PDA

Pogledaj cijelu verziju : DVD film problem



Frky
15-09-2007, 13:11
Imam orginal dvd film Pathfinder koji ima samo ruski prijevod!

Zani ma me da li se može negdje skinuti hrv titlovi i ubaciti u film ili na novi dvd disk ili nešto slično...

Ako to nemože, onda me zanima s kojim programom je najbolje prebacivati dvd film u divx, da slika bude što bolja?

Armachus
15-09-2007, 16:16
http://www.titlovi-extra.com/

Frky
15-09-2007, 17:41
Ne to djete drago, nisi me skužio no nema veze!

Armachus
15-09-2007, 18:15
Skužio sam ja tebe. Barem mislim. Ti želiš titl ubacit na dvd tako kad ga pokreneš na dvd-u da ti on tamo bude, jeli to?

Frky
15-09-2007, 19:46
Da, ali kakve mi koristi kad dvd player ne prima ovakve titlove!?


Nego, ja sam mislio backupati film s dvd shrinkom ili decripterom i preko njih ubaciti prijevod (pošto imaju opciju da izbacivaš neke djelove pa se vjerovattno mogu i dodavati)! E , sad mene zanima gdje bih mogao nabaviti prijevod i ukojem formatu treba biti da ga ubacim!

Armachus
15-09-2007, 20:39
Da, ali kakve mi koristi kad dvd player ne prima ovakve titlove!?


Nego, ja sam mislio backupati film s dvd shrinkom ili decripterom i preko njih ubaciti prijevod (pošto imaju opciju da izbacivaš neke djelove pa se vjerovattno mogu i dodavati)! E , sad mene zanima gdje bih mogao nabaviti prijevod i ukojem formatu treba biti da ga ubacim!

E to ti nebih znao... sry ali ako se ne varam ovakav je topic vec bio, s istim problemom i mislim da je na rkaju rjeseno. Ali ne znam kako... znam nesto da ti prijevod mora biti istog imena kao i film. Np... Mate.avi prijevod je Mate.sub (ili neka druga ext.)

Frky
16-09-2007, 11:44
To je za divx filmove! Ja tražim kako ubaciti titl u dvd film!

Berax0r
16-09-2007, 17:46
nevjerujem da ima za DVD...pa ides sa DVD Shrinkom i sve izbacis i onda kada sve izbacis pretvoris u DivX format i dodas titlove...

Frky
16-09-2007, 19:05
nevjerujem da ima za DVD...pa ides sa DVD Shrinkom i sve izbacis i onda kada sve izbacis pretvoris u DivX format i dodas titlove...

Sve to fino i nema problema, ali me zanima s kojim je programom najbolje ripati dvd u divx format?

Berax0r
16-09-2007, 20:48
http://labs.divx.com/DrDivXSOvaj mi je dobar :wink: