PDA

Pogledaj cijelu verziju : internet i djeca.. obavezno pogledat



Legija001
07-09-2007, 03:17
Evo pogledajte ovaj video Twisted Evil Twisted Evil ja sam poludio.. kad lik ima pun k.. godina a ovo ide radit iz maloljetnice.. pogledajte video do kraja.. stvarno bi ga ubio..

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hr ... _69050.php (http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070906_24923_69050.php)

Rocchiro
07-09-2007, 06:39
bezbolsku palicu u ruke i pokucati im na vrata

ZorgTheBorg
07-09-2007, 07:19
Toliko o našem internetskom obrazovanju... sramota. Internet nije za djecu. A ovog treba malo obradit drugim za primjer. Zbog takvih je net na losem glasu. I zbog neodgovornih maloljetnica koje nemaju blage veze o nicemu.

Arbiter of Change
07-09-2007, 07:41
Šok i zbunjenost kad su ga uhvatili su neprocjenjivi - doslovno je ostao bez riječi. Ko fol, nije znao koliko godina ima.... tsk, tsk.

Jerry
07-09-2007, 09:01
:nonono: :nonono:
nadam se da ovdje nema pedofila...nadam se :D

r0pe
07-09-2007, 09:31
oo ima..vijali smo mi po tvrđi jednog, ali nam je pobjegao :twisted:

flander
07-09-2007, 09:31
:nonono: :nonono:
nadam se da ovdje nema pedofila...nadam se :D

kaj bojiš se da nemaš konkurenciju :D :D zekam se naravno


a što se tiće lika, po kratkom i laganom postupku, metak u čelo :wink:

Jopax
07-09-2007, 09:41
Jaoj što bi se taj proveo kad bi ga neki odavde uhvatili(uključujući mene) ciglom bi ga zatuko

medusa
07-09-2007, 09:45
jedna poznanica dala broj moba na chatu prije 2 godine (onda je bila negdje 14)i pohotnici je zvali cijelu noć :shock: al ne kontam kak je ženska mogla biti tako glupa. :?
nego te pedofile treba u bazen klorovodične kiseline http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/gewalt/BIGYuppyAcid.gif

SkunK
07-09-2007, 10:20
Djeci nebi trebalo zabranit internet nego chat servise i ostale stvari gdje mogu kontaktirati s drugim ljudima i davati svoje podatke.

A pedofile, na lomaču ili kamenovanje.

Jerry
07-09-2007, 10:42
Djeci nebi trebalo zabranit internet nego chat servise i ostale stvari gdje mogu kontaktirati s drugim ljudima i davati svoje podatke.

A pedofile, na lomaču ili kamenovanje.znaći i forume?pa zabranjeni su forumi za djecu do 13 godina..ja imam 12,5 :D al imam dozvolu roditelja :D

Prince of Persia freak
07-09-2007, 11:34
:nonono: :nonono:
nadam se da ovdje nema pedofila...nadam se :D

kaj bojiš se da nemaš konkurenciju :D :D zekam se naravno


a što se tiće lika, po kratkom i laganom postupku, metak u čelo :wink:

Nemoj tako, Jerry je imao problema s jednim :nonono:

Neven <R>
07-09-2007, 12:29
Au jebote, zamisli liku se ponudila trebica od 13 godina koja izgleda kao da ima 18, slala mu provokativne slike i pozvala ga u stan. Uspaljeni starac - da, pedofilija - ne.

A sad vi meni recite koliko 13-godišnjakinja stavlja svoje provokativne slike na internet u potrazi za jebačinom?

Prince of Persia freak
07-09-2007, 12:36
Samo one kujaste kojih je sve više i više

Neven <R>
07-09-2007, 12:40
Ma nije u tome bit, nego je ovo samo spačka za dobivanje gledanosti i ne pridonosi ama baš ničemu. Jer nisu pokazali kakve je poruke ta "klinka" slala tom tipu. Uspaljenih staraca barem ima puno, mislim išao sam u srednju školu za puno ženskih učenica pa dobro znam, ali pedofilija je ipak nešto drugo i uključuje zlostavljanje, zavođenje itd. Ovdje bih ipak rekao da je drukčiji slučaj jer je klinka "zavela" tog tipa, pozvala ga u stan itd. dakle jako je dobro znala što radi, dok pedofili seksualno iskorištavajuSdjecu.

Armachus
07-09-2007, 12:41
Slažem se sa sudijom. Nema žrtve, nema zloćina...

Mada bi ga ja teretio radi upada u stan!

