PDA

Pogledaj cijelu verziju : Navedite NAJBOLJE programe za CD recovery



TheBorg
05-09-2007, 21:51
Kao što piše, navedite programe koji su po vašem misšljenju najbolji za uklanjanje grešaka na CDima i DVDima. Vjerujem da mnogi od nas imaju neki CRC error na nekom omiljenom CDu ili DVDu...

Bartuc
05-09-2007, 22:31
Ja sam si svojedobno spasio par CD-a sa ovim programom -> Bad CD Repair PRO (http://solidlabs.com/dvd/badcdrepairpro/)

HalF-DeaD
05-09-2007, 22:32
ISOBuster

Meni je on spasio par CDova

TheBorg
06-09-2007, 20:27
dobri su i cd check i force copy. Meni su i oni znali par Cda spasit...

flander
06-09-2007, 20:31
nisam siguran za kaj su ti programi pa nagađam, jel to ona radnja npr. ja puknem neki stari cd u cd-rom i nemogu podatke bacit sa njega na komp jel mi javlja neki error, pa onda sa tim programćićem riješim stvar?

Sickmanno1
06-09-2007, 20:34
nisam siguran za kaj su ti programi pa nagađam, jel to ona radnja npr. ja puknem neki stari cd u cd-rom i nemogu podatke bacit sa njega na komp jel mi javlja neki error, pa onda sa tim programćićem riješim stvar?

yep

HalF-DeaD
06-09-2007, 21:10
nećeš s njim popravit cd nego možeš spasiti podatke (ili što se da)

flander
06-09-2007, 23:25
nisam siguran za kaj su ti programi pa nagađam, jel to ona radnja npr. ja puknem neki stari cd u cd-rom i nemogu podatke bacit sa njega na komp jel mi javlja neki error, pa onda sa tim programćićem riješim stvar?

yep

e super Rainbow Six: Vegas me neš hebe kad pokušavam prebacit sa DvD-a na komp, neki čudan error, možda s njim spasim stvar,fala na potvrdi pitanja :wink:

TheBorg
07-09-2007, 18:08
Ajde bar neka tema koristi koju sam otvorio... Meni to radi na drugom CDu od NHL 2006. Nekoliko fileova mi je crc. A ni jedan od ovih programa mi nije pomogao. Čuo sam da uspješnost tih programa varira od uređaja do uređaja.
P.S. Ima li ko NHL 2006? PLIZ nek javi na PP ili tu radi tih fileova. 4 filea su... THX

Da ipak probam spasit nešto što sam kupio.

flander
07-09-2007, 21:11
ništa probao sam i sa Bartucevim programom i ISO busterom, nije se moglo spasit, dojde do 76% di je greška i amen tu stane :(

moral bum ponovno posudit igru....

Prince-Artas
07-09-2007, 22:19
pokušaj sa cdcheck
iso buster meni ništa nije uspio spasit
a radio je 12 sati u komadu i to nekoliko puta

TheBorg
07-09-2007, 23:01
Probaj si kopirat sve fileove na disk. Jedan po jedan. Normalnim putem bez ikakvog dodatnog programa. To sam ja napravio i našao ta 4 filea koji su corrupt. Ali obično mi je znalo spasit tako ponešto. Npr, GTA SA. Ni jedan program nije pomogao ali sam uspio prekopirat na disk file po file... Trenutno mi ni to ne pomaže.

flander
07-09-2007, 23:10
@ Prince-Artas probam sa tim, ali sutra hebote idem spat sad, kljucam lagano

z6nam koji mi je file corrupt, datacab6 se zove, i kod njega stane i nemrda više, probam isto jedan po jedan, ali sve to sutra idem spat sad :wink:

Bartuc
07-09-2007, 23:14
Kadkad je medij oštečen u toj mjeri da ne postoji program koji ga može spasiti, tak da, uzmite i to u obzir! Meni također nije nikaj moglo spasiti Fable disc 2 :( A nemam ga od koga za posuditi :(

flander
08-09-2007, 10:46
evo sad se zahebavam sa onim CDCheck, i za sad mi stoji na 81% ali i dalje očitava DvD, znači očitava sektoro, a razlog zašto stoji na 81% i ide sporo je taj jel je tu greška, pa kaj to tak sporo ide kad naleti na grešku :pray: to nebu do sutra gotovo