjeti ;)

medusa
24-09-2007, 18:25
meni je oblivion otprilike ko morrowind, u nekim stvarima lošiji, u nekima bolji morrowind"idi ubi nekog tamo lika u špilji istočno od velebita". super. a u tom području ima 50 špilja, svaka sa 100 soba, i svaka sa 100 charova u njima. super za gubljenje živaca
a oblivion:"novo generičko zlo sa super-duper opakim imenom se uzdiglo. avaj šta ćemo sad? ah, ali zato imamo TEBE, jedinog junaka koji nam može pomoći, makar imamo cijele vojske, i katapulte, i možemo prizvati vlastite daedre, i imamo novce za plaćenike, ipak nam jedino ti sam samcat možeš pomoći, ti se sam uputi i spenkaj zločestog demona, a mi ćemo ti biti vječno zahvalni."

Samael
24-09-2007, 18:35
Razočaranje Oblivion, bez premca.

Svinjoguz
24-09-2007, 18:54
Najveće razočaranje mi je H4...







:D






Vjerujem da ni ne moram objašnjavat zašto...

Samael
24-09-2007, 19:03
A ja vjerujem da misliš na Heroes 4, jer nije baš da razume svi kraticu H4

:wink:

Jopax
24-09-2007, 19:24
Ne znam nisam se nikad baš razočaro jer nikad baš i nisam vjerovao u taj marketing i sranja o igri, samo ako pročitam recenziju ss-ove ili gameplay trailer onda mi se igra il svidi ili ne, iako nekad kad vidim film od neke igre odma mislim da je čudo i sve to i rijetko kad se predomislim :D

dugi
24-09-2007, 19:24
Oblivion mi je odlican ,vrhunski naslov,expanzija mi je dosta losija ,nekako mi dosadna.

Najvece razocarenje,definitivno Gothic 3,uzasno optimaliziran sa prestrano rijesenom borbom i nerazumljivim zadacima i definitivno neiskoristenih potencijala,prerano izbacena na trziste a mogla je biti fenomenalna.Mogla je biti najbolji rpg da su je doradili i da nema onako debilnu borbu gdje moras klikati ko manijak po misu bez bilo kakve strategije.Koma.

Rocchiro
24-09-2007, 19:28
far cry...oblivion mi je bil skroz ok igra,naravno niti do koljena morrowindu,ali nije me razocarala....e da,ih MoH:airborne me laganini razocaral brojem misija,neoriginalnoscu kod zadataka itd.

Herr Schnitzel
24-09-2007, 19:54
Blitzkrieg 2... Mogao i trebao biti otac i majka svih strategija (kao njegov prethodnik za svoje doba)... Nije igra ni toliko losa, ali s obzirom na ono sto sam ocekivao...

Daikatanu ni ne moram posebno predstavljati lol...

Jopax
24-09-2007, 20:20
To je bio obični shooter u stilu SS-a sa velikim nivoima i boljom grafikom ništa više, priča je klasični ksnonedeljni film na rtl-u sa Dolphom Lundergenom ili u najboljem slučaju Segalom :yuck:

Prince-Artas
24-09-2007, 20:42
1. Pirates of the Carribean 2, mislio sam da je to nastavak odlične jedinice, no na žalost to je bila jedna obična dosadna akcijska avanturica
zašto nisam pogledao recenzije na netu :)
2. Age of Empires 3 - dosadno............
3.Boiling Point - probao sam i igrat na daleko jačem kompu od preporučenog, čak sam i patch od 200mb stavio, i dalje trza....
4.Driver 3 - smeće koje je nepovrato uništilo serijal
5.MOH Pacific Assault - dosada drugi dio
6.TES 4 Oblivion - previše konzolitisa, usran leveling, u biti previše su je pojednostavnili
7.STALKER - kupio, igrao pol sata, i izbrisao, ta igra nema ništa što bi me privuklo igranju

imam još igara koje su me razočarale al samo su mi ove pale na pamet (update moguć)

Svinjoguz
24-09-2007, 21:16
A ja vjerujem da misliš na Heroes 4, jer nije baš da razume svi kraticu H4

:wink:

da to

JedimiNjoke
24-09-2007, 22:01
Oblivion... mogli ste vidjet moje razočaranje kolko sam pljuvo igru u Pljuvačnici, ne zato što sam nub što igra samo FPSove ili strategije ili tetris (igram svašta - Leisure Suit Larry ftw!), negu jer me je igra jebeno razočarala (očekivao sam puno više RPG elemenata - da ne ulazim sad u detalje jer mi se ne da pisat sve ispočetka).

