PDA

Pogledaj cijelu verziju : Escape happens



Hamti Damti
03-09-2007, 13:04
Ide li vam bjezanje u igrama i koji su vam najveci uspjesi?

Ja sam u san andreas multyplayer imao najveci uspjeh.

Bio sam na jednom serveru, u mapi u los santosu jedini vagos, a ostali su bili ili azteci ili groove street i jedna i druga banda su bili ujedinjeni protiv vagosa. I tako su oni bili pred bazom od vagosa(di se stvaras ako pogines), i tako ja naletio, spojio se na server i ubili me tako par puta, i shvatim ja da nemogu sam protiv svih njih, i poceo sam trcati raznim kombinacijama da me nemogu pogoditi. Prvo sam namjerno trcao i skakao u krug da ih izivciram, i kad bi mi ponestalo helta pokupim pancirku, i pritom sam dvojicu bez frke ubio(n00bovi), i kad mi dosadilo htio sam ih totalno osramotiti, i krenuo sam trcati bilo gdje samo da me ne uhvate.
I love oni mene tako autima, motorima( u tim slucajevima obicno s boka pucaju sto sam naravno znao pa sam "cucajuci trcao") i nakraju sam pobjegao na drugi kraj mape malo dalje od groove streeta(oni koji znadu di je baza od vagosa, a di od groovea znadu koliku sam udaljenost presao) i usao u najblizi auto i pobjegao na obalu kod aerodroma.
Tada ih je vec mnogo odustalo i samo me je par lovilo i to s motorima, i posto na motoru imas vise pozicija za gadjati, unistili su mi auto i skocio u more i opet pak odplivao na drugi kraj mape i svi su odustali.

Neki su mi cestitali, neki me vrijedjali zbog toga, ali poanta svega toga je ta da sam ih osramotio totalno, pa me zanima kako vama to bjezanje ide, i da li je po vama to odlicno ili papcinski.

btw
znam da ime teme nije najispravnije, pa je tu vec iz same zezancije :|

Armachus
03-09-2007, 13:08
Bjezanje je moje drugo ime...

U dosta igara bjezm...

najbolje mi je u AoM... kada me napadne 10-ak divova a ja se jos nisam razvio (neam vojsku). Onda uzmem heroja Chirona 8kentaur) i ispalim strijelu, pa bjezi i tako dok ih sve ne ubijem...

Frky
03-09-2007, 13:10
Pošto igram samo DotA-u u zadnje vrijeme moram priznati da se u nekim situacijama lako snađem i pobjegnem neprijatelju i natjeram ih da popizde!

Samael
03-09-2007, 13:10
Pobjegnem jedino ako imam šanse za spasiti i regajnati health pa ih onda dokrajčiti do kraja.
Ali inače, kad vidim da nemam šanse za vratiti se natrag, nema bježanja, hrabro uletiš u nerede, ne pitaš za ništa, samo kosi sve što se nađe na putu.
Takvi uleti su mi najdraži. Ja na 10ak healtha, corridor ispred mene pun impova i ostalog smeća. Napuniš plasma-gun ili neki drugi weapon i leti, napravi metež.
Prilično cool navika...

flander
03-09-2007, 13:24
u WoW-u kad likovi dosadni ko proljev onda vanish ili spirnt hehe, a i znam bježat ak mi se neda borit ko recimo u Diablu, kad želim sve nabrzaka :D

Hamti Damti
03-09-2007, 13:41
Pošto igram samo DotA-u u zadnje vrijeme moram priznati da se u nekim situacijama lako snađem i pobjegnem neprijatelju i natjeram ih da popizde!

u DOTI svi bjeze kad im se isprazni health :rotfl: , tu sam isto imao uspjeha u bjezanju, znam da su me 3.lovila, a posto sam imao boots of speed nije bilo sanse da me kroz sumu ulove, a sto je najbolje pri hvatanju mene krepali su od onog golema level25 :rotfl: :rotfl:

Kiklop
03-09-2007, 13:43
u svakoj igri bjezim.....od RL

r.kO?
03-09-2007, 13:48
evo kako mi ide bjezanje...........

kajto sam drakija sa mageom ;)

| | \| i X 4 |
03-09-2007, 13:48
Hmmmm


Nema bježanja , nekada se znam povući dokjoš borba nije počela vidjevši da sam slab !


Ali kada imam 200 knightova (medival II) na spram 1000 nekih debila uvijek se idem lemat

prejebeno mi je to kada dobiš Heroic Deafet ili Victory

Sonic_Moronic
03-09-2007, 13:50
Ne mogu bježat kad nikad nisam primijećen. 8-)

Rocchiro
03-09-2007, 14:36
znam ponekad "pretrcati" level,da

Orla
03-09-2007, 14:53
Na Rome Total War, kad uzmem Parthiu, skoro sami konjanici, pa derem neprijatelja strijelama, onda chargam, pa se povlačim, i tako u nedogled. Jako zabavno, ali osoba s druge strane vjerojatno doživi živčani slom :D

Babitz
03-09-2007, 14:53
u ut-u je bjezanje kul
doduse, malo znaci kad naletis na popuprofica :(

Fenrir
03-09-2007, 14:58
u ut-u je bjezanje kul
doduse, malo znaci kad naletis na popuprofica :(
N00b rush http://freeyarmind.com/board/Smileys//My/badgerslayer.gif

Inače, ja retko bežim u FePeSovima, onda me netko izčmaruje, pa sam tužan, Redeemer u ruke i /kamikaze na MoFoe.

Dreadlock
03-09-2007, 17:13
Ako ih je 10 na tebi,i sredili su ti frendove,bjezim...ak je 1 na 1 ili slicno ne bjezim...

Lord Ragnarok
03-09-2007, 17:30
ne bježim, taktički se povlačim :P
no sam se u doti povlačim, jer je to jedina igra koju igram a da moš lagano pobjeć i ostat živ

HalF-DeaD
03-09-2007, 17:35
Ja se sakrijem da se nahealam pa opet izletim. Jedino ako se žurim negdje.

Frky
03-09-2007, 18:08
ne bježim, taktički se povlačim :P
no sam se u doti povlačim, jer je to jedina igra koju igram a da moš lagano pobjeć i ostat živS

Pa i ne baš, za bješanje treba biti malo iskusan!

Nemoš samo cliknuti u bazu pa se nadati da ćeš stići živ i zdrav!

r0pe
03-09-2007, 18:35
ma ja neznam bježat...uspaničarim se :rotfl: i onda me skoro herc derne

Arbiter of Change
03-09-2007, 18:42
Nikad ne ajde u napad ako nemaš plan za povlačenje, to je moje moto u svakoj igri. Vrijedi i u životu.

