PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jack Thompson, Hillary Clinton, Arnold Schwarzenegger



Glass
06-03-2006, 21:55
The Unholy Anti-Gamers Trio.

Vjerujem da vam naslov govori sve.
Pišite i pljujte po njima koliko vam srce želi, a ako se skupi dovoljno uvreda(kulturnih naravno) možda im pošaljemo mail da dođu pogledat koliko ljubavi imaju Hrvati za njih.






A oni koji imaju ljubaznu riječ za njih please read this (http://www.cbsnews.com/stories/2005/10/28/tech/gamecore/main992768_page3.shtml).

Babitz
06-03-2006, 22:37
kakve veze imaju spomenuti s gamingom? :o

Prince-Artas
06-03-2006, 22:41
čudi me da neznaš ko je jack thompson. to ti je onaj odvjetnik koji sere da igre kvare djecu i čine i ubojicama ma RETARDIRANI KRETEN :yuck: :yuck:

Babitz
06-03-2006, 22:51
oh
trebamo onda organizirat neki pokolj da ga utvrdimo da smo badass low iq moroni radi igara, to su iste gluposti ko ono da je gangsta rap povećavao nasilje :rotfl:

Glass
06-03-2006, 22:52
kakve veze imaju spomenuti s gamingom? :o


J. Thompson: Samoproglašeni anti-gamerski odvjetnik(nije zajebancija)
H.Clinton: Godinama pokušava ukinuti industriju gaminga
A. Schwarzenegger:S Hillary je pokušo staviti industriju gaminga(točnije ocijenjivanje tko smije igrati što) pod vlast američke države


U jebote dok sam ovo pisao imao sam osjećaj da pišem kakav dosje za CIA a ne za forum :rotfl:

Babitz
06-03-2006, 22:55
trebali bi napravit njihov fan site u kojima bismo im obradili slike u fotošopu za profil

DeusEx
07-03-2006, 12:14
ma njih treba :hangin: :killyou:

L3VI4TH
07-03-2006, 12:50
Ma nabijem ih ja na kurac

The-Borg
07-03-2006, 20:12
da ..

I HATE THEM

Wizard
07-03-2006, 20:56
Na lomacu, na lomacu :twisted:

D.E.M.O.
07-03-2006, 21:43
hehe da boje se tehnologije :rotfl:

Sgt. Bull
07-03-2006, 21:49
ma treba ih sve zaklat,ubit,prebit,nabit,pljunut,ne znam sta sve ne uradit. :twisted: :twisted:

Babitz
07-03-2006, 22:55
treba napravit igru u kojoj su glavni likovi :D

unknown
08-03-2006, 10:56
kakve veze imaju spomenuti s gamingom? :o


J. Thompson: Samoproglašeni anti-gamerski odvjetnik(nije zajebancija)
H.Clinton: Godinama pokušava ukinuti industriju gaminga
A. Schwarzenegger:S Hillary je pokušo staviti industriju gaminga(točnije ocijenjivanje tko smije igrati što) pod vlast američke države


U jebote dok sam ovo pisao imao sam osjećaj da pišem kakav dosje za CIA a ne za forum :rotfl:

oni to ne smiju napraviti pa znaš kakvi bi neredi izbili od gamerske populacije
diljem sveta

T.N.T.
08-03-2006, 14:18
Arnold se boji da roboti ne zavladaju svijetm, kao u terminatoru...zato zeli zaustaviti tehnologiju... :rotfl:

Babitz
08-03-2006, 14:20
Arnold se boji da roboti ne zavladaju svijetm, kao u terminatoru...zato zeli zaustaviti tehnologiju... :rotfl:

roflmao :rotfl:
he will be terminated :rotfl:

Nemesis
23-03-2006, 14:15
čudi me da neznaš ko je jack thompson. to ti je onaj odvjetnik koji sere da igre kvare djecu i čine i ubojicama ma RETARDIRANI KRETEN :yuck: :yuck:

majkumuspalimzombijsku...svaki neprijatelja racunala i stvari povezanih s istonavedenim je i moj neprijatelj.zato,ajmo svi u holivud i odsijecimo noge tome specijalcu!!!!!!!!!!!!!!!

Mafioz0r
18-04-2007, 15:35
Zamislite.... igrate Postal 3.... setate ulicom... imate sjekiru... vidite Jacka Thompsona kako drzi antigaming govor.... I napravite ono sto bi svaki mrzitelj antigamera napravio!!! :kill:

Arbiter of Change
18-04-2007, 15:36
Smiri se sa tim oživljavanjem prastarih tema, Modov savjet.

Mafioz0r
18-04-2007, 15:37
post 1 :
nesto sam cuo da u Postalu 2 mozete ubiti antigamere.... ali nisam igrao Postal 2... sram me bilo :cry:

post2 :
ali dobro, dosta mojih bijesnih komentara. Necu previse skretat s teme. Ali jedno je sigurno : antigamera ce uvijek biti (previse)

EDITED BY MORGOTH KOJI NEMA PAMETNIJEG POSLA NEGO EDITIRAT I BRISAT POSTOVE

Dreamer Deceiver
18-04-2007, 16:01
i opet radiš double postove :-x
već sam ti objasnio da postoji EDIT !!!

Lord Jambrek
18-04-2007, 16:11
Zamislite.... igrate Postal 3.... setate ulicom... imate sjekiru... vidite Jacka Thompsona kako drzi antigaming govor.... I ODSJECETE MU GLAVU!!! :kill: :kill: :kill: :kill: :kill:



EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


Treba poslat mail Running with Scissors-u za tu ideju, e genijalno.



Čovječe, nisam znao da je Arnie takav, znao sam za Thomposna i Clintonicu.

Mafioz0r
18-04-2007, 16:53
Ljudi, mi se previse koncentriramo na vrijeđanje antigamera. Antigaming ostavimo antigamerima, gaming ostavimo nama gamerima. Dok se oni na igre žale, mi bi se trebali na tim igrama zabavljati jer nikada neće doći taj dan kad će nam njihova mišljenja utjecati na zabavu u igrama!!!

THUNDER_DINIX
18-04-2007, 17:07
imaju ljudi pravo na svoje misljenje, neka pricaju sta god hoce, ne treba se time previse zamarat

Black Hawk Down
18-04-2007, 21:27
Isprike moderatorima.


Namijenjeno anti-gamer triju

:twisted: :-x :killyou: :ekipa: :rambo: :kill:

:D

Mafioso,ako zabrane gaming onda ćemo mariti,a to definitivno jack thompson želi učiniti.(znam neke ljude koji će za izvjesnu cijenu čovjeku pokazati pravi put)

str33t6l0w
18-04-2007, 22:11
Zamislite.... igrate Postal 3.... setate ulicom... imate sjekiru... vidite Jacka Thompsona kako drzi antigaming govor.... I napravite ono sto bi svaki mrzitelj antigamera napravio!!! :kill:

treba to poslat u Running with Scissors pa ce to sigurno i napravit (ili ce napravit mod u kojem ga dodajes u Postal 2) :rotfl:

Black Hawk Down
20-04-2007, 19:33
Velike isprike moderatorima i adminu,ali to govno američko je sada pretjeralo.Banajte me,nema veze.Moj sljedeći post će biti jako ružan.
HINT-Jack Thompson i Bill Gates.Smijem li. :pray:

Svinjoguz
20-04-2007, 20:58
ali to govno američko je sada pretjeralo.
HINT-S/agree

Rocchiro
20-04-2007, 22:01
Mislim da je Đek Tompson rođen za stand-up komičara

Sgt. Bull
20-04-2007, 22:36
Čika Đek Tompson očito ne prihvaća razvijanje tehnologije,zašto to samo on zna.Smatram da kada se često upitate zašto je gaming tako ne popularan,odgovor možete naći upravo ovdje.Problem je što su neke od "celebrity"-a upravo protiv gaminga i to što njegovi obožavaoci smatraju njega malim bogom na neki način smanjuje gaming populaciju.Jedna od stvari sa kojima se slažem u vezi sa čika Đekom jeste to da je danas djeci veoma lahko doći do igre koja sadrži nasilje.Mislim evo upravo sam pročitao što to kaže čika Đek i prema njemu je za masakar kriv Counterstrike/Halo(bori se i toliko mu je stalo da ne zna ni protiv čega se bori) u kojem je Caomaomalosampuko uvježbavao jelte pucanje iz puške,no dragi gospon Đek nije znao da je Caomaomalosampuko uzor bio film "Oldboy"(nešto ovako) prema kojem je on kopirao poze,pravio face na licu,uzimao sjekiru/pištolj...naravno za Caomaomalosampuko se ne zna da li je igrao CS,CoD2,Halo ili nešto no eto gosp Đek je to iskoristio i opet je iskrivio sliku o gamerima.Vjerovatno smo mi krivi i za Columbine 98' (http://en.wikipedia.org/wiki/Columbine_High_School_massacre)...opet smo mi na udaru...

