PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vampire The Masquarade - The Bloodlines



Wongraven
05-03-2006, 18:18
Sto mislite o ovome RPG-u meni je jedan od boljih,zbog glazbe i atmosfere.
Igrivost je zakon jedino je malo fizika zeznuta ali kad igrate tu igru nista vam nesmjeta :)))

Osiru$
05-03-2006, 18:32
Redemption owna sve.

mravojed
05-03-2006, 19:26
zakon igra,ubit sam se htio kad mi izleti na desktop nakon par sati igranja...uvijek na istom mjsetu.tako da je nikad nisam završio. :cry:

D.E.M.O.
05-03-2006, 20:59
hm mene je ubilo u pojam oo loadiranje :?

Prince-Artas
05-03-2006, 21:06
solidna igra ali bugovita. da nema neslužbenih patcheva nebi je ni zaigrao

Babitz
05-03-2006, 21:25
solidna igra ali bugovita. da nema neslužbenih patcheva nebi je ni zaigrao

/signed
kao KOTOR :D

VVombat
06-03-2006, 00:24
zakon igra,ubit sam se htio kad mi izleti na desktop nakon par sati igranja...uvijek na istom mjsetu.tako da je nikad nisam završio. :cry:


i ja isto :cry:

ali igra je jako dobra gangrel rulz :D

Wongraven
06-03-2006, 10:53
Da igra je nazalost jako bugovita ali nema veze jer zaboravite na to nakon par sati igranja :D
Ali zato vam dodje da se ubijete kad dodjete sa totalno nabrijanim karakterom pred kraj igre tz kad morate pobjeci iz nekog cave-a sa nekim arheologom u camac i svaki put vas izbaci iz igre :-x
Ajd ako je neko skontao kak popraviti taj bug pred kraj igre nek nam javi... please :cry:

Prince-Artas
06-03-2006, 15:40
Da igra je nazalost jako bugovita ali nema veze jer zaboravite na to nakon par sati igranja :D
Ali zato vam dodje da se ubijete kad dodjete sa totalno nabrijanim karakterom pred kraj igre tz kad morate pobjeci iz nekog cave-a sa nekim arheologom u camac i svaki put vas izbaci iz igre :-x
Ajd ako je neko skontao kak popraviti taj Modru Lastu pred kraj igre nek nam javi... please :cry:

stavi najnoviji neslužbeni patch
potraži na http://www.filefront.com/

Cyric the BLood God
06-03-2006, 20:48
e ja sam, zbog tog buga morao kupiti original ali i dalje me je izbacivalo na tom mjest sa arheologom ali sam instalirao patch i sve je dalje bilo u redu ...


samo neznam prijeci onaj dio kada moram ubiti ono kineskinju tj. ono cudo :cry: :cry: :cry:
recite mi btw... igram sa Brujah i onima sa G.....Gangrelima.... neznam im ime :rotfl: :rotfl:

str33t6l0w
06-03-2006, 22:05
sta uopće pitate.. ja sam vampir i ja sam sudjelovao u pravljenju igre... ono kad pijes krv :D

Wongraven
08-03-2006, 12:04
taj patch sam bio davno skinuo i dalje me izbacivalo...imali koji drugi patch da radi :twisted:

RETROVIRUS
08-03-2006, 17:26
taj patch sam bio davno skinuo i dalje me izbacivalo...imali koji drugi patch da radi :twisted:
:wink: pa recite ekipi iz pc-play stožera da stave pečeve na sljedeči pc -play cd 8)

whiskey
08-03-2006, 19:58
Patchanje nije potrebno!!!!
Desni klik na properties vampire.exe dodaš -console (....vampire.exe -console)
Kad dođeš do camca (ne ulaziti u njega) stisnes tildu i pejstaš ovo!


changelevel2 la_hub_1 taxi_landmark



To bi tribalo biti rješenje problema. Sve se može naci na netu uz pomoc googla! Use the google ... Luke...

Nemesis
23-03-2006, 14:06
hm mene je ubilo u pojam oo loadiranje :?
i mene isto.al stvarno traje pretjerano dugo.inace,igra je sasvim dobra.

Frogman
23-04-2006, 19:49
Cujte proso sam igru sa gangrel(BEST CLAN) sa smiješnim malkavianima(kod njih je dijaolg brutalan) i sa tremere sam da vidim kaj će mi dat onaj tremere u 2 gradu :I)
Igra je hebena. Ona kineskinja je najteža za proć. svaki put sam je proso tak da mi je krvi ponestalo pa sam uso u frenzy.
kaj se tice šerifa na kraju ima jedan ilegal nacin :). uzmes pusku,mitrač ili pistolj odes skroz u gornji kut u mrak i uhvatis ga u petlju kak se non stop pojavljuje na istom mjest (hehe nemre se pomaknut, zeznuli ga programeri)

little_alien
27-04-2006, 13:42
VAMIPRE BLOODLINES JE ZAKOOON!!!!!!!!!!!

Otkako je igra izašla nikako je nisam prestala igrati, do sad sam je prešla negdje 3 puta!
Radnja, likovi, glazba, atmosfera, priča, krv, vampiri sve je povezano u jednu savršenu kombinaciju! Igra svakako zaslužuje biti zapamćena. Šteta što se troika games raspao pa neće biti nastavka :cry:

Jedino mi je smetalo to što sam morala po pedeseti put skidati neki patch s interneta da zakrpa bugove, ili da se igra uopće pokrene, ali ako zanemarimo bugove, neke probleme s fizikom unutar igre i živciranje kod crashanja na desktop (nije to ništa što patch ne može popraviti :) ) dobili smo savršenu igru na tematiku s vampirima u gotičkom okružju.