Death By Sexy
03-09-2007, 18:53
nekad je escape dobar

ZorgTheBorg
03-09-2007, 19:00
Ja sam cisti samoubojica, banzaaaai na neprijatelja dok ne crkne on ili ja!

Prince-Artas
03-09-2007, 19:11
kao da sam jedanput bježao u morrowindu od jačeg
to je bilo bježanje kao muha bez glave
taktike je bilo u tragovima

Ps1ho
03-09-2007, 19:17
a zna se zalomit tu i tamo, inace ne bjezim,
sejvam puno pa idem
kud puklo da puklo

Hamti Damti
03-09-2007, 20:29
Sto se tice MMORPG igara mislim da je u guild warsu najteze bjezati, bilo ak si u arenama bilo ak questove prelazis.

U arenama mozes bjezati, ali samo ako ti je team citav i ako te ima ko stititi, a u questovima je pak za?ebano to sto mnoga cudovista imaju skillove za usporavanje ili knockdownanje ili da ne spominjem jos hrpe slicnih sranja.


Nego daj malo vise pricajte o vasim postignucima u vezi bjezanja, bilo bjezanja u multyplayeru ili singleplayeru..

Rang€r
04-09-2007, 10:20
ne bježim, taktički se povlačim :P

Jopax
04-09-2007, 10:32
Pobjegnem jedino ako imam šanse za spasiti i regajnati health pa ih onda dokrajčiti do kraja.
Ali inače, kad vidim da nemam šanse za vratiti se natrag, nema bježanja, hrabro uletiš u nerede, ne pitaš za ništa, samo kosi sve što se nađe na putu.
Takvi uleti su mi najdraži. Ja na 10ak healtha, corridor ispred mene pun impova i ostalog smeća. Napuniš plasma-gun ili neki drugi weapon i leti, napravi metež.
Prilično cool navika...

To je jedan od najboljih feelinga, ko u filmovima sa nekim beštijama kad rane jednog i kaže idite ja ću vas štititi, uhvate maglu ovi a on čeka sa puškom, i navale creepovi na njega a on se dere bring it on assholes!!!! i pobije ih desetak i onda ga pojedu :D
nema boljeg feelinga kad tako u igri znaš da ćeš poginuti pa onda odeš sa što većim praskom(granata u ruci i zatrčiš se među njih) :D
ali da nekad se znam taktički povući
ili čak navući neprijatelja taktikom mamca, postavim artiljeriju i zaletim se na neprijatelja i kad mi pogine možda dva tri unita(zavisi od igra) onda bježim a neprijatelj prati i naleti pod paljbu mojih topova :D :D

Hamti Damti
06-09-2007, 14:32
ili čak navući neprijatelja taktikom mamca, postavim artiljeriju i zaletim se na neprijatelja i kad mi pogine možda dva tri unita(zavisi od igra) onda bježim a neprijatelj prati i naleti pod paljbu mojih topova :D :D


o kojoj igri ti pricas??

omfgnoob1
06-09-2007, 15:28
najlegendarnije bjegove imam u doti :)

Tri66a
06-09-2007, 16:24
Zašto bježati? pa nije kao da će mene neko stvarno ubiti-ubiti će par piksela na mom ekranu. Stisneš restart i probaš ponovo

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
06-09-2007, 16:29
Zašto bježati? pa nije kao da će mene neko stvarno ubiti-ubiti će par piksela na mom ekranu. Stisneš restart i probaš ponovo
filozofija ftw

THUNDER_DINIX
06-09-2007, 18:12
Tri66a za predsjednika :pray:

Hamti Damti
06-09-2007, 20:11
Zašto bježati? pa nije kao da će mene neko stvarno ubiti-ubiti će par piksela na mom ekranu. Stisneš restart i probaš ponovo

tako treba care :D

Jos malo i postat ces potpredsjednikov potpredsjednik :rotfl:

Bishop_45_(2)
06-09-2007, 21:05
Na netu nema restarta, zajbes jednom i imaju nepobitan dokaz da si n00b !!!

100EURO
06-09-2007, 23:25
nema bjezanja , nades neki zaklon i udri po njima , ak umres umres , sudeno ti je :rotfl:

THUNDER_DINIX
07-09-2007, 09:26
de ajde, kakvo bjezanje... borba do smrti FTW

Matilda Mother
07-09-2007, 10:06
de ajde, kakvo bjezanje... borba do smrti FTW

Tri66a
07-09-2007, 11:13
Na netu nema restarta, zajbes jednom i imaju nepobitan dokaz da si n00b !!!
Ne. Imaju nepobitan dokaz da su te ubili. Jednom.

ZorgTheBorg
07-09-2007, 14:05
Istina, i kaj tebe briga sto ljudi misle, jesi li n00b ili ne. A niti nece dugo mislit ako ih pocnes klat.

Upitni
07-09-2007, 19:42
ja preferiram pojam "takticko povlacenje" 8) ali samo u nekim igrama,u nekim nema smisla bjezat

Mafioz0r
07-09-2007, 19:52
Ja uglavnom nemam potrebu za bijegom.... ili se šuljam (ponekad i u stvarnom životu) ili bijesno jurim u napad i vičem FOR ELSEWEYR! (ili neko drugo mjesto koje mi padne na pamet). Inače mislim da bježanje nije za n00bove, ali ako bježiš, protivnik odmah zna da si blizu poraza....

Jopax
07-09-2007, 20:03
Najbolje je kad ga zezaš ono rani te i ti pobjegneš i sakriješ se i on te pođe tražit jer misli da si gotov jer te ranio teško, a ti onda iz sjene sa nožem i u vrat ga zbodeš i onda mu se smiješ
najbolje ga je držati u neizvjesnosti ko u onom filmu13. ratnik kad se previ slab a na kraju mu jendim potezom glavu odfikari :pray:

Bishop_45_(2)
07-09-2007, 21:28
Najbolje je kad ga zezaš ono rani te i ti pobjegneš i sakriješ se i on te pođe tražit jer misli da si gotov jer te ranio teško, a ti onda iz sjene sa nožem i u vrat ga zbodeš i onda mu se smiješ
najbolje ga je držati u neizvjesnosti ko u onom filmu13. ratnik kad se previ slab a na kraju mu jendim potezom glavu odfikari :pray:

ja sam si poslagao par pravila za FPS; tj. nisu pravila jer ja nesmijem pratiti pravila, to su vishe smjernice, prva:

1.) NEVER CHASE !!!


Znaci na taj nacin samo n00bove !!!

