PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gamers age



Lakuda
07-12-2005, 18:05
Eo registrirao se i ja, pa ovim putem pozdravljam sve članove foruma, znane i neznane,(vidim da ih je puno sa gamera i DoJaJa foruma tu) i tako to...
Aj' baš me zanima prosjek godina, pa ako vam nije teško, (a znam da nije :) ), kliknite na pool pa da vidimo.

8)

Lakuda
08-12-2005, 14:18
Ajde klikajte...


:(

Sickmanno1
08-12-2005, 14:40
Stariji od W1k1n6-a,(a on je negdje ko' Isus star)

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

M@nkey
08-12-2005, 19:50
Svi smo mi ispod 15. Kao ja naprimjer 8)

Ali ako V1k1n6 ono pročita, nema me :rotfl:

Rocchiro
22-12-2005, 15:02
ko "svi" je ispod 15?!?

ja imam 16 8)

W1k1n6
22-12-2005, 15:44
Svi smo mi ispod 15. Kao ja naprimjer 8)

Ali ako V1k1n6 ono pročita, nema me :rotfl:
Procitao sam i vidis da te ima :) Evo, ja imam 44 godine, zivim poprilicno duze nego sto je Isus zivio. Jel to nekog smeta? :twisted:

mrs.croft
22-12-2005, 15:47
Svi smo mi ispod 15. Kao ja naprimjer 8)

Ali ako V1k1n6 ono pročita, nema me :rotfl:
Procitao sam i vidis da te ima :) Evo, ja imam 44 godine, zivim poprilicno duze nego sto je Isus zivio. Jel to nekog smeta? :twisted:

napokon,saznali smo dugo čuvanu tajnu. :pray:

Lakuda
22-12-2005, 17:08
zivim poprilicno duze nego sto je Isus zivio.

Nisam mislio 33 godine, nego 2006 :D

M@nkey
22-12-2005, 19:41
Svi smo mi ispod 15. Kao ja naprimjer 8)

Ali ako V1k1n6 ono pročita, nema me :rotfl:
Procitao sam i vidis da te ima :) Evo, ja imam 44 godine, zivim poprilicno duze nego sto je Isus zivio. Jel to nekog smeta? :twisted:

ne, moj padreSje stariji od tebe igra logičke na kompu, ta ne zaboravimo da je iskusan programer 8)

Sickmanno1
22-12-2005, 20:18
Evo, ja imam 44 godine, zivim poprilicno duze nego sto je Isus zivio. Jel to nekog smeta? :twisted:

A jesi mator :rotfl: :rotfl:

mrs.croft
22-12-2005, 23:45
lijepo je vidjet da ima ljudi sa 44 koji se bave gamingom.

Ludy
23-12-2005, 10:12
Nisu bas svi mladji od 15......

A wiking je najlik u HR.....MB......Matora Budalesin ;D (no offense)

E da mi je sam jednom na pivu s wikingom, mislim da bi to bio jedan zezsci provod :pray: :pray:

ezav
23-12-2005, 22:05
lijepo je vidjet da ima ljudi sa 44 koji se bave gamingom.

Ej nemoj tak....

Moj stari ima 52 i dalje igra Silent Hunter 2 i 3.....

Covijek stavi sve settinge na max hard i onda si sam racun nagib ziroskopa, putanju torpeda itd... :o

Eh to je kada se ima staroga koji je inzinjer :rotfl: :rotfl:

v4MP1r3
24-12-2005, 02:47
ko "svi" je ispod 15?!?

ja imam 16 8)

i jaaaaa, lol



e da sad mi nesto useremo starci bi nam bili krivi za to a ne mi, MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAA kako j***ne godine, LOL

MarkaN
24-12-2005, 15:13
e ja sam nešto bliže vikingu - čak 19 let :D

Danny
24-12-2005, 16:55
Ja imam 18. Ali za manje od mjesec dana 19. 8)

v4MP1r3
25-12-2005, 00:10
Ja imam 18. Ali za manje od mjesec dana 19. 8)

UUU

sad se ti hvalis...

a mi jadni koji imamo -20 smrc, bas ti havla, utrljaj na ranu... :cry:

Lakuda
27-12-2005, 02:13
Ja cu za 9 dana imat 18 i pol

...pa tako dva puta

:)

gand
27-12-2005, 11:09
Ja cu za 9 dana imat 18 i pol



Ja toliko imam u hladnoj vodi.




...pa tako dva puta



A toliko kad mi pricas prostote.
8)

IgGy
27-12-2005, 11:18
comment by admin - ne editirat gandove postove, ipak je covek bivsi pcplayovac :)

v4MP1r3
27-12-2005, 20:05
e IgGy trebas stavit onog smajlica koji drzi znak "SPAM" uperen je prema gore, dobro bi dosao

kakve sad ovo ima veze s bilo cime?

gand
27-12-2005, 21:20
Pa ima veze s time sto je admin tolerirao svaciji offtopic, ukljucujuci i tvoj, osim moga.
Da je na prvi offtopic stavio upozorenje, ja se svakako ne bih doveo u situaciju da mi netko drzi lekcije iz ponasanja na forumu.

Jesam li rekao nesto sto je neistina?
Brijem da ne.
:o

IgGy
27-12-2005, 23:34
dobro, sorry Gand, nudim ti ispriku u ime nasih moderatora. Ocito su se malcice zanijeli. Naime, prilicno su svjezi, pa ne razlikuju friendly spem od klasicnog spema. :hangin:


Dakle, za ubuduce, kad Gand, Lakuda ili bilo tko od PCP-ovaca pise offtopic - to je friendly spem kojeg se - ne brise! :D

v4MP1r3
28-12-2005, 00:06
mislim da ovo nebi smi komentirati...

Matheus
28-12-2005, 09:27
:fof: matću 27.1.2006. 14 dinago :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

IgGy
29-12-2005, 13:38
DAKLE OVAKO, KO GOD DA JE FAKIN MODERATOR NA OVOM TOPICU, NE RAZUMIJEM ZASTO JE OBRISAN GANDOV POST. JA DEFINITIVNO NISAM. TKO GOD JE MODERATOR NEKA CITA FAKIN POSTOVE I KONACNO ZAPAMTI:

POSTOJI KLASICNI SPEM S- KADA HRPA PUBERTETLIJA SERETA SMAJLICIMA (DAKLE, DA POJEDNOSTAVNIM :D :) :? 8) :cry: :roll: :wink: :fof: :yuck: :boohoo: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: )

I FRIENDLY SPAM - KADA SECEN/PEKO/TEO/GAND/LAKUDA/LEUTAR/CORKALO ILI JA KRENEMO MALCICE OFFTOPIC.

UKOLIKO NE ZNATE TKO JE OD GORE NAVEDENIH OSOBA, NISTE KOMPETENTNI ZA "STATUS" MODERATORA.

DOTICNI MODERATOR NA OVOM PODFORUMU JE UKLONJEN SA DUZNOSTI.

Sickmanno1
29-12-2005, 14:18
DAKLE OVAKO, KO GOD DA JE FAKIN MODERATOR NA OVOM TOPICU, NE RAZUMIJEM ZASTO JE OBRISAN GANDOV POST. JA DEFINITIVNO NISAM. TKO GOD JE MODERATOR NEKA CITA FAKIN POSTOVE I KONACNO ZAPAMTI:

POSTOJI KLASICNI SPEM S- KADA HRPA PUBERTETLIJA SERETA SMAJLICIMA (DAKLE, DA POJEDNOSTAVNIM :D :) :? 8) :cry: :roll: :wink: :fof: :yuck: :boohoo: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: )

I FRIENDLY SPAM - KADA SECEN/PEKO/TEO/GAND/LAKUDA/LEUTAR/CORKALO ILI JA KRENEMO MALCICE OFFTOPIC.

UKOLIKO NE ZNATE TKO JE OD GORE NAVEDENIH OSOBA, NISTE KOMPETENTNI ZA "STATUS" MODERATORA.

DOTICNI MODERATOR NA OVOM PODFORUMU JE UKLONJEN SA DUZNOSTI.

Mislim da nije uredo sto si bure-ta makno sa pozicije moderatora, jel taj covjek jedino nesto radi(bez uvrede ostalim modovima), a kad bi bio tako dobar pa da procitas malo u pcplay forum podforumu sta piso o namam moderatorima, da lose obavljamo svoje duznosti, da nista neradimo protiv spama itd....zato smo bure i ja odlucili nesto poduzeti i brisati postove cistog spama tipa jedan smajlic ili nekakav uzasan van topik kad dvojica pocnu raspravljati o necemu sto nema veze sa vezom u tom topicu.(ociti primjer je bilo flejmanje mene i snake...no ja sam vec rekao u nekom postu da zahtjevam da se moji spamovi obrisu jel mi to uopce nesmeta. To sto je sad bure pogrijesio (otom potom) nije razlog da ga se makne sa pozicija moderatora(moje misljenje), zato sto je Gand ondam PM i tuzio ga ko da je mala bebe(sorry gand ali tako ispada). Ako vec stavis nekoga na poziciju moderatora znaci da mu kolko tolko vjerujes, ali ti to slabo radis nit nas branis dok nas napadnu neki clanovi, a bitno je da znas prijetiti. Evo ako te to uvrijedilo sto sam sad reko makni me sa pozicije moderatora i daj mi ban tak i tak mi se neda svadati sa balavcima oko toga da li ja radim svoj poso kak spada ili ne. I onako radi informacije daj skoci u podforum pcplay forum i malo pogledaj sta rade:)

v4MP1r3
29-12-2005, 14:25
DAKLE OVAKO, KO GOD DA JE FAKIN MODERATOR NA OVOM TOPICU, NE RAZUMIJEM ZASTO JE OBRISAN GANDOV POST. JA DEFINITIVNO NISAM. TKO GOD JE MODERATOR NEKA CITA FAKIN POSTOVE I KONACNO ZAPAMTI:

POSTOJI KLASICNI SPEM S- KADA HRPA PUBERTETLIJA SERETA SMAJLICIMA (DAKLE, DA POJEDNOSTAVNIM :D :) :? 8) :cry: :roll: :wink: :fof: :yuck: :boohoo: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: )

I FRIENDLY SPAM - KADA SECEN/PEKO/TEO/GAND/LAKUDA/LEUTAR/CORKALO ILI JA KRENEMO MALCICE OFFTOPIC.

UKOLIKO NE ZNATE TKO JE OD GORE NAVEDENIH OSOBA, NISTE KOMPETENTNI ZA "STATUS" MODERATORA.

DOTICNI MODERATOR NA OVOM PODFORUMU JE UKLONJEN SA DUZNOSTI.

Mislim da nije uredo sto si bure-ta makno sa pozicije moderatora, jel taj covjek jedino nesto radi(bez uvrede ostalim modovima), a kad bi bio tako dobar pa da procitas malo u pcplay forum podforumu sta piso o namam moderatorima, da lose obavljamo svoje duznosti, da nista neradimo protiv spama itd....zato smo bure i ja odlucili nesto poduzeti i brisati postove cistog spama tipa jedan smajlic ili nekakav uzasan van topik kad dvojica pocnu raspravljati o necemu sto nema veze sa vezom u tom topicu.(ociti primjer je bilo flejmanje mene i snake...no ja sam vec rekao u nekom postu da zahtjevam da se moji spamovi obrisu jel mi to uopce nesmeta. To sto je sad bure pogrijesio (otom potom) nije razlog da ga se makne sa pozicija moderatora(moje misljenje), zato sto je Gand ondam PM i tuzio ga ko da je mala bebe(sorry gand ali tako ispada). Ako vec stavis nekoga na poziciju moderatora znaci da mu kolko tolko vjerujes, ali ti to slabo radis nit nas branis dok nas napadnu neki clanovi, a bitno je da znas prijetiti. Evo ako te to uvrijedilo sto sam sad reko makni me sa pozicije moderatora i daj mi ban tak i tak mi se neda svadati sa balavcima oko toga da li ja radim svoj poso kak spada ili ne. I onako radi informacije daj skoci u podforum pcplay forum i malo pogledaj sta rade:)

IgGy nije fer!!
Bure je FAKING DOBAR MOD I FAKAT PI***M! On mi je pomogao da dodjem do ovog mjesta (skupa sa Sick-om) i mislim da nije ovo zasluzio!! Kako si to mogao napraviti, jel ti vidis da (kako je Sick rekao) on obavlja posao???? i net o, ja se znam logat u 3, ili oko 5 i on je ON! Provjerava i odgovara na postove, pa to je CISTA ISTINA!
Mislio samd a sam jedino ja takva osoba koja je on do 5 no ipak sam nasao bUru, pa daj, IgGy ti mene barem kuzis kada je u simslu dobar posao, a on je samo 1 pogrijesio i to nabijas na most, lijepo ce se ispricati, a ti mu na miru vrati mod mjesta, on nije ovo zasluzio, on je IZVRSTAN mod!!

ja sam te uvijek smatrao facom IgGy...

lcy
29-12-2005, 14:45
DAKLE OVAKO, KO GOD DA JE FAKIN MODERATOR NA OVOM TOPICU, NE RAZUMIJEM ZASTO JE OBRISAN GANDOV POST. JA DEFINITIVNO NISAM. TKO GOD JE MODERATOR NEKA CITA FAKIN POSTOVE I KONACNO ZAPAMTI:

POSTOJI KLASICNI SPEM S- KADA HRPA PUBERTETLIJA SERETA SMAJLICIMA (DAKLE, DA POJEDNOSTAVNIM :D :) :? 8) :cry: :roll: :wink: :fof: :yuck: :boohoo: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: )

I FRIENDLY SPAM - KADA SECEN/PEKO/TEO/GAND/LAKUDA/LEUTAR/CORKALO ILI JA KRENEMO MALCICE OFFTOPIC.

