PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows Defender (Beta 2)



Luka
04-03-2006, 09:14
Od nedavno možete skinuti dugo najavljivanu Microsoftovu zamjenu za njihov Antispyware - Windows Defender. Težak je oko 6-7MB (ja imam modem :) ) pa ga je svima lako skinuti. Molim Vaša razmišljanja o ovom produktu :D

Prince-Artas
18-03-2006, 20:15
Od nedavno možete skinuti dugo najavljivanu Microsoftovu zamjenu za njihov Antispyware - Windows Defender. Težak je oko 6-7MB (ja imam modem :) ) pa ga je svima lako skinuti. Molim Vaša razmišljanja o ovom produktu :D

neću je skinut jer je u beti, možda kad izađe iz bete 8)

spidEY
18-03-2006, 21:45
Program ne ide ako imaš ilegalne Windowse jel tako ?

Luka
19-03-2006, 20:02
mislim da moraš prije instalacije pokrenut njihov program za provjeru je li ti Windows legalan

Glass
19-03-2006, 20:30
Od nedavno možete skinuti dugo najavljivanu Microsoftovu zamjenu za njihov Antispyware - Windows Defender. Težak je oko 6-7MB (ja imam modem :) ) pa ga je svima lako skinuti. Molim Vaša razmišljanja o ovom produktu :D

neću je skinut jer je u beti, možda kad izađe iz bete 8)

Meni je program bolji od nekih koji su "gotovi".

Luka
19-03-2006, 21:53
Defender je novi naziv za MS-ov AntySpyware koji je već dulje vrijeme na MS-ovim stranicama s redizajniranim sučeljem. MS AntySpy je bio odličan u borbi protiv spy-a, savršena dopuna Spybotu i AD-Awareu jer je meni pronalazio stvari koje (makar rijetko) niti jedan niti drugi nisu mogli nači. Defender nastavlja tradiciju ...