PDA

Pogledaj cijelu verziju : OPEN FILE



MTF*
15-09-2007, 13:17
dakle, ocu otvorit neki mp3, i on mi otvara s BSP (npr)...
znam ono open with, ali ocu nesto da mi UVIJEK otvara SVE mp3 fajlove s WMP...
dakle, ne samo taj fajl, nego svaki koji imam na kompu...
jel se to moze?
isti je prob kod slika, ocu da se otvara s windows fax & picture viewer, a ne sa Photoshopom CS3...
moze li se nekako to trajno za sve fajlove rijest?

15-09-2007, 13:19
desni klik na fajl....open with...chose program...odaberi s kojim programom hočeš da ti stalno otvara ali prije toga stavi kvačicu na always use the selected program to open this kind of file....


To ti je dovoljno napravit jednom za mp3 ili bilo što i od onda če se samo putem toga otvarat! :wink:

MTF*
15-09-2007, 13:21
mda, ali kad skinem opet neku novu sliku npr, otvarat ce s necim trecim...
nije mi toliki problem, ali me iritara... :D
EDIT=aj sve ok, radim s fajlovima kak je reko hellboy, thy obojici na pomoci... ;)
ljok

EDIT2=prije locka...kako vidit hidden file u folderu, ono, kao omote za album i to? i kako stavit tako taj hidden, da ga nitko ne vidi?

Frky
15-09-2007, 14:27
Start/control panel/folder options/view - nađi gdje ti pišehidden files and folders

dalja ćeš znati sam ...

Da bi sakrio neki file , jednostavno desni klik na njega/properties/hidden

MTF*
15-09-2007, 22:40
ja opet ne vidim album art, makar mi pise show hidden files and folders...

Frky
16-09-2007, 11:48
Pa onda nemaš te sličice u folderu! Ako slušaš preko wmp onda ti on sam (player) stavi sličicu onu gore kad ti svira neki album, ali moraš imati pravilno tag-an pjesme!

MTF*
16-09-2007, 12:14
dobro, mozda ih nema...
ali WMP mi stavlja krive omote albuma, pa neznam kaj mu je..

Frky
16-09-2007, 15:06
To ti je zato što ti wmp prepozna pjesmu kako je tag-ana i stavi automatski omot ... nešto tako uglavnom! Probaj skiniti omot i stviti u folder od albuma i vidi oće li raditi , odnosno oće li wmp taj omot otvoriti!

MTF*
16-09-2007, 15:10
sve mi pjesme imaju normalan tag, ja sam ih rucno sve radio...
nije do tog...
neznam, nij vazno, moze lock...