Skinula sam neki mod u kojem dobiješ 16 novih klanova, to dodatno poveća užitak ponovnog igranja :D

Svakako ovo je jedna od najboljih igara koje sam igrala, i još igram :D

Sybelius
29-04-2006, 18:51
Za mene najbolja igra do sada,prvo sam igrao sa klanom malkavian i nakon završetka bez prekidanja počeo ponovno sa gangrelom.Istina bugovita je... ali igra je super!!!!.(nisam uspio ući u klub confession,igra se svaki put rušila,ako netko ima taj problem,neka mi javi ako ga je riješio.Predpostavljam da je do mog,hardware-a,comp je tehnološki zastario;1,7Ghz;512MB,radeon 9550 na AGP 4X;Ipak igra se može fino igrati sa smanjenim detaljima.Osobno više obračam pažnju na priču nego na vizuelni prikaz)
Sljedeči put igram sa klanom tremera.

little_alien
30-04-2006, 12:35
Za mene najbolja igra do sada,prvo sam igrao sa klanom malkavian i nakon završetka bez prekidanja počeo ponovno sa gangrelom.Istina bugovita je... ali igra je super!!!!.(nisam uspio ući u klub confession,igra se svaki put rušila,ako netko ima taj problem,neka mi javi ako ga je riješio.Predpostavljam da je do mog,hardware-a,comp je tehnološki zastario;1,7Ghz;512MB,radeon 9550 na AGP 4X;Ipak igra se može fino igrati sa smanjenim detaljima.Osobno više obračam pažnju na priču nego na vizuelni prikaz)
Sljedeči put igram sa klanom tremera.
Meni se stalno rušila kad sam pokušala ući u klub the last round, ali sam skinula neki patch i problem je bio riješen, svako malo sam morala krpati neki bug, ali se isplati.

little_alien
30-04-2006, 20:47
WTF, napisala sam bug a ne Modru lastu!! There is something weird going on here!

MindReader
30-04-2006, 20:49
ehehe :rotfl: bug iliti b.ug je cenzura :D

little_alien
01-05-2006, 09:41
ehehe :rotfl: Modru Lastu iliti b.ug je cenzura :DWTF??

MindReader
01-05-2006, 09:42
isto ti je ko kad napišeš piratt (bez zadnje t) i napiše ti pirat

little_alien
01-05-2006, 09:46
isto ti je ko kad napišeš piratt (bez zadnje t) i napiše ti kretenSKoja glupost! Ne smijemo se ni slobodno izražavati!

Prince
01-05-2006, 10:31
hebiga

MindReader
01-05-2006, 11:26
ajmo, dosta offtopica, vratite se na temu :D

little_alien
01-05-2006, 12:47
Ja imam neki mod gdje dobiješ nove klanove, trenutno igram s klanom tzimisce, likovi su ostali isti samo dobiju nove sposobnosti.

Sybelius
01-05-2006, 14:03
Skidam patch unofficial 2.2,možda riješi problem!

Valnjes 666
02-05-2006, 11:27
Igra je pre dobra. I sad ju igram--sa tremereom. Gangreli su prejeki...
BTW:dajte mi link za onaj 2.2 unoficial patch.
666 :twisted: :twisted: :twisted:

Jerry
02-05-2006, 11:34
igra je odlična

Sybelius
02-05-2006, 15:13
]
Evo!
http://www.strategyinformer.com/pc/patches/vampirethemasqueradebloodlines/patch.html

whiskey
02-05-2006, 15:45
Ja imam neki mod gdje dobiješ nove klanove, trenutno igram s klanom tzimisce, likovi su ostali isti samo dobiju nove sposobnosti.

Koji su klanovi sve u tom modu? Jel postoji neka izricita razlika između tih novih likova ili je to samo graficka sminka? Di naci taj mod? Ajde curo, pricaj, brze! :wink:

little_alien
02-05-2006, 20:47
Ja imam neki mod gdje dobiješ nove klanove, trenutno igram s klanom tzimisce, likovi su ostali isti samo dobiju nove sposobnosti.

Koji su klanovi sve u tom modu? Jel postoji neka izricita razlika između tih novih likova ili je to samo graficka sminka? Di naci taj mod? Ajde curo, pricaj, brze! :wink:Sevo ti link:
http://files.vgpro.com/games/pc/vampire ... loodlines/ (http://files.vgpro.com/games/pc/vampire_the_masquerade_bloodlines/)S
tu možeš naći sve vezano za igru. mod ti je ono gdje piše P&P + Clans.
u tom modu se likovi dijele na sabbat, camarila, i independant. Ima dosta novih naziva za klanove i imaju još neke dodane sposobnosti. Ali izgled likova je ostao isti npr. ako igraš kao tzimisce lik ti izgleda kao da igraš sa likom iz klana toreador. Možeš i skinut malkavian nude skins, ako igraš kao žensko likuša će ti imat golu guzu :D

whiskey
02-05-2006, 21:32
ako igraš kao žensko likuša će ti imat golu guzu Very Happy

E to se traži! :D :D

little_alien
03-05-2006, 21:08
ako igraš kao žensko likuša će ti imat golu guzu Very Happy

E to se traži! :D :DS:rotfl:

little_alien
03-05-2006, 21:09
Ne kužim zašto je ova igra u pljuvačnici, ne zaslužuje biti ovdje, predobra je!

whiskey
03-05-2006, 22:50
Igra ima svojih minusa samo šta je nas par fanova upalo u offtopic pa smo poceli sa plusevima.:) Cini mi se da ima pod gaming opcenito bloodlines topic.
So much BLOOD :pray: :pray: :pray:

Prince-Artas
04-05-2006, 18:36
Ne kužim zašto je ova igra u pljuvačnici, ne zaslužuje biti ovdje, predobra je!

bugovi :)

little_alien
04-05-2006, 22:28
[quote="little_alien":2uge1d18]Ne kužim zašto je ova igra u pljuvačnici, ne zaslužuje biti ovdje, predobra je!

bugovi :)[/quote:2uge1d18]SA koja igra nema bugove?

LuciferuZ
22-05-2006, 20:45
da ozbiljno lik je stavio u pljuvacnicu a svi odreda ju hvalimo :D

a sad da i ja... bloodlines... BOLEST... opsesija :D


preso sa : Brujah, Malkavian, Nosferatu (najbolji su mi, imaju najvecu dubinu od svih camarilla klanova) i krenuo sa Tremere, doso do Hollywooda i nije mi se dalo vise xD

daklem sto se tice klanova :

1. brujah je onak za laganini prelazit, nista ih ne dira

2. gangrel : bolestan klan, obozavam igrat s njima, samotnjaci

3. malkavian : od dialoga sam plakao od smjeha :D, dementation roxx ^^
4. nosfearatu : <3 , oni su mi nekako posebni, ne samo po izgledu nego i po nacinu igre, jedino s njima morate se bas skrivat od svjeta da ne saznaju da ste vampir, s ostalima odete u klub i pijete ovo je nesto totalno drugacije, morate po kanalizaciji ici i ako vam se posreci naidete na nekog "boljeg" lika sto se tice kolicine krvi i to vam je najveca sreca :D.. kako sam lika slozio bolesno nesto, Obfuscate na 5 (nevidljivost) katana u ruke i kolji sve zivo, cak ni najjaci brujah mi nije bio do qurca, ovo je bio stil fajta dodi s leda i katala u kicmu :D kao brujah dobite i poseban haven u LA u kanalizaciji, nekako su mi preposebni oni, uglavnom obozavam ih :D

5. tremere : fora klan ali blood magic bas i nije nesto...

6: toreador : shit klan, neznam zasto postoji

7. ventrue : fora klan, imate povlastice od princa ali ako igrate na strani anarha onda vam to nista ne znaci, jedino sta valjda je onaj njihov skill da nagovore nekoga na sve i svasta

eto i moje stivo, valjda cete procitat :wink:

Prince-Artas
22-05-2006, 20:46
[quote="Prince-Artas":1xpy7xt8][quote="little_alien":1xpy7xt8]Ne kužim zašto je ova igra u pljuvačnici, ne zaslužuje biti ovdje, predobra je!

bugovi :)[/quote:1xpy7xt8]SA koja igra nema bugove?[/quote:1xpy7xt8]

svaka ih ima, ali ova hrpu i pol :)

Prince-Artas
24-05-2006, 19:16
izašao je novi neslužbeni patch koji popravlja dosta bugova

http://www.3dgamers.com/games/vampirebl ... downloads/ (http://www.3dgamers.com/games/vampirebloodlines/downloads/)

POSA
27-05-2006, 08:22
jel ima možda neki patch ili hack da se tokom igre zamjeni klan

jeretik
30-05-2006, 18:53
Sto mislite o ovome RPG-u meni je jedan od boljih,zbog glazbe i atmosfere.
Igrivost je zakon jedino je malo fizika zeznuta ali kad igrate tu igru nista vam nesmjeta :)))

Nedovrsena igra. Ne znam sta bih vise reko, ne igram beta verzije igara.

The Boz
03-07-2006, 22:47
Nemaš blage šta propuštaš... Bolja SP igra nije izašla još od Deus Exa.

Prvu stvar koju bum napravio za ljeto je instalirat igru ponovo, taj nude patch, i napravit opet Malkavianku. Samo da vidim golu guzu i iznad XXXPLOIT ME! :D 8) :D

Prince-Artas
03-07-2006, 22:53
kad bi najnoviji patch osvanuo na pcp dvdu možda bih i zaigrao ovu igru. ovako nepatchiranu nikako

Valnjes 666
06-08-2006, 15:20
stavite pach na đvđ tako da se ponovno mogu malo povampirit. točka

Valnjes 666
02-12-2006, 02:26
novi pach na :

http://downloads2.vgpro.com/c20ad4d76fe ... mbup32.zip (http://downloads2.vgpro.com/c20ad4d76fe97759aa27a0c99bff6710/pc/vampire_the_masquerade_bloodlines/vtmbup32.zip)

Dragi PCPLAY---nemamo svi ADSL... Jel može na PCPLAY DVD?
Smiluj nam se... :)




:thumbs2: :thumbs2: :thumbs2:

Valnjes 666
02-12-2006, 02:26
UP

Armachus
02-12-2006, 17:08
Sranje :yuck:

Arbiter of Change
02-12-2006, 17:10
Sranje :yuck:

Little bwaby scared of bad bad vampires? :rotfl:

Valnjes 666
02-12-2006, 21:29
Sranje :yuck:

Little bwaby scared of bad bad vampires? :rotfl:

Potpisujem :rotfl: :rotfl:


Ukakio se :kill: :kill:

Outmind
02-12-2006, 22:17
Ja sam zapeo u ovoj igri na jednom dijelu neposredno nakon što oog profu izbaviš iz spilje. Odem razgovarat sa lacroix-om i on me uputi na becketta koji stoji u istoj sobi pokraj onog sarkofaga. Onda počne animacija no beckett i dalje samo šuti i ogledava se oko sebe i ne ide dalje, mogu tako 8 godina čekat i ništa. Zna li netko kako ovo izbjeći?

A stvarno je igra jako dobra, samo da su ju izbacili 3 mjeseca kasnije i da su izgladili sve bugove, te su trebali svakom bloodline-u dati unikatne discipline, a ne da se auspex i presence 10 puta isprepliću. Inače imam i redemption i on mi je isto genijalan, jedino mi je malo bez veze kad do londona dođeš. Cristof i traperice :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Arbiter of Change
03-12-2006, 09:48
Ja sam zapeo u ovoj igri na jednom dijelu neposredno nakon što oog profu izbaviš iz spilje. Odem razgovarat sa lacroix-om i on me uputi na becketta koji stoji u istoj sobi pokraj onog sarkofaga. Onda počne animacija no beckett i dalje samo šuti i ogledava se oko sebe i ne ide dalje, mogu tako 8 godina čekat i ništa. Zna li netko kako ovo izbjeći?

A stvarno je igra jako dobra, samo da su ju izbacili 3 mjeseca kasnije i da su izgladili sve bugove, te su trebali svakom bloodline-u dati unikatne discipline, a ne da se auspex i presence 10 puta isprepliću. Inače imam i redemption i on mi je isto genijalan, jedino mi je malo bez veze kad do londona dođeš. Cristof i traperice :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Stavi unofficial patch, možda to pomogne. ;)

Pa discipline su ti uglavnom po PnP veziji igre, iako masivno promjenjene.

Christof i traperice. :D Erik mi je legenda.

Valnjes 666
28-12-2006, 01:54
Zašto je ova igra zapravo u pljuvačnici?

A svi slinimo (barem mi vampiri) za njom!!!

Treba je premjestiti u pomagaj brate ili negdje drugdje...ne zaslužuje pljuvačnicu :(

Arbiter of Change
28-12-2006, 09:18
Malo offtopic:

Je'l se zna šta više o onom najavljenom WoD MMO-u?

Valnjes 666
28-12-2006, 14:23
Malo offtopic:

Je'l se zna šta više o onom najavljenom WoD MMO-u?

kaj je to? daj puno ime tog MMO-a!

Arbiter of Change
28-12-2006, 14:26
[quote="Arbiter of Change":2erd3nkb]Malo offtopic:

Je'l se zna šta više o onom najavljenom WoD MMO-u?

kaj je to? daj puno ime tog MMO-a![/quote:2erd3nkb]

Pa zato i pitam. :D

Ne zna se ništa, samo da White Wolf radi zajedno sa ovim likovima šta su napravili EVE-Online na novom MMORPG-u baziranom na WoD. Pojma nemam je li OWoD ili NWoD.