/prd

Sova
21-04-2007, 10:25
J.bem ti toga Jacka Thompsona sad optuzuje Gatesa za taj masakr.Dsa bog da da netko unajmi batinara ili ubojicu za toga Thompsona ili cu mu ja jaja odrezat.A sad na HRT 2 seru nesto protiv neta. :rotfl: :twisted:

Dreamer Deceiver
21-04-2007, 10:34
J.bem ti toga Jacka Thompsona sad optuzuje Gatesa za taj masakr.Dsa bog da da netko unajmi batinara ili ubojicu za toga Thompsona ili cu mu ja jaja odrezat.A sad na HRT 2 seru nesto protiv neta. :rotfl: :twisted:

samo time kako serete protiv njega idete u njegovu korist da su gejmeri nasilni. Zu pizdite i stavljate te ratoborne smajleke te pizdite kako ga treba ubiti. A tako samo idete u njegov prilog da su djeca zbog gejmanja nasilna, a nisu. Ko će vam vjerovat da niste nasilni kad ovdje pokazujete svoje "nasilno" lice. Možda niste nasilni ni niš ali našeg Jacka Gamersjeka i ostale gamemrzice to neće zanimat. te će iskorist ovo da bi pokazali svijetu kakvi smo mi nasilnici :roll:

Xenon Demon
21-04-2007, 10:35
Da Bog da mu dica stajala na mine! Tome Jacku Thompsonu (infatilno ime)
poručujem to , jer mislim kao prvo kako je to prezime Thompson , ukinit igre
šta čemo onda ... osuđeni smo na možda....nogomet,vlatku pokos ,ivu sanadera.....to je strašno (Ajme da ga se dovatim T3lN3t-om)

Sova
21-04-2007, 10:36
J.bem ti toga Jacka Thompsona sad optuzuje Gatesa za taj masakr.Dsa bog da da netko unajmi batinara ili ubojicu za toga Thompsona ili cu mu ja jaja odrezat.A sad na HRT 2 seru nesto protiv neta. :rotfl: :twisted:

samo time kako serete protiv njega idete u njegovu korist da su gejmeri nasilni. Zu pizdite i stavljate te ratoborne smajleke te pizdite kako ga treba ubiti. A tako samo idete u njegov prilog da su djeca zbog gejmanja nasilna, a nisu. Ko će vam vjerovat da niste nasilni kad ovdje pokazujete svoje "nasilno" lice. Možda niste nasilni ni niš ali našeg Jacka Gamersjeka i ostale gamemrzice to neće zanimat. te će iskorist ovo da bi pokazali svijetu kakvi smo mi nasilnici :roll:Imas pravo ali sad sa ppizdia kad cujem ono sto s.ru na HRT2 sad upalite da vidite.

Rocchiro
21-04-2007, 12:40
Ja cu pokrenut ovakvu kampanju.Natovil bum nekog lika koji nikad u zivotu nije gejmal da se zaleti do neke obliznje skole i pokolje par ucenika i profesora,moze cak i cistacicu.I najvaznije od svega,nek na zid napise Jack Thompson made me do it!.I onda ja podizem tuzbu protiv Đeka Tompsona koji svojom ruznocom i gluposcu tjera ljude na masakre 8)

:|

Black Hawk Down
21-04-2007, 12:55
Jack Thompsonu želim lošu vazektomiju,naravno motormom pilom kojom će upravljati Jason(onaj iz petka 13.) :twisted:
Ja nisam nasilan samo sam živćan,zbog toga munjenog jarca.

The Boz
21-04-2007, 12:57
Jason? Iz petka trinaestog? Ajme, pa ta današnja mladež nije ni neokulturno obrazovana!

1van
21-04-2007, 14:08
Jao preziva se thompson,pa to mi najbolja puska na cod2 :D

Inace sram ga i stid bilo.

Dabogda mu djeca igrala PC igre :D

Black Hawk Down
21-04-2007, 15:53
Jason? Iz petka trinaestog? Ajme, pa ta današnja mladež nije ni neokulturno obrazovana!

Ne razumijem.

