PDA

Pogledaj cijelu verziju : prank warovi



Dreadlock
14-09-2007, 21:27
dakle,gledao sam filmic u multimediji,i napomenuo da i sam vodim prank war s frendom iako jos nije poprimio vece razmjere...jos smo na saranju knjiga i biljeznica olovkama i kemijskama,ispisivanje pogrdnih imena drugoga po skoli,sakrivanje torbi...

sad,pitanje za vas...vodite li prank war s nekim i koje poteze planirate ili ste ucinili,ili ako ne vodite,koje bi poteze cinili?

moj sljedeci potez:kad krene sarat s markerima po mojim knjigama,il kad mi smoci tenisice,majicu il hlace iz tjelesnog,kupit cu nekoliko kila sardela il neke ful smrdljive ribe i istrest mu u torbu(pritom pazeci da mu zaprlja sve knjige,a ak uspijem i tjelesni)...

r0pe
14-09-2007, 21:28
šta je to?

Dreadlock
14-09-2007, 21:30
šta je to?

kad se pocnete zafrkavat,a onda to preraste u rat koji se zasniva na iznenadenjima(uglavnom neugodnim) a inace

http://www.urbandictionary.com/define.p ... =prank+war (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=prank+war)


EDIT: iako ovdje pokazuju kako prank warovi ne postoje izvan kruga ljudi koji se mrze...
ja i frend to cisto iz zafrkancije...

TheJopa
14-09-2007, 21:30
šta je to?
Neka debilana teška čini mi se :?

Dreadlock
14-09-2007, 21:31
šta je to?
Neka debilana teška čini mi se :?

nije zapravo....fakat je zabavno XD

ZorgTheBorg
14-09-2007, 21:32
Ajd reci dokud ste došli/šta ste sve napravili :rotfl:

McPingvin_v2.0
14-09-2007, 21:36
sad,pitanje za vas...vodite li prank war s nekim i koje poteze planirate ili ste ucinili,ili ako ne vodite,koje bi poteze cinili?
ja tučem domagoja svaki dan, se to računa? :)

ZorgTheBorg
14-09-2007, 21:38
To je prank war samo za orkove
Ja zafrkavam Mafiosa da je test.. a i on mene.. al rijetko kad, da se ne bi prokužilo

Dreadlock
14-09-2007, 21:40
Ajd reci dokud ste došli/šta ste sve napravili :rotfl:

ok,ovako je pocelo jos prosle skolske godine negdje u sestom mjesecu,ja i on sjedimo skupa,jednom na satu sam od njega gledao sto je zapisao i malo jace sam ga gurnuo.on je onda mene gurnuo i tak smo se gurali neko vrijeme,pa sam ja njemu povukao jednu crtu olovkom prek strane u teku.Onda je on meni...i tako je pocelo.Prvo se rat sastojao sam od toga,saranja jednostavnih crta u teke.al onda je mene profa jednom prozvala da odgovaram,i dok sam odgovarao on je zasarao dve moje strane u teci prek cijelog gradiva koje sam bio ucio...tada sam ja to isto njeu napravio...zatim smo poceli ispisivati pogrdne parole za drugoga recimo (on(njegovo ime) voli vlatku pokos),pa smo si skrivali torbe,podvaljivali stvari u sendvice itd...cak smo napravili mirovni ugovor i potpisali ga,al ga se ne drzimo.i tako se rat zahuktava....

Dreadlock
14-09-2007, 21:41
sad,pitanje za vas...vodite li prank war s nekim i koje poteze planirate ili ste ucinili,ili ako ne vodite,koje bi poteze cinili?
ja tučem domagoja svaki dan, se to računa? :)

XD

pa....ajde dobro...iako nije specificno....:D

edit:sorry na double postu

r0pe
14-09-2007, 21:44
ahaaaaaa sad kontam, pa bilo je jednog rata al je završio

bio sam legi pljunuo na uho slučajno i poslije toga sam mu pošpricao jaknu autolakom isto slučajno, i onda se on meni htio osvetiti tako da mi je htio srediti sa debelom ženskom, pa mi je onda gumu probušio i ukrao mi nož za mazanje. onda sam ja kod njega jednom napravio puding a da on nezna..i od onda se neratujemo :)

Mafioz0r
14-09-2007, 21:49
To je prank war samo za orkove
Ja zafrkavam Mafiosa da je test.. a i on mene.. al rijetko kad, da se ne bi prokužiloIli Commander Shadowa.... lol
Jednom smo Zorga natjerali da misli da mora ici na dodatni sat iz kemije, 2-3 skolska sata se pokusavao sjetit kad mu je to profa rekla.... skoro nas je obojicu zadavio kad smo mu rekli da ga zezamo.... ali ipak nije, ja sam pobjegao bzinom svjetlosti, a Commander Shadowa je cekao enterprise pred skolom (osnovnoskolska fora, ne biste shvatili)
A cesto su i oni mene slicno zafrkavali...

ZorgTheBorg
14-09-2007, 21:52
To je prank war samo za orkove
Ja zafrkavam Mafiosa da je test.. a i on mene.. al rijetko kad, da se ne bi prokužiloIli Commander Shadowa.... lol
Jednom smo Zorga natjerali da misli da mora ici na dodatni sat iz kemije, 2-3 skolska sata se pokusavao sjetit kad mu je to profa rekla.... skoro nas je obojicu zadavio kad smo mu rekli da ga zezamo.... ali ipak nije, ja sam pobjegao bzinom svjetlosti, a Commander Shadowa je cekao enterprise pred skolom (osnovnoskolska fora, ne biste shvatili)
Njet njet, ja sam pitao ljude okolo, a tako ću i odsad raditi.

Mafioz0r
14-09-2007, 21:53
[quote="Zorg_The_Borg":1kzgump3]To je prank war samo za orkove
Ja zafrkavam Mafiosa da je test.. a i on mene.. al rijetko kad, da se ne bi prokužiloIli Commander Shadowa.... lol
Jednom smo Zorga natjerali da misli da mora ici na dodatni sat iz kemije, 2-3 skolska sata se pokusavao sjetit kad mu je to profa rekla.... skoro nas je obojicu zadavio kad smo mu rekli da ga zezamo.... ali ipak nije, ja sam pobjegao bzinom svjetlosti, a Commander Shadowa je cekao enterprise pred skolom (osnovnoskolska fora, ne biste shvatili)
Njet njet, ja sam pitao ljude okolo, a tako ću i odsad raditi.[/quote:1kzgump3]nije fer, tako nas uvijek skužiš

ZorgTheBorg
14-09-2007, 21:55
Zato smo i tu, da se ugledamo na eksperte gore :D

Dreadlock
14-09-2007, 21:56
Zato smo i tu, da se ugledamo na eksperte gore :D

daj razmazit ces nas :D

Mafioz0r
14-09-2007, 21:59
Jednom daaaaaavno u osnovnoj skoli su mi išle na živce sestrine frendice, pa sam se dogovorio s njom : svaki put kad me jedna od tih parazita počne zivcirat, ja sestri poderem poster.... Doživljavao sam orgazme dok sam joj trgao postere Linkin Parka :D

ZorgTheBorg
14-09-2007, 22:03
E da!
Mafiosa smo Commander Shadow i ja izglasali za potpredsjednika razreda.
Falila nam je potpora najglasnijih da bude i predsjednik!
:rotfl:

r0pe
14-09-2007, 22:05
tak su i mene sjebali, al ja sam jednog sjebao da bude blagajnik to je još gore :)

Dreadlock
14-09-2007, 22:07
tak su i mene sjebali, al ja sam jednog sjebao da bude blagajnik to je još gore :)

mene ovaj konstantno predlaze za predsjednika,raska je rekla da mu je to dobra ideja,pa sam jedan od kandidata,biramo iduci tjedan....

sad razmisljam kako da mu vratim....hehe

Mafioz0r
14-09-2007, 22:08
E da!
Mafiosa smo Commander Shadow i ja izglasali za potpredsjednika razreda.
Falila nam je potpora najglasnijih da bude i predsjednik!
:rotfl:
I SHALL HAVE MY REVENGE!!! :-x

Rocchiro
14-09-2007, 22:12
vec 4 godine to vodim s frendovima iz razreda.zadnje je bila petarda u cigareti (ne ona velika,nego 2 žabice) :wink:

ZorgTheBorg
14-09-2007, 22:14
E da!
Mafiosa smo Commander Shadow i ja izglasali za potpredsjednika razreda.
Falila nam je potpora najglasnijih da bude i predsjednik!
:rotfl:
I SHALL HAVE MY REVENGE!!! :-x
:nonono:
Sad ćemo se mi žalit raski da ne obavljaš potrpredsjedničke funkcije.