The Boz
28-12-2006, 14:36
Nadam se NWoD, WoD je postao fakat odugovlačen, fala bogu kaj su svi crkli... opet :p

Arbiter of Change
28-12-2006, 14:40
Nadam se NWoD, WoD je postao fakat odugovlačen, fala bogu kaj su svi crkli... opet :p

Ma ne baš bih volio biti Tzimisce... ono, napraviš jednu fotelju od mesa. :D

Valnjes 666
28-12-2006, 18:12
Što god da bilo....bit će krvavo...

:evil: :evil: :evil:

Arbiter of Change
28-12-2006, 18:37
Što god da bilo....bit će krvavo...

:evil: :evil: :evil:

Pa sigurno će imati Mature rating. :D

minotaurus
30-12-2006, 00:22
redemption je bolji,jedan od najatmosfericnijih rpg-a.dok ne dodjes u 2000 godinu.onda je igra shit.al dark medieval times su zakon.serena pogotovo,i eric

Arbiter of Change
30-12-2006, 10:58
redemption je bolji,jedan od najatmosfericnijih rpg-a.dok ne dodjes u 2000 godinu.onda je igra shit.al dark medieval times su zakon.serena pogotovo,i eric

Istina, igra u 2000 izgleda kao negdje 1980. :? Same me jebao izbor oružja, pa sam se ja držao melee stvari. :D

The Boz
30-12-2006, 13:03
Ma kakvi. Daj mi flak jaknu, SWAT štit, uzi, i rokaj brate!

Karlo_from_Bjelovar
30-12-2006, 13:10
redemption rulz... preso sam igri do "buducnosti" barem 3 puta... dosta sam se zadrzao na onom djelu kad dodes u onaj bordel pa trebaš nac onu tajnu rucicu... el vi imate problema sa sejvanjem na windows xp SP 2? (da, instalirao sam patch 1.1) igra je luda do jaja! :pray: :pray:

Arbiter of Change
30-12-2006, 13:17
Ma kakvi. Daj mi flak jaknu, SWAT štit, uzi, i rokaj brate!

Ma treba prevelik dexterity da bi uspješno koristio. :D


redemption rulz... preso sam igri do "buducnosti" barem 3 puta... dosta sam se zadrzao na onom djelu kad dodes u onaj bordel pa trebaš nac onu tajnu rucicu... el vi imate problema sa sejvanjem na windows xp SP 2? (da, instalirao sam patch 1.1) igra je luda do jaja! Svaka ti dala Svaka ti dala

Meni sve ide... dobro da su malo nerfali Mercurija s patchem. Al sam se ja namučio da ga ubijem bez patcha. :?

Valnjes 666
05-01-2007, 19:43
Ima li kakvih svježih AB pozitivnih informacija???

Već oštrim zube!!!

Valnjes 666
08-03-2007, 01:01
hey,jel ima kakvih novih modova,pacheva itd??

jel se još igra?

evo ja sam danas ponovo instalirao,stavio zadnji veeliiki patch i mod koji daje nove "sabath" rase,pa rasturam! :P

Arbiter of Change
08-03-2007, 18:53
hey,jel ima kakvih novih modova,pacheva itd??

jel se još igra?

evo ja sam danas ponovo instalirao,stavio zadnji veeliiki patch i mod koji daje nove "sabath" rase,pa rasturam! :P

Jel to onaj PnP mod? Malo je overpowered, bar za igrati PC igru.
Konstantni Obfuscate FTW. :D

Valnjes 666
08-03-2007, 21:05
Aha,do jaja!

medusa
08-03-2007, 21:08
hey,jel ima kakvih novih modova,pacheva itd??

jel se još igra?

evo ja sam danas ponovo instalirao,stavio zadnji veeliiki patch i mod koji daje nove "sabath" rase,pa rasturam! :P
koji je to mod?

Valnjes 666
08-03-2007, 21:16
Prvo officijalni patch:
http://www.vampirebloodlines.com/patch/

Pa ne officijalni:
http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/dow ... bj=6166364 (http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/download.html?page=1&sid=6166364&part=rss&subj=6166364)

I ovdje su klanovi!
http://www.strategyinformer.com/pc/mods ... s/mod.html (http://www.strategyinformer.com/pc/mods/vampirethemasqueradebloodlines/mod.html)

medusa
09-03-2007, 20:51
Prvo officijalni patch:
http://www.vampirebloodlines.com/patch/

Pa ne officijalni:
http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/dow ... bj=6166364 (http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/download.html?page=1&sid=6166364&part=rss&subj=6166364)

I ovdje su klanovi!
http://www.strategyinformer.com/pc/mods ... s/mod.html (http://www.strategyinformer.com/pc/mods/vampirethemasqueradebloodlines/mod.html)
thanks care

Arbiter of Change
09-03-2007, 20:58
btw. podržava li PnP ovaj zadnji unofficial patch? Nisam čuo ništa od Offkorna.

Valnjes 666
09-03-2007, 20:58
No probem!

Ipak sam i jahttp://i7.photobucket.com/albums/y261/GawkyEndymion000/vampire31.gif

Arbiter of Change
09-03-2007, 21:05
Hehe, thanks. :wink:

Šteta šta nije moguće ubaciti custom modele za nove klanove, zapravo neke i ne prikazuje dobro ako se ja sjećam.
Ali stvarno je odličan ovaj zadnji unofficial patch; toliko malih detalja uvodi za ne vjerovati (vidljivo u početnoj sudnici čak).

................ zar ne bi ovo trebala biti pljuvačnica? :P Mi samo hvalimo igru.

Valnjes 666
09-03-2007, 21:10
Da,ono,patch i mod su kao expanzija za dotičnu igru,podižu ju na još viši nivo igranja! :)

Ehhh...Samo da Valve to shvati i pokrene novi projekt na svom ubercool novom enginu i napravi nove vampire!

Pošto je VTM:BL rađen na nedovršenom HL2 enginu,igra zna trzati i na konfama koje su 10 puta jače od preporučenog...Ali nije to doslovno trzanje,nego loadanje,prelazak iz jednog dijela grada u drugi,ulazak u kanalizaiju... ITD.