Mafioz0r
21-04-2007, 17:14
samo time kako serete protiv njega idete u njegovu korist da su gejmeri nasilni. Zu pizdite i stavljate te ratoborne smajleke te pizdite kako ga treba ubiti. A tako samo idete u njegov prilog da su djeca zbog gejmanja nasilna, a nisu. Ko će vam vjerovat da niste nasilni kad ovdje pokazujete svoje "nasilno" lice. Možda niste nasilni ni niš ali našeg Jacka Gamersjeka i ostale gamemrzice to neće zanimat. te će iskorist ovo da bi pokazali svijetu kakvi smo mi nasilnici :roll:

Da, mi smo nasilni. U igrama. I na internetu. Ali, kao što svi znamo, kad odigrate nasilnu igru puno ste mirniji u stvarnom životu. Kad ja igram UT 2004 i imam 447 killova (nije zapravo 447, to je prvo šta mi je palo na pamet), u stvarnom životu sam usporeniji od Max Paynea nakon što ubije 10 protivnika u Bullet Time-u.

Jack Thompson moze agresivnost na netu iskoristit protiv nas, ali ja mislim da se ne moramo bojati njega... nego Hilary Clinton. Zamislite da postane prdsjednica i provede neka svoja anitgamerska mišljenja u zakone. Sad sam malo Googlao i vidio da bi 45% Amera rado glasalo za nju.

Simon the Dreamer
21-04-2007, 17:24
Hmm, to sve proizlazi iz neobrazovanosti i nepostojanja pravih stručnjaka na području gaminga, zbog čega mediji sami pronalaze svoje stručnjake među brojnim nadriliječnicima, vješcima i sličnim moralnim dušebrižnicima, te ih iskorištavaju za svoj cilj propagiranja igara u lošem svjetlu servirajući tako masivno neobrazovanom svijetu potreban "Glas Znanosti" da opravda njihov ionako postojeći strah od tehnologije i bivanja pregaženim vremenom.
Trebamo naći prave stručnjake na tom području, pokazati par pravih istraživanja, a maknuti sve one doktorice pedijatrije sa preko 50 godina koje jednostavno ne mogu biti stručnjakinje zbog, ako ničeg drugog, onda premale količine vremena i iskustva da bi zbilja znale nešto na tom području.
Ali dok god javnost i mediji ostanu ovako neprijateljski nastrojeni prema igrama, ništa slično se ne može dogoditi, a nama jedino preostaje da svoje frustracije iznosimo po forumima, i nadamo se da će se uskoro nešto promijeniti.

Dreamer Deceiver
21-04-2007, 17:44
samo time kako serete protiv njega idete u njegovu korist da su gejmeri nasilni. Zu pizdite i stavljate te ratoborne smajleke te pizdite kako ga treba ubiti. A tako samo idete u njegov prilog da su djeca zbog gejmanja nasilna, a nisu. Ko će vam vjerovat da niste nasilni kad ovdje pokazujete svoje "nasilno" lice. Možda niste nasilni ni niš ali našeg Jacka Gamersjeka i ostale gamemrzice to neće zanimat. te će iskorist ovo da bi pokazali svijetu kakvi smo mi nasilnici :roll:

Da, mi smo nasilni. U igrama. I na internetu. Ali, kao što svi znamo, kad odigrate nasilnu igru puno ste mirniji u stvarnom životu. Kad ja igram UT 2004 i imam 447 killova (nije zapravo 447, to je prvo šta mi je palo na pamet), u stvarnom životu sam usporeniji od Max Paynea nakon što ubije 10 protivnika u Bullet Time-u.

Jack Thompson moze agresivnost na netu iskoristit protiv nas, ali ja mislim da se ne moramo bojati njega... nego Hilary Clinton. Zamislite da postane prdsjednica i provede neka svoja anitgamerska mišljenja u zakone. Sad sam malo Googlao i vidio da bi 45% Amera rado glasalo za nju.

ma nisam ja reko da ste nasilni, nego da svojim postovima samo idete njima u prilog. Mislim na postove : Treba ih granatirat, mu8čiti itd. Kad to te budale vide, oni će zaključiti da je sve to zbog igra, da zbog njih se tako ponašat i to bi dignulo prašinu. Ako hillayr dođe na vlast, zaboli me mi smo hrvati a ne merikoni

1van
21-04-2007, 19:03
samo time kako serete protiv njega idete u njegovu korist da su gejmeri nasilni. Zu pizdite i stavljate te ratoborne smajleke te pizdite kako ga treba ubiti. A tako samo idete u njegov prilog da su djeca zbog gejmanja nasilna, a nisu. Ko će vam vjerovat da niste nasilni kad ovdje pokazujete svoje "nasilno" lice. Možda niste nasilni ni niš ali našeg Jacka Gamersjeka i ostale gamemrzice to neće zanimat. te će iskorist ovo da bi pokazali svijetu kakvi smo mi nasilnici :roll:

