PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mark Knopfler u Zagrebu



Neven <R>
18-09-2007, 16:59
http://www.muzika.hr/default.aspx?id=12800

\o/

Kenyi
18-09-2007, 17:00
grejt zagrebpcani uvijek dobiju svu zabavu.

Jerry
18-09-2007, 18:41
vidio... :pray:

Simon the Dreamer
18-09-2007, 20:09
Jebote 300kn, pa nebi da je Roling Stoun...

Al ići ću ipak.

Neven <R>
18-09-2007, 20:11
Ko ti kriv kada si VIP.

Simon the Dreamer
18-09-2007, 22:13
A šta ću... 8)

Prince-Artas
19-09-2007, 19:27
nadam se da ću moć
inače baš poslijednih dana preslušavam njegove solo albume (tnx M@tej)

Dreamer Deceiver
19-09-2007, 19:51
nisam prevelik fan, ali definitvno poštujem njegov doprinos glazbenoj industriji

Neven <R>
19-09-2007, 23:35
nisam prevelik fan, ali definitvno poštujem njegov doprinos glazbenoj industriji
I zato ćeš mi kupiti ulaznicu, kako bi ja mogao uživati u njegovom doprinosu glazbenoj industriji.

Simon the Dreamer
20-09-2007, 10:55
nisam prevelik fan, ali definitvno poštujem njegov doprinos glazbenoj industriji
I zato ćeš mi kupiti ulaznicu, kako bi ja mogao uživati u njegovom doprinosu glazbenoj industriji.
A ti ćeš ju onda meni dati, kako bi mi mlađi naraštaji mogli naučiti u čemu je točno bio bit te stare glazbe koju neki zovu rok...

Bob Dylan
20-09-2007, 11:57
nadam se da ću ić.veliki sam fan straitsa i knopflera i baš bi volio vidit tog genija u živo...

m777
20-09-2007, 13:05
Upravo svira Six Blade Knife. \o/

unknown
20-09-2007, 14:28
lol, lagano biti dobar kada imaš cijeli orkestar iza sebe

http://youtube.com/watch?v=9XVVZPefbR4

lik ništa ne radi, samo mrmlja u mikrofon i jedan te isti ritam lupa po onoj gitari

Prince-Artas
20-09-2007, 20:15
neznam kako je to na njegovim koncertima, oće pjevat hitove dire straitsa il će promovirat svoje i svoj zadnji (solo) album

McPingvin_v2.0
21-09-2007, 00:11
unknown, sviraš li ti išta?

Neven <R>
21-09-2007, 00:12
lol, lagano biti dobar kada imaš cijeli orkestar iza sebe

http://youtube.com/watch?v=9XVVZPefbR4

lik ništa ne radi, samo mrmlja u mikrofon i jedan te isti ritam lupa po onoj gitari
Ja sviram gitaru i mogu ti reći da je Mark Knopfler jedan od najtalentiranijih gitarista na svijetu. to kaj si našao video gdje malo svira (jer je vjerojatno jedina pjesma od straitsa koju si čuo) je tvoja greška.
Evo npr. Sultans of Swing
4duYsRSCDgc
Telegraph Road
oFX7zVXlypc

Prestani gluposti pričati, hvala. Na glazbenom forumu bi te pokopali zbog takve gluposti, zapravo bilo koja normalna osoba koja je ikada čula ijednu njegovu pjesmu bi. Nemaš pravo ovako nešto napisati na temi o kojoj očito nemaš nikakvog pojma.

Simon the Dreamer
21-09-2007, 07:55
lol, lagano biti dobar kada imaš cijeli orkestar iza sebe

http://youtube.com/watch?v=9XVVZPefbR4

lik ništa ne radi, samo mrmlja u mikrofon i jedan te isti ritam lupa po onoj gitari
Ja sviram gitaru i mogu ti reći da je Mark Knopfler jedan od najtalentiranijih gitarista na svijetu. to kaj si našao video gdje malo svira (jer je vjerojatno jedina pjesma od straitsa koju si čuo) je tvoja greška.
Evo npr. Sultans of Swing
4duYsRSCDgc
Telegraph Road
oFX7zVXlypc

Prestani gluposti pričati, hvala. Na glazbenom forumu bi te pokopali zbog takve gluposti, zapravo bilo koja normalna osoba koja je ikada čula ijednu njegovu pjesmu bi. Nemaš pravo ovako nešto napisati na temi o kojoj očito nemaš nikakvog pojma.
Ja sam mislio samo reći glupa idiotčino, ali i ovo što si ti reko može...

