PDA

Pogledaj cijelu verziju : GW trial key



vexx
12-09-2007, 11:42
gram WOW skoro dvije godine i vec mi je prilicno dosadio, pa bih probao GW.
Zamolio bih nekoga ako ima trial key da mi posalje na mail, cisto da vidim da li ce me igra uspjeti otrgnuti od WOW-a.
Hvala!

Thrall
12-09-2007, 14:53
Trial key traje samo 14 dana odnosno 10 sati tako da u tih 10 sati nećeš imat puno toga za vidit jer igra zapravo počinje tek kad dođeš na level 20 , a ne da tada prestaje i postane dosadno,sorry nemam.

streetrace777
12-09-2007, 16:13
Evo meni je dao RayDX sa ovog foruma a uja dajem tebi jer neam namjeru igrat

3JJN9-2G67M-H4MGQ-18P9B-D4326

Kron
12-09-2007, 21:24
imas 3 gb skinut

vexx
13-09-2007, 06:07
Evo meni je dao RayDX sa ovog foruma a uja dajem tebi jer neam namjeru igrat

3JJN9-2G67M-H4MGQ-18P9B-D4326

Hvala na trudu, ali mozda bi bilo bolje da si mi ga poslo mail-om, posto ga je netko vec iskoristio :-x

Kron
13-09-2007, 07:25
hahhahahah :pray:

vexx
13-09-2007, 08:09
Naso sam na nekom njemackom site-u key za Guild Wars Factions.
E sad sta propustam sa ovim djelom u odnosu na Prophecies?

Evo i linka:
http://guildwars-forum.onlinewelten.com ... index1.php (http://guildwars-forum.onlinewelten.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2F213.20.85.66%2Fgwf %2Findex1.php)

^B4$t4rD^
13-09-2007, 09:16
propustas sporiju pricu i mrkotrpno lvlanje, ljepsi krajolik i prop skillove... nista posebno :wink: al fac bas i nisu za gledanje, najruzniji kontinent :rotfl:

The Boz
13-09-2007, 10:08
Daleko najmrskiji mi kontinent. Dosta loše odluke i neka izvođenja, ali je ipak zabavno. Nikad ne bih početniku u GW predložio Factionse za početak jer brzo počnu sa težim djelovima, i kroz cijelu igru se mora oprezno.
Da malo samo pojasnim što sam mislio pod "loše odluke":
Assassin. Odlična klasa, fenomenalna ideja, melee spike hit and run klasa sa fenomenalnim damagem i papirnatim oklopom. Loše je samo to što su glavni neprijatlji u igri Afflicted mutanti koji prilikom smrti eksplodiraju, odnoseći sa sobom četvrtinu healtha našeg milog papirnato oklopljenog ubojice.
Ritualist. Jako dobra klasa, genijalne mogućnosti podrške cijelog tima, zaštite, u kombinaciji sa dost OK damageom. Loše je samo to što im prije svakog fajta treba par sekundi da prizovu spirite, pobacaju weapon spellove i zgrabe pepeo. Što je loše, jer je u Factionsima bonus na misijama ovisan o brzini prolaženja iste.
Patrole koje prolaze kroz cijelo područje, tako da se nerijetko dogodi da usred fajta sa jednom ekipom doleti patrola prva, pa druga, pa slijedi wipe.
Ali ima dosta dobrih ideja. Recimo, činjenica da bossovi dijele dvostruki damage znači da je potražnja za Mesmerima i Ritualistima dosta velika, a dvostruka brzina iskorištavanja skillova za bossove znači da se ti Mesmeri mogu dobro istrenirat. Isto tako, velike opasnosti od nasrtavanja znače da se čak i najveći idioti daju istrenirat da ne napadaju dalje dok svi u timu nisu spremni, makar je to malo unazadovano potrebom brzog prolaženja misija.
Kao najbolji uvod u GW svijet predlažem GW: Nightfall, jedna fenomenalna kampanja sa zaista zakon okolišem itd itd, ili pak novi Platinum Edition još bolje, koji sadrži prvi GW i ekspanziju Eye of the North, izašlu prije dva tjedna.

streetrace777
13-09-2007, 11:13
Sorry ali ako ima takvih ljudi na forumu nek se srame.

^B4$t4rD^
13-09-2007, 11:21
Sorry ali ako ima takvih ljudi na forumu nek se srame.

istina, dost je jadno to..steta sto sam ja svoje potrosio :(

Thrall
13-09-2007, 15:18
Ja sam prvo kupio Factiosne i nije preporučljivo,ako ništa barem zbog skillova,sada mi je najbolji Nightfall,ima dervisha,paragona,veliku kampanju,ono sa crvima je fora,puno dobrih buildova,ne znam možda je meni NF bolji od Prophea jer sam u propheu igrao s lvl 20 warriorom kojeg sam prebacio iz factionsa,a u Nightfallu sam započeo novog lika.

Sgt. Bull
13-09-2007, 18:00
Evo meni je dao RayDX sa ovog foruma a uja dajem tebi jer neam namjeru igrat

3JJN9-2G67M-H4MGQ-18P9B-D4326
To je isti key koji sam dobio od RayDx-a prije više od 2 sedmice...dao mi ga je i ja sam ga nedavno iskoristio...hmm Ray???? :?

streetrace777
13-09-2007, 18:35
Neznam znam da je na forumu bila neka nagradna ifra i onda je reako ko se prvi javi njegov key.I ja sam ga cuvao