Da, mi smo nasilni. U igrama. I na internetu. Ali, kao što svi znamo, kad odigrate nasilnu igru puno ste mirniji u stvarnom životu. Kad ja igram UT 2004 i imam 447 killova (nije zapravo 447, to je prvo šta mi je palo na pamet), u stvarnom životu sam usporeniji od Max Paynea nakon što ubije 10 protivnika u Bullet Time-u.

Jack Thompson moze agresivnost na netu iskoristit protiv nas, ali ja mislim da se ne moramo bojati njega... nego Hilary Clinton. Zamislite da postane prdsjednica i provede neka svoja anitgamerska mišljenja u zakone. Sad sam malo Googlao i vidio da bi 45% Amera rado glasalo za nju.

ma nisam ja reko da ste nasilni, nego da svojim postovima samo idete njima u prilog. Mislim na postove : Treba ih granatirat, mu8čiti itd. Kad to te budale vide, oni će zaključiti da je sve to zbog igra, da zbog njih se tako ponašat i to bi dignulo prašinu. Ako hillayr dođe na vlast, zaboli me mi smo hrvati a ne merikoni

Ako dode na vlast neka mi nismo ameri al koliko ti njih imas proizvođaca
u drugim drzavama,ali da su dobri,ali ako si procito u posljednjemu PCPlayu francuska vlada podupire Ubisoft da ne bi propao likovi su legende :bravo:

Dreamer Deceiver
21-04-2007, 19:15
samo time kako serete protiv njega idete u njegovu korist da su gejmeri nasilni. Zu pizdite i stavljate te ratoborne smajleke te pizdite kako ga treba ubiti. A tako samo idete u njegov prilog da su djeca zbog gejmanja nasilna, a nisu. Ko će vam vjerovat da niste nasilni kad ovdje pokazujete svoje "nasilno" lice. Možda niste nasilni ni niš ali našeg Jacka Gamersjeka i ostale gamemrzice to neće zanimat. te će iskorist ovo da bi pokazali svijetu kakvi smo mi nasilnici :roll:

Da, mi smo nasilni. U igrama. I na internetu. Ali, kao što svi znamo, kad odigrate nasilnu igru puno ste mirniji u stvarnom životu. Kad ja igram UT 2004 i imam 447 killova (nije zapravo 447, to je prvo šta mi je palo na pamet), u stvarnom životu sam usporeniji od Max Paynea nakon što ubije 10 protivnika u Bullet Time-u.

Jack Thompson moze agresivnost na netu iskoristit protiv nas, ali ja mislim da se ne moramo bojati njega... nego Hilary Clinton. Zamislite da postane prdsjednica i provede neka svoja anitgamerska mišljenja u zakone. Sad sam malo Googlao i vidio da bi 45% Amera rado glasalo za nju.

ma nisam ja reko da ste nasilni, nego da svojim postovima samo idete njima u prilog. Mislim na postove : Treba ih granatirat, mu8čiti itd. Kad to te budale vide, oni će zaključiti da je sve to zbog igra, da zbog njih se tako ponašat i to bi dignulo prašinu. Ako hillayr dođe na vlast, zaboli me mi smo hrvati a ne merikoni

Ako dode na vlast neka mi nismo ameri al koliko ti njih imas proizvođaca
u drugim drzavama,ali da su dobri,ali ako si procito u posljednjemu PCPlayu francuska vlada podupire Ubisoft da ne bi propao likovi su legende :bravo:

zapitaj se koliko dobrih proizvođača ima ili će imati "tvrtke" u drugim neameričkim zemljama

hacker
21-04-2007, 21:19
Sad Thompson krivi nasilne igre za onaj studentski pokolj u Americi, a mozda je tip isto tako gledao nasilne i krvave Švarcenegerove filmove :roll:

Gaming Monk
21-04-2007, 21:36
Činjenica je da je jack vec pedeset puta tužio razne proizvođaće ali nije mu uspjelo, budala vjerovatno ima love ko blata kad svaki put mora plačati troškove suđenja
a švarceneger isto... ja ću onda tužit njegove filmove da su me potaknuli da ubijem svoju baku...npr. terminator...

