PDA

Pogledaj cijelu verziju : Igre - Auspuh?



Rocchiro
20-09-2007, 06:43
Često znam pročitati na ovom forumu pa i u časopisu PC PLAY da su igre dobre za ispuhati se,riješiti frustracija,izbaciti negativnu energiju...Nebih se složio s time.Ja dok negde zapnem kunem tak da se isus križa tam gore.I živciram se,da.Ajde,nemojte mi molim vas reči da dok nekaj nemožete preći jednostavno odložite miš i tipkovnicu i idete namještati kuću po pravilima feng shui-a!Primjer:Serious Sam.Igra za ispuhavanje.Jok!Na njoj sam se živciral ko majmun dok bi mi dolazile hrpe protivnika a ja bez municije.Neznam,neznam...

Arbiter of Change
20-09-2007, 06:47
Nisam nikad shvatio to sa "ispuhivanjem" kroz igre. Možda nemam dovoljno napet/problematičan život, ne znam. Kad mi ne ide u igri, jednostavno polagano kad nađem, jer nema se smisla živcirati oko tako nečega. Jedino što mi zna pritisnuti ono malo crveno dugme u glavi, jesu bugovi. Ali to nema veza sa mojom kvalitetom igranja, tako da to baš i ne spada tamo.

Ne potiskujte RL probleme, pa da mi ostali moramo patiti čitajući vaše Haxxorz!!111! N00b!11!! I slične uratke u MMO igrama. :P

Munjeni jarac
20-09-2007, 08:33
ne,nemogu se tak ispuhat kad igram,ak negdje zapnem moram to prec i gotovo.

20-09-2007, 09:26
q3 je odlična igra za ispuhat se...nije bit pobijedit več narokat nekog životinjski(po potrebi u zraku sa rocketom) :rotfl:

McPingvin_v2.0
20-09-2007, 11:14
q3 je odlična igra za ispuhat se...nije bit pobijedit več narokat nekog životinjski(po potrebi u zraku sa rocketom) :rotfl:
a bez aimbota?

20-09-2007, 11:24
[quote="amd freak":2a6ju17v]q3 je odlična igra za ispuhat se...nije bit pobijedit več narokat nekog životinjski(po potrebi u zraku sa rocketom) :rotfl:
a bez aimbota?[/quote:2a6ju17v]

Lik ne miješaj mi se u privatan život prije nego što pročitaš neke stvari.
Aimbotom se igra protiv onih koji koriste aimbot! :wink:

McPingvin_v2.0
20-09-2007, 11:29
ne, to se zove aim. imam iskustva s cheaterima, ne padam više na te spike "joj on cheata pa sam i ja" ;)

Neven <R>
20-09-2007, 11:31
Lik ne miješaj mi se u privatan život prije nego što pročitaš neke stvari.

Quake3 ti je privatan život? zanimljivo.

Ako se živcirate u igrama, namjestite na easy mod, tako ćete se najbolje ispuhati. :D
U online igrama nema gotovo nikakve šanse da se netko ispuše, jer će vas naživcirati ili klinci koji stalno pišu "n00b, ch34ater, razne psovke" ili cheateri ili jednostavno bolji igrači.

20-09-2007, 11:32
ne, to se zove aim. imam iskustva s cheaterima, ne padam više na te spike "joj on cheata pa sam i ja" ;)

I šta tebe hebe što ja koristim...i zašto...dečko fuckoff...i ideš jako offtopic...ovo je već 3-put da na nekoj temi ideš offtopic...sam da znaš :wink:

Umjesto svojeg liječenja frustracija i zagorčavanja života drugima odgovori na pitanje koje je postavio autor ili šuti.

A ako te osobno jebe moj aimbot zaigraj q3 s menom...preko punkbustera tako da nemogu varat.Kad si več tolko perfektna osoba kakvom se prikazuješ.

Neven <R>:ma čuo lik da sam koristio aimbot pa sad malo hebe u mozak...znaš njega..što od njega možeš očekivat nego tak nekaj.

McPingvin_v2.0
20-09-2007, 11:39
I šta tebe hebe što ja koristim...i zašto...
jebe me zato jer si prljava cheaterčina koja drugima gadi igru u koju su uložli hrpu novaca i/ ili vremena. ti si jedan od faktora zašto nekome igra više nije auspuh nego dolazi do "zomg, kako mi je skeljio hs sa rejlom preko cijele mape dok sam circle-strafe-buny jumpao!?"

i ne, ne kanim igrati q3 s tobom iz nekoliko razloga.
1. nisam igrao q3 u životu
2. ne kanim kupovati igru zbog nekog cheatera

i da, to što sam čuo je... glasina? bez razloga si banan sa servera i izbačen iz klana?

i ako malo bolje pogledaš, nisam offtopic frende.

20-09-2007, 11:52
E vidiš a ti si jedna velika neznalica koja nema pojma kolko čitera ima u q3.
kao 1.Tko si ti da mene javno nazivaš chiterom-pošto si samo čuo,nemaš dokaze!
2.Od kud tebi info da su mene izbacili zbog tog iz klana??Jer kolko znam dok sam igrao za klan nisam varao u natjecanjima niti se nemože pošto je punkbuster in!A prije samog varanja u kojem sam ulovljen par dana prije sam javno izrekao da odlazim iz klana zbog neaktivnosti igrača i mojih obaveza.Uz to sve pogledaj server info od servera na kojem sam koristio aimbot prije nego nešto kažeš.Jer kolko vidim na serveru se to stalno događa i free je.
3.I da offtopci si još nisam čuo da si spomenuo igru u kojoj se ispišeš osim što ovdje meni soliš pamet i želiš da drugi misle da sam ja prevarant ili što već.Ali ti neide.Oduvjek si mi bio najgori forumaš.Nikad nikome ništa ne pomažeš.Uvijek nekog vrijeđaš na tih način i zagorčavaš mu život.A nikad te nitko neželi banat jer imaš veze s redackijom.Pingvin to se sve zna.Zna se i da sam friško odbanan i da me želiš psihički shebati da opet popušim bananu.Al znaš šta ne nasjedam više na te tvoje fore.I počni se brinut za svoj život,jer očito je da s tvojim neš ne štima kad se mješaš u živote drugih.

A ti ne odustaj i dalje i samo seri po meni.

Kad če me netko na natjecanju uhvatiti da varam onda mi može reč da sam cheater...A ne neka osoba koja mi nakon 7 godina igranja q3 dođe i kaže načuo sam da si cheater..ha ha ha..ono ko da gledam simpsone...very funny.

Izvinjavam se moderatorima na ovome...

EDIT:I više ti ne odgovoram da ne dođe do offtopica..jer znam da ču najebati ja a ne ti.

McPingvin_v2.0
20-09-2007, 12:02
1.Tko si ti da mene javno nazivaš chiterom-pošto si samo čuo,nemaš dokaze!
Dokaza ima, i to na internetu.
http://clan-xii.com/forum/index.php?topic=2169.0
a pošto piše da imaš life- time ban s njovih stranica, nisam siguran da ćeš to moći pročitati... al ok, ti se krećeš u hakerskim krugovima pa ćeš se snaći, zar ne?

2.Od kud tebi info da su mene izbacili zbog tog iz klana??Jer kolko znam dok sam igrao za klan nisam varao u natjecanjima niti se nemože pošto je punkbuster in!A prije samog varanja u kojem sam ulovljen par dana prije sam javno izrekao da odlazim iz klana zbog neaktivnosti igrača i mojih obaveza.Uz to sve pogledaj server info od servera na kojem sam koristio aimbot prije nego nešto kažeš.Jer kolko vidim na serveru se to stalno događa i free je.
vidi gore.

3.I da offtopci si još nisam čuo da si spomenuo igru u kojoj se ispišeš osim što ovdje meni soliš pamet i želiš da drugi misle da sam ja prevarant ili što već.Ali ti neide.Oduvjek si mi bio najgori forumaš.Nikad nikome ništa ne pomažeš.Uvijek nekog vrijeđaš na tih način i zagorčavaš mu život.A nikad te nitko neželi banat jer imaš veze s redackijom.Pingvin to se sve zna.Zna se i da sam friško odbanan i da me želiš psihički shebati da opet popušim bananu.Al znaš šta ne nasjedam više na te tvoje fore.I počni se brinut za svoj život,jer očito je da s tvojim neš ne štima kad se mješaš u živote drugih.
Moje ispuhavanje ima veze s tvojim čitanjem, jer se jako dobro sjećam vremena u W: ET-u kada je bio jedan cheater na serveru i kraj njega nisi mogao normalno igrati. Fora je kad te on vidi kroz zid.
Mene neće nitko banati?
Četiri bana, jedno brisanje acc-a. Veze su mi samo takve, ako ćemo tako gledati. Ja tebe ne želim psihički sjebat da opet pobereš bananu, jer ćeš ti to sam napraviti. Samo te trenutačno pere, sedma po redu, faza pokajnika i "ajmo se držati za ručice kao da ništa nije ni bilo".
Da, moj život nije u redu. Debel sam i iskompleksiran zbog toga te zato tražim online žrtve.

