PDA

Pogledaj cijelu verziju : Program za mob



NightFox
08-09-2007, 09:20
Jel mozda netko zna neki besplatni program za prebacivanje slika, pjesama i slično s compa na mob preko kabla? ja jesam bio imao neki ali sam ga bio obrisao i sada se nemogu sjetiti kako se zove

Armachus
08-09-2007, 09:26
Ne treba ti program. Dovoljan je usb kabel. Tako ja prebacujem ne? 8)

flander
08-09-2007, 10:07
a imaš koji mobitel sunce mamino? :D

ako je Motorola ona ti je Motorola Phone tools, ako je Nokia onda možeš sa Nokia PC Suit, imaš tu negdi je Bartuc i za SE stavio link

Armachus
08-09-2007, 10:29
Ne! Ako ti je Motorola, kao meni, onda ti je kažem, dovoljan USB kabel!

Luka
08-09-2007, 10:31
Ne! Ako ti je Motorola, kao meni, onda ti je kažem, dovoljan USB kabel!

ako je i od SE-a isto je dovoljan kabel

flander
08-09-2007, 10:41
Ne! Ako ti je Motorola, kao meni, onda ti je kažem, dovoljan USB kabel!


kaj ga tebi očitava kao USB disk?, kak si to postigao, ja moram preko programa

Armachus
08-09-2007, 11:03
Koju Motorolu imaš?

Ja imadem V360v i kad ukljućim usb u mob i pc spoji mi računalo s memorijskom u mobu. Otvori mi se u MyPc ono removeable... kao kod usb stika. Uđem u otm piše "mobile" i taralalala... ondje su pejsme, slike, video...itd!

flander
08-09-2007, 11:09
Koju Motorolu imaš?

Ja imadem V360v i kad ukljućim usb u mob i pc spoji mi računalo s memorijskom u mobu. Otvori mi se u MyPc ono removeable... kao kod usb stika. Uđem u otm piše "mobile" i taralalala... ondje su pejsme, slike, video...itd!


a fak ja imam RAZR V3, pa moram preko programa, a brijem da bi se moglo napravit taj removeable disk...

Armachus
08-09-2007, 11:12
Koju Motorolu imaš?

Ja imadem V360v i kad ukljućim usb u mob i pc spoji mi računalo s memorijskom u mobu. Otvori mi se u MyPc ono removeable... kao kod usb stika. Uđem u otm piše "mobile" i taralalala... ondje su pejsme, slike, video...itd!


a fak ja imam RAZR V3, pa moram preko programa, a brijem da bi se moglo napravit taj removeable disk...

Aha. V3 tu se dobije onaj program od Motorole...e vidiš ja to nisam dobio!

Ustavri ima još jedna kvaka!

Jeli ti Motorola V3 Black ili Pink? :D

flander
08-09-2007, 12:09
Koju Motorolu imaš?

Ja imadem V360v i kad ukljućim usb u mob i pc spoji mi računalo s memorijskom u mobu. Otvori mi se u MyPc ono removeable... kao kod usb stika. Uđem u otm piše "mobile" i taralalala... ondje su pejsme, slike, video...itd!


a fak ja imam RAZR V3, pa moram preko programa, a brijem da bi se moglo napravit taj removeable disk...

Aha. V3 tu se dobije onaj program od Motorole...e vidiš ja to nisam dobio!

Ustavri ima još jedna kvaka!

Jeli ti Motorola V3 Black ili Pink? :D

black

Prince-Artas
09-09-2007, 15:08
Koju Motorolu imaš?

Ja imadem V360v i kad ukljućim usb u mob i pc spoji mi računalo s memorijskom u mobu. Otvori mi se u MyPc ono removeable... kao kod usb stika. Uđem u otm piše "mobile" i taralalala... ondje su pejsme, slike, video...itd!


a fak ja imam RAZR V3, pa moram preko programa, a brijem da bi se moglo napravit taj removeable disk...

v3 nema memorijsku karticu kao v360v
zato on može koristit samo usb kabel

NightFox
09-09-2007, 16:00
imam Motrola L2 mob, kanta je ali sluzi.

Leoo
09-09-2007, 17:10
Ah kad se sjetim moje V3, kad sam ju dobio nije mogla snimati, pa sam svasta na njoj radio..
Napravio sam da moze snimati, skinove mjeno, napravio da ima 10 mb memorije volim motorole jer mozes svasta s njima..
A za L2 ti vjerojatno treba mobile phone tools, googlaj to malo