Jerry
21-09-2007, 08:52
lol, lagano biti dobar kada imaš cijeli orkestar iza sebe

http://youtube.com/watch?v=9XVVZPefbR4

lik ništa ne radi, samo mrmlja u mikrofon i jedan te isti ritam lupa po onoj gitariomfg...:|

unknown
21-09-2007, 08:59
zrelost ljudi na forum......

McPingvin_v2.0
21-09-2007, 09:02
ti je očito nemaš.

unknown
21-09-2007, 09:06
ti je očito nemaš.

Nemam se volje s vama raspravljati, jebe mi se svaka misao koja ne odgovara općem mišljenju se popljuje. Nije ni čudo što ljudi odlaze sa foruma.

Simon the Dreamer
21-09-2007, 09:14
Ili je neko komentira i stavlja njezin kredibilitet u pitanje. Nije isto, znaš...

King tiger
21-09-2007, 09:17
lol, lagano biti dobar kada imaš cijeli orkestar iza sebe

http://youtube.com/watch?v=9XVVZPefbR4

lik ništa ne radi, samo mrmlja u mikrofon i jedan te isti ritam lupa po onoj gitari

:pray: :pray: :pray:

koji si ti lik

Nemam se volje s vama raspravljati, jebe mi se svaka misao koja ne odgovara općem mišljenju se popljuje. Nije ni čudo što ljudi odlaze sa foruma.

pa naravno da odlaze cim ima likova koji bi sve komentirali a ne razumije se .

Jerry
21-09-2007, 09:37
@unknown
gle,ja sam još dijete i sve to,ali bar poštujem talent i glazbu toga čovjeka i sve što je napravio..lik svira prstima,današnji gitaristi kolko ja znam sviraju trzalicama (rijetko koji prstima) a ti 18 god pa nepoštuješ nešta...a cajke su dobre jelda?to je prava glazba :boohoo:

nhf,ne želim svađu samo komentiram tvoj post :|

McPingvin_v2.0
21-09-2007, 09:39
Nemam se volje s vama raspravljati, jebe mi se svaka misao koja ne odgovara općem mišljenju se popljuje. Nije ni čudo što ljudi odlaze sa foruma.
Ne, popljuje se svaka idiotska izjava, kao tvoja.
Joj, vidi, kako je lijepo Pavaroti pjevao!
Je, lako njemu kad se samo treba derati i ima cjeli orkestar iza sebe.

Simon the Dreamer
21-09-2007, 10:26
Nemam se volje s vama raspravljati, jebe mi se svaka misao koja ne odgovara općem mišljenju se popljuje. Nije ni čudo što ljudi odlaze sa foruma.
Ne, popljuje se svaka idiotska izjava, kao tvoja.
Joj, vidi, kako je lijepo Pavaroti pjevao!
Je, lako njemu kad se samo treba derati i ima cjeli orkestar iza sebe.S :pray:

@ Jerry - ne sluša announ cajke, a to kaj knopfler svira prstima nije baš da ima veze s raspravom, ja isto sviram električnjak prstima jer mi trzanje nije jača strana, to je samo drukčiji stil.

Jerry
21-09-2007, 10:29
nisam baš neki gitarist i ostala sranja jer ne sviram gitaru prečesto...:)
samo kažem što znam ! :D
al glupost je što je popljuvao knopflera :?

Johnny68
21-09-2007, 10:46
haha, kako sam se nasmijao kad sam vidio sto ovaj prica o Knopfleru.
Pa daj, informiraj se malo. I kazes "samo jedan te isti ritam udara" :rotfl:
Uopce ne svira ritam gitaru, tako da... :D
I pogledaj na koji nacina Knopfler svira, pa onda pricaj takve gluposti...
Stvarno si car.. :rotfl: :rotfl:

Neven <R>
21-09-2007, 11:46
zrelost ljudi na forum......
Zrelost ljudi?

Ajmo ovako.

Ti dođeš na neki topic o nogometu i kažeš kako Ronaldinho sucksa i pokažeš video kako se dodava na treningu popraćeno izjavom "joj gle on se samo dodava".
Postoji razlika između čistog idiotluka i normalne rasprave. Kako uopće možeš raspravljati o nečemu o čemu najjočitije nemaš pojma?

Ti kažeš kako se svako tvoje mišljenje popljuva i da su na ovom forumu zli ljudi. Ajde učlani se na http://www.glazbeni-forum.comSi napiši tako nešto o Mark Knopfleru, zapravo odi na bilo koji forum glazbene tematike. Nisi razmislio da je problem možda u tebi?

Ili barem priznaj da si napisao glupost i da se ne razumiješ u tematiku.

Johnny68
21-09-2007, 18:13
Da, ne mozes tako pricati o necemu o cemu stvarno nemas pojma. Evo da si rekao da se tebi ne svidja kako on svira, to bi i nekako moglo proci.