Babitz
07-09-2007, 21:56
yep
rushaju samo noobovi
tako najlakse pogines

a i ako pogines, nije to samo "ma respawnat cu se"
dobro, je u SP igrama, al u MP je to bod za protivnika, jebi ga

Hamti Damti
08-09-2007, 09:26
Ja uglavnom nemam potrebu za bijegom.... ili se šuljam (ponekad i u stvarnom životu) ili bijesno jurim u napad i vičem FOR ELSEWEYR! (ili neko drugo mjesto koje mi padne na pamet). Inače mislim da bježanje nije za n00bove, ali ako bježiš, protivnik odmah zna da si blizu poraza....

lol a di se i zasto suljas u stvarnom zivotu, i kako mozes vikati bijesno kad ides u napad kad u igrama nemozes vikati, osim ako se ovak deres :rotfl:

Mafioz0r
09-09-2007, 15:51
Ja uglavnom nemam potrebu za bijegom.... ili se šuljam (ponekad i u stvarnom životu) ili bijesno jurim u napad i vičem FOR ELSEWEYR! (ili neko drugo mjesto koje mi padne na pamet). Inače mislim da bježanje nije za n00bove, ali ako bježiš, protivnik odmah zna da si blizu poraza....

lol a di se i zasto suljas u stvarnom zivotu, i kako mozes vikati bijesno kad ides u napad kad u igrama nemozes vikati, osim ako se ovak deres :rotfl:
Ma to se ja derem u stvarnom životu, svi susjedi me žele tužit zbog remećenja mira.

Hamti Damti
11-09-2007, 14:38
Ja uglavnom nemam potrebu za bijegom.... ili se šuljam (ponekad i u stvarnom životu) ili bijesno jurim u napad i vičem FOR ELSEWEYR! (ili neko drugo mjesto koje mi padne na pamet). Inače mislim da bježanje nije za n00bove, ali ako bježiš, protivnik odmah zna da si blizu poraza....

lol a di se i zasto suljas u stvarnom zivotu, i kako mozes vikati bijesno kad ides u napad kad u igrama nemozes vikati, osim ako se ovak deres :rotfl:
Ma to se ja derem u stvarnom životu, svi susjedi me žele tužit zbog remećenja mira.

hmm ne vjerujem ti, ali dobro sad mi odgovori na onaj drugi dio koji si izostavio a taj dio je ovaj:
"lol a di se i zasto suljas u stvarnom zivotu"

:D :)

Mafioz0r
11-09-2007, 14:53
[quote=Mafioso]Ja uglavnom nemam potrebu za bijegom.... ili se šuljam (ponekad i u stvarnom životu) ili bijesno jurim u napad i vičem FOR ELSEWEYR! (ili neko drugo mjesto koje mi padne na pamet). Inače mislim da bježanje nije za n00bove, ali ako bježiš, protivnik odmah zna da si blizu poraza....

lol a di se i zasto suljas u stvarnom zivotu, i kako mozes vikati bijesno kad ides u napad kad u igrama nemozes vikati, osim ako se ovak deres :rotfl:
Ma to se ja derem u stvarnom životu, svi susjedi me žele tužit zbog remećenja mira.

hmm ne vjerujem ti, ali dobro sad mi odgovori na onaj drugi dio koji si izostavio a taj dio je ovaj:
"lol a di se i zasto suljas u stvarnom zivotu"

:D :)[/quote:119npir4]Vježbam za audiciju za ulogu Sam Fishera

Leoo
12-09-2007, 11:06
u CoDu nekad bjezim xD ako imam sjebano oruzje :D
Potrebno je nekad, npr ako me riflom pogodi a ja njega falim, dok on izvadi pistolj ja vec na drugom plantu :D

TeraBajt
12-09-2007, 14:52
u Diablu kad sam u podzemlju punom creepova na questu...

Duh
12-09-2007, 16:17
Bježim samo kad je potrebno ili kad mi je dosadno.

Đuro-Pero Blatobran
20-09-2007, 15:50
Ja sam iz bježanja napravil umjetnost, evo najjednostavnijeg primjera:

U Soldat-u sa snajperom i tamno zelenom odorom, zaletim se, opalim metak, onda bjež, kad izađem iz vidika sakrim se u grm, lik projuri pored mene i spičim mu metak u @$$

Hamti Damti
20-09-2007, 20:06
Ja sam iz bježanja napravil umjetnost, evo najjednostavnijeg primjera:

U Soldat-u sa snajperom i tamno zelenom odorom, zaletim se, opalim metak, onda bjež, kad izađem iz vidika sakrim se u grm, lik projuri pored mene i spičim mu metak u @$$


eee Soldat

dobra stara vremena i bjezanje sa jet packom :rotfl:

Samael
26-09-2007, 09:18
Counter Strike 1.6! Majstor bježanja! 2 healtha 12 Armora i 7 metaka u Coltu 1911 (Deagle)! Mapa cs_Italy! 6 Neprijatelja! server je bio namješten sa klađenjem! (kladiš se u svoje pare oče li jedan lik preživit il ne! Idem u čošak kod kokoši :D ! Naiđe jedan! Bum, Headshot, TRK i već sam kod spawn pointa od CT-a! Sakrijem se kod kutija! Naiđe drugi... Bum, Headshot, TRK i već sam u vinskom podrumu! Naiđu još dvojica... Bum,Bum, Multi kill, TRK i kod hostagesa sam! Uzmem hostagese i TRK prema spawnpointu... Naiđe drugi... Bum,Bum, Dead i TRK kod onih kutija i prozora(pokraj marketa). Dođe zadnji... adrenalin več lud...1 metak...Bum, missed... brzo nož i Humiliation! PHEW! Olakšanje! Protrčim cijelu mapu i izvučem se! Dobio 16000 para (od klađenja) i disconnecto sam se! Neda mi se više igrat sa životom! Bježo sam ko lud! Likovi u mom timu su se smijali ko da su vidjeli da plešem makarenu! :rotfl:

Uuu, ovo je dobro.
Podsjeća me na moju avanturu u Doomu ]|[.
Sa healthom 13, armor 0, i jedno punjenje chainguna... :D i dvadesetak marinaca, dva demona, i mislim srednja težina.
p.o.k.o.l.j.
Na kraju sam popi*dio od adrenalina i sam sebe ubio sa rocket launcherom

TeraBajt
26-09-2007, 12:27
Na kraju sam popi*dio od adrenalina i sam sebe ubio sa rocket launcherom

ona fora, raketa u zid?
Suosjecam...

