PDA

Pogledaj cijelu verziju : prokleti Sid Meier



Gwin
12-09-2007, 21:41
NEEEEEEEEEEEE!!

tko god da je radio jebenu civilizaciju 4 je idiot

nema teorije da jedan turski janjičar ubije moj borbeni helikopter.
to je tip na jebenom konju koji maše jebenom sabljom.. a tehnologija mu je još na prokletom brončanom dobu.

da je ne znam koliko jebenih janjičara.. da je doveo cijelu tursku vojsku, nema teorije da mi ubije 10 borbenih helikoptera ukopanih u gradu..
jedini način da sruši moj jebeni borbeni helikopter je da zavitla tu svoju prokletu brončanu sablju 20 metara u zrak i da potrga titanijumske elise prokletog helikoptera.

a da ne govorim o tome da je 10 jedinica chariota jače nego jedan tenk. WTF??? govorimo o 80 tona prokletog čelika.. halooo??? nakoju foru jebena kočija može neš napravit tenku.. mogu samo izać van i pišat po njemu i molit boga da tenk zahrđa.

pas mater jebenoj matematici bez trunke zdrave logike

Stryder
12-09-2007, 21:50
:pray: :pray: :rotfl: :rotfl:

kikl0p
12-09-2007, 21:57
a jbg morali su nekako izbalansirat nemre nije ni realno da ti imas helikoptere i tenkove a on konje i kocije

GrimReaper
12-09-2007, 22:06
hehe pa danas postoje plemena koja štuju drvo itd

hehe ovo gore je carski napisano..pogotovo za tenk :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ZorgTheBorg
12-09-2007, 22:17
:pray: :pray:
Sloboda izražaja FTW
To je ko u empire earth 2 kad mi neko kamenjem sruši futurističkog helića... ili još polje prebije tenk buzdovanom :-x

xaviaz
12-09-2007, 22:29
pro post trgo se za tank svaka cast :rotfl:

kulamasta
12-09-2007, 22:34
Nema logike da u svakoj pucacini glavni lik pobije tisuce negativaca, pa eto, svakodnevno se dogadja u igrama... A i u stvarnome zivotu je svasta moguce, pa cak i nevjerojarnije stvari od tvojih nabrojenih.
Eto, postoje "sretnici" koje grom ne da je pogodio jednom, ne dva put vec cak tri puta... A koja je to vjerojatnost...

Waylon
12-09-2007, 22:46
haha :pray:

evo prošlo 17minuta i još se smijem tenku. jebate, odličan post :rotfl:

btw, u potpunosti se slažem sa svime napisanim. šteta što su igru zasračkali tom nebalansiranošću. mislio sam da je to samo stvar trojke, ali i četvorka je to naslijedila.

EDIT: 23 minute

Arbiter of Change
12-09-2007, 22:59
Si ikad čuo za Milenijsko Stablo i oružja napravljena od njega? Buzdovan FTW. :D
Da, čudan je malo balans tamo... često.

SkunK
12-09-2007, 23:00
Smiri dozivljalje, to je samo igra , nekako se mora izracunati win faktor a to je matematika.

Neven <R>
12-09-2007, 23:52
/cut
Ne znam po čemu je četvorka posebna, to je sastavni dio civilizationa od prvog nastavka.

Gwin
13-09-2007, 00:11
nisam igrao prve 3..

tak da mi je ovo bilo novo..

anycase.. uninstall.. idem igrat monopoly prek neta.. to je realnije

Burek_fr0m_SPACE
13-09-2007, 00:18
Mda, Civ 4 je ionako nerealni šit od igre... pa pogledaj samo - ljudi su veći od zgrada!

