PDA

Pogledaj cijelu verziju : DVD glava.HELP



Sgt. Bull
07-03-2006, 21:47
Eh ovako ime moje dvd glave je:
TSST corp DVD-ROM TS-H352A i on ne radi.ne znam sto al kada u properties pogledam ono kaze da radi dobro a onda ubacim dvd al nece da ga otvori.cdove oce al dvdeve nece.ajd ljudi pomozite.ovo me komira jer ne mogu niti jednu noviju igru igrat bez nje.dajte molim vas pomozite

blacklord
07-03-2006, 22:14
Eh ovako ime moje dvd glave je:
TSST corp DVD-ROM TS-H352A i on ne radi.ne znam sto al kada u properties pogledam ono kaze da radi dobro a onda ubacim dvd al nece da ga otvori.cdove oce al dvdeve nece.ajd ljudi pomozite.ovo me komira jer ne mogu niti jednu noviju igru igrat bez nje.dajte molim vas pomozite


Skini si novi firmware sa stranica proizvođača i uživaj u igrama :wink:

Thoroughbred B
07-03-2006, 22:16
Eh ovako ime moje dvd glave je:
TSST corp DVD-ROM TS-H352A i on ne radi.ne znam sto al kada u properties pogledam ono kaze da radi dobro a onda ubacim dvd al nece da ga otvori.cdove oce al dvdeve nece.ajd ljudi pomozite.ovo me komira jer ne mogu niti jednu noviju igru igrat bez nje.dajte molim vas pomoziteHmmm...to je Toshibina glava,u properties-u ti ga samo prepoznaje,ali on ne mora radit...
Tesko da ces kopanjem rijesit problem,ovo je slucaj za reklamaciju...
Dakle odnesi ga u ducan i neka ti ga zamjene novim,a ako to nije moguce,stvarno mi ne pada nista na pamet,osim neispravnog komada hardvera?? :(

Thoroughbred B
07-03-2006, 22:17
Eh ovako ime moje dvd glave je:
TSST corp DVD-ROM TS-H352A i on ne radi.ne znam sto al kada u properties pogledam ono kaze da radi dobro a onda ubacim dvd al nece da ga otvori.cdove oce al dvdeve nece.ajd ljudi pomozite.ovo me komira jer ne mogu niti jednu noviju igru igrat bez nje.dajte molim vas pomozite


Skini si novi firmware sa stranica proizvođača i uživaj u igrama :wink:
ili update-aj firmware...tako je

Sgt. Bull
07-03-2006, 22:26
hvala na pomoci.probacu to nesto sa tim firmwareom.usput sta je to? :? jer nisam bas nesto dobar u hardweru pa ako mi mozete rec?

Thoroughbred B
07-03-2006, 22:40
hvala na pomoci.probacu to nesto sa tim firmwareom.usput sta je to? :? jer nisam bas nesto dobar u hardweru pa ako mi mozete rec?
Nesto slicno bios-u kod maticnih ploca,jmo rec "mozak" u toj "glavi"...

Sgt. Bull
07-03-2006, 22:42
nego sta se treba uradit sa tim?

Thoroughbred B
07-03-2006, 22:47
nego sta se treba uradit sa tim?
Odi na www od proizvodjaca uredjaja,pronadji svoj i pod "support" ces nac firmware ako postoji,uz njega ces dobit i instrukcije kako i sta s njim.