PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bitdefender me izluđuje!!!



RA7R
20-09-2007, 06:39
evo nabavio sam si najnoviji bitdefender i sve radi kako treba, no problem je što kad sa mozillom bilo kad idem na neku stranicu firewall pita do you want to allow this cookie, i tako u nedogled, stalno i stalno pa ako neko zna za neku opciju, jer sam več prčko po firewallu i pokušao omogučit sva mozili, no ta opcija je več upaljena, a ovi keksići me izluđuju, pogotovo na jubitu...

HalF-DeaD
20-09-2007, 08:17
Neka ti BitDefender bude samo antivirus a kao firewall instaliraj ZoneAlarm (prvo makni stare firewall)

Dyslexia
20-09-2007, 08:23
Neka ti BitDefender bude samo antivirus a kao firewall instaliraj ZoneAlarm (prvo makni stare firewall)



Podrzavam


Ali bolje bi ti bilo da maknes bitdefender sa kompa i instaliraj si zone alarm i nemas problema.

HalF-DeaD
20-09-2007, 08:57
Pa treba imat antivirus. Iako je po meni najbolja kombinacija ZoneAlarm/NOD32, ako je KUPIO bitdefender neka ga ostavi, nije loš av.

Dyslexia
20-09-2007, 09:08
A zone alarm Internet Security Suite antivirus i firewall u jedom stiti ko blesav. Nita ne prolazi. Ja ga koristim 2 godine i nikakvih problema.

RA7R
20-09-2007, 10:44
ok isključit ću firewall, no zanim me jel ikako mogu isključit za stalno onaj windows security alert pošto on stalno sere da su mi neke opcije bitdefendera isključene

HalF-DeaD
20-09-2007, 11:24
Control Panel>Security Center>s lijeve strane imaš Change the way security center alerts me>makni sve kvačice i stisni ok.