PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zbog Cece i Seke skoro zavrsio u Zatvoru



streetrace777
16-09-2007, 08:01
http://www.vecernji.hr/newsroom/regions ... 9/index.do (http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/podravina/2913569/index.do)

dugi
16-09-2007, 08:05
Da ,da pripremite si dobre odvjetnike,sve vas to ceka.A znate i sami kaj se dogodi kada se u zatvoru sagnete po sapun.

Matilda Mother
16-09-2007, 08:19
:pray:

Munjeni jarac
16-09-2007, 08:25
hahaha,to u vtc bilo omg :rotfl:

McPingvin_v2.0
16-09-2007, 08:29
eto djeco, dokaz da se ne isplati skidati nekvalitetnu muziku.

streetrace777
16-09-2007, 08:30
Hmm dobro nije samo zbog Cece.Bilo je tu i nase muzike i igara a najace mi to sto je skido na LAN-u

Nightyx
16-09-2007, 08:36
e neka mu kada sluša cajke...da su ga barem zatvorili na 4 godine... :twisted:

mravojed20
16-09-2007, 08:38
Baš nema sreće čovjek..

Babitz
16-09-2007, 08:41
sad sam se sjetio jedne epizode south parka

Nightyx
16-09-2007, 08:41
Baš nema sreće čovjek..

e pa ima što ja nisam bio sudac.

Lord Jambrek
16-09-2007, 08:43
na LAN Partyju,Sgdje se okupljaju mladi informatičari,Sigraju igrice na internetuSi razmjenjuju iskustva

:pray:

Nightyx
16-09-2007, 08:47
well....

streetrace777
16-09-2007, 08:47
na LAN Partyju,Sgdje se okupljaju mladi informatičari,Sigraju igrice na internetuSi razmjenjuju iskustva

:pray:

Lol ovaj dio nisam skuzio :rotfl:

Sonic_Moronic
16-09-2007, 08:48
Pa okupe se i igraju flash igre na netu, kako ne kužite. :)))

Lord Ragnarok
16-09-2007, 08:55
eto dječice, pazite što skidate,
i ne slušajte cajke već umrite prirodnom smrću XD (tak piše po zidovima)

Maloki
16-09-2007, 09:46
Odluka suda bila je da je Tomislav oštetio Hrvatsku diskografsku udrugu za 2.961 kunu, te za isti iznos Hrvatsko društvo skladatelja jer je bez njihove dozvole presnimio skinutu glazbu na nosače zvuka

I njega su na kraju kaznili samo zbog toga kaj je ostetio domace glazbenike?

GrimReaper
16-09-2007, 10:15
domaci glazbenici se vise grebu za prava nego inozemni..ceca neda pjesmu, daj pare viche..

ja joj ne bi dao ni klip kuruze :rotfl:

Simon the Dreamer
16-09-2007, 11:21
Ako je sve što se sjetio skidat bilo ceca i seka, onda i treba u zatvor...

Samael
16-09-2007, 11:24
Ako je sve što se sjetio skidat bilo ceca i seka, onda i treba u zatvor...

signed naveliko

Prince of Persia freak
16-09-2007, 11:32
Kaj nema već tema, world news Vol. 3?

Herr Schnitzel
16-09-2007, 12:42
Ako je sve što se sjetio skidat bilo ceca i seka, onda i treba u zatvor...

signed naveliko

lol

BlackDCRO
16-09-2007, 13:09
eto djeco, dokaz da se ne isplati skidati nekvalitetnu muziku.

:pray: :rotfl:

Paran0a
16-09-2007, 13:15
Ako je sve što se sjetio skidat bilo ceca i seka, onda i treba u zatvor...

kikl0p
16-09-2007, 13:22
tak mu i treba kad slusa "domaće"

Armachus
16-09-2007, 13:26
pogledajte samo You Toube. Tko od njih završava na sudu zbog povrede autorskih prava?