Wade
25-09-2007, 07:44
Star trek legacy i Starship Troopers

obje lose, a oekivao puno vise

Death By Sexy
25-09-2007, 08:28
3.Boiling Point - probao sam i igrat na daleko jačem kompu od preporučenog, čak sam i patch od 200mb stavio, i dalje trza....
4.Driver 3 - smeće koje je nepovrato uništilo serijal
6.TES 4 Oblivion - previše konzolitisa, usran leveling, u biti previše su je pojednostavnili
7.STALKER - kupio, igrao pol sata, i izbrisao, ta igra nema ništa što bi me privuklo igranju

točno kao što čovjek reče

Rocchiro
25-09-2007, 12:44
far cry...oblivion mi je bil skroz ok igra,naravno niti do koljena morrowindu,ali nije me razocarala....e da,ih MoH:airborne me laganini razocaral brojem misija,neoriginalnoscu kod zadataka itd.

Far Cry,najvece razocaranje u gamingu???
Ti mora da se salis,ta igra je pomjerila granicu ,barem na nivou grafike

grafika je bila vrhunska,sve ostalo mi je bilo bzvz.kao sto Jopax veli,ko da igram SS

Herr Schnitzel
25-09-2007, 13:56
3.Boiling Point - probao sam i igrat na daleko jačem kompu od preporučenog, čak sam i patch od 200mb stavio, i dalje trza....



Bogme meni klizi savrseno na mojoj konfi (bez patcha)...

Rang€r
25-09-2007, 19:56
oblivion.

nije tako loš, no očekivao sam puno više.

meni je OB bolji od MW, sto se razocaranja tice, to je definitivno PES 5 koji me preobratio na jos losiju fifu...

P.S. Evo sad procito sve 3 strane i recite mi (ili nadite) barem jednu stranicu gdje su likovi iz bethesde najavljivali oblivion kao MW sa ljepsom grafikom i i konjima???

pa ja vas ne kuzim, je da se o ukusima ne raspravlja, al oblivion je ono sto treba biti svaki RPG, da dobro tu se svi slazu, ali pati od konzolitisa, fast travel kursor na nedobro odradenom kompasu... ft se moze iskljuciti a i nemoras ga koristi, kursor takoder, dok u mw-u imas totalno nerazraden journal gdje moras igrat 50h da bi popamtio gdje je sta i naucio kak se treba ici na kojeg monstera, tamo je to pojednostavljeno sto ima i ljudi koji nisu buljili u mapu prije neg sto je izasla, koji nisu kempali ispred algoritma/piratebaya i cekali da dode, to su casual igraci koji s vremena na vrijeme svrate, a u drugu ruku ako si hardcore iskljucis cide mide i igras...

McPingvin_v2.0
25-09-2007, 20:25
P.S. Evo sad procito sve 3 strane i recite mi (ili nadite) barem jednu stranicu gdje su likovi iz bethesde najavljivali oblivion kao MW sa ljepsom grafikom i i konjima???
ne, nisu, ali to se očekivalo od njih.

kad pogledaš sve uspješnije rpg-e, kod svih je lore toliko detaljno razrađen da te uvuče u sebe i počneš živit svog lika. u oblivionu toga nema.

SnowFlake
25-09-2007, 20:41
a da je ispalo ono što je ping želio opet bi je svi popljuvali jer bi bila preamlo inovativna i da oni samo kopriaju svoju stariju igru or whateever

Rang€r
25-09-2007, 20:45
[quote="Rang€r":2qvh4yid]P.S. Evo sad procito sve 3 strane i recite mi (ili nadite) barem jednu stranicu gdje su likovi iz bethesde najavljivali oblivion kao MW sa ljepsom grafikom i i konjima???
ne, nisu, ali to se očekivalo od njih.

kad pogledaš sve uspješnije rpg-e, kod svih je lore toliko detaljno razrađen da te uvuče u sebe i počneš živit svog lika. u oblivionu toga nema.[/quote:2qvh4yid]

ak si ti ja nisam :P lol nisam ni znao za mw :rotfl: oblu fali to ste rekli manjak skillova, i to sto su izbacili crossbowe i spearove... trebali su ga jos vise prosirit(pretpostavljam da si tak nes ocekivo :roll: ) znaci elfovi se bas i ne koriste cesto crossbowom pa nece biti tako dobri, dok s druge strane mene ob jako uvuko u svijet... prvo me impresionirala grafika, a poslje kako sam otkrivo i navikaovao se prihvacao sma i gameplay i ostalo, zbog toga je meni OB majka i nece nikad biti razocaranje ili nesto sl.

McPingvin_v2.0
26-09-2007, 01:05
a da je ispalo ono što je ping želio opet bi je svi popljuvali jer bi bila preamlo inovativna i da oni samo kopriaju svoju stariju igru or whateever
zapravo i ne, ne bi.

zato jer oblivion ima puno bolji sustav borbe+ magije, a da ne pričamo o journalu. isto tako, da su omogućili da konjima možemo dati da nešto nose+ da se možemo biriti s njih, igra bi bila remek djelo i stavio bi ju na boot cd da se instalira zajedno s windowsima.

isto tako, igra pada u sivilo linearnosti čim počne "aid for bruma" misija. ja ne znam niti jednu osobu koja je uživala u zatvaranju 7 oblivion gateova. ja sam nakon onih ispred chorrola i cheydinhala obukao dark brotherhood opravu i doslovno protrčao levelima. dođem do sigil stonea i uzmem ga, bez da sam zamahnuo mačem na cjelom lvl-u.

Da_killah
26-09-2007, 12:01
same here, samo jesam par puta zamahnuo mačem :D
meni je neusporedivo veći gušt bio prelaziti misije za dark brotherhood nego main quest, koji je u morrowindu bio tako dobar.čim sam prešao igru, izbrisao sam je

medusa
26-09-2007, 12:34
main quest je klišej do bola.
+ još im zamjeram na priči mage's guilda.
ono manimorco king of worms, svi ga se boje, pradavna borba, glavni necromancer, ima svoja svetišta, ono zao kao mehrun dagon ili kak se već zove. aaaaaaaaaa scary aaaaaaaaaaaa
kad ono high elf :shock: ja sam bio :o 5 minuta. pa zar nisu mogli napraviti neku gadnu zvijer bolesnog izgleda kojoj trupla ispadaju iz mnogobrojnih usta, i onda te napadaju kao zombiji. zvijer koja ima stotinu gnojnih čireva, zvijer koja sere klorovodičnu kiselinu, koja puca lightining bolt iz šupka? :? ono, taj dio me stvarno razočarao :| ali ostatak igre je sasvim ok. smatram da bi bethseda trebala zaposliti morgotha, nek im on piše scenario. ako fallout naprave tako... :boohoo:

Korpse
26-09-2007, 21:09
spiderman 2 suxa. samo kak su ga najavljivali:potpuna sloboda.dosad neviđeno, igra stoljeća, ovo,ono a igra je ispala čisto sranje kroz gusto granje. još su ljudi koji su ga kupili tražili povrat novca, ja nažalost nisam... :( zato što je nisam ni kupio znao sam da će suxat čim sam vidio prve slike :D
otvorite temu spiderman 2: shit or bullshit :pray:

Samael
28-09-2007, 08:52
spiderman 2 suxa. samo kak su ga najavljivali:potpuna sloboda.dosad neviđeno, igra stoljeća, ovo,ono a igra je ispala čisto sranje kroz gusto granje. još su ljudi koji su ga kupili tražili povrat novca, ja nažalost nisam... :( zato što je nisam ni kupio znao sam da će suxat čim sam vidio prve slike :D
otvorite temu spiderman 2: shit or bullshit :pray:

Slušaj, od igara napravljenih prema filmu se u 99% obećavaju brda i doline, a to je samo paravan za dodatne zelembaće.
Jedina igra koja je nastala premda filmu, a da je dobra je Riddickove kronike, doduše, lol, igra je čak i bolja od filma.
Vin Dizel nhf.

Arbiter of Change
28-09-2007, 08:58
Jedina igra koja je nastala premda filmu, a da je dobra je Riddickove kronike, doduše, lol, igra je čak i bolja od filma.
Vin Dizel nhf.

Word man, word.
Samo je šteta što je prošla relativno nezamjećena.

Lord Jambrek
28-09-2007, 09:01
]

ak si ti ja nisam :P lol nisam ni znao za mw :rotfl: oblu fali to ste rekli manjak skillova, i to sto su izbacili crossbowe i spearove... trebali su ga jos vise prosirit(pretpostavljam da si tak nes ocekivo :roll: ) znaci elfovi se bas i ne koriste cesto crossbowom pa nece biti tako dobri, dok s druge strane mene ob jako uvuko u svijet... prvo me impresionirala grafika, a poslje kako sam otkrivo i navikaovao se prihvacao sma i gameplay i ostalo, zbog toga je meni OB majka i nece nikad biti razocaranje ili nesto sl.

Ne da su izbacili crossbow i spear, nego su i sa skillovima napravili čistu glupost. Koji kreten da mi je znat je svrstao axe pod blunt weapon i koji kreten je spojio long sword i short sword? Ak znaš baratat sa 30cm dugačkim bodežom, ne znači da ćeš jednako baratat sa 1,20m dugačkim mačem.

Onda onaj mutavi fast travel, glupost, u MW je bilo odlično što je igra imala baš onaj istraživački duh, svaka spilja je bila drugačija, tomb isto, dok u OB uđem u 20 spilja i sve mi se čine isto. Onda mutavi main quest, stalno se vrti u krug, dođem u OB gate, moram doć do towera po kojem se penjem u krug, onda pređem prek mosta da uđem u drugi tower i tamo pokupim sigil stone. Gr8. U Morrowindu si doslovno mogao živjet svog lika, u oblivionu samo proharaš kroz igru.

Najmutavije od svega je to što je daedric armor uvijek u svijetu TES-a bio rijetkost i bilo ga je teško skupit. Dok u OB kad si 20. lvl najobičniji bandit ima full daedric set :?