Berax0r
26-09-2007, 15:43
bjezim samo kada je potrebno :wink:

Hamti Damti
26-09-2007, 19:57
Counter Strike 1.6! Majstor bježanja! 2 healtha 12 Armora i 7 metaka u Coltu 1911 (Deagle)! Mapa cs_Italy! 6 Neprijatelja! server je bio namješten sa klađenjem! (kladiš se u svoje pare oče li jedan lik preživit il ne! Idem u čošak kod kokoši :D ! Naiđe jedan! Bum, Headshot, TRK i već sam kod spawn pointa od CT-a! Sakrijem se kod kutija! Naiđe drugi... Bum, Headshot, TRK i već sam u vinskom podrumu! Naiđu još dvojica... Bum,Bum, Multi kill, TRK i kod hostagesa sam! Uzmem hostagese i TRK prema spawnpointu... Naiđe drugi... Bum,Bum, Dead i TRK kod onih kutija i prozora(pokraj marketa). Dođe zadnji... adrenalin več lud...1 metak...Bum, missed... brzo nož i Humiliation! PHEW! Olakšanje! Protrčim cijelu mapu i izvučem se! Dobio 16000 para (od klađenja) i disconnecto sam se! Neda mi se više igrat sa životom! Bježo sam ko lud! Likovi u mom timu su se smijali ko da su vidjeli da plešem makarenu! :rotfl:

Uuu, ovo je dobro.
Podsjeća me na moju avanturu u Doomu ]|[.
Sa healthom 13, armor 0, i jedno punjenje chainguna... :D i dvadesetak marinaca, dva demona, i mislim srednja težina.
p.o.k.o.l.j.
Na kraju sam popi*dio od adrenalina i sam sebe ubio sa rocket launcherom


ovo mi je poznato u AvP2

Isuse najbolje je kad si jedini alien na nekom serveru, i svakog ubijes s ledja suljajuci mu se, i onda se svi udruze protiv tebe a ti im bjezis s nula helta i nemogu te uhvatiti(ubiti) :pray:

Mafioz0r
26-09-2007, 20:01
Sjećam se dobrih starih dana wolfenstein enemy territorya kad sam ležao u travi 2 metra od obdžektiva, a 3 snajperista me nisu primjetila jer sam imao dobru kamuflažu (covert ops FTW)
Na kraju sam pokupio objective, ubio 2 snajperista i pobjegao od trećega

Hamti Damti
26-09-2007, 20:17
Sjećam se dobrih starih dana wolfenstein enemy territorya kad sam ležao u travi 2 metra od obdžektiva, a 3 snajperista me nisu primjetila jer sam imao dobru kamuflažu (covert ops FTW)
Na kraju sam pokupio objective, ubio 2 snajperista i pobjegao od trećega

Ovo me pak podsjeca na jos jedan od mojih "uspjesnica" u sa mp.

Bio sam vagos i usao sam u kucu od CJ-a di su bila trojica "zelenih" i trcajuci sam dvojicu uspio nekako poklati i od treceg sam pobjegao jer je bio neki cheater kojeg nisam mogao ubiti, i uzmem ja tako bajs, on motor i lovio me tako cijeli put dok nisam dosao do admina servera da mu pokazem da u serveru ima cheatera, i ovaj ga lijepo kickao taman prije neg me ubio :rotfl:

Lord Ragnarok
26-09-2007, 21:23
ah da, a onda samse šuljajući s timerom od 98 decibela provukao kroz vojsku slijepih marinaca koji su trenirani da se oslanjaju na sluh.
A onda sam s punih 3 hp (od 1 000 000 hp s spawna) pobio cjelu vojsku sniperista na ravnici
de prestanite s lovackim pricama jer fakat je to jadno :yuck: :| :nonono:

BLOODdemon
26-09-2007, 21:50
u silverfallu sam bio bježao dok mi se nije zdravlje nije napunilo do kraja :?

Đuro-Pero Blatobran
27-09-2007, 09:33
ovo mi je poznato u AvP2

Isuse najbolje je kad si jedini alien na nekom serveru, i svakog ubijes s ledja suljajuci mu se, i onda se svi udruze protiv tebe a ti im bjezis s nula helta i nemogu te uhvatiti(ubiti) :pray:

Isto, jedini alien, sve ostalo marinci i preatori, ja se sakrio u sobu s računalima, potrgo sva svjetla i dođe mi marinac, ja samo po računalima dero sa repom (ono u trku) a ovaj ludi, puca na sve strane, a ja još onaj gumb da ti alien šišti, marinac(moj frend) izvan sebe, i onda ga samo odozgora, a onda došo moj buraz(predator) i kreno me ganjat. Bježo sam ko lud, uvuko se u ventilaciju i... zajeb, nema izlaza a on meni granatu unutra.

ZorgTheBorg
27-09-2007, 09:38
Pretorian je tako uber alien da su mi 2 lika zabranila da igram s njim zbog ekstenzivnog klanja (nisu njubovi) 8)
Inace, kad bi mi to svi skupa mogli odvrtit na hamachiju? Nekak mi se to sad igra...

Sonic_Moronic
27-09-2007, 12:57
Avp na hamachiju? Gladly.


misliš predator?

Ne, misli na predaliena.

Sinman
27-09-2007, 15:15
bjezanje zaista koristi i to pogotovo u multiplayerima

Jopax
27-09-2007, 18:56
hmm mogao bi nabaviti avp2 dobra igra, i pitanje jel kao alien u mp počinjete kao facehugger ili birate koja vrsta će te biti(alieni su drukčiji ako im je žrtva drukčija)

Hamti Damti
27-09-2007, 18:57
hmm mogao bi nabaviti avp2 dobra igra, i pitanje jel kao alien u mp počinjete kao facehugger ili birate koja vrsta će te biti(alieni su drukčiji ako im je žrtva drukčija)

facehugger :wink:

ZorgTheBorg
27-09-2007, 19:38
Ovisi. Mozes to namjestit.

EDIT: Mislim na Pretoriana, onog ogromnog i brzog, s opakim kanđama, sličnog kraljici, bez wallwalka i pouncea.

Hamti Damti
28-09-2007, 12:19
Ovisi. Mozes to namjestit.

EDIT: Mislim na Pretoriana, onog ogromnog i brzog, s opakim kanđama, sličnog kraljici, bez wallwalka i pouncea.

nemozes si lud?

ZorgTheBorg
28-09-2007, 18:12
Mozes namjestit dal startas ko facehugger ili ko alien....

Hamti Damti
28-09-2007, 18:13
Mozes namjestit dal startas ko facehugger ili ko alien....

pa o tome ti govorim..

kako?

ZorgTheBorg
28-09-2007, 18:23
Imas nekaj kad startas server... mislim da je "alien lifecycle"... ak je on onda si facehugger, ak je off onda pocinjes ko alien.

Hamti Damti
28-09-2007, 18:26
Imas nekaj kad startas server... mislim da je "alien lifecycle"... ak je on onda si facehugger, ak je off onda pocinjes ko alien.

a da fak

isuse koja sam ja zbunjola :rotfl:

ChR0NoS
05-10-2007, 14:46
Bježanje je jako važno u igrama, ma što neki mislili. NPR. Half-Life 2 je igra koje slobodno možeš pola prijeći a pola probježati, ili u oblivionu također. Nekada je stvarno potrebno znati pobjeći ako prvotni plan ne upali, ali ja znam ljudi kojima je prvi plan upravo - BJEŽANJE.

Demon Hunter
09-10-2007, 15:36
Bjezim ja u dosta igara ali svaki put me sjebu tako da mi se ne isplati!

Hamti Damti
09-10-2007, 16:14
Bjezim ja u dosta igara ali svaki put me sjebu tako da mi se ne isplati!


bježanje nije samo trčajući pobjeći od protivnika, već treba za to iskustva u igrama u kojima se bježanje događa, da poznaješ mape, da predvidiš di će te protivnik zasigurno tražiti, i ono što je najteže ali i najsigurnije gurat se na mjesta di ima puno prepreka, zidova i sl. jer ponekad i slijepe ulice mogu pomoci..

DesertEagle
10-10-2007, 23:28
kako u kojoj igri... negdje da negdje ne...

Đuro-Pero Blatobran
11-10-2007, 11:32
ak je moguće, onda najbolje (AvP2 - predator proxy mines)

Korpse
13-10-2007, 22:13
naprimjer igram nekog fps-a i odem sam bez prijatelja vojnika i naletim na 10 vojnika i onda mora šturati.

Hamti Damti
22-10-2007, 09:17
Jučer smo igrali DOTU 4 na 3.
Ja bio u timu s ZorgTheBorgom, i lijepo smo igrali timski, bježali kad je trebalo, tornjeve razvaljivali, i pobijedili bi smo ih da Zorg nije napustio igru zbog Ridera(pa da onda igramo 4na4) da bi onda saznali da Rider mora ići večerati :-x joooj poludio sam :-x

cropir
22-10-2007, 09:41
da, i ja sam u SAMP bjezao...na hrvatskom serveru, ubio sam protivnickog bossa 2 puta ( 8) ) i kasnije se on spawna i lovi me na motoru...i ja capim neki tamo motor i bjezim...on je bio jedan na motoru tak da me samo ganjao, nije puno pucao...i gledam kako da pobjegnem i vidim onaj mol na plazi (u SP ga ballasi imaju) i zapicim se sa mola u vodu i zaronim (kao u misiji onoj)...steta da je vidio moje ime u vodi pa me ubio.al da sam malo prije skocio doplivao bi ispod mola i nis mi nebi mogao...

ZorgTheBorg
22-10-2007, 10:17
Jučer smo igrali DOTU 4 na 3.
Ja bio u timu s ZorgTheBorgom, i lijepo smo igrali timski, bježali kad je trebalo, tornjeve razvaljivali, i pobijedili bi smo ih da Zorg nije napustio igru zbog Ridera(pa da onda igramo 4na4) da bi onda saznali da Rider mora ići večerati :-x joooj poludio sam :-x
I kakve to veze ima s ovom temom?
Naravno da se u doti bježi, a cilj je sprijeciti protivnika da pobjegne... 99% killova se događaju kad se bježećem protivniku zabije projektil u leđa...

Empty
22-10-2007, 11:50
rijetko kad

Hamti Damti
22-10-2007, 18:58
[quote="Hamti Damti":1gw2d7mo]Jučer smo igrali DOTU 4 na 3.
Ja bio u timu s ZorgTheBorgom, i lijepo smo igrali timski, bježali kad je trebalo, tornjeve razvaljivali, i pobijedili bi smo ih da Zorg nije napustio igru zbog Ridera(pa da onda igramo 4na4) da bi onda saznali da Rider mora ići večerati :-x joooj poludio sam :-x
I kakve to veze ima s ovom temom?
Naravno da se u doti bježi, a cilj je sprijeciti protivnika da pobjegne... 99% killova se događaju kad se bježećem protivniku zabije projektil u leđa...[/quote:1gw2d7mo]

lol očeš da ti kažem zašto! :)

zato što sam se ja trudio bježati a ti nisi i pwnali su te pitaj boga kolko puta mene samo 2 8)



:rotfl: :rotfl:

ZorgTheBorg
22-10-2007, 19:11
[quote="Zorg_The_Borg":69xpro66][quote="Hamti Damti":69xpro66]Jučer smo igrali DOTU 4 na 3.
Ja bio u timu s ZorgTheBorgom, i lijepo smo igrali timski, bježali kad je trebalo, tornjeve razvaljivali, i pobijedili bi smo ih da Zorg nije napustio igru zbog Ridera(pa da onda igramo 4na4) da bi onda saznali da Rider mora ići večerati :-x joooj poludio sam :-x
I kakve to veze ima s ovom temom?
Naravno da se u doti bježi, a cilj je sprijeciti protivnika da pobjegne... 99% killova se događaju kad se bježećem protivniku zabije projektil u leđa...[/quote:69xpro66]

lol očeš da ti kažem zašto! :)

zato što sam se ja trudio bježati a ti nisi i pwnali su te pitaj boga kolko puta mene samo 2 8)



:rotfl: :rotfl:[/quote:69xpro66]

O ne daj si to u sig stavi, koji sam ja njubovski luzer.... i da ti si naravno ownao...

BTW ako si na fronti, znači da će prvo tebi doći heroj, usporiti te i bajbaj svijete... to je rizik, biti iza i skupljati manje killova/golda i često se healati ili biti naprijed i ići do kraja...

B4j4
22-10-2007, 20:30
pa ovo iznad navedeno nie bjeg... to je takticko povlacenje :rotfl:

Hamti Damti
22-10-2007, 20:54
pa ovo iznad navedeno nie bjeg... to je takticko povlacenje :rotfl:

nope

taktičko povlačenje je kad znaš kad je najbolje povući se što kasnije pridonosi taktici, a ovo iznad je bilo bježanje jer nije lako tek tako bježati s par hp-a do svoje baze

Arbiter of Change
22-10-2007, 20:57
Gledajte naše političare pa ćete najbolje naučiti što je to "taktičko povlačenje". :wink:

B4j4
22-10-2007, 21:53
pa ovo iznad navedeno nie bjeg... to je takticko povlacenje :rotfl:

nope

taktičko povlačenje je kad znaš kad je najbolje povući se što kasnije pridonosi taktici, a ovo iznad je bilo bježanje jer nije lako tek tako bježati s par hp-a do svoje baze

pa isplaniro sie lik da ce ga roknuti i na hp si je uzracuno kolko si treba ostavit da prezivi :rotfl:

