PDA

Pogledaj cijelu verziju : Scenariji



[TFD]Hunter
20-09-2007, 21:01
posto znam da svaka igra treba imat scenarij, a nekad oni koji rade igru zapnu i to jako(kao ja), napravio sam ovu temu da se ovdje javljaju oni koji imaju ideja, maste i svega, kako bi oni koji rade svoju igru mogli nastavit ju radit a ne ju bacit u kut pod ne obavljeno....

sad je ovo za mene.... radim igru(Razor's Revenge, ako link za dl ne radi, javite mi se na msn) i zapeo sam, nemam ideju dalje kako da prica ide(znam da trebam npr sumu prosirit i dodat neki mountain road, al to mi nis ne znaci ako nemam ideju koji da likovi tamo budi, itd) zato molim one koji imaju ideja neka napisu u wordu(ako im se da) il nek se meni na msn jave kad god dobe novu ideju.....

ukratko, uzimate ulogu razora, zlog princa koji nije doso do trona nego njegov brat, on se razljuti i krene na brata, umire u borbi(brat ga ubije), ozivi ga neka baba(vidit cete kasnije u igri ko je to:D ) i sad se ide osvetit bratu i preuzet tron.....

[TFD]Hunter
21-09-2007, 15:00
ne bas uvoda.... to je trebala biti cijela igra(al ne sad za codename:fantasy nego sljedeci), al mi je malo tesko smisljat mape, cijelu pricu kako da se otkriva i jos uz to fore..... lakse bi bilo da je spidey sad aktivan(nema ga na msn-u, kolko ja vidim)..... pa sam zato ovo stavio....