Eh sad,pitanje je dali bi se cijela skripta igre mogle doslovno "ripati" i staviti u najnoviji HL2 engine.. :)

To bi bilo super! :)

PS-Nek netko ovu igru prebaci u "Gaming Općenito",jer ne zaslužuje da bude u pljuačnici! :)

Arbiter of Change
09-03-2007, 21:23
Eh sad,pitanje je dali bi se cijela skripta igre mogle doslovno "ripati" i staviti u najnoviji HL2 engine.. :)


Bilo je predlagano, ali stvar je u tome šta Bloodlines koristi dosta obrađeni (ne dorađeni nažalost) engine. Npr. originalni nema nikakav mehanizam koji bi mjerio krv i takve stvari. :(

Valnjes 666
09-03-2007, 21:28
Da,al svejedno,WW studios je propao,znači nema novog nastavka...

Dalje,HL engine je po meni najbolji koji trenutno postoji (ako se pogleda uloženo/dobiveno,fantastično)!

Svi drugi engini su ok,ali su previše zahtjevni za ono što nude,dok HL2 engine nasprem njih skoro pa i nije zahtjevan!

Eh sad,kad bi neki drugi studio koji je već kupio HL2 engine licecu želio okupiti dio tima WW studia (mislim na onaj kreativan dio tima:priča,scena,likovi itd...) i npr. HL2 fizikalne programere,vjerovatno bi napravili jedan od najboljih SP RPG-a na PC-u ove tematike! :)

Arbiter of Change
09-03-2007, 21:32
Eh sad,kad bi neki drugi studio koji je već kupio HL2 engine licecu želio okupiti dio tima WW studia (mislim na onaj kreativan dio tima:priča,scena,likovi itd...) i npr. HL2 fizikalne programere,vjerovatno bi napravili jedan od najboljih SP RPG-a na PC-u ove tematike! :)

Šta se nije WW Studio spojio s CEP-om i rade na onom MMO-u? Ali dajte i jednu single-player igru.

Mmmm, da ali ja osobno mislim da je tematika i jedan od protiv faktora (definitivno mature rating, nasilje, sotonski materijali.... ne možeš to svakome prodati). Naravno, znam da bi ja kupio odmah na dan izlaska. :D

Valnjes 666
09-03-2007, 21:38
Mmmm, da ali ja osobno mislim da je tematika i jedan od protiv faktora (definitivno mature rating, nasilje, sotonski materijali.... ne možeš to svakome prodati). Naravno, znam da bi ja kupio odmah na dan izlaska. :D

A ja tek! :P Kupio bih odma 2 kutijice,jednu za iranje a drugu da se hvalim! :P

Mmmmm,satima uživam u VTM:BL,jednostavno se uživim i doslovno pretvorim u lika kojeg igram... Jednina igra koja ima takav utjecaj na mene... :roll:

Arbiter of Change
09-03-2007, 21:53
Jesi probao V:tM-Redemption? Diablo style, ali ima perfektan role-playing multiplayer sa nekoliko odličnih modova (Fae, Werewolf, Mage, itd..). Šteta šta ga malo igrača igra. :(

Anyway, uvijek se možemo nadati, zar ne? :D

Valnjes 666
09-03-2007, 21:54
Šta probao,3 puta sisao krv na njemu! :P

Arbiter of Change
09-03-2007, 21:59
Šta probao,3 puta sisao krv na njemu! :P

:rotfl: Kidam se na zvuk kad Christof napada. :D

Valnjes 666
09-03-2007, 22:01
:rotfl: Jeah,ne možeš takvo nešto opisat! ;)

Treba to snimiti i staviti na mob kad ti dolazi SMS! :rotfl:

Prince-Artas
10-03-2007, 10:35
@Valnjes 666-jesu li neslužbeni patchevi stabilini

Valnjes 666
10-03-2007, 12:57
@Valnjes 666-jesu li neslužbeni patchevi stabilini


Naravno,poboljšavaju igru 300%,puno novih sitnih detalja,poboljšavaju gameplay,nema više onih sranja da te izbaci na dasktop na određenim lokacijama,ma savršeno!

Samo naprijed,moja preporuka! :)

LoGy
15-03-2007, 20:24
Meni je ova igra zakon.
Jedino je malo bugovita,ali sam riješio taj problem jednim patchom i sad radi
ko po loju.
Prošo sam je već 5 puta i još mi nije dosadila,dakle vrlo igriva.

Valnjes 666
15-03-2007, 20:34
LoGY,imaš gore linkove od patcheva i modova,pa i to isprobaj,100% ćeš uživati u novim moćima i novim stvarčicama koje donose patchevi i modovi! :)

LoGy
16-03-2007, 16:25
LoGY,imaš gore linkove od patcheva i modova,pa i to isprobaj,100% ćeš uživati u novim moćima i novim stvarčicama koje donose patchevi i modovi! :)

Puno hvala,svakako ću isprobati

Valnjes 666
16-03-2007, 18:27
No problemo,samo uživaj! :)

LoGy
16-03-2007, 20:09
Malo off topic
Malo sam šeto po stranici White Wolfa i naišao sam na jednu opaku igru sličnu Vampire-Bloodlines.
Zove se Vampire:The Requem,igra je skroz opaka.
pogledajte na:

http://www.white-wolf.com/vampire/index.php

Arbiter of Change
16-03-2007, 20:12
Da, dio nWoD-a, ali zasada samo table-top.

Naravno, pretpostavlja se da će famozni najavljeni MMO koristit nWoD.

g@ngreŁ
14-04-2007, 14:44
LoGY,imaš gore linkove od patcheva i modova,pa i to isprobaj,100% ćeš uživati u novim moćima i novim stvarčicama koje donose patchevi i modovi! :)

Puno hvala,svakako ću isprobati

patchevi su ludi skinio sam skoro sve

08-05-2007, 22:32
Jel ima kaj novo?

Babitz
10-05-2007, 08:58
da, rivajvo si topik

Arbiter of Change
10-05-2007, 10:14
Pa... tema je u pljuvačnici, a nitko ne pljuje po igri ovako i onako.

Kenyi
10-05-2007, 10:21
stavljam ovo u gaming opcenito.

THUNDER_DINIX
10-05-2007, 10:24
nisam igrao. inace, nisam bas neki obozavatelj vampira...

The Boz
10-05-2007, 12:03
Neznaš šta propuštaš. Igra je tipa System Shock/Deus Ex/STALKER. Genijalnost na djelu.

Arbiter of Change
10-05-2007, 12:11
Neznaš šta propuštaš. Igra je tipa System Shock/Deus Ex/STALKER. Genijalnost na djelu.

Još samo da je Troika stigla doraditi borbu (ali ne, kad su izbile komplikacije oko engina :roll: ).

10-05-2007, 13:59
Pa kad bi uzeli sadašnji half life 2,5 engine i malo retuširali skripte... :roll:

Onda bi to bilo to... :wink:

I malo online zabave! :D

Bartuc
10-05-2007, 14:28
Ma meni je igra sasvim OK ali kaj kad od 10 puta kaj sam je instalirao, 2 puta mi je radila!

Instaliram i kada kliknem New Game odmah u windowse izbacuje... Nije sistemsa greška jer je isprobano na 3 kompjutera, nije niti do primjerka jer ih imam 2 (jedan na DVD-u i jedan na 3 CD-a)... ne kužim zakaj mi to radi! Stavim najnoviji official patch (v1.2) i probao sam sve unofficial patcheve od v2.5 pa do najnovije!

Jel još netko imao ovakvih problema? Sve si mislim da je to zato jer imam Daemon Tools instaliran, ali možda samo brijem... Ne kužim kak je 2-3 puta radio, a poslije neće i neće (čak sam u međuvremenu i 20 puta formatirao i stavljao windoze friške)!

Arbiter of Change
10-05-2007, 20:38
Problem sa driverima? Izbriši je iz registra ako si je prije instalirao na tom istom kompu (regClean), iako je sve moguće.

Bartuc
10-05-2007, 21:05
Problem sa driverima? Izbriši je iz registra ako si je prije instalirao na tom istom kompu (regClean), iako je sve moguće.

Nije sa driverima, probano je na 3 kompa sa različitim komponentama i driverima! Fakat ne znam ali nije bad, već sam se pomirio sa time da ne radi :cry:

Arbiter of Change
10-05-2007, 21:08
Pogledaj na Vampire Planet (google) pod Bloodlines tech section. Možda imaju tamo neki savjet... iako je ovo prvi put da čujem.

Pretpostavljam da je igra legalna.

Duke of Earl
01-07-2007, 20:01
dobra igra

Simon the Dreamer
01-07-2007, 20:04
Evo ja ju baš opet igram (potaknut nekim događajima). Ne sviđa mi se. Previše je linearna i smetaju me ingame animacije, koje su fuj, pogotovo ona na početku, mogli su staviti i ljepšu animaciju.

dugi
01-07-2007, 20:30
Ma igra je na zalost poluproizvod.Ima uzasno puno bugova i pretzajuce radi za onakvu grafiku.Dva puta sam joj dao sansu ali vise cijenim vlastite zivce.

Prince-Artas
01-07-2007, 21:45
zato igra postaje puno bolja s unofficial patchevima
nabavi ih pa pokušaj opet :)
ja imam sve potrebne patcheve ali ne i igru :(

dugi
01-07-2007, 21:55
zato igra postaje puno bolja s unofficial patchevima
nabavi ih pa pokušaj opet :)
ja imam sve potrebne patcheve ali ne i igru :(

drugi puta sam joj i dao sansu uz sve moguce patcheve,ali tko zna mozda probam ponovno.

D.E.M.O.
01-07-2007, 22:27
jednom su mi starci iskljucili net..pa sam iso igrat neki sp.. i odlucio prelazit VTMB... i od onda se klanjam igri :pray:

Arbiter of Change
01-07-2007, 22:28
Da, neslužbeni patchevi su obavezni, ali i onda se morate oboružati živcima.

Bartuc
01-07-2007, 22:38
Dok mi je još radila, odigrao sam je cca 3 puta! OK je igra ali puno mi je bolja jedinica!

Otkako je Patch izašao, ne radi mi igra :( Jednom mi je proradila i više nikada :( A hvala Bogu imam cijeli CD posvećen Patchevima za tu igru, mislim da ima nešto više od 500Mb zakrpa :D

02-07-2007, 23:37
SAMO 500 MB!?!?!?!

Ja imam 1.5 GB pachava,dodataka itd...


Ono,dobiješ svakakve nove klanove i takve stvari...

NPR Ventrue iz Requiema,i Mekehnete i Daeva!

Nažalost,teksture likova ostaju isti,ali zato im se abilityji mjenjaju,i imaju nove tehnike i spelovi izgledaju drugačije! :D

Ma carska igra,nema šta! :pray:

Arbiter of Change
03-07-2007, 22:44
A tko će je izdati? Troika ti je otišla u vječna lovišta.
Skini ti patcheve i zaigraj.

master of bullshit
12-08-2007, 13:14
dooobra igra

Joneleth_Irenicus
14-08-2007, 01:31
dobra da...

Samo nakon nekog vremena postane monotona i dosadna.

Ali dobra igra.

14-08-2007, 01:36
Nije te povukla priča, koja je jedna od klasika!

Instaliraj 1.2 oficijanli pach i zadnji neoficijalni (koji popravlja puno toga, ali zato je i mastan)!

I imaš još i pach za "nove" klanove, zapravo nove klanove koji su iz drugih knjiga...

Genijalan RPG!

Prešao sam sa svim klanovima (iz originalne igre) i sa nekim iz pacha!

Inače obožavam Tremere (Čarobnjaci, najmanje vezani za Camarilu).

Gangreli su prejaki, jer čim malo ojačaju se prebolesni za igru...

Outmind
14-08-2007, 14:52
Izvrsna igra! Bio sam tužan kad sam ju prešao. Jack mi je najjači lik ikada, pofotovo u zadnjoj animaciji...

Arbiter of Change
30-08-2007, 14:55
Anyway, Unofficial patch 4.1 je vani ako koga zanima:
Unofficial patch 4.1 (http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/download_6177792.html?om_act=convert&om_clk=gumballs&tag=gumballs;subtitle;0)

dugi
30-08-2007, 15:44
Anyway, Unofficial patch 4.1 je vani ako koga zanima:
Unofficial patch 4.1 (http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/download_6177792.html?om_act=convert&om_clk=gumballs&tag=gumballs;subtitle;0)

da li ide na igru bez predhodnih patcheva?

Arbiter of Change
17-11-2007, 17:31
Izvadak iz readme-a, ali ja bi ipak 1. stavio zadnji službeni patch. Onako za svaki slučaj:

Added config and commands for multiplayer support, thanks to Exulx.
Made Trip sell bat and tire iron from start andSadded basic patch.