UKOLIKO NE ZNATE TKO JE OD GORE NAVEDENIH OSOBA, NISTE KOMPETENTNI ZA "STATUS" MODERATORA.

DOTICNI MODERATOR NA OVOM PODFORUMU JE UKLONJEN SA DUZNOSTI.

Mislim da nije uredo sto si bure-ta makno sa pozicije moderatora, jel taj covjek jedino nesto radi(bez uvrede ostalim modovima), a kad bi bio tako dobar pa da procitas malo u pcplay forum podforumu sta piso o namam moderatorima, da lose obavljamo svoje duznosti, da nista neradimo protiv spama itd....zato smo bure i ja odlucili nesto poduzeti i brisati postove cistog spama tipa jedan smajlic ili nekakav uzasan van topik kad dvojica pocnu raspravljati o necemu sto nema veze sa vezom u tom topicu.(ociti primjer je bilo flejmanje mene i snake...no ja sam vec rekao u nekom postu da zahtjevam da se moji spamovi obrisu jel mi to uopce nesmeta. To sto je sad bure pogrijesio (otom potom) nije razlog da ga se makne sa pozicija moderatora(moje misljenje), zato sto je Gand ondam PM i tuzio ga ko da je mala bebe(sorry gand ali tako ispada). Ako vec stavis nekoga na poziciju moderatora znaci da mu kolko tolko vjerujes, ali ti to slabo radis nit nas branis dok nas napadnu neki clanovi, a bitno je da znas prijetiti. Evo ako te to uvrijedilo sto sam sad reko makni me sa pozicije moderatora i daj mi ban tak i tak mi se neda svadati sa balavcima oko toga da li ja radim svoj poso kak spada ili ne. I onako radi informacije daj skoci u podforum pcplay forum i malo pogledaj sta rade:)

IgGy nije fer!!
Bure je FAKING DOBAR MOD I FAKAT PI***M! On mi je pomogao da dodjem do ovog mjesta (skupa sa Sick-om) i mislim da nije ovo zasluzio!! Kako si to mogao napraviti, jel ti vidis da (kako je Sick rekao) on obavlja posao???? i net o, ja se znam logat u 3, ili oko 5 i on je ON! Provjerava i odgovara na postove, pa to je CISTA ISTINA!
Mislio samd a sam jedino ja takva osoba koja je on do 5 no ipak sam nasao bUru, pa daj, IgGy ti mene barem kuzis kada je u simslu dobar posao, a on je samo 1 pogrijesio i to nabijas na most, lijepo ce se ispricati, a ti mu na miru vrati mod mjesta, on nije ovo zasluzio, on je IZVRSTAN mod!!

ja sam te uvijek smatrao facom IgGy...

e da znash da nije bio dobar mod... i slazem se sa igyevom odlukom... trebalo bi sve vas maknut saa od ovlasti... ti sickmano... pobrisal si mi jedan post koji uopce nije bio spam... ... ... to samo dokazuje da nezate izvrshavati svoje duznosti... ili da nikad prije niste bili moderatori...

i ajmo se sad ljepo vratit na temu...

IgGy
29-12-2005, 14:46
dobro ajde ajde, vratit cemo buru na moderatora... popizdio sam na trenutak :)

inace nemam bas tako puno cajta pregledavat forum, iako se trudim da mi je stalno otvoren u jednom od tabova, pa da djeluje kao da sam konstantno online :) ... zato sad ocu odredit vise neku selekciju za moderatore, a to je vrlo zajeban posao jer morate pratit gaming scenu i znat tko njome kruzi... bure, doduse nije frik ko mi ostali, i ja sam malcice preburno reagirao. bure je doista ozbiljno shvatio svoj posao, i zbog toga mu skidam kapu.

popizdio sam zbog nekih stvari koje su se dogodile, jucer, pa eto. forgive me.

have no fear, bure is here :pray:

Sickmanno1
29-12-2005, 14:51
dobro ajde ajde, vratit cemo buru na moderatora... popizdio sam na trenutak :)

Zahvaljujem se u ime svih, btw pogledaj sta je ovaj iznad tvog posta napiso!!!!