Korpse
23-10-2007, 13:33
Gledajte naše političare pa ćete najbolje naučiti što je to "taktičko povlačenje". :wink:
:rotfl: :pray:

Lord Myrkul
02-11-2007, 18:51
far cry sa starom grafickom
level kad se liftom spustas i odma na ulazu te docekaju 2 velika mamlaza.
e pa kako mi je ocajno trokavalo kad bi bile 3 rakete u zraku ja san pocea bizat i oni za mnom. u roku od 5 min ja san ima sve prok mutante na levelu iza leđa ali uspia san ga pretrcat

B4j4
02-11-2007, 22:11
jucer igram cod2 MP, toujane fk0rz sa snajpom fk0rz :D i naletim na 4 lika s automatima u onom prolazu ispod stepenica di je strojnica. i krenem bjezat prema onoj kuci na koju se mozes popet lojtrama i bacim im 3 nejdice. odjednom vidis: b4j4->nejd i 4 imena. a ja ono :rotfl: :rotfl:

_ZlayA_
04-11-2007, 18:07
u WoW-u kad likovi dosadni ko proljev onda vanish ili spirnt hehe, a i znam bježat ak mi se neda borit ko recimo u Diablu, kad želim sve nabrzaka :D

kako ja te vanish ljude jedem sa frost novom uuuuuu kako popizde ljudi uuuuuu kako mi bude drago uuuuuuu.........



inace ne volim bjezat, furam se na leonidasa, ali u nekim igrama kao sto je dota bjezanje je kljuc pobjede u nekim trenutcima, mada i tu radije umrem nego da me jebu sa ''CHEATEEER!!'' ''NOOB'' ''LUCKOOOR fu'' i tak to.....
ali najdrazi mi je cod2 mp..... johoohoooj tu ti nema ni bjezanja ni napada tu ima samo KAMPAAANJAAAAAA

Hamti Damti
04-11-2007, 18:32
u WoW-u kad likovi dosadni ko proljev onda vanish ili spirnt hehe, a i znam bježat ak mi se neda borit ko recimo u Diablu, kad želim sve nabrzaka :D

kako ja te vanish ljude jedem sa frost novom uuuuuu kako popizde ljudi uuuuuu kako mi bude drago uuuuuuu.........



inace ne volim bjezat, furam se na leonidasa, ali u nekim igrama kao sto je dota bjezanje je kljuc pobjede u nekim trenutcima, mada i tu radije umrem nego da me jebu sa ''CHEATEEER!!'' ''NOOB'' ''LUCKOOOR fu'' i tak to.....
ali najdrazi mi je cod2 mp..... johoohoooj tu ti nema ni bjezanja ni napada tu ima samo KAMPAAANJAAAAAA


ima bježanja kad su oko tebe hrpe granata :)

Marcellius09
04-11-2007, 18:43
bjezim veoma rijetko , moglo bi se rec da sam kamikaza :rotfl:

Hidraulicar Kreso
08-11-2007, 10:20
skoro nikada ne bježim, uvijek se volim poklat, jednio bježim u stalkeru jer je on pretežak

Grimm-Reaper
13-12-2007, 14:36
Bježo sam u DOOM 3 kad se novi monstr prvi put pojavio. Misli, moj in-game avatar je ostao na mjestu ali mene nije bilo u sobi... :)

Joke. Na kraju krajeva, kad te ubiju, respawnaš pa nema potrebe za bijegom. Bolje otić uz glasan boom nego s metkom/panđom/gebisom u leđima.

prcko
13-12-2007, 15:16
Joj sad sam se prisjetio Dino crysis 2 kad sam moro bjezat od t-rexa.
Inace ne bjezim uletavam pa umro ili ne umro sve jedno.

Kablam
21-12-2007, 22:34
Ovisi:

Bježim u RPGovima ako sam jako ozljeđen.
U resident evileu 3 bježim pored zombja jer su spori i od nemesisa(tip te s%/$% u dva-tri udaraca)

A u FPSovima se hrabro borim.

Nemesis
23-12-2007, 12:30
ne ide mi.i zato ne bježim.

NowA
24-12-2007, 22:47
ne ide mi.i zato ne bježim.

ovdje skroz druga prica, nisam nikad znao bjezati, pogotovo u FPS-ovima npr. CSS, a sad... pa ja sam PRO RUNNER :rotfl:

Daniel666
24-12-2007, 23:04
Ja uvijek idem unatrag... čak i kad idem jurišati...

Nitro3d
26-12-2007, 23:54
u codu2 samo u kritičnim situacijama
neki dan mi se to dogodilo na jednom mađarskom s&d serveru(5vs5)
jka još jedini ostao,a njih bilo troje,igrao se toujane,i ja hodam prema njima,kad taman lika naciljam i odnekud doleti granata i ZAMALO me ubije,a nisam mogao pucati jer sam imao snipe,a i lik kojeg sam ciljao bi me ubio lako jer je imao mp44,dakle,na brzinu sam skočio sa krova i počeo bježat a oni,šta će drugo.nego za mnom,no u zadnji ćas mi se iza ugla kad sam otišao prepunio health,te sam izletio,i svu trojicu ownao:jednog kundakom,jednog pištoljem,a jednog puškom,osramotio sam ih gadno,jer su sva trojica imali mp44.

Korpse
05-01-2008, 23:53
igram ja CoD4, mapa crossfire i SD... ja se ukempo...

kempam ja dvojica mi došla, imao berretu 50 cal i bez ciljnika opalio i ubio ih.

B4j4
06-01-2008, 00:50
u codu2 samo u kritičnim situacijama
neki dan mi se to dogodilo na jednom mađarskom s&d serveru(5vs5)
jka još jedini ostao,a njih bilo troje,igrao se toujane,i ja hodam prema njima,kad taman lika naciljam i odnekud doleti granata i ZAMALO me ubije,a nisam mogao pucati jer sam imao snipe,a i lik kojeg sam ciljao bi me ubio lako jer je imao mp44,dakle,na brzinu sam skočio sa krova i počeo bježat a oni,šta će drugo.nego za mnom,no u zadnji ćas mi se iza ugla kad sam otišao prepunio health,te sam izletio,i svu trojicu ownao:jednog kundakom,jednog pištoljem,a jednog puškom,osramotio sam ih gadno,jer su sva trojica imali mp44.
so ? ja ownao 2 lika ( scoop lee fkorz ) na blizinu a oni sa sacmama :rotfl:

cropir
06-01-2008, 00:52
tak i ja danas u igraoni, scoped car 98, oni thompsona, i to dvojica, i ownzoram ih :rotfl:

