PDA

Pogledaj cijelu verziju : WMP



Armachus
02-09-2007, 15:24
Kako u Windows Media Playeru da stavim sliku na ono "Visualization" ... pa onda imaju one gluposti i "Album Art"... kako da kad stavim album art postavim neku sliku?

Armachus
02-09-2007, 15:30
A ja baš mislim da mogu... Jedan je naćina jest da u istom folderu gdje je pjesma stavim skrivenu sliku .jpg formata pod nazivom "folder"... ali meni treba drugi nacin. Taj mi sada ne igra ulogu!

Luka
02-09-2007, 15:42
A ja baš mislim da mogu... Jedan je naćina jest da u istom folderu gdje je pjesma stavim skrivenu sliku .jpg formata pod nazivom "folder"... ali meni treba drugi nacin. Taj mi sada ne igra ulogu!

možeš otvoriti sliku ali ne možeš u isto vrijeme imati i sliku i pjesmu

Armachus
02-09-2007, 15:45
A ja baš mislim da mogu... Jedan je naćina jest da u istom folderu gdje je pjesma stavim skrivenu sliku .jpg formata pod nazivom "folder"... ali meni treba drugi nacin. Taj mi sada ne igra ulogu!

možeš otvoriti sliku ali ne možeš u isto vrijeme imati i sliku i pjesmu

Kako to misli ne mogu?

Jeli to opovrgavaš ovaj moj naćin ili govoriš za drugi način? Jer ovako kako sam ja rekao radi 100%

Luka
02-09-2007, 15:47
neznam na koji način ti misliš, ja govorim o dodavanju slike u playlistu, WMP će prikazati sliku ali neće i svirati ništa istodobno :roll:

Lord Jambrek
02-09-2007, 16:34
jesi probao drag n drop?

Armachus
02-09-2007, 19:06
jesi probao drag n drop?

U slućaju da se i može, ne namjeravam to raditi... ništa ako ne dobiem odgovor u 3 dana možete lockat jer sam malo porpičao s lukom i igleda da nema načina!

Samael
02-09-2007, 19:10
Ajme, označi neku pjesmu desnim klikom, i onda na Advanced Tag Editor, pa Pictures, onda Add, i kad staviš sliku, u meniju kraj nje odabereš Cover (Front).
I na kraju, Visualization - Album Art.