Ps1ho
22-04-2007, 01:40
al bitno da je schwarzi uzorvake (RYl7a3lnbaU)Sstvari radio

Lord of Darkness
22-04-2007, 11:08
al bitno da je schwarzi uzorvake (RYl7a3lnbaU)Sstvari radio

E da.

Jeste li gledali možda onaj dokumentarac(mislim da je) Farennheit(tako nekak se piše) 9/11. Kad su snimali situaciju u Kanadi gdje ljudi ne zaključavaju kuće, nema pljačaka i ne posjeduju oružje. Samo nekoliko km dalje preko rijeke iličegaveć Američki grad gdje čovjek ima 30 lokota na vratima, 400 ključanica i to je sve još lancima povezano i ima Magnuma koji može probušiti 7 ljudi i još 4 zida jednim metkom i još se boji da ga neće netko ubiti.

Anti gaming je sve poslijedica razloga zašto taj čovjek u americi tako živi u strahu. To su mediji. U americi (ako ste gledali koje vijesti), kako bi što bolje vijesti bile oni preuveličavaju i dramatiziraju. I onda naravno ljudi se uplaše i evo budala.

Black Hawk Down
22-04-2007, 11:23
al bitno da je schwarzi uzorvake (RYl7a3lnbaU)Sstvari radio

E da.

Jeste li gledali možda onaj dokumentarac(mislim da je) Farennheit(tako nekak se piše) 9/11. Kad su snimali situaciju u Kanadi gdje ljudi ne zaključavaju kuće, nema pljačaka i ne posjeduju oružje. Samo nekoliko km dalje preko rijeke iličegaveć Američki grad gdje čovjek ima 30 lokota na vratima, 400 ključanica i to je sve još lancima povezano i ima Magnuma koji može probušiti 7 ljudi i još 4 zida jednim metkom i još se boji da ga neće netko ubiti.

Anti gaming je sve poslijedica razloga zašto taj čovjek u americi tako živi u strahu. To su mediji. U americi (ako ste gledali koje vijesti), kako bi što bolje vijesti bile oni preuveličavaju i dramatiziraju. I onda naravno ljudi se uplaše i evo budala.


:rotfl: :rotfl:
To ti je ludi za oružjem isto od Moora.Farenhait 9/11 ti je WTC "bombardiranje".(zrakoplovi)

Lord of Darkness
22-04-2007, 16:07
:rotfl: :rotfl:
To ti je ludi za oružjem isto od Moora.Farenhait 9/11 ti je WTC "bombardiranje".(zrakoplovi)

U vidi stvarno. Sry na grešci

Sybelius
10-06-2007, 14:50
Shvatamo Amere i njihovu potrebu za paranojom,to im je dio kulture...ali šta je kod nas?Za vladajuću populaciju(institucije vlasti,crkva,školstvo...) interaktivna zabava je izvor delikvencije,da li je to amerikanizacija naših vladara! :twisted:
Kakva šikaniranja doživim na poslu poželim napraviti realno krviproliće,ali kad dođem kući upalim pc i ....opustim se uz virtualno nasilje.Nakon toga sam SMIREN,negativni naboji iz psihe postanu pozitivni.
:boohoo:

Jopax
11-06-2007, 23:10
heeeeeeees
baaaaaaaaaaaack(again)
:twisted: :twisted: :kill: :kill: :kill:
http://gamer.hr/

Burek_fr0m_SPACE
12-06-2007, 01:16
[quote="Black Hawk Down":3rhb01tw]
:rotfl: :rotfl:
To ti je ludi za oružjem isto od Moora.Farenhait 9/11 ti je WTC "bombardiranje".(zrakoplovi)

U vidi stvarno. Sry na grešci[/quote:3rhb01tw]
Inače, film se zove "Bowling for Columbine" i centralna je tema incident u Columbine srednjoj školi; gledao sam ga prije neki dan ponovo. Tu je Moore interviewisao Marlyna Mansona koga svi krive za svo zlo u Americi i šire, pa i za to što se dogodilo u Columbineu. Nije ga sam neki njegov fan, niti išta slično, ali čini mi se da je u cijelom filmu baš on rekao najpametnije stvari. Možda malo preparanoičan, kao i ostali Mooreovi uradci, ali svakako zanimljiv dokumentarac. Pogledajte ako niste.