The Boz
07-09-2007, 12:48
Ubojstvo je jedini zločin koji nemora biti počinjen, a da se okrivljeni tereti za smrtonosnu namjeru. Bar koliko ja znam, ali morat ću pitat frenda za detalje.
Uglavnom, mislim da bi se kruška agonije trebala legalizirati kao pravedna kazna za pedofile i silovatelje.

Neven <R>
07-09-2007, 12:52
Kastracija bi riješila problem.

MasaKrisT
07-09-2007, 14:59
razapet ga naopacke i ziletom mu svaki dan po jednu tetivu rezat,izvadit jedno oko da u drugo mogu urinirat,u ustima mu ostavit ustajali kupus ,al zatvorit da nemoze pljunut,zalit ga benzinom,postavit fitilj po cijeloj sobi do 2 cm od njega pa nek se moli hoce se zapalit,prokleti pedofil

Clutch
07-09-2007, 15:36
Ja bih ga zmrcvario i tukao dok svaka kost u njego tijelu ne postane zmrcvarena i nepokretna dok svaki dio koze nebude zderan i krvav ma oci bi mu iskopohttp://s35.photobucket.com/albums/d189/dimebar_probably/Smileys/th_chainsaw.gif


A sto se tice pedofilije na internetu ja bih tako osnovao jedan klub koji bi hvatao te stoke

Lord Ragnarok
07-09-2007, 16:12
pedofil, ali nije ni reporter bolji (ipak se predstavlja kao curica :) )

BLOODdemon
07-09-2007, 17:01
pedofilu,metak u glavu :twisted: :kill: :killyou: [/u]

Jerry
07-09-2007, 17:44
:nonono: :nonono:
nadam se da ovdje nema pedofila...nadam se :D

kaj bojiš se da nemaš konkurenciju :D :D zekam se naravno


a što se tiće lika, po kratkom i laganom postupku, metak u čelo :wink:

Nemoj tako, Jerry je imao problema s jednim :nonono:fof

Herr Schnitzel
07-09-2007, 21:28
U Nizozemskoj ima i Stranka Pedofila... Mozda je ukinuta (bar bi trebala biti)...

MasaKrisT
07-09-2007, 22:01
a sta u nizozemskoj nema?:)

The Boz
07-09-2007, 22:08
Normalnih Ljudi.
U Nizozemskoj okreneš dnevnik, i kad ono, Streha drži sport a Ziher vrijeme...

Gwin
12-09-2007, 21:43
anycase... tip iz naslova je u pritvoru.. pod istragom

kikl0p
12-09-2007, 21:53
Bokte ja jucer pricam na tsu i dode meni stara i kaze mi tu se dopisivas s kojekakvim pedofilima a ja ono :shock: i pocnem se smijat

Maloki
12-09-2007, 22:00
Ja bih ga zmrcvario i tukao dok svaka kost u njego tijelu ne postane zmrcvarena i nepokretna dok svaki dio koze nebude zderan i krvav ma oci bi mu iskopo

ja bi vas oboje silovo

K4ciga
12-09-2007, 22:04
oh,nemate pojma kakvu sam želju dobio za pisanjem

Pedofil-Prvo bih zapalio cigaretu,te gasio čikove na njegovoj guzici dok ne postane crna.Zatim bi mu razrezo ruke te na to trljao sol.Odmah potom,stavio biih mu stopala u kiselinu,al ne onu slabu nego jaku,da vrišti i pati i da mu krv ide kroz uši.Potom,uzeo bih metalnu cijev i ugurao tu cijev u njegov izgoreni šupak,da vidi kako je to kad ga on prima.Dotična cijev bi putovalasve do crijeva,a onda bih mu polako rasporio crijeva,da se kiselinica razlije po utrobi,te da mu izmet ispada kroz pupak.Uzeo bih dotični izmet te mu ugurao u usta te začepio nos.Tavan kad bi se ponadao da je mrtav,natjerao bih ga da ispljune izmet te mu ugurap 100% kisik u usta da se,jel,malo osvježi.Onda bih uzeo tekuče ljepilo te bih ga razmazao po penisu,te ga natjerao da ga skida.Onda,dok onako drhti,shvatio bi da u biti i nije tako moćan.Onda,polako bih uzeo tupi nnož te mu izrezao penis,te mu ga ugurao u usta.Zatim bih mu polio benzinom ionako izgorene noge,te jednostavno bacio cigaretu.Dok polako gori,vrišti,shvatit će kako se ne isplati biti pedofil.

ZorgTheBorg
12-09-2007, 22:20
Ne zaboravi da je i najmanji dodir prstom po sprženom mesu dovoljan da čovjek zavrišti u agoniji! Zato ga bolje ugasi.