Iron Storm
06-01-2008, 00:52
Ovisi, jako ovisi. Ako je moja snaga veća ili jednaka snazi mojih protivnika (zajedno), onda se zaletim u njih, npr. u DotI bih s Lichem mogao dobiti 3v1 (ja sam),ili u CSu uz dovoljno opreza skinuti petoricu, ili u KotORu 2 prvo Force Wave, pa Stasis Field, pa ubij one na koje ne djeluje stun ili stasis, pa ostale, i tu dobijem. Inače, ako procjenim da sam slabiji od protivnika, tu ide prokušana fora: bježi, udri, bježi, udri, bježi, udri. Primjer: KotOR2, bitka protiv Kreie, odsječete joj i drugu ruku, zatim vas ona krene sa 3 lightsabera koristeći Silu tući, a ja: run, adv. throw lightsaber (dalje atl), run, atl, itd. Ili u UTu mirno se povlačeći unazad do HPa pucajući na protivnika...

la50
08-01-2008, 22:34
ovisi ako sam u autu bez beda pobjegnem,al ako trčim onda mi malo loše to ide

Lord AngelRI
09-01-2008, 20:44
ovisi kako kad ali kad zagusti bježim, to pomogne skupi ti se zravlje stigneš razmislit....

Hamti Damti
09-01-2008, 23:23
u codu2 samo u kritičnim situacijama
neki dan mi se to dogodilo na jednom mađarskom s&d serveru(5vs5)
jka još jedini ostao,a njih bilo troje,igrao se toujane,i ja hodam prema njima,kad taman lika naciljam i odnekud doleti granata i ZAMALO me ubije,a nisam mogao pucati jer sam imao snipe,a i lik kojeg sam ciljao bi me ubio lako jer je imao mp44,dakle,na brzinu sam skočio sa krova i počeo bježat a oni,šta će drugo.nego za mnom,no u zadnji ćas mi se iza ugla kad sam otišao prepunio health,te sam izletio,i svu trojicu ownao:jednog kundakom,jednog pištoljem,a jednog puškom,osramotio sam ih gadno,jer su sva trojica imali mp44.


te situacije je najbolje ovjekočit dobrim filmom..

npr bezveze snimiš, urediš u movie makeru i staviš na jubito.

Ja imam snimljeno par sličnih situacija kao ova kakvu si ti opisao ali mi se neda uređivat i onda stavljat na jubito jer ima hrpe tih filmića tamo i niko ne bi pogledao moje :( :)

Freerider_031
10-01-2008, 23:58
prije jedno3 tjedna u igraoni Ut2004.... iam 120 helta i jurim s miniganom na petoricu koja su me odavno vidila... 1 kill ode 30 hp. 2 kill ode 40...3 kill ode 30 hp... 4kill ode 10 hp... a u qu*atz brzo Retreat (wer'e advancin in another direction) i taman da dojdem do big keg o health lik me ovna sa sa jebenom assautl rifleom :-x za popizdit

RayDX
12-01-2008, 11:44
Kakvo bježanje! Jednom u Battlefieldu 2 me tenk sprašio točno kad sam htio opucati na hrpetinu dole što se ratuje za teritorij, mogao sam jedino se okrenuti i zbrisati ili kamikaza-style... I ja ravno tras! usred borbe, ubio sam kopilota svoga i ali i četvoricu njihovih :D

Lord AngelRI
12-01-2008, 19:37
Kakvo bježanje! Jednom u Battlefieldu 2 me tenk sprašio točno kad sam htio opucati na hrpetinu dole što se ratuje za teritorij, mogao sam jedino se okrenuti i zbrisati ili kamikaza-style... I ja ravno tras! usred borbe, ubio sam kopilota svoga i ali i četvoricu njihovih :D

a da koji put je dobro glumit kamikazu ali koji put i pobjeć....

THUNDER_DINIX
12-01-2008, 19:47
ja obozavam glumit kamikazu (ali samo u igrama :D ). najjace kad sa nozem izletim na tenk :pray:

Lord AngelRI
12-01-2008, 19:49
ja obozavam glumit kamikazu (ali samo u igrama :D ). najjace kad sa nozem izletim na tenk :pray:

to sigurno dobro završi...

THUNDER_DINIX
12-01-2008, 19:49
da, prepolovim tenk :D

Lord AngelRI
12-01-2008, 19:59
koja korist je od trčanja nožem na tenk? besmisleno samoubojstvo...radije se pomokri na njega i onda kruži oko njega dok ne zahrđa

dobra ideja još kada bi bila u igra kao opcija...

THUNDER_DINIX
12-01-2008, 19:59
a moze i to :D ma to ja iz sprda malo

flander
12-01-2008, 19:59
koja korist je od trčanja nožem na tenk? besmisleno samoubojstvo...radije se pomokri na njega i onda kruži oko njega dok ne zahrđa


to me podsjetilo na scenu iz Transformera kada Mojo mokri po Ironhide

"Bad Mojo, bad Mojo"
Ironhide." Ohh its gonna rust"

hehe :D

Lord AngelRI
12-01-2008, 20:01
koja korist je od trčanja nožem na tenk? besmisleno samoubojstvo...radije se pomokri na njega i onda kruži oko njega dok ne zahrđa


to me podsjetilo na scenu iz Transformera kada Mojo mokri po Ironhide

"Bad Mojo, bad Mojo"
Ironhide." Ohh its gonna rust"

hehe :D

e da to je dobra scena... :)

Sterpo
12-01-2008, 21:26
desilo mi se u cod4
rokam ja kalašem po neprijatelju i odjednom ostanem bez municije...
izvadim desert eagle pobijem ih još par ( gotovo okružen neprijateljem) kad ostanem oped bez municije...
šta ću sad nož u ruke i juriš ka neprijatelju... poginuo sam junačkom smrću :) :wink:

Đuro-Pero Blatobran
12-01-2008, 21:50
igram ja cod4, lik naidje sa m4 i double tap ima, izrešeto me tak dobro da sam vidio sam nešto sredine ekrana, sve ostalo crveno, šmugnem ja iza ugla i ostavim c4 na zidu te šmug iza drugog ugla, osluškujem (vrlo pojacane sluske), cujem korake, van sacmu, dva puta po F, ubijem lika i onda krenem rokat sacmom i ubijem još jednog, bio sam ono :shock: . I onda sam dobio headshot od snajpera s drugog kraja mape :)

Kablam
12-01-2008, 22:04
koja korist je od trčanja nožem na tenk? besmisleno samoubojstvo...radije se pomokri na njega i onda kruži oko njega dok ne zahrđa

KEK :rotfl:

Đuro-Pero Blatobran
14-01-2008, 08:50
Kad igramo DoTA ja bjezim ko lud...
Svi me drugovi rasturaju,a ja pojma nemam,pa dizem level tako sto ubijam clipove

čega? sačmarice ili 30.06 ?