v4MP1r3
29-12-2005, 14:59
dobro ajde ajde, vratit cemo buru na moderatora... popizdio sam na trenutak :)

inace nemam bas tako puno cajta pregledavat forum, iako se trudim da mi je stalno otvoren u jednom od tabova, pa da djeluje kao da sam konstantno online :) ... zato sad ocu odredit vise neku selekciju za moderatore, a to je vrlo zajeban posao jer morate pratit gaming scenu i znat tko njome kruzi... bure, doduse nije frik ko mi ostali, i ja sam malcice preburno reagirao. bure je doista ozbiljno shvatio svoj posao, i zbog toga mu skidam kapu.

popizdio sam zbog nekih stvari koje su se dogodile, jucer, pa eto. forgive me.

have no fear, bure is here :pray:

Tako treba, bUre roXXX i mislim da se svi modovi oko ovoga slazemo, pa on je mrak i zakon na ulici ;;DDD

Büre
29-12-2005, 15:05
Evo da se i krivac izjasni....
Fala svima na podrsci, Icy-u nemojte zamjerit, covjek je samo izneso svoje glediste...
Gandu se jos jednom javno ispricavam, Iggy, tebi sam sve reko pp-a.
Ovo mi je bila na neki nacin i dobra pouka, jer, kako bi moja stara rekla:
"Što te ne ubije, ojaca te!" :D

Osiru$
29-12-2005, 17:57
Nema me par sati i vidi šta sam propustio...

IgGy je uzeo preveliku dozu "Živče", Bure otišao, pa se vratio... :cry:

Gand zakuh`o, a da toga nije ni svjestan :D

Wizard
13-02-2006, 18:43
[quote="hanzaplast"]ko "svi" je ispod 15?!?

i ja imam 16 najvise nas je :killyou:

CTDP_Marko
15-02-2006, 22:31
Ja imam 18 godina. Za gamera nisu važne godine. Svak može igrat.

Lvx Demos
18-02-2006, 00:09
Procitao sam i vidis da te ima :) Evo, ja imam 44 godine, zivim poprilicno duze nego sto je Isus zivio. Jel to nekog smeta? :twisted:

I? Jel ti se upalila crvena lampica na dlanu?? :D

Ogg The Dogg
18-02-2006, 00:23
ja imam 15. taman na granici :)

miro u sutonu tihom
18-02-2006, 01:38
17 i pol (ovo mi dobro dođe kada odbrojavam kolikojoš do punoljetnosti :rotfl: )!

v4MP1r3
18-02-2006, 08:55
i ja imam 16 najvise nas je :killyou:

da cini se da je to ono, prava gamer granica, ni pre mlad ni pre star, mnogi prestaju igrati, no oni koji se zadrze do 20e, oni ostaju do kraja svog zivota "hooked up" ;;PP

MarkaN
18-02-2006, 10:39
aaa prosječna dob gamera (po jednoj globalnoj anketi) je izgleda 27 godina :?

v4MP1r3
18-02-2006, 10:52
e ja sam nešto bliže vikingu - čak 19 let :D

SVAKA TI DALA :pray:

ja bi 19 ;;PP
faks, ludorije, nema vise staraca... negdje u stanu il nekom domu... jedva cekam ;;DD

unknown
06-03-2006, 19:36
ja imam 17 i mislim da gamera ne određuju njegove godine nego njegova želja a igranjem

Cyric the BLood God
06-03-2006, 20:44
Ja danas navrsio 18 :D :D :D
ali mi i dalje stara(SAMA SOTONA) prijet da ako se nepopravim letim iz kuce :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nije bed zivjet cu u kartonskoj kutiji :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ali necu moci igrat wow i Dotu :cry: :cry: :cry: :cry:

Babitz
06-03-2006, 22:39
ja 17
da bar imam natrag oko 6 kad sam bio klinjo i kreten. sad sam samo kreten 8)

ivan
07-03-2006, 10:15
[quote="Cyric the BLood God"]Ja danas navrsio 18 :D :D :D
[quote]

Sretan rođendan!! (malo sa zakašnjenjem, ali sve najbolje) :friends:

Ja ću 3.7. navršit 16.

str33t6l0w
07-03-2006, 15:09
za sada 15... 17.7 cu napunit 16 ;)

goGAMERo
07-03-2006, 16:10
lijepo je vidjet da ima ljudi sa 44 koji se bave gamingom.


JOOJ kad bi moj STARI bio kao W1K1N6, ništa mi ne bi falilo što se tiče HARDVERA I SOFTVERA! :)

Blago onom kome je WIKING tata! 8) :)