Jopax
13-09-2007, 00:22
:rotfl: :pray:
Omg koji post
anyway nisam dogurao dalje od baruta pa ne znam za nebalansiranost ali štaš igra je dobra
kao i alpha centauri u kojem bi jedan mind worm pobio pola napadačke vojske dok bi ga jedan moj scout prebio ko od šale, ili još gore kad bi nenaoružani former ubio missle speedera :o

Neven <R>
13-09-2007, 00:40
Mda, Civ 4 je ionako nerealni šit od igre... pa pogledaj samo - ljudi su veći od zgrada!
Joj daj molim te, milijunski gradovi a imaju desetak zgrada. KAKO NEREALNO

Dux
13-09-2007, 00:52
Nema logike da u svakoj pucacini glavni lik pobije tisuce negativaca, pa eto, svakodnevno se dogadja u igrama... A i u stvarnome zivotu je svasta moguce, pa cak i nevjerojarnije stvari od tvojih nabrojenih.
Eto, postoje "sretnici" koje grom ne da je pogodio jednom, ne dva put vec cak tri puta... A koja je to vjerojatnost...

AH...Steven Seagal, Chuck Norris, Jean Claude Van Damme itd... :D

svijet je pun abnormalnosti

medusa
13-09-2007, 18:25
dobar post ali igra je sasvim ok.

revenion
13-09-2007, 19:01
nemam nista lose rec za civ4...meni je to prosjecna igra kojom se mogu zabaviti na dugo vrijeme...

W3DR4N
13-09-2007, 19:18
Takav balans jedinica je neizbježan, i Meier ga je svjestan. Na drugi način, ne bi imalo smisla raditi vojsku u početku, jer bi nakon par turnova bila za baciti.

scorpion667
15-09-2007, 15:35
hehe ova fora s tenkom je najbolja sto sam cuo. svaka cast care! :D

Hamti Damti
15-09-2007, 15:46
NEEEEEEEEEEEE!!

tko god da je radio jebenu civilizaciju 4 je idiot

nema teorije da jedan turski janjičar ubije moj borbeni helikopter.
to je tip na jebenom konju koji maše jebenom sabljom.. a tehnologija mu je još na prokletom brončanom dobu.

da je ne znam koliko jebenih janjičara.. da je doveo cijelu tursku vojsku, nema teorije da mi ubije 10 borbenih helikoptera ukopanih u gradu..
jedini način da sruši moj jebeni borbeni helikopter je da zavitla tu svoju prokletu brončanu sablju 20 metara u zrak i da potrga titanijumske elise prokletog helikoptera.

a da ne govorim o tome da je 10 jedinica chariota jače nego jedan tenk. WTF??? govorimo o 80 tona prokletog čelika.. halooo??? nakoju foru jebena kočija može neš napravit tenku.. mogu samo izać van i pišat po njemu i molit boga da tenk zahrđa.

pas mater jebenoj matematici bez trunke zdrave logike


Gwin da nije mozda ovo sto si prvo rekao kako janjicari kolju helice mozda bug?

Jer ZH je npr imao bug u kojem Colonel Burton s nozem unisti avion, i jos hrpe slicnih bugova tako da je mozda to to..

Sonic_Moronic
15-09-2007, 16:10
ZOMG!!!!11 Ukrajinski radnici u Cossacku su jači od nekih jedinica!!!11

Neki balans mora biti...

Neven <R>
15-09-2007, 17:42
Ove igre koje si naveo su RTS igre u TBS igrama se često događa da slabija jedinica pobjedi jaču, ali to je rijetkost i bolji igrač će na kraju uvijek pobjediti.

Neven <R>
15-09-2007, 18:03
Nije nepravedan balans već statistički uvijek postoji šansa da puno lošiji pobjedi puno boljeg. Zamisli bitku kao da se helikopteru pokvario motor i da su preživjele padobrance nekako uspijeli ubiti kopljanici prije nego što su se ovi snašli. Uvijek postoji šansa da nešto pođe po zlu.

Neven <R>
15-09-2007, 18:18
Jednom u 1000 puta, isto kao što se helikopter zabije u dalekovod jednom u tisuću puta. :P
Mislim ako ti već smetaju te činjenice u igri i smatraš ih nerealnim iskoristi malo mašte kako bi ih objasnio.

