PDA

Pogledaj cijelu verziju : T-Scum ... procitajte :D



Norther
24-09-2007, 12:06
Ovako...

Zivim u mjestu udaljenom 2KM od pule.Naime nedostupan mi je adsl iako ga SVA obliznja naselja mogu uzeti,Ok, ispunim ja upit da mi jave kada dsl dodje da ga uzmem.Jedno jutro (proslog ljeta) telefon zvoni i zenska govori DSL vam je sada dostupan mozete ga uzet samo trebate ic u t com nesto napravit.Ja sav sretan napadaje dobivam od srece wtf moc cu se teleportat u diablu bez laga :cry: .U sljedeca 2 dana ja sam dobio username i pass i neke ugovore smo potpisali.Ok ostalo je samo otic u T-Com i potvrdit to.Odem ja sa starom...kad ono cura mi govori ma vi nemate dostupnost dslu...ja dolazim sav lud doma zovem T-Com sluzbu pitam dal je podnesen zahtjev oni govore da je ALI da ima nekih poteskoca i da se nece to moci ostvarit...j*** sam im mater tamo svima zvao sam ih 150 puta :rotfl:

Sad dal postoji BILO KOJI nacin makar satelite na kucu da stavim da uzmem dsl.Stara ima firmu na kojoj je dostupan DSL dal bi mogo ga tamo uzet pa nekako bezicno usmjerit signal prema sebi ? :rotfl:


Sada imam onaj Vip homebox...i nisam zadovoljan :yuck:

Ako postojo bilo koj nacin...recite...Hvala :pray:

Norther
24-09-2007, 12:12
firma je ...3-4 km udaljena mozda i manje.(zracnim putem 2km)

The Boz
24-09-2007, 12:13
Imaš li direktnu vidnu liniju do firme?

24-09-2007, 12:13
Nije mi jasna fora kako ti nemogu stavit dsl a telefon može raditi??

Jedna od opcija ti je wirless.

Norther
24-09-2007, 12:14
hmmm ne razumijem sta mislis.Kod stare niti nema jos DSL uzeo bi ga samo ako bi ga mogo nekako na moju kucu dofurat :rotfl:

Direktnu vidnu liniju nemam...da bi stao tu na brdo onda bi i imao mozda
Wireless...ako je moguce dajte linkove, ako moze malo objasnite kako bi to islo i kolko para bi to bilo ?

:rotfl:


hvala

Norther
24-09-2007, 12:19
sad sam bio na krovu, ja sam takorec na brdu al smeta mi jedna mala sumica da bi vidio firmu.Vidim billu a moja stara je 100 metara od tamo :rotfl: :rotfl:

Norther
24-09-2007, 12:32
Ne vidim nista :cry:

susjedi me jako cudno gledaju...u pidami se penjem na krov :rotfl:


Ovako ima 1 jedna opcija...moj djed zivi na tzv "vidikovcu" najvisem mjestu u puli.Jos bolje, zivi u zgradi koja ima 12 katova tako da je jaaako visoka.Ja sa svog krova te zgrade vidim savrseno i nema nikakvih prepreka al to je nekih 5km...tako da ako ima nacina iz firme ili zgrada recite !

Inace...suma :twisted:

24-09-2007, 12:34
Pa ako u gradu imate gradski wirless posavjetuj se s njima i informiraj.A kaj se t-coma tiče daj starcima neka ti nazovu i točno pitaju u čem je problem i kako riješiti taj problem pošto ti je net potreban.

Norther
24-09-2007, 12:37
Sve sam probo i zvao...nist od toga , ovo je zadnje sta je ostalo :D

ne kuzim sta mislis pod gradski wireless nub sam za ta sranja ko sta vidis :P

Norther
24-09-2007, 12:38
Nebi jer mi smeta suma jebena :cry:

Norther
24-09-2007, 12:43
nemam pojma..kako da to saznam ?

Norther
24-09-2007, 12:49
ok hvala, dali bi mogli na msn jos popricat ? ja cu te sad addat, moj msn je cookie-1337@hotmail.com

Jerry
24-09-2007, 13:46
http://www.pulawireless.hr/
uz gugl narafno, znači imate ju, treba ti najbliža pristupna točka, yagi antena (koju možeš sam napraviti) i trebaš wireless karticu...wejt,kako napraviti tu antenu?umrežio bi se s par frendova :D

100EURO
24-09-2007, 23:29
i meni su isto rakli da mi je adsl dostupan(2km od jaske)i ja sve narucio i sve super al nista meni ne dolazi nikakav paket od t-coma , samo onaj papir sa accountom....i tak proslo mjesec dana i zovem ja t-com , i oni kazu da mi je adsl nedostupan , ja ono :? , i tako ja dan danas neam adsl (3mjeseca)i jos uvjek neznam razlog (jer svi oko mene mogu imat jedino ja ne) , imam frenda kaj radi u optimi i kaze da je to zbog toga sto imam telefon na optimi , al neznam kaj da sad radim , nemogu bez adsl , 56k suck

Karlo_from_Bjelovar
25-09-2007, 08:24
i meni su isto rakli da mi je adsl dostupan(2km od jaske)i ja sve narucio i sve super al nista meni ne dolazi nikakav paket od t-coma , samo onaj papir sa accountom....i tak proslo mjesec dana i zovem ja t-com , i oni kazu da mi je adsl nedostupan , ja ono :? , i tako ja dan danas neam adsl (3mjeseca)i jos uvjek neznam razlog (jer svi oko mene mogu imat jedino ja ne) , imam frenda kaj radi u optimi i kaze da je to zbog toga sto imam telefon na optimi , al neznam kaj da sad radim , nemogu bez adsl , 56k suck

nazovi t-com. reci da vise ne zelis adsl, i onda nazoves optimu i reci da si zainteresiran za njihove adsl usluge.. :wink:

Werewolf
25-09-2007, 09:27
Jednostavno ovo u ruke
http://www.verkkomyymala.fi/cat/images/image.asp_0612_020.jpg
I suma bye -bye :D

Dux
25-09-2007, 10:26
Jednostavno ovo u ruke
http://www.verkkomyymala.fi/cat/images/image.asp_0612_020.jpg
I suma bye -bye :D

je, kad bi svi rezali sume zbog adsl-a, hrvatska bi postala jedno veliko polje drača.

Lord Ragnarok
25-09-2007, 10:37
ali bi svi imali preskupi adsl