PDA

Pogledaj cijelu verziju : cpu usage



Alan Ford
11-09-2007, 11:14
Sa everst home editiion cpu usage mi je 3-8 posto ali neće nikako past na 0
Prije mi je bio stalno 0,a sada pri otvaranju mi se pokaže da je 100 posto a onda brzo padne na 3-8 posto
Je li to normalno?

Bartuc
11-09-2007, 11:19
Mislim da je normalno zato jer Everest skuplja informacije sa senzora i to iskorištava jezgru od 0-xx %! Probaj ugasiti Everest i internet browser i prati kaj se dešava sa zauzečem unutar Task Menagera! Ako i tada ne pada na nulu, onda možda kakav virusek radi u backgroundu!?

Unknown_Hardware
11-09-2007, 13:05
Mislim da je normalno zato jer Everest skuplja informacije sa senzora i to iskorištava jezgru od 0-xx %! Probaj ugasiti Everest i internet browser i prati kaj se dešava sa zauzečem unutar Task Menagera! Ako i tada ne pada na nulu, onda možda kakav virusekSradi u backgroundu!?

prije spyware...jer kvalitetniji virusevi večinom koriste 100%cpu usage!

Alan Ford
12-09-2007, 12:21
Mislim da je normalno zato jer Everest skuplja informacije sa senzora i to iskorištava jezgru od 0-xx %! Probaj ugasiti Everest i internet browser i prati kaj se dešava sa zauzečem unutar Task Menagera! Ako i tada ne pada na nulu, onda možda kakav virusek radi u backgroundu!?

kako to napravit?

Bartuc
12-09-2007, 12:25
Pa resetiraj komp i nakon kaj ti se digne cjeli sustav stisni CTRL+ALT+DEL i dolje bu ti pisao CPU Usage... ako želiš detaljnije informacije odeš na Performance Tab!

Alan Ford
14-09-2007, 15:30
nakon formata c opet je 2-5

Bartuc
14-09-2007, 16:11
nakon formata c opet je 2-5

To baš i nije normalno! Moralo bi pasti na nulu za vrjeme mirovanja! Jel imaš još koj HDD ili particiju koju nisi formatirao? Možda ti radi neki program u pozadini... npr. taj O&O Defrag, možda ti on čitavo vrjeme optimizira sistem (defragmentira) pa ti se pojavljuje tih par posto!

kikl0p
14-09-2007, 16:17
to ti je zbog slabog cpu mislim

14-09-2007, 16:50
Pa nemoj ić na performance tab nego na processes tab i na sredini za svaki image name ti piše dal trenutno koristi cpu i kolko posto...pa češ se uvjerit koja stvar ti se igra sa procom konstantno.