Maloki
13-09-2007, 05:44
oh,nemate pojma kakvu sam želju dobio za pisanjem

Pedofil-Prvo bih zapalio cigaretu,te gasio čikove na njegovoj guzici dok ne postane crna.Zatim bi mu razrezo ruke te na to trljao sol.Odmah potom,stavio biih mu stopala u kiselinu,al ne onu slabu nego jaku,da vrišti i pati i da mu krv ide kroz uši.Potom,uzeo bih metalnu cijev i ugurao tu cijev u njegov izgoreni šupak,da vidi kako je to kad ga on prima.Dotična cijev bi putovalasve do crijeva,a onda bih mu polako rasporio crijeva,da se kiselinica razlije po utrobi,te da mu izmet ispada kroz pupak.Uzeo bih dotični izmet te mu ugurao u usta te začepio nos.Tavan kad bi se ponadao da je mrtav,natjerao bih ga da ispljune izmet te mu ugurap 100% kisik u usta da se,jel,malo osvježi.Onda bih uzeo tekuče ljepilo te bih ga razmazao po penisu,te ga natjerao da ga skida.Onda,dok onako drhti,shvatio bi da u biti i nije tako moćan.Onda,polako bih uzeo tupi nnož te mu izrezao penis,te mu ga ugurao u usta.Zatim bih mu polio benzinom ionako izgorene noge,te jednostavno bacio cigaretu.Dok polako gori,vrišti,shvatit će kako se ne isplati biti pedofil.

If you say so...

Sonic_Moronic
13-09-2007, 12:39
Gg, znači jedini način da se pedofili zaustave je da naprave pedofiliju.

Jopax
13-09-2007, 18:50
Ne njih treba poslat u zatvor na godinu dana da postanu nečije kuje pa da odustanu od toga
i da ona reportaža je glupa jer je ona imala 14 godina znači mogla je sama odlučit i ona je njih zvala

Sickmanno1
13-09-2007, 19:44
:o Sta sve necu procitati ovdje, lol. Vi bi lika ubili?

kaciga :pray: :pray: ostali jbga, niste mastoviti kao ovaj decec :D

14 godina za mene nije pedofilija, ako se tako gleda onda je i 17 godina pedofilija. Istina za bog, drugacije je ako neki lik od 45 zabrije na zensku (da sa razlogom zenska, jerbo zenski spol ude prije 14 godina u spolnu zrelost, neke sa 12, neke sa 11, bla bla) od 14...istina za bog je malo nenormalno, ali ista, i tocno ista je situacija ako sa 18, kresnes neku od 17. Barem sto se zakona tice i tu je po meni velika rupa. Prakticki pedofil si ako seksualno zlostavljas djecu od 1-17 godina sto je bzveze. Pa ja sam ko 19sto godisnjak bio sa curom od 16 godina, nepunih...omg sam i ja pedofil? :?

Da nepricam o nasim dragim Romima, gdje je cist normalno da zensko djete nestigne zavrsiti ni osnovnu skolu zato sto je vec trudna...

Sta tu zakon radi? Nista...

Djeca su si sama kriva, a i uveliko roditelji...neznam ja osobno dok sam imao 14 godina dao bi dva prsta da me neka zenska od 30-40 godina htjela poseviti :D

r0pe
13-09-2007, 19:52
:o .neznam ja osobno dok sam imao 14 godina dao bi dva prsta da me neka zenska od 30-40 godina htjela poseviti :D

šta nisi rekao mami :rotfl:

kidding

moj lega je gledao neku pedofilsku stranicu na netu...glupan...al dobro nije ni on nesto stari od tih zenskih..al se ubedira kad vidi da mlađi jebu a on još nije :rotfl:

The Boz
13-09-2007, 20:56
:o Sta sve necu procitati ovdje, lol. Vi bi lika ubili?

kaciga :pray: :pray: ostali jbga, niste mastoviti kao ovaj decec :D

14 godina za mene nije pedofilija, ako se tako gleda onda je i 17 godina pedofilija. Istina za bog, drugacije je ako neki lik od 45 zabrije na zensku (da sa razlogom zenska, jerbo zenski spol ude prije 14 godina u spolnu zrelost, neke sa 12, neke sa 11, bla bla) od 14...istina za bog je malo nenormalno, ali ista, i tocno ista je situacija ako sa 18, kresnes neku od 17. Barem sto se zakona tice i tu je po meni velika rupa. Prakticki pedofil si ako seksualno zlostavljas djecu od 1-17 godina sto je bzveze. Pa ja sam ko 19sto godisnjak bio sa curom od 16 godina, nepunih...omg sam i ja pedofil? :?

Da nepricam o nasim dragim Romima, gdje je cist normalno da zensko djete nestigne zavrsiti ni osnovnu skolu zato sto je vec trudna...

Sta tu zakon radi? Nista...

Djeca su si sama kriva, a i uveliko roditelji...neznam ja osobno dok sam imao 14 godina dao bi dva prsta da me neka zenska od 30-40 godina htjela poseviti :D
Važna je MENTALNA ZRELOST.
Što se na sudu nikako ne može dokazati da je iznad dobi.
ALI se može dokazati da je ispod, u primjeru osuđenog tipa koji je "izlazio" s 30ogodišnjom djevojkom, mentalno zaostalom na razinu 10ogodišnjakinje.
Dakle, ovdje se ne sudi o ukusu nego i...
Ma u stvari, imaš na Wikipediji :p

xaviaz
13-09-2007, 21:37
Um tbt pazi ovo iznajmis "pedera" da neko njega siluje pa da vidi malo )ak mu se svidi jbg metak poremecena osoba.Uglavnom 5 min nakon toga nebi bio vise ovdje )

BlackDCRO
13-09-2007, 21:39
Gledao na tvu kad je bio, sta rec osim zalosno...

Sickmanno1
13-09-2007, 21:57
Malo ti je debilno razmisljanje...Da ti to stavim ovako:da imas sestru od 13 godina,a da je bari neki manijak od 50,sta bi mu ti napravio?

Debilno razmisljanje...vjerovatno, no nije ni tvoje nista bolje. Pa da mi neki manijak od 50 godina bari staru popizdio bi a kako nebi na sestru. Glup ti primjer, jerbo je obiteljski....

Da neki sexsualni manijak bari moju 14godisnju susjedu...i don't give a damn...ima starce pa nek place, ustvari ima svoju volju. Vjerovatno to ne bi radila da joj se nesvida. Drugacija je stvar dok pod prisilom se to radi, ali to je vec silovanje...

The Boz
13-09-2007, 23:13
Once again, MENTALNA DOB.
Dakle, to JE silovanje. Zato se na engleskom zove Statutory Rape. Ikad čuo za izraz "Dob Pristanka" iliti "Age of Consent"? Ikakav seksualni odnos između punoljetne osobe i osobe koja još nije...
Ma k vragu, imaš na vikipediji!

Sickmanno1
14-09-2007, 15:32
Once again, MENTALNA DOB.
Dakle, to JE silovanje. Zato se na engleskom zove Statutory Rape. Ikad čuo za izraz "Dob Pristanka" iliti "Age of Consent"? Ikakav seksualni odnos između punoljetne osobe i osobe koja još nije...
Ma k vragu, imaš na vikipediji!

Na vikepediju necu ici jer me iskreno nezanima...ja sam govorim kak je gledam na sve to...

Neznam zasto se onda sa 12 godina vec djeca uce o seksu, ako to nesmiju primjenjivati, a spolno su zreli <_<...

Zato sto zakon kaze da ti sa 14 godina nemozes razmisljati (strogo objasnjeno)?

Bzveze...

Sinman
20-09-2007, 15:59
:twisted: jednostavno i kratko- macola u glavu

Ryd3R
15-12-2007, 14:31
ako je dijete pametno naravno da se neće dat pedofilu, nego će ga poslat u *****....a što se tih bolesnika tiče, zatvor bi im super pristajal pa nek neko njih guzi malo da vide kak je to.....

Skoljo
23-12-2007, 17:27
Ja bi pedofila tresnuo među noge i onda bi se dero ko pic****.

Kablam
24-12-2007, 10:12
Ja bi pedofila tresnuo među noge i onda bi se dero ko pic****.

Please try to be intelligent or you will get marked like me.

avr freak
24-12-2007, 12:28
Vidio sam to..,ja ne kužim te ljude kako mogu takvi biti..,opče ne
razmišljaju o posljedicama..,misliju samo na sebe..,jer naša država im takorečeno ništa ne može... :twisted:

bezimeni
24-12-2007, 15:18
Jednom je neki tip pitao kćer (9 godina) kako se ti mala zoveš i krenuo ju dirati po licu.Nije to bio neki dedica koji je to išao raditi dobrohotno makar ni takve stvari ne odobravam nego je bio tip od nekih 30-35 godina,moja generacija.Takva me situacija jednostavno okrene za 100% te sam se u stanju od jedne sekunde pretvoriti u krvožednog ubojicu.Tip je uz moje ogromno deranje doslovno naglavačke izletio iz tramvaja.Da nisam bio sam sa malom doslovno bi ga iscipelario na cesti.Nemaš mi kaj dirati po djetetu i točka.

To je bila samo jedna mala sitnica u odnosu na ovog tipa.Ne želim ni pomisliti da se danas -sutra meni dogodi nekaj slično, sigurno se nebi mogao kontrolirati i tipa bi zubima zaklao.

Današnji roditelji jednostavno nisu tehnički pismeni te nemaju pojma na koji način njihova djeca koriste internet a da i ne pričamo da im stave administratorska ograničenja i time onemoguče nekomtrolirano surfanje.

Gravestone_bluz
24-12-2007, 16:37
pedofili su idioti , i njihove žrtve su idioti .

Vorban
24-12-2007, 19:27
Bio je jedan pedofil u igraonici u koju sam zalazio, strašno ne bi nikad pomislio da bi taj čovjek mogao biti pedofil...

Još više me fascinira to što zakon ne može uhvatit ovog čovjeka :kill:

Korpse
24-12-2007, 19:55
ja sam na moru vidio jednog, majku mu pedofilsku, neku je malu stalno gledao, i slikao, pička mu materina bezobrazna. i tako je meni to dopizdilo kada je se na večer dogegao do košarkaškog terena gdje smo igrali ja i još nekoliko frendova, i lik je imao fotić, i stalno je tu malu pratio...

tako su dvojica od 20-tak godina, to vidjeli... lik je takve batine dobio, da je se jedva ustao, a kada im je rekao da će ih pandurima prijaviti, oni su mu fotić uzeli, i pošli do policije. a poslije sam čuo da je jedan od tih momaka, brat od te male.

treba njih sve namlatiti.

EDIT: a drago mi je što je u večernjem listu izašao popis tih bedaka, pa kada porastem ću ih posjetiti :boohoo:

Korpse
25-12-2007, 17:42
što je kazna okrutnija i bolnija... :D

RayDX
25-12-2007, 22:26
Ma treba sa flak cannonom i kuc-kuc na vrata te kad otvori u stilu Achemda:

-Who is it?
-Me! I kill you!

Korpse
25-12-2007, 23:31
ili "c`mon punk make my day!" i kada on kaže "WTF" prosvirati mu glavu...

Nesa
26-12-2007, 18:37
Mnogo gledas filmove ;)

Korpse
26-12-2007, 22:04
valjda...
al stvarno takve treba banat sa foruma...ups... mislim sa slobode :D

la50
13-01-2008, 15:15
e znam da je prastara tema al sam tek sad za ovo čuo

ej pa ovakvu đubrad treba poredat i streljat a kasnije isjeckat i bacit među govna da se njihov smrad nebi imao kud širiti

Sterpo
13-01-2008, 15:54
a jesi domišljat :)

dasoDD
13-01-2008, 16:15
oh,nemate pojma kakvu sam želju dobio za pisanjem

Pedofil-Prvo bih zapalio cigaretu,te gasio čikove na njegovoj guzici dok ne postane crna.Zatim bi mu razrezo ruke te na to trljao sol.Odmah potom,stavio biih mu stopala u kiselinu,al ne onu slabu nego jaku,da vrišti i pati i da mu krv ide kroz uši.Potom,uzeo bih metalnu cijev i ugurao tu cijev u njegov izgoreni šupak,da vidi kako je to kad ga on prima.Dotična cijev bi putovalasve do crijeva,a onda bih mu polako rasporio crijeva,da se kiselinica razlije po utrobi,te da mu izmet ispada kroz pupak.Uzeo bih dotični izmet te mu ugurao u usta te začepio nos.Tavan kad bi se ponadao da je mrtav,natjerao bih ga da ispljune izmet te mu ugurap 100% kisik u usta da se,jel,malo osvježi.Onda bih uzeo tekuče ljepilo te bih ga razmazao po penisu,te ga natjerao da ga skida.Onda,dok onako drhti,shvatio bi da u biti i nije tako moćan.Onda,polako bih uzeo tupi nnož te mu izrezao penis,te mu ga ugurao u usta.Zatim bih mu polio benzinom ionako izgorene noge,te jednostavno bacio cigaretu.Dok polako gori,vrišti,shvatit će kako se ne isplati biti pedofil.

Jebote koliko ti fetiša imaš :)

chiEEEF
15-01-2008, 18:49
sve gayeve i pedofile odma istrijebit :twisted: :killyou:

Korpse
16-01-2008, 11:57
oh noes...you are doomed.

biti gay nije zločin! biti pedofil je zločin!

chiEEEF
16-01-2008, 15:06
pa je al sam kazem 8)

Korpse
16-01-2008, 17:37
homofob!