Samael
28-09-2007, 09:05
[quote="Rang€r":lf1rtgyy]]

ak si ti ja nisam :P lol nisam ni znao za mw :rotfl: oblu fali to ste rekli manjak skillova, i to sto su izbacili crossbowe i spearove... trebali su ga jos vise prosirit(pretpostavljam da si tak nes ocekivo :roll: ) znaci elfovi se bas i ne koriste cesto crossbowom pa nece biti tako dobri, dok s druge strane mene ob jako uvuko u svijet... prvo me impresionirala grafika, a poslje kako sam otkrivo i navikaovao se prihvacao sma i gameplay i ostalo, zbog toga je meni OB majka i nece nikad biti razocaranje ili nesto sl.

Ne da su izbacili crossbow i spear, nego su i sa skillovima napravili čistu glupost. Koji kreten da mi je znat je svrstao axe pod blunt weapon i koji kreten je spojio long sword i short sword? Ak znaš baratat sa 30cm dugačkim bodežom, ne znači da ćeš jednako baratat sa 1,20m dugačkim mačem.

Onda onaj mutavi fast travel, glupost, u MW je bilo odlično što je igra imala baš onaj istraživački duh, svaka spilja je bila drugačija, tomb isto, dok u OB uđem u 20 spilja i sve mi se čine isto. Onda mutavi main quest, stalno se vrti u krug, dođem u OB gate, moram doć do towera po kojem se penjem u krug, onda pređem prek mosta da uđem u drugi tower i tamo pokupim sigil stone. Gr8. U Morrowindu si doslovno mogao živjet svog lika, u oblivionu samo proharaš kroz igru.

Najmutavije od svega je to što je daedric armor uvijek u svijetu TES-a bio rijetkost i bilo ga je teško skupit. Dok u OB kad si 20. lvl najobičniji bandit ima full daedric set :?[/quote:lf1rtgyy]

potpisan naveliko.

meni je također smetalo izbacivanje skillova, a da ne kažem oružja. fast travel me užasno iritira, U oblvionu imam osjećaj kao da sam na speedu.
umjesto fast travela su mogli ostaviti fakin Mark i recall, mater im jedem.
Ma Morrowind za mene ostaje nmb. 1 TES!
:pray:

Sonic_Moronic
28-09-2007, 13:01
Pa Deadric baš i nije teško naći, zbog Daggerfallove bugovitosti možeš ga naći za cca. 20 minuta, samo treba znati kako...

Najveće razočaranje? Hm... Možda UT 2003, izbaciti Assault je bio grijeh... Onaj snajper saka itd.

100EURO
28-09-2007, 13:29
matrix :path of neo ....

Korpse
28-09-2007, 14:04
firespirit je napisao:
Slušaj, od igara napravljenih prema filmu se u 99% obećavaju brda i doline, a to je samo paravan za dodatne zelembaće.
Jedina igra koja je nastala premda filmu, a da je dobra je Riddickove kronike, doduše, lol, igra je čak i bolja od filma.
Vin Dizel nhf

želim reći svjetu ne kupujte spiderman igre, nego novac koji ste mislili dat za kupnju tih shitova dajte za izgradnju klinike za liječenje gamera koji su bili spriječeni igrat igre, kao na primjer ove bolje igre, zbog loše konfiguracije i takvih stvari

Rang€r
28-09-2007, 14:25
[quote="Rang€r":1mmuxwzc]]

ak si ti ja nisam :P lol nisam ni znao za mw :rotfl: oblu fali to ste rekli manjak skillova, i to sto su izbacili crossbowe i spearove... trebali su ga jos vise prosirit(pretpostavljam da si tak nes ocekivo :roll: ) znaci elfovi se bas i ne koriste cesto crossbowom pa nece biti tako dobri, dok s druge strane mene ob jako uvuko u svijet... prvo me impresionirala grafika, a poslje kako sam otkrivo i navikaovao se prihvacao sma i gameplay i ostalo, zbog toga je meni OB majka i nece nikad biti razocaranje ili nesto sl.

Ne da su izbacili crossbow i spear, nego su i sa skillovima napravili čistu glupost. Koji kreten da mi je znat je svrstao axe pod blunt weapon i koji kreten je spojio long sword i short sword? Ak znaš baratat sa 30cm dugačkim bodežom, ne znači da ćeš jednako baratat sa 1,20m dugačkim mačem.

Onda onaj mutavi fast travel, glupost, u MW je bilo odlično što je igra imala baš onaj istraživački duh, svaka spilja je bila drugačija, tomb isto, dok u OB uđem u 20 spilja i sve mi se čine isto. Onda mutavi main quest, stalno se vrti u krug, dođem u OB gate, moram doć do towera po kojem se penjem u krug, onda pređem prek mosta da uđem u drugi tower i tamo pokupim sigil stone. Gr8. U Morrowindu si doslovno mogao živjet svog lika, u oblivionu samo proharaš kroz igru.