Jopax
12-06-2007, 09:11
gledao i super mi je film ali ovo mi je najdrazi dio
NPBHtjZmSpw
:rotfl: :rotfl:

Rocchiro
12-06-2007, 15:49
treba predloziti Uwe Boll-u da snimi film o Jacku the legendi.prvi njegov film koji bi dozivio uspjeh-glupi film o glupom covjeku

zeko007
20-06-2007, 14:22
dobit ce oni batina od cjelog svijeta :twisted: :killyou: :)

Burek_fr0m_SPACE
20-06-2007, 16:10
dobit ce oni batina od cjelog svijeta :twisted: :killyou: :)
Nemoj više takve postove pisati i stavljati takve smileyje u njih... za svoje dobro.

1van
20-06-2007, 20:23
treba jACKA ljepo ufiksat zaljepiti za stolicu i dati da igra Postal 2, to se ljepo snimi(kak pisa po mrtvim ljudima :evil: ) posaljemo na "JuBiTo" i moze se ****** sa svojim zivotom i parnicama...
Done.

Jopax
21-06-2007, 21:10
Evo razloga za ponasanje Jacka Thompsona
http://www.ctrlaltdel-online.com/comic.php?d=20050808
:rotfl:

Lord Jambrek
21-06-2007, 22:24
E taj strip je bogovski, apsolutno sve možeš na sve nać odgovor u tom stripu.

Jopax
21-06-2007, 22:40
znam ja ga vec 2 sata citam :o
prezakon je

Dreamer Deceiver
21-06-2007, 22:43
treba jACKA ljepo ufiksat zaljepiti za stolicu i dati da igra Postal 2, to se ljepo snimi(kak pisa po mrtvim ljudima :evil: ) posaljemo na "JuBiTo" i moze se ****** sa svojim zivotom i parnicama...
Done.

zbog ovakvih ispada, mnogi ljudi umisle dasu gejmeri nove "ubojice" te da su ih igre učinile tako nasilnim i vulgarnim

1van
22-06-2007, 12:58
treba jACKA ljepo ufiksat zaljepiti za stolicu i dati da igra Postal 2, to se ljepo snimi(kak pisa po mrtvim ljudima :evil: ) posaljemo na "JuBiTo" i moze se ****** sa svojim zivotom i parnicama...
Done.

zbog ovakvih ispada, mnogi ljudi umisle dasu gejmeri nove "ubojice" te da su ih igre učinile tako nasilnim i vulgarnim

za to sam dobio inspiraciju iz TAXI 4, kad se nakraju onaj lik ufiksa pa puca po svemu i svacemu....

CRO.Monster
22-06-2007, 20:30
Švarci kolje ljude, reže ruke i pola glave (u filmu) a onda kaže da su igre krvave i da nisu za djecu...Vidi vraga.

The Boz
22-06-2007, 20:33
treba jACKA ljepo ufiksat zaljepiti za stolicu i dati da igra Postal 2, to se ljepo snimi(kak pisa po mrtvim ljudima :evil: ) posaljemo na "JuBiTo" i moze se ****** sa svojim zivotom i parnicama...
Done.

zbog ovakvih ispada, mnogi ljudi umisle dasu gejmeri nove "ubojice" te da su ih igre učinile tako nasilnim i vulgarnim

za to sam dobio inspiraciju iz TAXI 4, kad se nakraju onaj lik ufiksa pa puca po svemu i svacemu....
TAXI 4? Kad je trojka izašla, boga ti!?
To je kao kad sam u videoteci vidio Američku Pitu 5, i gledam, di je 4 prošla?

neon
19-07-2007, 16:29
Švarci kolje ljude, reže ruke i pola glave (u filmu) a onda kaže da su igre krvave i da nisu za djecu...Vidi vraga.

švarci je preveliki kralj :pray:

Gorky
21-07-2007, 09:07
Švarci kolje ljude, reže ruke i pola glave (u filmu) a onda kaže da su igre krvave i da nisu za djecu...Vidi vraga.

Samo treba pogledat arnoldove filmove i u svima osim u 2 ili 3 killcount raste preko 1000, u Komandosu tip ubija sa stvarima koje ja nisam vidio ni u jednoj jedinoj igrici, al mi je dao par dobrih ideja :rotfl: , tako da je on zbilja zadnji koji ima sta govoriti o losem utjecaju "krvoločnih" igri na djecu i mladez. jos uvjek mi se vrti ona scena iz Komandosa ka onom tipu odreze komad glave sa onim nastavkom za rezanje. to je krvavo, ne neka tamo igra.