A ti ne odustaj i dalje i samo seri po meni.
Ako ti tako želiš, no sumnjam da će mi se dati.

Kad če me netko na natjecanju uhvatiti da varam onda mi može reč da sam cheater...A ne neka osoba koja mi nakon 7 godina igranja q3 dođe i kaže načuo sam da si cheater..ha ha ha..ono ko da gledam simpsone...very funny.
Kad te nekio na natjecanju uhvati da opet cheatas pokucat će ti doma na vrata i upoznati zube s baseball palicom. Ili bi samo tako ja radio sa svim cheaterima, nevezano za tebe.

Izvinjavam se moderatorima na ovome...
I ja.


U igrama se sve manje ispuhujem, jedino za to mogu koristiti SS serijal, eventualno fun war s klanom jer se na publicima u et-u i qw-u gube živci kao ratkape u dubravi.

/off s topica.

Paran0a
20-09-2007, 12:10
Super mario..world 8..ubijam se...

Lord Jambrek
20-09-2007, 12:27
kao 1.Tko si ti da mene javno nazivaš chiterom-pošto si samo čuo,nemaš dokaze!


http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=13671&highlight=wallhack




Inače je postal 2 meni igra baš onak za ispucavanje, lijepo se bacim na kolinje i gotovo.

SnowFlake
20-09-2007, 12:29
vidim ljubomorne ljude
:D

Sonic_Moronic
20-09-2007, 12:43
Igre me jednostavno ne mogu živcirati. Iz čistog mazohizma odmah krećem na najvećim težinama.

Quiet Riot
20-09-2007, 12:48
Nisam nikad tako doživljavao igre, služe mi za opuštanje, ne kužim pojmove "adrenalinska akcija itd...", čak i uz UT sam miran ko kaktus na mjesecu...

ZorgTheBorg
20-09-2007, 13:39
Meni su igra samo i jedino zabava, a ako se uz nesto zivciram e onda to nije zabava i gotovo. A vise mi je utociste nego auspuh. Jednostavno zaboravim na svijet.

Rocchiro
20-09-2007, 15:38
McPingvin_v2.0 & amd freak - fakof

vidim da ste se dotakli mrezne igre.donedavno sam klanski igral CoD 2,svaki hebeni clan mog klana se zivciral dok bi se dogodilo neko sranje.auspuh? NOT!

Sonic_Moronic
20-09-2007, 15:53
Ja jedino ne kužim koji bi vam ku*** trebao značiti taj auspuh...

Lord Ragnarok
20-09-2007, 17:32
caarmagedon me ohladi i to lagano, zato je cjelo vrijeme na kompu

Rocchiro
22-09-2007, 16:11
Ja jedino ne kužim koji bi vam ku*** trebao značiti taj auspuh...

http://www.zpr.fer.hr/predmeti/erg/2006/fleinek/slike/auspuh.jpg

Leoo
23-09-2007, 12:13
Ja jedino ne kužim koji bi vam ku*** trebao značiti taj auspuh...

http://www.zpr.fer.hr/predmeti/erg/2006/fleinek/slike/auspuh.jpgS:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nego vratimo se temi..
Neznam, kada igram online i gubim, iznerviram se ko kreten, dok pobjedjujem sretan sam i opustam se :D

Matilda Mother
23-09-2007, 12:45
Neznam, kada igram online i gubim, iznerviram se ko kreten, dok pobjedjujem sretan sam i opustam se :D

orprilike nešto tako...samo što u mene lete tipkovnice i miševi :D :D :D

pitajte king tigera kako izgledam dok igram klikado i gubim :rotfl:

Tri66a
23-09-2007, 13:25
Nema do tank rusha u nekom RTS-u pa kada sve lijepo leti u zrak....