Lord AngelRI
14-01-2008, 19:45
desilo mi se u cod4
rokam ja kalašem po neprijatelju i odjednom ostanem bez municije...
izvadim desert eagle pobijem ih još par ( gotovo okružen neprijateljem) kad ostanem oped bez municije...
šta ću sad nož u ruke i juriš ka neprijatelju... poginuo sam junačkom smrću :) :wink:

e kolko se to meni puta isto desilo...

Cro Luger
27-01-2008, 14:06
bježim vrlo često, ali ne u svim igrama, jer u nekim igrama je bježanje gay :)

Stryder
27-01-2008, 17:19
nekidan sam igrao tf2 i ljepo mapa je bila 2fort (ctf) i sada igramo mi jedno 20min, a rezultat 0-0...i šta ču ja uzmem ja scouta i osvojim prvi bod..nastavim tako dalje i nakraju pobijedimo 3:0..sljedeču rundu ista mapa isto sve i ja uzmem scouta i ista priča ali smo pobijedili 3:1 :D super osječaj
:D ..jučer sam igrao istu mapu ali smo igrali oko 1 sat i bilo je 0:0..onda sam pol sata radio kamikazu od sebe pokušavajuči upast u neprijateljsku bazu po int...na kraju sam uspio i pobijedili smo ali sam umro 130puta :D

Hamti Damti
28-01-2008, 22:58
nekidan sam igrao tf2 i ljepo mapa je bila 2fort (ctf) i sada igramo mi jedno 20min, a rezultat 0-0...i šta ču ja uzmem ja scouta i osvojim prvi bod..nastavim tako dalje i nakraju pobijedimo 3:0..sljedeču rundu ista mapa isto sve i ja uzmem scouta i ista priča ali smo pobijedili 3:1 :D super osječaj
:D ..jučer sam igrao istu mapu ali smo igrali oko 1 sat i bilo je 0:0..onda sam pol sata radio kamikazu od sebe pokušavajuči upast u neprijateljsku bazu po int...na kraju sam uspio i pobijedili smo ali sam umro 130puta :D

ne kužim di ti tu spominješ bježanje?

Stryder
28-01-2008, 23:50
bla bla bla

ne kužim di ti tu spominješ bježanje?

pa kad uzmem neprijateljev int. bježim iz središta njihove bazu nazad u svoju , kroz brdo neprijatelja , gunova i ostalih stvari...

Azura
29-01-2008, 00:32
ako nemam šanse da preživim, onda ne bježim i prije smrti probam prouzročiti čto veću štetu, a ako mogu izvest taktičko povlačenje, onda bježim :)

Skoljo
29-01-2008, 22:38
Mrzim kad se u guild warsu fajtam protiv nekog onak samo kaj ne crkne i lik mi pocne runat :twisted: , na to poludim... Ja cu rade crknut nego runat :killyou:

ZorgTheBorg
29-01-2008, 23:37
Mrzim kad se u guild warsu fajtam protiv nekog onak samo kaj ne crkne i lik mi pocne runat :twisted: , na to poludim... Ja cu rade crknut nego runat :killyou:
Kud bezis sinko, opali mu jednu munju iz vedra neba ako is ele XD, ako si ostalo... uspori ga

Hamti Damti
30-01-2008, 21:31
Mrzim kad se u guild warsu fajtam protiv nekog onak samo kaj ne crkne i lik mi pocne runat :twisted: , na to poludim... Ja cu rade crknut nego runat :killyou:
Kud bezis sinko, opali mu jednu munju iz vedra neba ako is ele XD, ako si ostalo... uspori ga

ah da..

dobri stari guild wars i stara njubovska vremena :cry: :cry:

Peyo
04-02-2008, 16:14
Ne volim bježat, jer kada igram moram bit glavni heroj ulice 8)
Jedino bježim dok već vidim da neću izvuć živu glavu :)

vkgamer17
02-04-2008, 15:31
kad mi u overlordu pobiju sve minione,bjezim brzinom svjetlosti dok me neko od neprijatelja ne pogodi kamenom u glavu...

D.E.M.O.
10-07-2008, 07:40
2 sata me policija vijala na croherzegovini.

Icey Joe
23-07-2008, 21:03
pa ono ak sam baš jako overrun by enemys, onda ŠPRIIIIINT, inače stay and fight (it out)

croat1gamer
24-07-2008, 06:46
ne koristim bas takticka povlacenja, tesko je pogoditi protivnika, mozda ponekad napunim neki auto sa strane ili u autu da se ne vidi s eksplozivom (rdx, ekvalitent c4) i kad netko ude *boom*, ili stavim auto na sredinu ceste, netko ide izbiti auto i *boom*, ali ne ide mi dobro, svaki put me netko sa strane ubije

Zwer
27-07-2008, 23:00
ja nisam imao dosad nekih uspjeha u bjezanju :D

Mirko L
02-08-2008, 09:01
kako koja igra zahtijeva.
npr. ako me u splinter cellu vidi u MP-u terorist naravno da ću uvatit crtu i bižat(i dobro mi ide)
u assassin's creed rjetko bižin iako je njih 20 na mene 1 prelagani su samo in radiš countere(btw ubija san 2 ili 3 vojnika odredon sa šakama),a bižin samo ako mi dopizde i neda mi se tuč

Constantine
05-08-2008, 03:02
Ide mi bježanje i najveći uspjeh mi je kada sam u stalkeru prebježao cijeli tunel na izlasku iz drugog laboratorija(onog u yantaru)

Izgubljeni
05-08-2008, 09:26
najjače mi je bilo bježat u gta 3 online kad me neki s autom iša pregazit a ja cjelo vrijeme bježim i izbjegajem haha... na kraju sam mu zapalio auto kako san puca po njemu i tip je bio prisiljen izaći iz auta.. onda me zapalio flamethrowerom dok sam ja njega ubia s uzzijem.. no kasnije sam i ja izgorio :(

Hellboy
05-08-2008, 17:22
gta 3 online? oh, do tell more...

Izgubljeni
05-08-2008, 22:34
da... milsim da se zove gta3 mta.. al ono JAKO slabo se igra i to sam davno igra.. sad to vise ne igram.. jer su serveri bili prazni, a i multiplayer sam po sebi nije bia nesto

K1f7a
08-08-2008, 10:22
Titan Quest igru sam preso trceci oko bosseva i gađo i lukom, bez toga nebi preso

Ice
15-08-2008, 07:55
bjezanje koristim al pogotovo u assassins creedu :kill:

Cthulhu
06-09-2008, 23:36
u stalkeru sam tek tako bježao...