Korpse
21-09-2007, 11:32
ma njih treba :hangin: :killyou:
slažem se i dodajem :twisted: :kill:
im so evil!!! ali to nema veze sa igrama...

Kablam
05-12-2007, 15:41
Evo razloga za ponasanje Jacka Thompsona
http://www.ctrlaltdel-online.com/comic.php?d=20050808
:rotfl:

:o

Šokantno

Babitz
05-12-2007, 19:12
kablame, ne želim bit prost... al jesi li čitao pravila foruma?

Korpse
05-12-2007, 21:40
ako se ne varam...
obnavljanje teme i debilni single smile post koji stoji samo da bi bilo +1?

Kablam
06-12-2007, 08:36
Ne razumijem što je sa švarcijem. Mislim on je glumio u Predatoru, Terminatoru i još svakom filmu koji bi ludog čovjeka natjerao na WICKED SICK! pokolj, i još se zauzima protiv nasilnih video igara.

I ajme onaj Hilary Clinton Nutcracker LOMI ORAHE (žišku) i to sa međunožjem :shock:

Samael
06-12-2007, 09:26
uf, Arni je upasno poljuljao svoj ugled kod mene. Nisam ovakvo nešto očekivao od njega, nakon jučerašnjeg tisućitog gledanja Predatora i kultne fore kad zabije gerilca nožem za zid i kaže: Stick around!

A Jack Thompson je ionako debil. Jel' mi itko može reći koliko je on parnica dobio protiv igara?

Marcellius09
06-12-2007, 10:00
ko ih je**

Korpse
06-12-2007, 14:52
ko ih je**
signed

Kablam
07-12-2007, 10:44
ko ih je**
signed

signed :pray:

Arbiter of Change
17-02-2008, 09:08
Očekivano, Jack Thompson krivi igre za ova napucavanja u Illinoisu:
rVCSXQvfhtA

Sybelius
17-02-2008, 11:30
he,he Nedavno su u Rio de Janeiru gradska uprava i policija izjavili da su nasilne igre krive za nasilje u ovom gradu,pa su odobrili cenzuru i zabranu prodaje. :rotfl:

Peyo
17-02-2008, 15:11
A mislio sam da Arnie obožava krv, nasilje i akciju :)

Peyo
17-02-2008, 15:39
Sry nema edit, majica za svakog gamera
http://www.wanderinggoblin.com/EditorIm ... Tshirt.jpg (http://www.wanderinggoblin.com/EditorImages/JackThompsonTshirt.jpg)
:pray:

Snake
17-02-2008, 20:43
Sry nema edit, majica za svakog gamera
http://www.wanderinggoblin.com/EditorIm ... Tshirt.jpg (http://www.wanderinggoblin.com/EditorImages/JackThompsonTshirt.jpg)
:pray:

hehe da mi je to negdje nabavit...

Peyo
18-02-2008, 13:24
Evo još jedan proizvod:

http://www.jinx.com/Content/Product/624p_1c_1b.jpg
:rotfl:

i još jedan

http://www.dabbledoo.com/ee/images/uplo ... _thumb.jpg (http://www.dabbledoo.com/ee/images/uploads/gamertell/take2-thompson_thumb.jpg)
:rotfl:

ZorgTheBorg
25-02-2008, 09:21
he,he Nedavno su u Rio de Janeiru gradska uprava i policija izjavili da su nasilne igre krive za nasilje u ovom gradu,pa su odobrili cenzuru i zabranu prodaje. :rotfl:
E sad će svijet živjet u krajnjem miru i slobodi :rotfl:

Korpse
25-02-2008, 15:52
Očekivano, Jack Thompson krivi igre za ova napucavanja u Illinoisu:
rVCSXQvfhtA
ma jebo ga, ovaj kaže našucavanja u Illinoisu, a on odmah krvie si igre... :-x

Sickmanno1
25-02-2008, 18:31
da su gameri nasilnici ubojice itd, sta tvrdi ovaj Thompson...onda vjerujem da bi covjek vec bio 2-3metra pod zemljom ^^

Skoljo
25-02-2008, 19:26
Sta njih briga kaj mi radimo, treba ih streljat :D...O tom bi trebo odlucivat neko drugi ak je neko ispod 18 onda ce ga valda starci kontrolirat...Koji debilceki :twisted:

vkgamer16
20-03-2008, 17:14
zbog glupog thompsona nikad nije sluzbeno izasao manhunt 2 i thrill kill