PDA

Pogledaj cijelu verziju : SOS



killer
07-03-2006, 23:50
kupio ja AMD 3000+ 1800Mhz..ok..ASUS A8V deluxe maticnu.......napajanje 400W i graficku asus radeon 9600pro 265MB i 128bita........hard osto stari od 20GB(nemojte se smijati uvezi harda) i 1024 rama KINGMAX....ok......dosao sam kuci snimio windowse pokrenuo igricu a on ono škljank i samo onaj plavi ekren na kojem ekaj nekad pise a ekad nista.......ja sav izvan sebe pa super nova pila a on se meni resetira......trpio sam dugo taj problem......a ja skuzio da su rami nisu htjeli raditi u dual canelu ili kak se vec to pise i stavio ja njih zasebno......hahaha sve radi ko podmazano.......ali ne zadugo....poceo mi je zvuk ici nekak krcavo i koda steka.......ja otfuro maticnu nazad i dobio novu sve ok......rami rade nema vise plavih prozora......ali je jos tu onaj vrazje iritirajuci zvuk.......koda nes steka....molim vas da mi pomognete.......vjetujte nicu drieri, nije bios, nije napajanje, nisu hardovi, nije windows, nisu zicnici, molim vas daj pomozite........

Thoroughbred B
08-03-2006, 12:10
Na tvoj problem je nemoguce konkretno odgovorit,moze bit disk,moze bit opticki uredjaj,moze bit ventilator,moze bit sve sto proizvodi neke zvukove...kako znat sta?Otvori kantu i baci jedno uho unutra,pokusaj otkrit otkud ti zvukovi dolaze,ali najvise sumnjam na HDD.

Harry
08-03-2006, 12:23
Thoroughbred B ima pravo...Vjerojatno je disk. Recimo pošto je ovako star već disk i ako je još pritom i marke po imenu Maxtor onda je to u pitanju vjerojatno. Ti Maxtorovi diskovi možda jesu malo brži ali stvarno što se tiče buke...Držim se ja svojih Barracuda.

Thoroughbred B
08-03-2006, 12:42
Sali stvarno što se tiče buke...Držim se ja svojih Barracuda.
Zalosno je sto nisu ni malo brzi,a buka nije toliki problem maxtora kolika je njihova kvarljivost i nepouzdanost.

-Jojo-
08-03-2006, 22:06
Ja poznam killera i nije njemu problem u harweru, njemu je kuciste otvoreno i sve je tiho, ali na zvucnicima mu krči zvuk kad se windowsi dižu i kad igra igre,znaci možda je problem u zvucnoj :boohoo:

ghostgamer
08-03-2006, 23:02
Ili u samim zvučnicima :)

-Jojo-
09-03-2006, 08:47
Da, ili to ...znaci killeru probaj sa drugim zvucnicima ili sa drugom zvucnom, imam ja viska iz starog kompa 8) pa cemo vidjet, ak ni to ne pomogne onda na servis po 500-ti put :rotfl: :rotfl: :rotfl: ...
A meni se je smijao dok sam si kupovao p4 :pray: da je to srot, a gle njega sad zvuk mu krči ahahhahahahahhahahahahahahahhahaha :rotfl:

vinja
20-03-2006, 02:15
inace maxtora je otkupio seremgati barakuda (tako nekako) i to znaci da ih nece vise biti na trzistu( inace ja sam imao dva maxtora i obadva su krepali tolikom brzinom da to nije za vjerovati, svega par dana su bili radili ) e i onda sam presao na WD i rade besprijekorno! (primjer pokvarenog hdd (maxtor 40 gb) temperaturu je dizao to nije normalno (bar 20*C iznad WD40 gb) i znao je pokazivao u biosu dva hdd od 36 Gb na sto sam se ja malo zagledao u komp i nisam mogao vjerovati, na njega nisam mogao niti instalirati windowse (ako uspije krenuti instalacija u pola posla on krepa i ajde jovo nanovo)!!! a sto se tice njegovog problema vjerojatno zvucna (da pogadjam imas CMI 8738 to se kod njih zna desavati) probaj je u drugom kompu ako nije to onda konektor od zvucne (onaj gdje kopcas kabal od zvucnika), mozda je pokvaren!, ili ako se mozda termopilna pasta od topline se kuri ali to je tesko moguce da proizvodi toliko jaki iritirajuci zvuk!!!