Neven <R>
15-09-2007, 18:23
Tvoj problem, nemoj igrati civ i gg.

medusa
15-09-2007, 18:44
nemam mašte dovoljno da si objasnim kako mi galija potopi razarač... ili kako mi pretpovijesni ljudi skrše tenk...
kuhar u razaraču flambira i nešto krene po zlu, boom
kromanjonac navuče tenk u baru nafte, i pobije ljude u tenku kad pokušaju izaći :D

Burek_fr0m_SPACE
15-09-2007, 19:20
Ja i dalje mislim da je Civ nerealno sranje od igre jer su u njoj ljudi veći od zgrada...

medusa
15-09-2007, 19:45
Ja i dalje mislim da je Civ nerealno sranje od igre jer su u njoj ljudi veći od zgrada...
upravo tako!1!!11!! a i amerika može osnovati islam lolz0r i onda budu ko onaj simba job laden!111

Jopax
15-09-2007, 21:05
gadovi sad mi se igra civ a ne znam kod koga mi je dvd :twisted:

Herr Schnitzel
16-09-2007, 09:17
Jedini Civ naslov koji mi se svida je Call To Power... Ostali hmmmm...

Fenrir
16-09-2007, 10:40
[quote="Burek_fr0m_SPACE":3dm7five]Mda, Civ 4 je ionako nerealni šit od igre... pa pogledaj samo - ljudi su veći od zgrada!
Joj daj molim te, milijunski gradovi a imaju desetak zgrada. KAKO NEREALNO[/quote:3dm7five]

Možda imaju velike podrume.

Tri66a
16-09-2007, 12:02
Tema (i postovi)je lol do neba :rotfl:

Jopax
17-09-2007, 20:18
Jedini Civ naslov koji mi se svida je Call To Power... Ostali hmmmm...

To baš i nije civ jer Sid nije imao nikakve veze sa njim, ali da to mi je jedan od boljih civ-ova posebno radi svemira i aliena :D
GADOVI sad mi se igra još više :twisted:

Jopax
17-09-2007, 20:52
Dajte prestanite
najbolje mi je u rise to poweru uključiš cheatove preko menua i uzmeš sve techove i napraviš space bombera i kolješ praljude iz svemira :rotfl:

Rang€r
19-09-2007, 12:04
nemam mašte dovoljno da si objasnim kako mi galija potopi razarač... ili kako mi pretpovijesni ljudi skrše tenk...

ak nisi primjetio ak ti njih napadnes oni se najcesce brane pa bjeze na brdo sto je pokriveno sumom dobijo 75% na obranu, a reci mi koliko je tenk ucinkovit na brdu prekrivenom sumom...

Civ 4 je uz heroese najbolji tbs :pray: :pray:

Prince of Persia freak
19-09-2007, 12:12
Čuj možda se tenk zaglavio u konjskim govnima od cavalary i onda se još pošorali po njemu :rotfl:

Jopax
19-09-2007, 18:19
Nije više proklet imam civ i bts 8)
razarač potone jer se nasuka na nešto, tenk slučajno pogodi u kamen i ovaj padne na njega i skrši ga :D

Rang€r
19-09-2007, 22:58
oh FFS...dajte više... :yuck:

nego mene zanima kako vi imate tenkove a cpu obicne warriore, spearmene i war chariote?

_Storm_
20-09-2007, 16:44
Uehehehehehe...ima vatle opake janjičare...s njima se nije dobro kačit`! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jopax
20-09-2007, 17:41
Hehe danas sam igrao sa keltima i sad zasad sam najjači 8)
Žestoka mi je fora kad sam dobio Mata hari great spy i on napravi svoju zgradu scotland yard, i neka moderna zgrada sa staklima i svime a okolo i dalje slamnate kolibe :rotfl:

medusa
20-09-2007, 20:39
oh FFS...dajte više... :yuck:

nego mene zanima kako vi imate tenkove a cpu obicne warriore, spearmene i war chariote?
pa ti se razviješ, a s njima ne podjeliš tehnologiju :roll:

Rang€r
20-09-2007, 23:19
ne djelim ja nista sa njima...

ako na settler igram i ja mogu imat helice a ovaj u kamenom dobu bit :P

al ako igras na noble i teze nece bas tak ici

Jopax
21-09-2007, 07:29
Meni je smjesno kako oni malo ulažu u istraživanje, ja sam obično znanstvenik tj. volim kad je sve napredno i radije imam dva advanced unita nego 5 nekim slabića, anyway dok je kompjuter istražio astronomiju(preko 30 turnova) ja sam već iz industrial agea prešao u modern :D

Gwin
21-09-2007, 17:39
Meni je smjesno kako oni malo ulažu u istraživanje, ja sam obično znanstvenik tj. volim kad je sve napredno i radije imam dva advanced unita nego 5 nekim slabića, anyway dok je kompjuter istražio astronomiju(preko 30 turnova) ja sam već iz industrial agea prešao u modern :D
yup..

i onda kad ja nekaj istražim.,. onda se javi Quatzalcoatl iz meksičkih Maya i kaže " we DEMAND you give us the technology of .... or you'll face the consequences"
ja odbijem a on proglasi rat i krene sa 200 !! unita spearmena na mene. i onda me jednostavno pregazi jer 200 kopljanika je jače od 6 helikoptera..

go figure.

Karlo_from_Bjelovar
21-09-2007, 18:06
[quote="Burek_fr0m_SPACE":390pp3a2]Mda, Civ 4 je ionako nerealni šit od igre... pa pogledaj samo - ljudi su veći od zgrada!
Joj daj molim te, milijunski gradovi a imaju desetak zgrada. KAKO NEREALNO

Možda imaju velike podrume.[/quote:390pp3a2]

xD :rotfl: :pray: mozda imaju velike podrume rofl...

Edit(Neven <R>):SJedan smajlić je dovoljan za iskazivanje emocija, da da.

_Storm_
22-09-2007, 09:21
Ehehehe...da "velike podrume"...LOOOOOOL... :D

Rang€r
22-09-2007, 18:02
ono govorite kak je sve sheet sto su stavili totalno 3D grafiku u civ 4 a sad vise ne valja, daj hebote poslusajte se

Jopax
22-09-2007, 19:06
Našo sam taktiku kao se rješit španjolaca :D
Mutual pact sa vikinzima i nagovorim španjolce mitom da ih napadnu i onda se ja zaletim i stučem ih
samo što nisam dobar sa njima da ih nagovorim :rotfl:
Stoka je duplo slaboja od mene i traži tribute od 1500 golda :rotfl:
sad ću ih pregazit i baš me briga za ostale :kill:

Jopax
22-09-2007, 19:34
ni to mi nije jasno...kak tipovi koji su barem 3 puta slabiji i teritrijalno i vojno od mene mogu tražiti tribute, raskide paktova i zahtijevati nešto uopće od mene? :o i onda kad ih satrem ICBM-ovima onda se svi ljute na mene zbog uporabe nuklearnog oružja...tko vam je kriv što ga vi nemate...

:rotfl:
sad ga i ja dobivam samo da manhattan project dobijem, ovi ni struju nisu dobili

Rang€r
22-09-2007, 19:39
ni to mi nije jasno...kak tipovi koji su barem 3 puta slabiji i teritrijalno i vojno od mene mogu tražiti tribute, raskide paktova i zahtijevati nešto uopće od mene? :o i onda kad ih satrem ICBM-ovima onda se svi ljute na mene zbog uporabe nuklearnog oružja...tko vam je kriv što ga vi nemate...

samoumisljenost, svaka im cast za taj potez :pray:

tak je prije bilo KRALJEVI=BOGOVI
FARAONI=SINOVI BOGOVA

itd. itd. itd.

Jopax
22-09-2007, 19:44
ili kad slučajno raznesem neki grad (recimo sa UN čudom) svi su u ratu sa mnom...WTF vam je svima, IMAM NUKLEARKE IDIOTI JEDNI!!! ali ne, ajmo koristiti vojne viškove u obliku tipova sa močugama koji idu na moje tenkove...

Dobro malo bih se morao bojat sumerana jer prebrzo napreduju ali nema veze u dobrim smo odnosima :D
Ja baš ne štancam unite jedino dva ili tri po gradu za obranu ali kad idem u rat onda idem u rat i pravim sve potrebno za blitzkrieg :D

predlažem rename i selidbu u gejming općenito jer ovdje više raspravljamo o igri nego što je pljujemo :D

Rang€r
22-09-2007, 19:57
ak ti je to dosadno dodi igrat Online ja sam jedno vrijeme igro, super bilo, sam sto ej bilo glupih quitera :-x :twisted: onda ih zamjeni glupi boot, koji zarati samnom mada smo u savezu :twisted:

King tiger
22-09-2007, 20:31
sto se tice prvog posta.

ono

kako se pobogu helikopteri mogu ukopat u gradu :pray:

ukoapni helikopteri :pray:

a st ose tice kevelrija i tenkova, etiopljani su odbili talijanske napade s tenkovima, sa obicnim macevima, skakali bi na tenk i kad bi ovi pokusali izac, samo bi im odrubili galvu.

al dobro

to su ipak talijani :D

Rang€r
22-09-2007, 21:57
ukoapni helikopteri :pray:

ni nemogu se ukopat, mogu se samo stacionirati ondje(zaspati) opcijom da kliknes na onaj icon "zzzzz" al ne dobivaju nikakav defense bonus

Herr Schnitzel
23-09-2007, 10:58
heh, si igrao civilizaciju?
i da, to su ipak talijani, to je kao da pošalješ francuze u rat...loša ideja...


Francuzi su jedina nacija na svijetu koaj je izgubila rat protiv Talijana...

Etiopljane ne racunam.

McPingvin_v2.0
23-09-2007, 11:42
francuzi su jedina nacija koja nijedan rat nije dobila...unesi french military victories u gugl i idi na ono prati me sreća...
a srbi? :)

Herr Schnitzel
23-09-2007, 11:49
francuzi su jedina nacija koja nijedan rat nije dobila...unesi french military victories u gugl i idi na ono prati me sreća...

Francuska revolucija? Hpa, protivnik je takoder francuz lol...

Gwin
23-09-2007, 14:50
[quote="King tiger":1k9tqk8j]
ukoapni helikopteri :pray:

ni nemogu se ukopat, mogu se samo stacionirati ondje(zaspati) opcijom da kliknes na onaj icon "zzzzz" al ne dobivaju nikakav defense bonus[/quote:1k9tqk8j]na to sam mislio kad sam pisao post.. ali sam kao što se da primjetit bio mrvicu uzrujan

Rang€r
23-09-2007, 18:57
francuzi su jedina nacija koja nijedan rat nije dobila...unesi french military victories u gugl i idi na ono prati me sreća...

sta su radili dok je napoleon bio ziv :pray:

pola europe osvojili hebote!

Prince-Artas
23-09-2007, 19:22
francuzi su jedina nacija koja nijedan rat nije dobila...unesi french military victories u gugl i idi na ono prati me sreća...
a srbi? :)
heh...tru...

balkanski ratovi, WW1 (počela rat i našla se na strani saveznika)
možda ima još

Sterpo
23-09-2007, 19:48
a talijani su mi najjači :rotfl: :pray:

Jopax
23-09-2007, 22:09
E zna neko kako se rješit onog prokletog loadinga kad stavite da vam je menu civ4 i onda onaj fil ide, stvarno ide na živce jer dugo traje, kad stavim neki drugi menu nema ga, al ja oću onaj prvi sa onom muzikom moćnom :D

Norther
24-09-2007, 10:30
NEEEEEEEEEEEE!!

tko god da je radio jebenu civilizaciju 4 je idiot

nema teorije da jedan turski janjičar ubije moj borbeni helikopter.
to je tip na jebenom konju koji maše jebenom sabljom.. a tehnologija mu je još na prokletom brončanom dobu.

da je ne znam koliko jebenih janjičara.. da je doveo cijelu tursku vojsku, nema teorije da mi ubije 10 borbenih helikoptera ukopanih u gradu..
jedini način da sruši moj jebeni borbeni helikopter je da zavitla tu svoju prokletu brončanu sablju 20 metara u zrak i da potrga titanijumske elise prokletog helikoptera.

a da ne govorim o tome da je 10 jedinica chariota jače nego jedan tenk. WTF??? govorimo o 80 tona prokletog čelika.. halooo??? nakoju foru jebena kočija može neš napravit tenku.. mogu samo izać van i pišat po njemu i molit boga da tenk zahrđa.

pas mater jebenoj matematici bez trunke zdrave logikeajme koj si ti car :pray: :pray:

Rang€r
25-09-2007, 19:55
ajme koji si ti spammer :pray:

sto se tice srba... khm ... ma hebo necu komentirat jos ce me bannat a i flejma ce biti :( sam cu reci da nemaju pojma o ratovima...

ChR0NoS
05-10-2007, 13:53
[quote="Burek_fr0m_SPACE":25p4s8w7]Mda, Civ 4 je ionako nerealni šit od igre... pa pogledaj samo - ljudi su veći od zgrada!
Joj daj molim te, milijunski gradovi a imaju desetak zgrada. KAKO NEREALNO[/quote:25p4s8w7]
Da, ali to je samo takav prikaz, šta bi on sad trebao da gradovi zauzmu cijeli ekran, a ljudi se ne vide na ekranu. Možda je to malo nerealno, isto kao ono sa tenkovim i konjima, ali civ4 je jedna od najigranijih i najpopularnijih igara na našim prostorima, pa i šire.

Jopax
05-10-2007, 15:00
[quote="Burek_fr0m_SPACE":3s4j6w3w]Mda, Civ 4 je ionako nerealni šit od igre... pa pogledaj samo - ljudi su veći od zgrada!
Joj daj molim te, milijunski gradovi a imaju desetak zgrada. KAKO NEREALNO
Da, ali to je samo takav prikaz, šta bi on sad trebao da gradovi zauzmu cijeli ekran, a ljudi se ne vide na ekranu. Možda je to malo nerealno, isto kao ono sa tenkovim i konjima, ali civ4 je jedna od najigranijih i najpopularnijih igara na našim prostorima, pa i šire.[/quote:3s4j6w3w]

si ikad čuo za sarkazam???

Korpse
11-10-2007, 13:27
no comment.
ona sid meireova faca u civilizaciji beyond the sword me živcira.
toliko od mene :boohoo:

SnowFlake
11-10-2007, 13:38
Srbi nisu dobili ni jedan rat,a 2.svjetski,a ...
:rotfl:

SnowFlake
11-10-2007, 13:41
i kako je završilo? napoleon na otoku, a francuska svedena na prijeratne granice i postali su svačije kuje...važan je kraj a ne tok rata...

http://www.google.hr/search?hl=hr&q=fre ... raga&meta= (http://www.google.hr/search?hl=hr&q=french+military+victories&btnG=Google+pretraga&meta=)

hack man,hack
:D

BLOODdemon
11-10-2007, 18:20
hehe ovo gore je carski napisano..pogotovo za tenk :rotfl: :rotfl: :rotfl:

x0xmajax0x
19-01-2008, 16:26
Civilizacija 4 je zaaaakon!!! Da si pametan, mogao si odmah na početku ić na WORLD BUILDER i napravit si tenkove i one SAM infantryi razbit ih dok oni još nisu ni kotač napravili!!! ccc... :nonono:

Edi Sm187
19-01-2008, 19:34
a da ne govorim o tome da je 10 jedinica chariota jače nego jedan tenk. WTF??? govorimo o 80 tona prokletog čelika.. halooo??? nakoju foru jebena kočija može neš napravit tenku.. mogu samo izać van i pišat po njemu i molit boga da tenk zahrđa.
Fora ti je ta da jedan od kočijaša žrtvuje drugog kočijaša poganskom bogu da bi ovaj (bog imenom Ivo) poremetio probavni sustav i prouzrokovao jako toksične plinove vozaču tenka...

To je jedino logično objašnjenje....

Napalm3x
27-01-2008, 17:07
Daj molim te jesi li vidio neku realnu igru sličnu ovoj. Mislim ova nije realna, ali koja je?!

x0xmajax0x
09-02-2008, 15:04
Daj molim te jesi li vidio neku realnu igru sličnu ovoj. Mislim ova nije realna, ali koja je?!
tak je... u civizaciji otkriješ kršćanstvo 850. godine pr.Kr. khm khm... eto...

Maja
17-02-2008, 00:03
ne znam, meni je ta igra zanimljiva, a i poučna je na neki svoj način... meni je zakon...

Iron Storm
17-02-2008, 00:39
Meni je Civ dobra igra i tražim od nje samo opuštanje, briga me za realnost.

OSIM KADA:
-slabija nacija od mene TRAŽI nešto i PRIJETI MI RATOM a ja njih ne mogu isprepadati da mi daju nešto :-x
-(primjer) hebeni REGULAR SPEARMEN ubije 2(!) ELITE MUSKETMANA :-x
-ne mogu postići Space Victory jer moram puno ulagati u happiness ljudi da mi ne izbije (optional masovna) pobuna, znači science gotovo ništa (tko mi pomogne kako to riješiti dobije huge hug :wink: ) :D

Vukas15
18-02-2008, 20:52
Ma šta vi govorite, svi koji govore da je civ sranje su barem po meni jadni ljudi(osim onih koji ne vole rts žanr jer onda ne vole ni jednu rts igru).
Gle ovak igra nije rađena da bude ono grafika odlična, da se sve vidi kad se ljudi kolju, igra je rađena logički, strateški...
Igra je pr legendarna tj. serijal.


ps: osim nekih nebuloza kao ono kad se događa da sperman ubije tenka.... no to su bugovi, a koja ih igera nema.

Vukas15
19-02-2008, 15:36
to nije bug...da jest već bi bio ispravljen...
isprika

Koza
28-02-2008, 23:44
Gwin najbolji review neke igre definitivno... Ajme kako sam se nasmijao pa čak i sa velikim zakašnjenjem otkako je nastao ovaj topic... svaka čast... :D

Poludjelitulipan
03-03-2008, 02:19
Ma šta vi govorite, svi koji govore da je civ sranje su barem po meni jadni ljudi(osim onih koji ne vole rts žanr jer onda ne vole ni jednu rts igru).


Igra je fantastična i jako poučna ( pogledajte civilopediu ) ali bome nije rts :rotfl:

Vukas15
05-03-2008, 21:21
dobro tbs, vrlo slično(barem po meni)

vkgamer16
14-03-2008, 11:46
lol :rotfl: :rotfl: :rotfl:

vkgamer16
14-03-2008, 11:48
to ti je ko kad u nekoj pucacini imas 3 metka i 30 neprijatelja oko sebe a opet ih pobijes,nerealno

vkgamer16
14-03-2008, 11:50
Daj molim te jesi li vidio neku realnu igru sličnu ovoj. Mislim ova nije realna, ali koja je?!

spaceforce captains je realna ako izostavis cinjenicu da se odvija u svemiru :twisted: :twisted: :twisted:

Stryder
14-03-2008, 15:22
de stvarno se smiri, u svakoj temi napraviš dabl, tripl...post.
Mislim da bi trebao dobit marked dok se ne naučiš koristit edit