Najmutavije od svega je to što je daedric armor uvijek u svijetu TES-a bio rijetkost i bilo ga je teško skupit. Dok u OB kad si 20. lvl najobičniji bandit ima full daedric set :?[/quote:1mmuxwzc]

na koju si tezinu igro?
ak si na medium stavi na teze i bit ce teze :D
Od price neznam zasto je iko ocekivo mnogo, jer su skoro sve "dobre" price isfurane a toliku originalnost bethesda ocito neda samoj sebi...
Oblivion ima mana no koja ih igra nema...
osim toga ja sam svog lika u oblu vrlo zivio, main quest sta je da je prica nije nesto(sranje) al su questovi izuzevsi aid for Bruma dobro ucinjeni...
volio bi jednog dana u TES-u 5, 6... vidjeti npr. timeing te ti moras u zadano vrjeme biti tamo i tamo sa tim i tim likovima a ne dobijem quest i kazem "idi u qurac idem malo Blackwoodovce razarat..."

medusa
28-09-2007, 14:52
Od price neznam zasto je iko ocekivo mnogo, jer su skoro sve "dobre" price isfuraneSa toliku originalnost bethesda ocito neda samoj sebi...
what? kao to misliš da su dobre priče isfurane?

ChR0NoS
04-10-2007, 23:02
oblivion.

nije tako loš, no očekivao sam puno više.
To je bogohulje, oblivion je praktički igra godine...

Da_killah
05-10-2007, 10:03
oblivion.

nije tako loš, no očekivao sam puno više.
To je bogohulje, oblivion je praktički igra godine...

praktički, ali nije...a budimo realni, nakon morrowinda se stvarno očekivalo neki veći napredak u oblivionu izuzev onog grafičkog

DesertEagle
05-10-2007, 10:43
oblivion je krs nad krsevima

Lord Jambrek
05-10-2007, 10:50
na koju si tezinu igro?
ak si na medium stavi na teze i bit ce teze :D
Od price neznam zasto je iko ocekivo mnogo, jer su skoro sve "dobre" price isfurane a toliku originalnost bethesda ocito neda samoj sebi...
Oblivion ima mana no koja ih igra nema...
osim toga ja sam svog lika u oblu vrlo zivio, main quest sta je da je prica nije nesto(sranje) al su questovi izuzevsi aid for Bruma dobro ucinjeni...
volio bi jednog dana u TES-u 5, 6... vidjeti npr. timeing te ti moras u zadano vrjeme biti tamo i tamo sa tim i tim likovima a ne dobijem quest i kazem "idi u qurac idem malo Blackwoodovce razarat..."

Igrao sam na svim težinama, u oblivionu pre brzo dođeš do pre jakog lika, u MW-u ti je trebalo puno duže.

Berax0r
05-10-2007, 11:24
GTA4

odgodili ga za 6 mjesec :yuck:

ChR0NoS
05-10-2007, 13:40
oblivion je krs nad krsevima
što bi to trebalo značiti?

MILF hunter
06-10-2007, 16:15
Definitvno Oblivion...nakon Morrowinda,očekivao sam barem upola dobru igru,a dobio teško sranje prilagođeno djeci...pa gdje ste vidjeli RPG sa radarom? :yuck:

prelagano...nikakve motivacije,a da nisam obožavao Morowind,nisam siguran da bih igru uopće i pogledao,osim zbog grafike,tek tako da vidim...

Jopax
06-10-2007, 22:49
Definitvno Oblivion...nakon Morrowinda,očekivao sam barem upola dobru igru,a dobio teško sranje prilagođeno djeci...pa gdje ste vidjeli RPG sa radarom? :yuck:

prelagano...nikakve motivacije,a da nisam obožavao Morowind,nisam siguran da bih igru uopće i pogledao,osim zbog grafike,tek tako da vidim...

Mw nije bio za konzole i dobro je ispao, radi konzolaša su sjebali obl, i radi Betšedine pohlepe su ga sjebali, isto ko štoće uraditi sa Falloutom :yuck:

ChR0NoS
07-10-2007, 00:32
[quote="McPingvin_v2.0":3gpd67ln]oblivion.

nije tako loš, no očekivao sam puno više.
To je bogohulje, oblivion je praktički igra godine...

praktički, ali nije...a budimo realni, nakon morrowinda se stvarno očekivalo neki veći napredak u oblivionu izuzev onog grafičkog[/quote:3gpd67ln]
to svakako, ali da je oblivion razočaranje, pa i nije baš. ima mnogo drugih stvari koje su me razočarale više

Duh
07-10-2007, 07:31
Oblivion.

Dobra je igra ali nakon morrowinda očekivao sam puno više

callista
07-10-2007, 14:17
jesi li prešao most wanted? iskreno reci?

Karlo_from_Bjelovar
07-10-2007, 16:08
heroes 4... navikao sam na lijepu trojku sa zivim i sarenim bojama, a ovo, nije za povjerovat, kockastije da ne moze bit, sve tmurno, sve neka odvratna smeda boja... fuj...

DesertEagle
07-10-2007, 16:38
puno sam se puta razocaro tako da neznam u sta sam se najvise...

ChR0NoS
07-10-2007, 17:18
slažem se da su MW i Carbon razočaranja, jer je njihov prethodnik Underground po meni mnogo bolji od njih

Ixy
17-10-2007, 14:45
Ne. Svaki NFS, počevši od Undergrounda nadalje, je veliko razočaranje za mene. ProStreet bi mogao biti nešto bolji, ali tako mi se činio i Carbon. Sve dok ga nisam zaigrao...

Nego, najveće razočaranje... Hmmm. Morao bih dobro razmisliti. Možda S.T.A.L.K.E.R.?
Ono, igra je najavljivana kao svjetsko čudo i remek djelo gaminga. Ali jbg, nije. Zapravo, nisam mogao igrati dulje od pola sata-sat.

Babitz
17-10-2007, 18:35
zato jer si konzolaš, ixy

Lord Myrkul
17-10-2007, 19:02
dark crusade mi je svakako pri vrhu, ok 2 nove rase su tu ali nema nikakve konkretne price, jednostavno, nakon dawn of war-a, to nije to

Plexihack
17-10-2007, 20:15
Avernum 4...wtf će im novi engine i stil igre kada je priča gotova u trojci...

Guber
03-04-2008, 21:43
Act Of War, kampanja završava taman kada se ufuraš.No dobro.....

MILF hunter
04-04-2008, 11:50
OBLIVION :-x

Sickmanno1
04-04-2008, 14:03
HOMM 4 definitivno...ne samo da je mene igra razocara vec i usudujem se reci 80% fanova...

Guber
04-04-2008, 18:50
HOMM 4 definitivno...ne samo da je mene igra razocara vec i usudujem se reci 80% fanova...

ma da, zato HOMM 3 rulz

Sickmanno1
04-04-2008, 18:55
HOMM 4 definitivno...ne samo da je mene igra razocara vec i usudujem se reci 80% fanova...

ma da, zato HOMM 3 rulz


naravno...mada mogu reci da i petica nije uopce losa...dapace, svida mi se alot...

yvohr
05-04-2008, 21:53
Vjerojatno nitko nije čuo za tu igru.Cosmos, kad sam ju vidio skoro sam pao u nesvjest, jadno je sve od priče preko grafike do opcija...

Phronesis
11-04-2008, 13:45
Najveća razočarenja definitivno Oblivion zato jer me isprva oduševio, a nakon što sam došao do 15. levela i prošao nekoliko priča totalni raspad sistema, nigdje ničeg više za biti iznenađen i zadovoljan. Totalna katastrofa su mi bili Hellgate, koji je isto najavljivan kao bog i batina, zatim Farcry, Crysis, i te fore s uber grafikom i prazninom nakon toga, pa Assassin's Creed, Temple of Elemental Evil me ubil u pojam, Halo 2 također hype, ništa od tog. Dungeon Siege je bio hype, ništa od toga, Doom 3, ništa. Silent Hill III,IV, ništa, Medal of Honor zadnji naslovi, nula bodova, Max Payne 2, razočarenje; Hitman kompletno razočarenje; Frontlines, strahota;

Al' bez brige, PC razočarenje nije ni približno ravno PS2 razočarenjima.

Ogg The Dogg
22-04-2008, 22:14
matrix :path of neo ....

meni je onaj prvi dio veće razočaranje... ud ovog nisam niš predobro ni očekivo. ono je bilo najavljeno ko da će sam bog sić i stvorit tu igru kad ono drek... :yuck:

ScorpiuS
23-04-2008, 18:53
AC ipak sam od igre ocekivao vise i bolje, jer bugova ima od modela do fizike a i neke kontrole su zafriknute.

eXtibO
23-04-2008, 21:12
WoW, kad je TBC izasao "unejednacio" je vec neujednacenu igru. Uglavnom, dosta stvari se zasralo TBCom. Zanima me sad WOTLK kakav ce biti.

nosferatu25
24-04-2008, 16:44
Najveća razočarenja definitivno Oblivion zato jer me isprva oduševio, a nakon što sam došao do 15. levela i prošao nekoliko priča totalni raspad sistema, nigdje ničeg više za biti iznenađen i zadovoljan. Totalna katastrofa su mi bili Hellgate, koji je isto najavljivan kao bog i batina, zatim Farcry, Crysis, i te fore s uber grafikom i prazninom nakon toga, pa Assassin's Creed, Temple of Elemental Evil me ubil u pojam, Halo 2 također hype, ništa od tog. Dungeon Siege je bio hype, ništa od toga, Doom 3, ništa. Silent Hill III,IV, ništa, Medal of Honor zadnji naslovi, nula bodova, Max Payne 2, razočarenje; Hitman kompletno razočarenje; Frontlines, strahota;

Al' bez brige, PC razočarenje nije ni približno ravno PS2 razočarenjima.

farcry? hitman? max payne 2? daj čoveče ti izgleda uopšte ne igraš, samo se razočaravaš

Peyo
26-04-2008, 01:34
ArmA: Armed Assault - po meni, kralj bugova.