To je dobro rekao. Neka ukinu tu stranicu pa onda hapse ljude zbog piratije!

ludkopuska
16-09-2007, 13:39
eto dječice, pazite što skidate,
i ne slušajte cajke već umrite prirodnom smrću XD (tak piše po zidovima)

Amen :pray: :pray:

Inacem sramim se sto sam nedavno dobio piratsku igru, no original je 450kn a igra je fenomenalna :(

Inace, slazem se da ne valja hvatat pojedince koji skidaju smece sa neta dok je Jubito jos u igri :P

Mafioz0r
16-09-2007, 13:48
Ako je sve što se sjetio skidat bilo ceca i seka, onda i treba u zatvor...Affirmative.
A šta se tiče piiratstva, ja sam se morao odreći ppiratskih igara (ne pitajte zasto), odsad samo kupujem originale.... :(

Paran0a
16-09-2007, 13:53
zasto?

Mafioz0r
16-09-2007, 13:56
zasto?Rekao bih, ali bi dobio ban prije nego kazem "hej, zasto me neće logirat na forum?"

Maloki
16-09-2007, 15:00
pogledajte samo You Toube. Tko od njih završava na sudu zbog povrede autorskih prava?

To je dobro rekao. Neka ukinu tu stranicu pa onda hapse ljude zbog piratije!

youtube nije piratija

Čux
16-09-2007, 15:29
tak mu i treba kad sluša cjake

Herr Schnitzel
16-09-2007, 15:40
Inacem sramim se sto sam nedavno dobio piratsku igru, no original je 450kn a igra je fenomenalna :(

Daj, molim te...

^B4$t4rD^
16-09-2007, 17:42
Ako je sve što se sjetio skidat bilo ceca i seka, onda i treba u zatvor...

:rotfl: :rotfl:

ludkopuska
16-09-2007, 17:50
Inacem sramim se sto sam nedavno dobio piratsku igru, no original je 450kn a igra je fenomenalna :(

Daj, molim te...

Koliko znam, na ovom se forumu provodi vrsta "antipirate" politike, dosad sam naisao na bar 5 topica koji su dobili lock jer je tema bila od cdkeyeva do free dl igara... Tako da sam htio izraziti svoje slaganje s tim. Ionako sam vise zelio origigi.

medusa
16-09-2007, 18:02
Ako je sve što se sjetio skidat bilo ceca i seka, onda i treba u zatvor...
upravo tako

a dragi onaj koji je rekao da treba zabraniti youtube trebo bi ga odin lupiti kurCem po glavi, ako treba youtube zabraniti treba i radio.


Koliko znam, na ovom se forumu provodi vrsta "antipirate" politike,
mda, vrli naš forum odlučuje biti politički korektan. sto posto ga sanader posjećuje, vjerojatno čita ovaj post upravo sada (možda ste upravo vi sanader), pa se boje da im kiro himself ne uleti u stan, zajedno s primorcem i chuck norisom pa im zajedno opale kružni ak se spomene *hush hush the secret word that mustn't be censored*

D@rX
16-09-2007, 18:11
Koliko znam, na ovom se forumu provodi vrsta "antipirate" politike,
mda, vrli naš forum odlučuje biti politički korektan. sto posto ga sanader posjećuje, vjerojatno čita ovaj post upravo sada (možda ste upravo vi sanader), pa se boje da im kiro himself ne uleti u stan, zajedno s primorcem i chuck norisom pa im zajedno opale kružni ak se spomene *hush hush the secret word that mustn't be censored*[/quote]


:rotfl: :rotfl: roflmao covjece.

Armachus
16-09-2007, 18:14
pogledajte samo You Toube. Tko od njih završava na sudu zbog povrede autorskih prava?

To je dobro rekao. Neka ukinu tu stranicu pa onda hapse ljude zbog piratije!

youtube nije piratija

Ali je povreda autorskih prava! Na YouTube-u mos naci cijeli Ensiferumov DVD 10 godisnjice u Nosturiju!

D@rX
16-09-2007, 18:14
pa nek onda placa svaki video koji objavi pa nek korisnici moraju placat da gledaju itd... nema druge onda...

RayDX
16-09-2007, 18:20
na LAN Partyju,Sgdje se okupljaju mladi informatičari,Sigraju igrice na internetuSi razmjenjuju iskustva

:pray:

Lol ovaj dio nisam skuzio :rotfl:


XD Kakvi idioti... Treba ih sve upucati... Možda mladi informatičari i mogu proći ali oni su daaaaaaaaaaaaaleko od toga... Sve je to bahata dječurlija koja misli da zna napraviti kill sa krova crkve u CoDu... A ovoga treba na sud što svetinju naziva igricama :-x :twisted:

Burek_fr0m_SPACE
16-09-2007, 18:30
LAN PartyS[ln 'pa:ti]S- gdje se okupljaju mladi informatičari, igraju igrice na internetu i razmjenjuju iskustva.
Bar sam naučio nešto novo.

Inače, ja bih prije u zatvor strpao i legalne i nelegalne vlasnike audio zapisa (audio zapis != muzika) Cece, Seke i njima sličnih. A ni meni nije jasno kako su ga uhvatili. Možda je upisao svoje lične podatke u eMule, kao jedna idiotkinja iz SADa... Ako ništa, bar vidimo da se zakoni sprovode. Istina, više bih volio vidjeti da je zakon zaštitio nekoga ko je zaštite vrijedan, ali šta je, tu je.

medusa
16-09-2007, 18:35
možda su održali lan party u policijskoj postaji :D

Sonic_Moronic
16-09-2007, 19:15
Kako za boga miloga je YouTube piratija? Čim osvane neki anime video, gamad ga odmah miče...

Simon the Dreamer
16-09-2007, 20:17
LAN PartyS[ln 'pa:ti]S- gdje se okupljaju mladi informatičari, igraju igrice na internetu i razmjenjuju iskustva.
Bar sam naučio nešto novo.

Inače, ja bih prije u zatvor strpao i legalne i nelegalne vlasnike audio zapisa (audio zapis != muzika) Cece, Seke i njima sličnih. A ni meni nije jasno kako su ga uhvatili. Možda je upisao svoje lične podatke u eMule, kao jedna idiotkinja iz SADa... Ako ništa, bar vidimo da se zakoni sprovode. Istina, više bih volio vidjeti da je zakon zaštitio nekoga ko je zaštite vrijedan, ali šta je, tu je.
Koja je razlika izmedžu audio zapisa i muzike?

Fenrir
16-09-2007, 20:18
Muzika iliti glazba je nešto općenito, a audio zapis je pojedina pjesma/skladba?

Ps1ho
16-09-2007, 20:53
Odluka suda bila je da je Tomislav oštetio Hrvatsku diskografsku udruguSza 2.961 kunu, te za isti iznos Hrvatsko društvo skladateljaS jer je bez njihove dozvole presnimio skinutu glazbu na nosače zvuka

Bar su Ceca i Seka dio HDSa

Maloki
16-09-2007, 21:20
Bar jesu...



Koja je razlika izmedžu audio zapisa i muzike?

Audio zapis je bilo kakav zapis zvuka...

TheJopa
16-09-2007, 21:22
[quote]LAN PartyS[ln 'pa:ti]S- gdje se okupljaju mladi informatičari, igraju igrice na internetu i razmjenjuju iskustva.
Bar sam naučio nešto novo.

Inače, ja bih prije u zatvor strpao i legalne i nelegalne vlasnike audio zapisa (audio zapis != muzika) Cece, Seke i njima sličnih. A ni meni nije jasno kako su ga uhvatili. Možda je upisao svoje lične podatke u eMule, kao jedna idiotkinja iz SADa... Ako ništa, bar vidimo da se zakoni sprovode. Istina, više bih volio vidjeti da je zakon zaštitio nekoga ko je zaštite vrijedan, ali šta je, tu je.
Koja je razlika izmedžu audio zapisa i muzike?[/quote:1asfre4u]

Muzika je nešto lipo, šta valja, šta lići dušu bla bla, a audiozapis je širi pojam, audiozapis može bit muzika, a možeš snimit sebe kako npr. prdiš a možeš snimit i skup zvukova koje proizvodi ceca te prateći instrumenti. Zvuk prđenja kao i zvuk cece nisu muzika.

medusa
17-09-2007, 19:22
za mene je GlAZBA ideal, čista forma umjetnosti. ceca jest muzika, zato jer muzika je bilo što što ima neka osnovna obilježja glazbe, ali zbog svoje male umjetničke vrijednosti ne mogu proći kao glazba

miro u sutonu tihom
17-09-2007, 21:50
Kako ste mi smijesni sa tim svojim stavovima protiv narodnjaka...strasnoooo!

Ja slusam narodnjake (ne turbo-folk),oce mi tko sta napraviti,ako ocete nadjemo se negdje pa da vidim oce mi tko sta napraviti..ali glavno da po net.u stavljete one smajlije i pisete gluposti,a pola vas tu slusa to cim izadje van sa drustvom!
JADNO!

A sto se tice momka,to je glupost..ja skidam piratiju i skidat cu ju sve dok ju mogu naci na net.u,jer nedolazi u obzir da ja dajem 300-400 kn za neku igru;nezbog toga sto mi je to puno (imam dovoljno novca za takve stvari),ali zbog principa koji kazu da je glupost dati toliki novac za neku glupost!!!

A sad..kako je uhvacen,moze biti da je policija pokrenula neku akciju,tek toliko da pokazu malo ljudima da i oni znaju nesto ;)

Kako god..ja dajem ruku da ce lik i dalje skidati piratiju na net.u!

McPingvin_v2.0
17-09-2007, 22:03
^ban him!!!111

Human m0nst3r
17-09-2007, 22:05
Kako ste mi smijesni sa tim svojim stavovima protiv narodnjaka...strasnoooo!

Ja slusam narodnjake (ne turbo-folk),oce mi tko sta napraviti,ako ocete nadjemo se negdje pa da vidim oce mi tko sta napraviti..ali glavno da po net.u stavljete one smajlije i pisete gluposti,a pola vas tu slusa to cim izadje van sa drustvom!
JADNO!

A sto se tice momka,to je glupost..ja skidam piratiju i skidat cu ju sve dok ju mogu naci na net.u,jer nedolazi u obzir da ja dajem 300-400 kn za neku igru;nezbog toga sto mi je to puno (imam dovoljno novca za takve stvari),ali zbog principa koji kazu da je glupost dati toliki novac za neku glupost!!!

A sad..kako je uhvacen,moze biti da je policija pokrenula neku akciju,tek toliko da pokazu malo ljudima da i oni znaju nesto ;)

Kako god..ja dajem ruku da ce lik i dalje skidati piratiju na net.u!
Ne idu svi po klubovima di ti je pistolj obavezan ako oces uci da mos pucati u strop dok "narodnjak" dere. A ti kao znas sta ovdje na forumu netko slusa. I da dobivas opomenu radi promicanja piratije

Fenrir
17-09-2007, 22:05
^ban him!!!111

Da, reko je da ne sluša narodnjake koji nisu turbo-folk, LOMAČA, LOMAČA!!!11oneeleven

Lord Jambrek
17-09-2007, 22:07
Da, reko je da ne sluša narodnjake koji nisu turbo-folk, LOMAČA, LOMAČA!!!11oneeleven


Stevane, narodnjaci i turbo folk nisu isto.

Fenrir
17-09-2007, 22:09
Da, reko je da ne sluša narodnjake koji nisu turbo-folk, LOMAČA, LOMAČA!!!11oneeleven


Stevane, narodnjaci i turbo folk nisu isto.

Pa znam Darkovane, narodnjaci obični su smeće!!!, turbo-folk baybey, pitaj Kenovana, pola viski, pola koka kola :shy

http://www.imagesforme.com/images/4367avat_hrc.gif

McPingvin_v2.0
17-09-2007, 22:11
nenene.

Narodnjaci, marlboro, suzuki...

Werewolf
17-09-2007, 22:24
Slika sve kaze...
http://www.index.hr/images2/bbbcajkav.jpg

ssalG
17-09-2007, 22:48
Kako ste mi smijesni sa tim svojim stavovima protiv narodnjaka...strasnoooo!

Ja slusam narodnjake (ne turbo-folk),oce mi tko sta napraviti,ako ocete nadjemo se negdje pa da vidim oce mi tko sta napraviti..ali glavno da po net.u stavljete one smajlije i pisete gluposti,a pola vas tu slusa to cim izadje van sa drustvom!
JADNO!

A sto se tice momka,to je glupost..ja skidam piratiju i skidat cu ju sve dok ju mogu naci na net.u,jer nedolazi u obzir da ja dajem 300-400 kn za neku igru;nezbog toga sto mi je to puno (imam dovoljno novca za takve stvari),ali zbog principa koji kazu da je glupost dati toliki novac za neku glupost!!!

A sad..kako je uhvacen,moze biti da je policija pokrenula neku akciju,tek toliko da pokazu malo ljudima da i oni znaju nesto ;)

Kako god..ja dajem ruku da ce lik i dalje skidati piratiju na net.u!

Ovdje se pljuje na turbo-folka, a ne na narodnjake.
Takozvani "narodnjaci" su kao što i ime kaže narodne pjesme ili glazbeni stil jednog naroda, dok turbo-folk spada u najprimitivniji oblik glazbe poznat čovjeku.

M4mut
17-09-2007, 22:55
Slika sve kaze...
http://www.index.hr/images2/bbbcajkav.jpg

a jesi li ti svjestan toga, frende, da većina tih koji drže taj transparent, sluša cajke?

Werewolf
18-09-2007, 08:16
a jesi li ti svjestan toga, frende, da većina tih koji drže taj transparent, sluša cajke?

a jbg znam, zalosno je to ali istina :( ...

McPingvin_v2.0
18-09-2007, 09:48
a jesi li ti svjestan toga, frende, da većina tih koji drže taj transparent, sluša cajke?
pokaži koji si ti na slici :)

mravojed20
18-09-2007, 10:42
Ko mi je post obrisao? Onaj o "principu"?

Human m0nst3r
18-09-2007, 10:50
Nazad na topic.

ludkopuska
18-09-2007, 14:05
mda, vrli naš forum odlučuje biti politički korektan. sto posto ga sanader posjećuje, vjerojatno čita ovaj post upravo sada (možda ste upravo vi sanader), pa se boje da im kiro himself ne uleti u stan, zajedno s primorcem i chuck norisom pa im zajedno opale kružni ak se spomene *hush hush the secret word that mustn't be censored*
................|................
................|................
................|................
................V................

I da dobivas opomenu radi promicanja piratije

@meduza
Ne znam kako ti, al ja imam zelju ostat na ovom forumu. Sta sam trebo rec? "Joj ljudi, kako sam jeftino dobio jednu igru, na crno, evo vam broj, kak je dobra ova piratija! jesus!!!1"

Eh, da. miro, zalim one koji te poznaju :yuck:

Human m0nst3r
18-09-2007, 15:13
Ne nego to uopce ne pricas i kraj, a da si procitao pravila znao bi to.

ludkopuska
18-09-2007, 17:39
Ok, ok, necu vise spominjat piratiju na bilo koji nacin... I nisam tebe napado octavia

Human m0nst3r
18-09-2007, 17:48
Ja te moram upozoriti svejedno. :wink:

ludkopuska
18-09-2007, 17:59
Ma nema problema ;) Samo sam mislio da poruka nije bila jasna pa... valjda shvacas. Anyway, bilo bi obro da sad prekinem pisat svaki drugi post pa se cujemo sutra ;) Lock and Load :rambo:

P.S.

- namjeravate li diskutirati ili se hvaliti o skidanju piratskog sadržaja s interneta, biti ćete permanentno udaljeni s ovog foruma, bez upozorenja
Ne bi li onaj miro trebao biti udaljen s foruma? Vi ste mu obecali samo opomenu. Nije da se mjesam, samo napominjem. GG

medusa
18-09-2007, 19:27
mda, vrli naš forum odlučuje biti politički korektan. sto posto ga sanader posjećuje, vjerojatno čita ovaj post upravo sada (možda ste upravo vi sanader), pa se boje da im kiro himself ne uleti u stan, zajedno s primorcem i chuck norisom pa im zajedno opale kružni ak se spomene *hush hush the secret word that mustn't be censored*
................|................
................|................
................|................
................V................

I da dobivas opomenu radi promicanja piratije

@meduza
Ne znam kako ti, al ja imam zelju ostat na ovom forumu. Sta sam trebo rec? "Joj ljudi, kako sam jeftino dobio jednu igru, na crno, evo vam broj, kak je dobra ova piratija! jesus!!!1"

Eh, da. miro, zalim one koji te poznaju :yuck:
ne nisi. nisam ti ni srao. srao sam po politici foruma. objasni mi di sam u tom postu promicao piratiju
i sad će netko uletiti s "love it or leave it". ako ste pomislili postati takav odgovor, molio bih vas da razmislite: jeste li se ikad požalili na stanje u državi? ako je odgovor potvrda, a vaše mjesto boravka je u hrvatskoj, onda ispadate licemjer :wink:

pimp
18-09-2007, 20:36
on dobio 3soma kuna za 20cda
neki odavde bi miljune dobili za kaznu

ludkopuska
19-09-2007, 14:24
mda, vrli naš forum odlučuje biti politički korektan. sto posto ga sanader posjećuje, vjerojatno čita ovaj post upravo sada (možda ste upravo vi sanader), pa se boje da im kiro himself ne uleti u stan, zajedno s primorcem i chuck norisom pa im zajedno opale kružni ak se spomene *hush hush the secret word that mustn't be censored*
................|................
................|................
................|................
................V................

I da dobivas opomenu radi promicanja piratije

@meduza
Ne znam kako ti, al ja imam zelju ostat na ovom forumu. Sta sam trebo rec? "Joj ljudi, kako sam jeftino dobio jednu igru, na crno, evo vam broj, kak je dobra ova piratija! jesus!!!1"

Eh, da. miro, zalim one koji te poznaju :yuck:
ne nisi. nisam ti ni srao. srao sam po politici foruma. objasni mi di sam u tom postu promicao piratiju
i sad će netko uletiti s "love it or leave it". ako ste pomislili postati takav odgovor, molio bih vas da razmislite: jeste li se ikad požalili na stanje u državi? ako je odgovor potvrda, a vaše mjesto boravka je u hrvatskoj, onda ispadate licemjer :wink:

Ok, ocito je doslo do nesporazuma jerbo sam ja mislio da si meni reko ono o politici. Nema svade ok? :wink:

B4j4
19-09-2007, 14:42
neki odavde bi miljune dobili za kaznu
znam jednog takvog... danas je bio na ogledalu :rotfl:

Leoo
20-09-2007, 14:33
A majko moja, po tome bi 75% nas moglu lijepo u zatvor -.-
A zapravo i nebi, neznam ja barem nisam nikada prodavo te stvari...
Ali ovo je strasno, zamalo su zatvorili covjeka, a evo u mom gradu imaju 3 igraone i u sve 3 se mogu kupiti piratske igre :?