PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vista...



Rang€r
22-09-2007, 09:02
Ovako do jucer smo brat i ja na jednom kompu imali dva windowsa(XP) svako svojeg.

Onda sam ja popodne oso u skolu, i zato vrijeme on je instaliro Vistu, sad ova je stvar: Njegovog XPa nema jer ga je izbriso, moj se ne vidi al jos trosi prostor na disku tj. tu je al nemogu ici na njega, a glupa Vista se nesto poremetila, pa sad ne vidim jel ko igra sta na xfire(taj prozor je zapravo jedini sto vidim), kad se upali sve je crno i samo se taskbar vidi, a desktop crn, vjerojatno zato sto dok sam surfo na netu zablokiralo i moro restartirat i od onda je tako sranje, zatim ugasim explorer u task manageru, sad dode jos jedan problem vidim samo xfire ikona na desku nema i taskbara onog dolje nema samo xfire...

22-09-2007, 09:30
Topla preporuka je da ti to sve opet na friško instalaš.

Bartuc
22-09-2007, 09:39
Ovo bum prebacio u Pomagaj Brate!

Ali friški format i friški os ti ne gine :D

Rang€r
22-09-2007, 19:32
eh reinstalo vistu, tak da sad mogu gledat taskbar i ljepe slicice sa viste :D , al problem nista nemogu igrat(jer je komp preslab) a nemam CD od XP-a zna neko kak da ga opet "korisitim"?

Rang€r
22-09-2007, 19:45
ma ugaseno sve...

kad bolje razmislim svejedno mi ETQW mi se izbriso tjekom formatiranja :( , a nista cekat da izade PCP neda mi se opet skidat demo :( (zapravo dotle cjela igra izlazi :shock: )

nvm moze lock, ljepo cu ja naci xp i ponovno instalat... :(

P.S. A cu zube razbit bratu, vikend je a on mi sjebe komp po kozna koi put :twisted: :-x :kill: :killyou: :hangin: :yuck: :thumbs1: :toilet:

Bartuc
22-09-2007, 19:48
Ajde ubuduće smanji broj smajlija u jednome postu!

Ako ti smeta Vista, uzmi si XP i formatiraj prema AMD-ovom vodiču ukoliko nisi to nikada radio! Samim time što buš sve izformatirao i friško snimio, igre buju ti mam bolje radile zbog čistog sistema!

Lock, ako trebaš unlock, piši mi :D