Medal of Honor : Airborne - deja vu osjećaj na prijašnje igre na tu tematiku.

Hellgate London - ova igra je dokaz da veliki hype pokaže suprotno.

Need for Speed Pro Street - preplitka promjena i ideja u odnosu na prošle nastavke.

Driv3r - osramotio ostale nastavke.

The Regiment - najjadniji taktički FPS kojeg sam imao prilike igrati.


......i ne mogu se dalje sjetiti..... :)

Lord Jambrek
26-04-2008, 14:36
Contract J.A.C.K

Svi koji ste igrali No One Lives Forever sjećate se njegove genijalnosti, dobrog humora, zabavnih misija, ludih likova itd itd itd itd.

Contract Jack je naime ekspanzija za NOLF2 koja nema faking veze sa NOLF-om, iako se odvija u tom univerzumu, igra se temelji na "nemoj puštat gumb za pucanje", da, točno to, idi i rafaliraj što više možeš. Nema intelligence itema, nema ničeg.

MADkilla
28-04-2008, 19:17
iskreno do need for speeda underground 1 sve je bilo cool al ovi drugi ajmeeeeee

Maja
29-04-2008, 08:19
heroes 4... navikao sam na lijepu trojku sa zivim i sarenim bojama, a ovo, nije za povjerovat, kockastije da ne moze bit, sve tmurno, sve neka odvratna smeda boja... fuj...

i couldn't agree more :D
homm3 rulz

i nfs most wanted je razočarenje

croat1gamer
30-04-2008, 21:02
meni je c&c tiberium wars
nije kao prvi c&c, kao tiberian sun i ra2
imam isti osjecaj da ce ra3 biti razocaranje, pogotovo jer su preimenovali tesla troopere u shock troopere i dodali japan

ScorpiuS
01-05-2008, 12:55
Uopće se ne slažem s tobom croat1gamer jet je Tiberium Wars bila odlična igra, a to što su promjenili imene nekih stvari u igri definitivno ne označava lošu igru jer jer i UT3 prvobitno trebao imat ime UT 2k7, a ispala je odlična igra.

croat1gamer
01-05-2008, 20:18
da ali si pogledao zasto mi je razocarenje
nije kao ovi ostali jer nema onaj cnc stih po meni
ondosno:
dam, tactics, wheres ye ol' good tank rush
jer ima li icega bolje od poslati 200 g.i. ili conscripta da potope neprijateljevu bazu a on ima najrazvijenije unitse ali samo par njih
i uzpu nisam veliki fan tiberija, radi mi je ra

Cthulhu
02-05-2008, 14:35
daikatana,oblivion,hellgate london,po meni i crysis,frontlines:fuel of war,kane&lynch

bigdanger
02-05-2008, 19:00
OGAME.ORG

Razočaralo me to što me je neki engleski ološ od igrača napo sa flotom koja se nemože mjerit sa mojom :( napao me sa 300 bombera i 200 battla shipa dok sam ja imo samo 30 battla i 20 krstarica 30 welk lovaca i jos neki ološ od flote,hoću vam reći da me napo sa 20 puta večom flotom od moje!!!!i naravno otisla mi je flota i cak obrana :cry: kukavica nek si nađe ravnopravnog sebi a ne slablje napadat.

Joe_Strummer
04-05-2008, 20:59
Vanilla oblivion je razočaranje ali ima nekoh stvari koje morrowind nema (borba,sneak...) i sve te stvari, loše, koje ste nabrojali se mogu riješiti. Barem 85 %.

Crvena strjelica=Bt Mod

Glupi stražari=Guards overhaul

ScorpiuS
06-05-2008, 20:39
Ma kako BioShock igra je fenomenalna a to što je druga priča i mjesto radnje nebi trebalo pokvarit ugođaj.

ScorpiuS
06-05-2008, 20:57
Pa to što su drugačije nije dovoljno da ih se spomijne u ovakoj temi.

Sybelius
09-05-2008, 16:06
BIOSHOCK! Najveće razočaranje stoljeća! Trebao je biti spiritualni nastavak Systema....ali neeee. Oni su igru morali sje/at do kraja! I want System Shock 3!

Bravo!
I ja sam ocekivao da ce biti spirit of SystemShock.Kad ono nista posebno samo vizuelno lijepa igra.A cekao sam je godinama...naravno da mi je do sada najvece razocarenje.

Babitz
09-05-2008, 17:54
system shock 3 će se raditi... čitao sam negdje to.

Peyo
10-05-2008, 00:31
Pun ku/ac puta su rekli to! Ali 0 metaka.

Ista stvar sa Max Payne 3. Dude, I want this game !!! :cry:

Grim
18-08-2008, 10:18
Hellgate london :(

Arbiter of Change
18-08-2008, 11:01
Koliko čujem igra razvaljuje u multiplayeru (posebno kad vidim kako neke klase imaju talente koji su malo... upitni za solo igru) - već vidim kako se Guardian dere preko Voice Chat-a "Covering fire!!11!" i onda vidiš iza Marksmana kako se baca u Tactical mod i raspaljuje po zombijim/demonima... ahh.

###DK###
18-08-2008, 15:02
Heroes 4.
Ne mogu vjerovati za što sam dao pare. :(
I NFS Pro Street.

Flippy
18-08-2008, 18:30
BIOSHOCK! Najveće razočaranje stoljeća! Trebao je biti spiritualni nastavak Systema....ali neeee. Oni su igru morali sje/at do kraja! I want System Shock 3!


Da se citiram

Cthulhu
18-08-2008, 20:01
istina je da igra nije poput system shock2,ali to ne znači da je loš,ali svatko ima svoj ukus...btw mislim da se pravi sytem shock2

Flippy
19-08-2008, 10:27
istina je da igra nije poput system shock2,ali to ne znači da je loš,ali svatko ima svoj ukus...btw mislim da se pravi sytem shock2

Mislim da misliš System Shock 3

Sickmanno1
21-08-2008, 01:57
OGAME.ORG

Razočaralo me to što me je neki engleski ološ od igrača napo sa flotom koja se nemože mjerit sa mojom :( napao me sa 300 bombera i 200 battla shipa dok sam ja imo samo 30 battla i 20 krstarica 30 welk lovaca i jos neki ološ od flote,hoću vam reći da me napo sa 20 puta večom flotom od moje!!!!i naravno otisla mi je flota i cak obrana :cry: kukavica nek si nađe ravnopravnog sebi a ne slablje napadat.

hahaha :rotfl:

Ocito je da nisi skuzio bit ogamea....

Pa normalno da ce tebe napadat kad na tebi ima profit, a sve je u profitu prvenstveno...

Sonic_Moronic
23-08-2008, 15:03
OGAME.ORG

Razočaralo me to što me je neki engleski ološ od igrača napo sa flotom koja se nemože mjerit sa mojom :( napao me sa 300 bombera i 200 battla shipa dok sam ja imo samo 30 battla i 20 krstarica 30 welk lovaca i jos neki ološ od flote,hoću vam reći da me napo sa 20 puta večom flotom od moje!!!!i naravno otisla mi je flota i cak obrana :cry: kukavica nek si nađe ravnopravnog sebi a ne slablje napadat.

Fulao si topic. :(

narf
23-08-2008, 19:11
OGAME.ORG

Razočaralo me to što me je neki engleski ološ od igrača napo sa flotom koja se nemože mjerit sa mojom :( napao me sa 300 bombera i 200 battla shipa dok sam ja imo samo 30 battla i 20 krstarica 30 welk lovaca i jos neki ološ od flote,hoću vam reći da me napo sa 20 puta večom flotom od moje!!!!i naravno otisla mi je flota i cak obrana :cry: kukavica nek si nađe ravnopravnog sebi a ne slablje napadat.

hahaha :rotfl:

Ocito je da nisi skuzio bit ogamea....

Pa normalno da ce tebe napadat kad na tebi ima profit, a sve je u profitu prvenstveno...

drito..

p.s. bivši sam ogame addict, na balkanskom serveru, uni10 top 100.. i sad me sram toga :cry:

kad se sjetim da sam se jednom čak budio u pol 4 kako bi dočekao falangu.. :rotfl:

Sickmanno1
25-08-2008, 01:48
p.s. bivši sam ogame addict, na balkanskom serveru, uni10 top 100.. i sad me sram toga :cry:

kad se sjetim da sam se jednom čak budio u pol 4 kako bi dočekao falangu.. :rotfl:

Pricaj mi....bio sam top20 u uni3 :D

O tome da sam bio Super Game Operator necu ni pricat :D

who is now addict? :D

wiseguy
27-08-2008, 12:36
chrome me jako razočarao.odvratno dosadan gameplay da ti se zbljuva

Deadwalker
28-08-2008, 06:27
Za mene je Hellgate London definiitivno najveće razočarenje otkada je gaming-a. Ja sam mislio da ćemo dobit megahit godine, a kad ono, čisti užas, sve nije valjalo od gameplay-a, priče, grafike, optimiziranosti...nisam mislil da tak igra s velikim hypom može tako puno podbacit. Steta

Izgubljeni
28-08-2008, 09:22
assassins creed... nije toliko razocarenje.. ali malo me razocarala s onim ponavljanjem tekstova :( ... ocekuje se rangerov post :D