PDA

Pogledaj cijelu verziju : 25 to Life



goGAMERo
07-03-2006, 14:57
Evo probao sam igru i ukupni dojam je TEŠKA NEGATIVNA NULA, GRAFIKA 0, PRIČA 0, ANIMACIJE 0, MA SVE ZA NULA, aje molim vas pogledajte video recenziju (račićevu) tip vakat ima pravo igra je LOŠA NA kako IGGY kaže n-tu potenciju :killyou:
Sad mi fakat nije jasno kako je Tomo mogao dati ocjenu 79 igri koja zaslužuje čistu nulu(po meni) a koliko vidim i po osatlima!


otiđite na max.tportal.hr i pogledajte, bar ćete se dobro nasmijati! 8)

str33t6l0w
07-03-2006, 15:12
sve to sto si napisao potpisujem..... ali dodajem PREKRATKA!!!!!!!!!!

goGAMERo
07-03-2006, 16:03
i još nešto, NAJLOŠIAJ IGRA DESETLJEĆA 8) , ma stoljeća, lool aj pliz pogledajte onu recenziju, ja sam se valjo od smjeha, kako se onaj račić ukočio da opiše igru!

Osiru$
07-03-2006, 17:53
Soundtrack igre rula.

Prekratka je. U roku 3-4 sata sam ju završio. Ipak je singleplayer u ovoj igri više kao mod. gamero primijeti da je multiplayer najveći plus... i u recenziji.

str33t6l0w
07-03-2006, 18:06
istina... soundtrack je (po meni) jedan od boljih..... a i multyplayer je lud ;) barem ga probajte....

goGAMERo
07-03-2006, 18:27
Ma igra je sva u Kurcu, jedino je mjuza u igri super to je za pohvalu, a ostalo je po meni sranje kroz gusto granje!

T.N.T.
07-03-2006, 18:58
Ma igra je sva u Kurcu, jedino je mjuza u igri super to je za pohvalu, a ostalo je po meni sranje kroz gusto granje!

slažem se mjuza je zakon...na Račićevoj recenziji pjeva DMX, ako se ne varam...ali one jadne animacije i grafika... :kill:

ja koji jako volim taj gangsta stil mislim da je igra sranje...

volio bih da izađe jedna dobra gangsta igra...

jedina dobra je GTA: San Andreas...sve ostalo - smeće...

goGAMERo
07-03-2006, 19:01
Potpuno se slažem, GTA San Andreas je najbolja od najbolji moglo bi se reći "sveta", a i ja sam ljubitelj rap-a, hip0-hopa, grafita....... ali igra je fakat teško smeće!

Babitz
07-03-2006, 19:07
Ja GTA:SA ne bih pogledao da nema "in the ghetto" strukturu (rap, niggaz i to rulaju). mislim, igra i i dalje bila odlična, al nije to to

T.N.T.
07-03-2006, 19:11
Ja GTA:SA ne bih pogledao da nema "in the ghetto" strukturu (rap, niggaz i to rulaju). mislim, igra i i dalje bila odlična, al nije to to

slazem se...

ali bilo bi bolje da je atmosfera dobra kao i u prvom gradu...

jer tamo je stvarno pre*ebeno, rat bandi, grafit...

Babitz
07-03-2006, 19:12
true, al dosta o SA, ovo je o 25 to life
btw nigga, zak nisi na icq?

Kimi
07-03-2006, 23:07
Ponekad si mislim da su oni tu stranicu (max.portal.hr) napravili samo da bi nam nabili promet a kakti dali nam sliku da mi imamo prednost i možemo 'brzo' ju otvorit i sve pogledat.
Meni se recimo relativno sporo otvara pa me i živca malo i nikad nejdem na nju. Danas sam pogledala neke od tih najava (ne sve!) i eto ode ravno 100MB. Supač.... :? Hvala bogu da sam se prebacila na 2GB jer sam odavna već prošla 512... :cry:

T.N.T.
08-03-2006, 14:15
Ponekad si mislim da su oni tu stranicu (max.portal.hr) napravili samo da bi nam nabili promet a kakti dali nam sliku da mi imamo prednost i možemo 'brzo' ju otvorit i sve pogledat.
Meni se recimo relativno sporo otvara pa me i živca malo i nikad nejdem na nju. Danas sam pogledala neke od tih najava (ne sve!) i eto ode ravno 100MB. Supač.... :? Hvala bogu da sam se prebacila na 2GB jer sam odavna već prošla 512... :cry:

istina, max zonu su napravili samo za trosenje prometa...

pogledam jednu recenziju od 3 minute...i ode 15mb... :o

kako me tek zivcira onaj Račić... :?

Tri66a
08-03-2006, 15:30
HAHAHAHA!!!! "Ma kome ćeš ti uzvratiti vatru majmune jedan?"
"Kap u moru sranja...." "....ili ste recimo normalni,nedaj Bože...."
:rotfl:
Ajme meni!! Ovako se dobro nisam nasmijao već duže vremena...

goGAMERo
08-03-2006, 16:14
ili" Ljudima koji su pravili igru mogu preporučiti samo ovo" SREDNJI PRST::D:D:D :rotfl: