PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rainbow six lockdown



VVombat
06-03-2006, 12:58
Evo ja sam nabavio tu igru.... napokon...

i ja je instaliram bla bla bla bla...bla bla...

evo sada da pocnem posto ja volim igrati takticke pucacine pogotovo od TC-a(splinter cell,rainbow,digimon itd.)

meni se cini da su ovaj novi rainbow six malo previse olaksali za izgleda mladju generaciju...jer kada sam je pokrenuo i poceo kampanju vise nema odabiranja likova koji su za nesto specializirani kao prije nego su svi isti(sto god da im dam to znaju jako dobro koristiti)
nema vise planiranja prije misije nego je sve svedeno na par clickova i pocnem misiju(sto je vjerojatno dobro za nove igrace RS-a)

glazba je dobra,ali zvuk svih oruzja je gotovo jednak,malo su sjebali isto i kontrole iako su u proslim nastavcima bile bolje smjestene,atmosfera je bila bolja u starijim nastavcima...ali je ipak jako solidna igra sa par novih stvari.

pricu necu kritizirati jer Rainbow ne moze imati neku veoma originalnu pricu jer su sve iste gotovo ovaj je oteo onog,opljackao ono,bla bla...


i malo je i AI k vragu otisao

npr. ja zapovijedim da ostanu malo iza tako da ne bi teroristi dosli slucajno s ledja...i ja odem izviditi na ulicu jeli icega ima...te me napadne dobar broj neprijatelja i ja svoje pozovem i budale stanu ispred mene i ja ubijem svog clana ili kazem da ubace granatu u prostoriju a oni je bace pogode štok odbije se nazad i BOOM!!! kako sam ih na load-u htio poubijati :kill: :kill:

nadam se da necete usporedjivati ovu igru sa nekom drugom (npr. SWAT) niti neke povrsne odgovore...nego samo reci svoje misljenje o rainbow six serialu

goGAMERo
06-03-2006, 13:15
Gledao sma Račićevu recenziju da max.tportal i pravo ju je ispljuvo dao joj je ocjenu 2/5, kaže da se uopšte ne bi trebala zvati Lockdown, ali ja još nisam probao, pa neću ovde bezeze lupati!

Prince-Artas
06-03-2006, 15:38
jebena konverzija

BINUX
06-03-2006, 19:44
Ma smeće još uz sve ja imam probleme sa zvukom na nforce 4 chipsetu.

VVombat
06-03-2006, 20:04
jedino sto cu jos morati isprobati MP nadam se da ce to biti dobro

str33t6l0w
06-03-2006, 22:03
smece..... mogla je bit puno bolja......

jeretik
14-03-2006, 02:46
Kratko i jasno, ne mogu vjerovat sta su uradili od serijala

Rainbow Six 3 je remek djelo, a Lockdown nema ni napetosti ni dubine ni niceg...

Koliko se sjecam, cak je i March! Offworld Recon zanimljiviji od Lockdowna :rotfl: Ako ko ne zna sta je March!, evo link :rotfl: : http://www.gamerankings.com/htmlpages4/548928.asp

goGAMERo
21-03-2006, 16:54
Izgleda da je igra uistinu smeće, a nadam e da ću se u to još i dublje uvjeriti! :wink:

kalu4ever
22-03-2006, 12:44
ma sranje mislim clancy je popustio fisher je puno realniji ,samo zapitajte se ako clancy nastavi sa sranjima kakav nas to double agent čeka?

Prince-Artas
22-03-2006, 16:04
Kratko i jasno, ne mogu vjerovat sta su uradili od serijala

Rainbow Six 3 je remek djelo, a Lockdown nema ni napetosti ni dubine ni niceg...

Koliko se sjecam, cak je i March! Offworld Recon zanimljiviji od Lockdowna :rotfl: Ako ko ne zna sta je March!, evo link :rotfl: : http://www.gamerankings.com/htmlpages4/548928.asp

veliki potpis

VVombat
22-03-2006, 22:09
ma sranje mislim clancy je popustio fisher je puno realniji ,samo zapitajte se ako clancy nastavi sa sranjima kakav nas to double agent čeka?



na to ne zelim pomisliti :shock:


ali svatko ima uspona i padova npr. tomb raider :cry:

Prince-Artas
22-03-2006, 23:02
ma sranje mislim clancy je popustio fisher je puno realniji ,samo zapitajte se ako clancy nastavi sa sranjima kakav nas to double agent čeka?



na to ne zelim pomisliti :shock:


ali svatko ima uspona i padova npr. tomb raider :cry:

TR imao je uspon (prva 2 nastavka) i velik pad (svi ostali, vjerojatno i ovaj novi)

R4v3n_g4m3r
15-01-2007, 18:34
smeće.
Očito im niš novo nije palo na pamet pa su odlučili napravit bezveznu igru solidne grafe bazvezne priče i AI-ja.
Čudi me kako to da je Advanced Warfighter dobro ispao :? .

Prince-Artas
15-01-2007, 19:38
stari topic nepotrebo uskrsnut, igraj R6 Vegas,i ostavi se lockdowna

R4v3n_g4m3r
18-01-2007, 18:28
stari topic nepotrebo uskrsnut, igraj R6 Vegas,i ostavi se lockdowna

yo heard d man, do it!!

ChR0NoS
04-10-2007, 23:10
grafika je možda jedina pozitivna stvar u igri, uz AI sobnih vrata i priču iz šegrta hlapića...