PDA

Pogledaj cijelu verziju : naruciti preko neta ili ne?



domi
05-03-2006, 21:03
Poz...novi sam no ovim forumskim prostorima, no nadam se da ce neko tko ima uskustva sa ovakvim stvarima moci naci malo vremena za odgovor.

Namjeravam naruciti TES4:Oblivion preko take2- ovog shopa. I sad...nisam siguran jer nemam apsolutno nikakvog iskustva sa online shopingom. Jel moze neko tko ima s time iskustva podijeliti to sa mnom pa da znam: naruciti preko neta ili ne?

D.E.M.O.
05-03-2006, 21:06
neznam znam da imas vise nacina placanja karticom i pouzecem (placas postarinu)

Ogg The Dogg
05-03-2006, 21:09
jel igra izašla? ako nije, prvo čekaj neku recenziju. TES igre jesu uvijek bile dobre, ali uvijek se može zajebat stvar. znaš priču o pre- order za Enter The Matrix

Prince-Artas
05-03-2006, 21:13
jel igra izašla? ako nije, prvo čekaj neku recenziju. TES igre jesu uvijek bile dobre, ali uvijek se može zajebat stvar. znaš priču o pre- order za Enter The Matrix

nije. ali betsheda je ko blizzard svaka igra je legendarna

Ogg The Dogg
05-03-2006, 21:16
[quote="Ogg The Dogg":3hvdg69f]jel igra izašla? ako nije, prvo čekaj neku recenziju. TES igre jesu uvijek bile dobre, ali uvijek se može zajebat stvar. znaš priču o pre- order za Enter The Matrix

nije. ali betsheda je ko blizzard svaka igra je legendarna[/quote:3hvdg69f]
da, ali sgurno je sigurno... :D

Prince-Artas
05-03-2006, 21:20
ništa nije sigurno, ali ja se ne bih mislio kada je riječ o betshedi ili blizzardu

Glass
05-03-2006, 22:00
Poz...novi sam no ovim forumskim prostorima, no nadam se da ce neko tko ima uskustva sa ovakvim stvarima moci naci malo vremena za odgovor.

Namjeravam naruciti TES4:Oblivion preko take2- ovog shopa. I sad...nisam siguran jer nemam apsolutno nikakvog iskustva sa online shopingom. Jel moze neko tko ima s time iskustva podijeliti to sa mnom pa da znam: naruciti preko neta ili ne?

U crovortexa napraviš predbilješku za colectors edicion, staviš da plaćaš pouzeću i to ti je to(poštarina ti je oko 25 ili 35 kuna što nije ništa jer ako uzimaš u take2 oni ti moraju poslati preko oceana pa si ti izračunaj poštarinu).

domi
05-03-2006, 22:02
hvala...vidit cu to u crovortexu....thank u ppl

Prince-Artas
05-03-2006, 22:06
koja je cijena TES4 u crovotexu

CTDP_Marko
05-03-2006, 22:25
Ne piše još. Saznat će kad izađe igra.