PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa Temporary Internet Files



TheBorg
02-09-2007, 12:28
Nije neki problem ali NE vidim temporary internet files... Antivirus ga skenira a kad odem na tu lokaciju di bi treba bit, njega nema... Any ideas?

Armachus
02-09-2007, 12:58
WTF? :?

Antivirus? ĆEk ti ne moš naći folder TIF?

Sgt. Bull
02-09-2007, 13:28
Da nije Hidden?

Ako je>>>Tools>>Folder Options>>Gore imas izbornik 2. po redu View>>scroll dolje malo i naći češ Hidden Files And Folders pa tu umjesto Do Not Show Hidden Files and Folders stavi na Show...i klikni ok :D

Armachus
02-09-2007, 13:45
Da nije Hidden?

Ako je>>>Tools>>Folder Options>>Gore imas izbornik 2. po redu View>>scroll dolje malo i naći češ Hidden Files And Folders pa tu umjesto Do Not Show Hidden Files and Folders stavi na Show...i klikni ok :D

To i ja mislim da je...

TheBorg
02-09-2007, 19:18
Da je hidden nebih ni pitao... Nemojte se zavarat zbog onog da štelam sliku ili nešto... Znam podosta ali ovo jednostavno ne kužim. Kad sam prvi put pokrenuo win sam stavio da se svi folderi vide... I bio je tamo. Sad kao da je ispario. Tj, tamo je a nije tamo. Od "Administratora" sam išao kopirat tamo TIF i pita me ako želim prekopirat preko postojećeg TIFa a njega ja na vidim... Stavio sam X da ne kopira jer sam samo htio vidit ako je tamo. Komp ga prepoznaje, sprema u njega, bit defender, nod itd ga očitavaju i skeniraju a ja brižan ne vidim. A možda je to samo moj win kojem je registry u banani. O mom registryju možete pročitat u "dialeri, virusi..." podforumu. Imao sam "bad word" za win defender... Sve u svemu, ne vidim taj TIF... Ako ima koji microsoftaš ovdje nek kaže što je...

P.S.
Win je oriđiđi. Imam naljepnicu sa strane na kompu, račun itd... To kažem da možete eliminirati "peeerateee" probleme.

spidEY
02-09-2007, 19:22
http://www.max-save.org/images/1906tut.JPG

:wink:

TheBorg
04-09-2007, 10:55
eh da. na to sam zaboravio. Ali svejedno bi trebao bit u C:\documents and settings\"USER"\Local settings\.... Pored Temporary foldera...