Karlo_from_Bjelovar
23-09-2007, 14:08
Neznam, kada igram online i gubim, iznerviram se ko kreten, dok pobjedjujem sretan sam i opustam se :D

Babitz
24-09-2007, 17:20
ja prekinem igrati kad se zivciram jer su mi onda perfomanse najlosije. igram da se zabavim, ne da zivcanim

Jerry
24-09-2007, 17:48
Često znam pročitati na ovom forumu pa i u časopisu PC PLAY da su igre dobre za ispuhati se,riješiti frustracija,izbaciti negativnu energiju...Nebih se složio s time.Ja dok negde zapnem kunem tak da se isus križa tam gore.I živciram se,da.Ajde,nemojte mi molim vas reči da dok nekaj nemožete preći jednostavno odložite miš i tipkovnicu i idete namještati kuću po pravilima feng shui-a!Primjer:Serious Sam.Igra za ispuhavanje.Jok!Na njoj sam se živciral ko majmun dok bi mi dolazile hrpe protivnika a ja bez municije.Neznam,neznam...ma da...u WoWu monsteru ostane 5-6 hpa a meni 30 i satra me jednim napadiom,ljepo odložim tipkovnicu,miš,nakon toga uzmem miš zafitiljim od zid kao i tipkovnicu i ispušem se...a ako se relaksam igram Postal :D
@hanzo
što se tiče CoDa..jedan od razloga prestanka igre je bilo to razbijanje...

Dreadlock
24-09-2007, 19:44
Hocete se ispuhat?

otrcite 40 minuta

Arbiter of Change
24-09-2007, 22:40
Hocete se ispuhat?

otrcite 40 minuta
Je... ako hoćete ispuhati dušu.
Garantiram da vam nakon toga nekih 2 sata neće biti do kukanja. :)

Death By Sexy
26-09-2007, 08:38
znam da se niko neće složit samnom al hitman

Death By Sexy
26-09-2007, 08:51
jednostavno dok ubiš golog debelog gada se ispušeš... igra me opustila i uopće se nisam nervirao

sad ću ponovo usnimit :D

Death By Sexy
26-09-2007, 09:02
Još jedan primjer Carmageddon 1,2,TDR 2000.
GAZIIII!!

zaboravio carmu :D

Babitz
26-09-2007, 19:51
za smirenje, muzika > igre

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
26-09-2007, 19:58
jednostavno dok ubiš golog debelog gada se ispušeš... igra me opustila i uopće se nisam nervirao

sad ću ponovo usnimit :D
evo ima jedan sto se slaze :D kad u BM na onom partyu onog prestrasenog debeljka roknem, jesus :pray:

Šteker
26-09-2007, 19:59
Cigarete FTW

Dj_Morales
26-09-2007, 21:11
za smirenje, muzika > igre

da! slazem se! a od igara sta smiruje mi je samo mozda pes6!

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
26-09-2007, 22:25
za smirenje, muzika > igre

da! slazem se! a od igara sta smiruje mi je samo mozda pes6!
mene pes6 tek izludi!!!
igram s hajdukom protiv dinama na all stars i spusim 1-0, :kill:

Death By Sexy
27-09-2007, 11:03
Cigarete FTW

Signed na kvadrat!!

:pray:
igre - auspuh + 2 x bistrina = cigarete

Sinman
27-09-2007, 15:12
igre za ispuhivanje ne postoje ali za to ima tipkovnica

Peyo
04-02-2008, 16:18
U The Matrix: Path of Neo sam se znao ispuhati kako spada dok sam počeo sve šamarat oko sebe :)

Corusa
09-02-2008, 14:38
ne,nemogu se tak ispuhat kad igram,ak negdje zapnem moram to prec i gotovo.Stako i ja. al nekad usitinu nakon nečeg stresnog se moram malo opustit i zaboravit svjet oko sebe na sat dva

Ice
15-08-2008, 08:07
Po mojem misljenju tekken je za rjesavanje stresa :thumbs2:

narf
15-08-2008, 15:44
itekakav su auspuh.. ovo će zvučati smiješno, ali dok sam učio za prijemni - učio bih 2 sata, pa pola sata Assassins Creeda i to bi me odmorilo za daljnje učenje.. na neki način se odvojiš od svijeta i guštaš u križarskim ratovima, na neko vrijeme pobjegneš od prijemnog :D i da, upao sam na faks :pray:

wiseguy
15-08-2008, 19:57
Dobra tema igre mi apsolutno služe za ispuhat se.Mrzim kad mi neki mtf-erkaze sta će ti to živi u realnosti.Ma goni ga.