Evo svježih patcheva (trebate službeniSkao bazu i onda samo JEDANSod ova 2 ispod, ovisno o tome što želite) za one koji koji još igraju, ili će odigrati, ovu perfektnu igru:

Vampire: The Masquerade - Bloodlines v1.2 Patch (http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/download.html?sid=6115514)
Vampire: The Masquerade - Bloodlines True VTMB v5.04AT Unofficial Patch (http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/download_6180181.html)
Vampire: The Masquerade - Bloodlines v4.3 Unofficial Patch (http://www.gamespot.com/pc/rpg/vtmb/download_6182465.html)

Prince-Artas
17-11-2007, 22:48
ovaj unofficial patch v4.3 je daleko bolji izbor jer popravlja više bugova a cca svaki mjesec dolazi nova verzija,
i ovo je igra sa vjerojatno najboljom podrškom fanova šta se tiče unofficial patcheva

Arbiter of Change
17-11-2007, 23:11
Slažem se. Još samo da ekipa ima sve potrebne alate (navodno je zastoj negdje kod engina ili tako nešto), a nije ih dobila zbog Troikinog prebrzog kraha (i opet problema sa Source enginom), svašta bi se dogodilo. Ovako skinsi i druge manje "shiny" promjene.

Prince-Artas
17-11-2007, 23:27
jep
znam da sam negdje pročitao da par bugova ne mogu fixat

Sybelius
18-11-2007, 01:13
Ma ovo nije igra...Ovo je igretina koja se igra i opet igra...
A i dokaz kako izdavač svojim pritiskom upropasti mnogo toga.Ipak mnogi igrači su i pored bugova prepoznavši kvalitetan rpg ostali uz ovaj tzv,,poluproizvod,,. :pray:

Windwalker
18-11-2007, 11:42
Igra ima dosta bugova, ali većinu ih patchevi isprave.
Što se tiče igrivosti i atmosfere, igra je genijalna.
Prošao sam je samo 2 puta, ali sad mi se opet igra.
Neki kažu da nije dostojna Redemptiona, ali to su 2 dosta različite igre, i svaka je odlična na svoj način.
VTM rules :pray:

Snake
29-11-2007, 01:09
ni nema bolje igre s tematikom vampira, k tome još i rpg, tako da joj opraštam golem broj bugova...

Arbiter of Change
29-11-2007, 18:38
Prošao sam je samo 2 puta, ali sad mi se opet igra.
Ne znam koliko ono krajeva ima sad napamet... 4-5? Save prije Žute Bube i idemo. :)

GRIMSEY
04-12-2007, 21:09
Baš i ne volim darkerske igre,no to je samo moje mišljenje.

Bishop_45_(2)
05-12-2007, 09:02
Baš i ne volim darkerske igre,no to je samo moje mišljenje.

kuiš, nema smisla pisati ovakve postove jer bih npr. ja mogao srati o svakom FPS-u po pol ure, i tako bi samo zaspamali taj topic, ako ti se bezpotrebo spama, ja sam prestao gledati topice u pljuvacnici jer su bili uzasno idiotski i spamerski nastrojeni; tamo pljuj po The Masqueradeu !!!

Ware
07-12-2007, 21:03
Igra je odlična.

samo što s :killyou: oružijem trebaš duže ubijat neke likove

Arbiter of Change
07-12-2007, 21:45
Ja još uvijek tvrdim kako bi igra bila savršena da je Troika (pokoj joj duši) imala mjesec ili dva za optimiziranje i finu obradu po kutevima (više manje ovo što sada rade unofficial patchevi).

Outmind
07-12-2007, 22:04
A gle, patchevi izlaze već 3 godine, pa je svejedno mnogo toga još u kvaru. Posljednji put sam igrao ljetos sa 1.3.8 patchem pa sam svejedno imao problema.

Prince-Artas
07-12-2007, 23:13
ma unofficial patchevi su daleko stigli te su must have
imaš dvije struje funova, ovaj popularniji unofficial patch v4.3 ne samo da popravlja bugove već i dodaje nove stvari igri
drugi unofficial patch popravlja samo bugove, jer njegovi autori smatraju da se ne smije dirat sama igra

lunatic89
24-12-2007, 17:18
ako može ko pomoć slučajno....još prošle godine sam je igra...show je igra....ali blokavalo mi je uvik ka ubijem baha.....pokušava sam više puta dok me nije iživciralo i dok je nisam izbrisa zajedno sa saveovima...... a sad me uvatila želja da je nastavim tamo di sam sta.... ako može ko reć način na koji da me odma pribaci tamo (kad ubijem baha) jer nemam volje opet prilazit.....

Arbiter of Change
24-12-2007, 17:22
Ako misliš na ono kad moraš pobjeći sa brodom ili patchiraj igru (službeni + neslužbeni patch) ili proguglaj po netu kako to riješiti preko konzole jer je to bug u igri koji inače ne možeš zaobići.

lunatic89
24-12-2007, 17:29
proba....sa šifrom....ali pošto šifru, što li je (changelevel2 la_...) utipkam na početku kad krenem igru (jer nemam save) stvori me isprid taksija u holywoodu ali mi ostaje onaj quest od početka....dakle, stvorilo me tamo al ka nisam ništa priša....ili....

Arbiter of Change
24-12-2007, 17:35
Trebaš još jednu liniju za to da ispadne kao da si završio quest, a ne znam tu napamet.

lunatic89
24-12-2007, 20:10
a bi li mi moga reć di mogu nać to što mi triba...ako nije problem..... ako ne znaš...isto fala....

Arbiter of Change
24-12-2007, 21:39
Evo dok sam još tu.

Ako misliš na patcheve oni su postani negdje u ovoj temi, a ako misliš to preko konzole ovo sam našao:

1. Create a shortcut to vampire.exe
(Or just right click on the shortcut on your desktop/start menu)

2. In the menu select "Properties" (should be the entry at the bottom)

3. Now a new Menu will appear. Look for something called "Target". There you
should see a path to the vampire.exe file.

4.Write " -console " behind this path, but without the ""
Edit: There appear to be two possibilities to do this. Either:
C:\Vampire\vampire.exe -console or
"C:\Vampire\vampire.exe" -console
You have to enter your own path instead of C:\Vampire of course.
Thanks to Quark for that info.