unknown
14-09-2007, 22:51
teška debilana

Dreamer Deceiver
14-09-2007, 22:59
ne vodim baš rat, ali svako tliko bude koja bitka

ZorgTheBorg
14-09-2007, 23:06
teška debilana
U teškim slučajevima. Ovak, casual, je zgodno

Simon the Dreamer
14-09-2007, 23:56
Ja imam nekaj slično, ali samo s tekama. Kad god neko od nas 3jice ode na wc ili samo ode i ostavi teku nadohvat, dok se vrati druga dvojica ju uredno ispune davidovim zvijezdama, četničkim parolama, crvenim zvezdama i sl.

I pokoji put pod vjeronaukom uvjerimo časnu da nečiji roditelji štuju vraga i tjeraju nas da kupujemo njihovu drogu...

HalF-DeaD
15-09-2007, 00:11
I pokoji put pod vjeronaukom uvjerimo časnu da nečiji roditelji štuju vraga i tjeraju nas da kupujemo njihovu drogu...

:rotfl: LOLOLOL :rotfl:

Lord Jambrek
15-09-2007, 07:37
Imao sam jedan mali prank wars s frendom dok smo uređivali prostor udruge, uvijek smo jedan drugima gluposti radili.

Jednom sam frendu pod matematikom gumicom izbrisao sve kaj je napisao u testu negdje 5min pred kraj sata. Ko mu je kriv kad ide na WC na samom kraju sata bez da mi riješi dva pitanja za koja sam ga zamolio.

Matilda Mother
15-09-2007, 11:24
frendica i ja imamo neš tipa toga, ali ne baš onako radikalno kako je navedeno na prvoj str. od autora teme

Frky
15-09-2007, 11:59
Nikad nisam imao prank warove jer me svi vole! :D

Dreadlock
15-09-2007, 12:06
Ma,u pon cu mu opet sakrit torbu(ak me ne vidi),pa cu cekat da vidim sto ce on,pa cu mu vjerojatno napisati pismo od tajne obozavateljice i stavit mu u torbu.A njen broj zamjenit cu brojem od raske......hm....mogo bih to napravit....:D

Munjeni jarac
15-09-2007, 16:24
mda
skrivamo jedni drugima torbe,pernice,gumice i to
jednom sam frendu nesto posarao po knjigi,on je naravno vratio sa penkalom pa smo si poceli kidat omote i sarat to
ugl zabavno ali imas previse stete u nasem sslucaju xD

xaviaz
15-09-2007, 17:16
ovo zvuci ko fore is osnovne ) haha )

Lord Ragnarok
15-09-2007, 17:18
pa kaj to rade u srenjoj? :|
nhf ali to je malo djetinjasto
i to definitivno ne radim, niti sam ikad radio

Dreadlock
15-09-2007, 17:46
pa kaj to rade u srenjoj? :|
nhf ali to je malo djetinjasto
i to definitivno ne radim, niti sam ikad radio


zasto je to djetinjasto?
pa to rade i puno stariji ljudi...

Maloki
15-09-2007, 17:48
Ma,u pon cu mu opet sakrit torbu(ak me ne vidi),pa cu cekat da vidim sto ce on,pa cu mu vjerojatno napisati pismo od tajne obozavateljice i stavit mu u torbu.A njen broj zamjenit cu brojem od raske......hm....mogo bih to napravit....:D

radje mu napravi osmrtnicu i naljepi po gradu il tako nes...

Dreadlock
15-09-2007, 17:52
Ma,u pon cu mu opet sakrit torbu(ak me ne vidi),pa cu cekat da vidim sto ce on,pa cu mu vjerojatno napisati pismo od tajne obozavateljice i stavit mu u torbu.A njen broj zamjenit cu brojem od raske......hm....mogo bih to napravit....:D

radje mu napravi osmrtnicu i naljepi po gradu il tako nes...


uuuuuuuuu....ova je dobra....iako sam takoder mislio da napisem nes u tom stilu...tj.oglas da prodaje nesto...

Maloki
15-09-2007, 17:55
to je jedan frend napravio proslu godinu jednom drugom frendu. Onda, frendica je tom frendu (ovome koji je radio osmrtnicu) dala broj u oglasniku, nes u stilu "napaljena dvadesetogodisnja bujna plavusa trazi muskarca za lude provode", pa su ga stalno zvali. Nakon par dana je karticu mjenjo :)