Nodakim
16-08-2008, 00:12
živi u realnosti...da...pobi svoju školu loly

Frky
17-08-2008, 23:59
Meni je jedino UT za ispuhati se! Na ostalo popizdim kad zapnem i odletim van cjepat drva/trčati/popit kavu....

Grim
18-08-2008, 10:46
Meni nisu igre za ispuhat se od bijesa meni su igre za zabavu

Maja
18-08-2008, 14:33
Meni je jedino UT za ispuhati se! Na ostalo popizdim kad zapnem i odletim van cjepat drva/trčati/popit kavu....

slažem se. neke me još više iživciraju, al ne i unreal <3

Mirko L
20-08-2008, 13:22
ima ih stvarno oje živciraju,ali ja debil ih nastavin igrat ali više ne....
tekken 5 me stvarno iživcira i umisto da još pokušavan i još više me iživcira,odlučih prestat...
strategije najviše smiruju

Psyclon Nine
06-09-2008, 17:00
Meni igre nisu auspuh. Meni od njih zapravo treba auspuh. Zato ih ni ne igram puno.

Flippy
06-09-2008, 17:52
Još jedan primjer Carmageddon 1,2,TDR 2000.
GAZIIII!!

:D

Cthulhu
06-09-2008, 22:16
novi dmc je odličan za ispuhati se...pogotovo kad pređete polovicu igre i započnete sa danteom...

wiseguy
01-10-2008, 11:59
živi u realnosti...da...pobi svoju školu loly
he,dobro ako si rekao idem po kalaša.
a neču sad sam se ispuhao

Arbiter of Change
01-10-2008, 14:00
novi dmc je odličan za ispuhati se...pogotovo kad pređete polovicu igre i započnete sa danteom...
Apsolutno, posebno jer je s Danteom malo veći izazov (po meni je Vergil easy mod zbog Devil Bringera).
Inače ne, igre mi ne služe kao ispuh jer većinom igram RPG naslove, a oni nisu baš najbolji ispusi (pogotovo ne stari jRPG naslovi).

Đuro-Pero Blatobran
03-10-2008, 23:03
Gta IV sam igro kod frenda na x-boxu, ispuho sam pol frustracija na ljudima, sam gaziš sa autom i gledaš kak lete po lijepoj fizici, onda sam sam sebe ubio par puta na motoru (i to na vrlo originalne načine) i poslije se super osjećo, prošlo me sve, a nahebala samo hrpa pixela. igre su odlični ventili.

ZorgTheBorg
23-10-2008, 21:47
Nije ni jedan pixel nahebao, oni su immortal dok ne ugasiš screen. A onda samo miruju.
Inače slažem se, nakon igara sve je bolje, a za razliku od droga, nema flash-backova ili depresije... samo ugodni snovi. :D

El Klinjo
26-10-2008, 11:16
san andreas mi najdrazi za ispuhivanje.

###DK###
26-10-2008, 16:16
san andreas mi najdrazi za ispuhivanje.

Meni za živciranje. :D
Nego, za ispuhivanje volim pucačine na normal težini.

Cthulhu
26-10-2008, 18:18
probajte novi brothers in arms,bacite granatu među tri švabe.gorefest,krv i iznutrice posvuda,nešto predivno...

Creed
16-11-2008, 00:56
postal....to je sve sto cu reci

crowap
16-11-2008, 13:02
uhh kad popizdim jadni igrači u codu i wolfu..... :)

Cthulhu
16-11-2008, 15:32
A Gears of War? Chainsaw Bayonette ftw, da ne spominjem granate i dismemberment.
I Far Cry 2 može poslužiti, uglavnom zbog toga što su neprijatelji preglupi da se obrane.

Creed
18-11-2008, 23:28
Neznam zasto ali volim UT i botove na najnizi AI i da vidimo ko ima sanse protive mene na flaku xD

Stvarno ne znam zasto