5.Now start Vampire using this shortcut


6.Load the safegame

7. Go near the boat,but not so far that the loading screen appears.

8.Hit "Esc"

9.Press "^" (The key right of the 1 on the keyboard)

10.A console will open. Type:
SaveJohansen() (press enter)
changelevel2 la_hub_1 taxi_landmark (press enter)
( Or as Nosferatu: changelevel2 la_hub_1 sewer_map_landmark )
Take care to get the capital letters right. If you get an "not defined" error
you probably messed up with the spelling.

lunatic89
24-12-2007, 22:16
već sam to pokušava.....stvar je u tome da ja nemam saveano to ka ubijem baha...izbrisa sam....a čini se da bez toga ne mogu...tražija sam po netu ima li ko saveove ali ništa......možda odi neko nešto stavi....još ću par dan dva tražit po netu....ako ne....ništa...mora ću ispočetka.... još jednom fala..... i sori ako sam ti oduzeja vrimena......

Hrvoje
30-12-2007, 12:52
E ljudi kak igra počne, nisam siguran dali je to ta igra na koju vi mislite. :D

Outmind
30-12-2007, 12:57
Pa biraš si spol i klan, i onda ti slijedi animacija kka se zabavljaš sa vampirom / vampiricom koji /ja te pretvori u vampira. Nju / njega ube a tebi vele da ideš van i snađeš se...

Hrvoje
30-12-2007, 13:21
Pa biraš si spol i klan, i onda ti slijedi animacija kka se zabavljaš sa vampirom / vampiricom koji /ja te pretvori u vampira. Nju / njega ube a tebi vele da ideš van i snađeš se...

I onda se nađeš u nekoj uličici, nesmeš na dnevno svjetlo jer ti odma oduzima healt. :?

MentALaC
04-01-2008, 22:49
Odlicna igra, samo dve stvari nevaljaju. Loadanje i cinjenica da sam ju posudio frendu, a on ne vraca :twisted:

nosferatu25
27-01-2008, 23:23
da li je neko od fanova igre ukapirao ko vam šalje one čudne imejlove? ? ? u potpisu piše: a friend
i da li neko može staviti link za mod preko kojeg možeš igrati kao tzimice

Arbiter of Change
31-01-2008, 20:08
Iskreno ne znam, po tekstu se da pomisliti da je Andrei (onaj Tzimisce šef), ali stvarno ima dosta kandidata (Gary, Jack (ako glumi svoju glupost), itd).
Za modove ti ima jedan Pen and Paper od offkorna (proguglaj) koji daje sve VtM klanove, ali ne može mjenjati modele tako da su uglavnom stari iskorišteni.

Outmind
31-01-2008, 20:15
da li je neko od fanova igre ukapirao ko vam šalje one čudne imejlove? ? ? u potpisu piše: a friend
i da li neko može staviti link za mod preko kojeg možeš igrati kao tzimice

Ma mailove šalje onaj taxist iliti Kane.

nosferatu25
01-02-2008, 14:40
ja mislim da je ona proročica u santa monici, jednom na početku sam imao dovoljno persuasiona i pitao je da mi kaže još nešto važno i ona je rekla nešto u stilu tih e-mailova npr: pawn is moved ili tako nešto... ne verujem da bi to radio jack jer nije u njegovom stilu...

Arbiter of Change
01-02-2008, 21:11
Iskreno, baš zato bi i odgovaralo da je Jack koji bi onda odlično utemeljio većinu likova u WoD settingu, tj. da ti nitko ne pomaže iz čistog altruizma i da svi imaju svoje planove u kojim mnogi nesvjesno igraju ulogu pijuna (podudarnost sa tekstom je slučajna).

btw. to sa proročicom mi se ne čini povezano; ona jednostavno vidi te stvari zato jer je ili Malkavian pa ima pristup u Net ili nekakva posebnost Thin Bloodsa... ili jednostavno plot element. :)

Outmind
01-02-2008, 21:16
Ali najjača provala je ono kad veli "it doesnt matter if you complete the game, its if you bought it"

Korpse
01-02-2008, 22:35
nisam igrao pa nemam pojma.

nosferatu25
02-02-2008, 00:31
jel postoji način da se to otkrije? neki skriveni path u igri ili tako nešto? ne verujem da bi nas Troikaši ostavili bez odgovora na neka pitanja iako su propali pre vremena... :(

Arbiter of Change
02-02-2008, 14:28
Ne znam (jedan od "tragova" je kao taj da su audio fileovi za taksista spremljeni pod direktorij Caine), ali možda ima.
Probaj prošvrljati po Planet Vampire forumu.

Sybelius
02-02-2008, 14:50
Meni je taxista najbolji kandidat za misterioznog prijatelja!

Outmind
02-02-2008, 14:56
Ma on je 100%. Ak ste vidjeli završnu animaciju vidjeli ste kako mu oko ruku pleše nekakva crna mistična sila, što znači da je iznimno moćan, a i nešto trabunja a kainovoj djeci. U samoj igri nema dodatnih hintova jer i ljudi sa planet vampire-a isto špekuliraju kao i mi.

Arbiter of Change
02-02-2008, 15:16
Ili samo jedan jako... ovaj, "talentiran" Malkavian koji je naučio, recimo, Daimoinon ili Chimerstry. :)

nosferatu25
02-02-2008, 15:38
kojoj ste se strani pridružili na kraju? ja sam prvi put završio sa anarchima a drugi put za camarillu, tj za straussa. a na kraju je uvek ista scena, jack izvaljuje nešto u svom maniru... nigde ne primećujem taxistu... :o inače, ne mislim da je taxista caine, već neki ludi malk

Outmind
02-02-2008, 15:46
Ja sam prešao kao freelancer tj nikom se nisam priklonio. I u animaciji koju sam ja vidio nalazi se jack i njegov prijatelj (nećemo sad spoilat ljudima) i vidi se tog taxistu onak sa leđa.

Arbiter of Change
02-02-2008, 15:50
Koliko ono ima krajeva? 5 mislim?
Jedino nikad nisam radio za Kuei-Jin bagru (Ming mi ide na jetru). :)

nosferatu25
02-02-2008, 16:02
Koliko ono ima krajeva? 5 mislim?
Jedino nikad nisam radio za Kuei-Jin bagru (Ming mi ide na jetru). :)

mislim da ima 6 završetaka, dva za Camarillu, dva za Anarche, peti kao samac i šesti za Kuei-Jin... ali ova prva četiri se razlikuju samo u tome da li gineš il ne... a ona Ming-Xiao je bitch u pravom smislu te reči :-x